TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hitachi, Klima

için 45 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Hitachi Klima

İngiltere merkezli bir Japon şirketi olan Hitachi, 1982’den beri bilişim, güç yarı iletken, parça ışın terapi, dijital medya ve tüketici ürünleri, endüstriyel komponentler ve ekipmanlar, klima ve soğutma sistemleri gibi farklı pek çok sektöre yönelik faaliyetlerde bulunuyor. Üst düzey teknoloji ile üretilen Hitachi klima modelleri, güçlü iklimlendirme performanslarıyla biliniyor. Yaşam ve çalışma alanlarının iklimlendirilmesine yönelik çözümler sunan Hitachi klimalar, çevreye duyarlı tasarım özellikleriyle öne çıkıyor. 9.000 BTU enerji kapasitesinden, 48.000 BTU enerji kapasitesine kadar farklı seçenekler sunan Hitachi, yüksek oranda enerji tasarrufunu ve ekonomik iklimlendirme imkanlarını başarıyla bir araya getiriyor. Isıtma ve soğutma hizmetlerini oldukça sessiz bir performansla gerçekleştiren klima modelleri, dayanıklı malzemeleri, kolay temizlenebilir filtreleri ile de pratik ve hijyenik kullanım sunuyor. Hitachi klima fiyatları iklimlendirme ve nem giderme kapasitesi, fan gücü ve enerji verimliliği gibi değişen teknik tasarım özelliklerine bağlı olarak farklı oranlarla satışa sunuluyor.

Yeni Nesil Hitachi Klima Modelleri

Yeni Nesil Hitachi Klima Modelleri

Hitachi Summit serisi yeni nesil üst düzey soğutma teknolojisi ile ön plana çıkıyor. Serinin dış üniteleri Hitachi RAC, iç üniteleri ise Hitachi RAK adı ile anılıyor. Farklı büyüklükteki odalar için ideal kullanım sunan Hitachi Summit Inverter klima serisi, dünya çapında tercih edilen klima markaları arasında yer alıyor. R32 Summit klima modelleri minimum 9000 BTU ile maksimum 22.000 BTU soğutma, minimum 12.000 BTU ile maksimum 32.000 BTU ısıtma kapasitesiyle dikkat çekiyor. Yüksek mevsimsel verimlilik ve düşük ses kapasitesi ile güçlü hizmet sunan Hitachi duvar tipi klima modelleri, düşük maliyetleri ve şık tasarımları ile beğeni kazanıyor. Oda iklimlendirme serisinde öne çıkan Hitachi klima modelleri, konutlar ve iş yerlerindeki mekanlara konfor kazandırırken, şık ve modern dizaynlarıyla da dekorasyonu tamamlıyor. Summit serisinde yer alan tüm Hitachi RAC üniteleri A++ (SEER 6.1) ve A+ (SCOP 4.3) kalitesinde, mevsimsel verimlilik sunuyor. Soğutma / ısıtma faaliyetlerini oldukça düşük desibel aralıklarında gerçekleştiren süper sessiz klima modelleri, rahat bir uyku için arzulanan ortam koşullarını başarıyla oluşturuyor. -15 dereceye kadar çalışabilen Hitachi RAV klima modelleri, düşük sıcaklıklarda verimli bir performans sergileyerek ortam konforunu daima üst seviyede tutuyor. Isıtma modu kilidine sahip olan Summit klima modelleri, istenirse, sadece soğutma / ısıtma modunda sabitlenebiliyor. Hitachi duvar tipi klima modelleri, voltsuz kontrol modu sayesinde kapı ya da anahtar kart gibi objelerden sinyal alarak uzaktan kapanıp açılabiliyor. Gereksiz enerji sarfiyatını önleyen bu fonksiyon sayesinde seri; evlere, ofis ya da otellere yönelik oldukça kullanışlı bir seçenek sunuyor. Serinin ayrıca uzaktan kumanda cihazı da bulunuyor.

Düşük Enerji Tüketimi ve Yüksek İklimlendirme Kapasitesi

Düşük Enerji Tüketimi ve Yüksek İklimlendirme Kapasitesi

Hitachi ECOTHERMA klima serisi, duvar tipi Inverter klima ve salon tipi on / off klima olmak üzere iki farklı seçenek ile sunuluyor. ECOTHERMA duvar tipi klima modelleri Inverter özelliğiyle, maksimum düzeyde tasarrufu mümkün kılarak nitelikli iklimlendirme sağlıyor. Bu sayede maksimum enerji tasarrufu ile %30’a kadar daha yüksek verimle ısıtma ve soğutma mümkün oluyor. Özel olarak tasarlanan hava kanallarına ve üst düzey kontrol mekanizmasına sahip yeni Inverter klima modelleri, sessiz modda 19 dB(A)’ya kadar düşen ses seviyesiyle beğeni kazanıyor. Sökülerek yıkanabilen klima paneli, yıkanabilir PP filtre, duvar tipi klima modellerini daha kullanışlı ve uzun ömürlü kılıyor. 24 saat zamanlayıcı fonksiyonu sayesinde programlanabilen cihaz, kullanıcı için uygun olan herhangi bir vakitte devreye girebiliyor. Hitachi ECOTHERMA salon tipi klima modelleri iki yöne hava üfleme özelliği ile ortam içindeki havanın her yerde aynı derecelerde olmasını sağlıyor. Salon tipi klima modelleri, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu toplantı salonu ya da mağaza gibi geniş mekanlar için ideal performans sunuyor. ECOTHERMA klima modelleri yüksek kapasitede çalışabilen güçlü fan sistemleri sayesinde homojen hava dağılımını başarıyla gerçekleştiriyor. Ek ısıtıcı takviyesi ise heat pump ısıtma sistemini destekleyerek düşük seviyedeki dış ortam sıcaklıklarında sorunsuz çalışıyor. Kolay temizlenebilir tasarım, küf önleme özelliği sayesinde alerjik rahatsızlıkları olanlar için ortamı sağlıklı koşullarda tutuyor. Akıllı mod sayesinde, sadece bir tuşa basarak, ortam konforu arzu edilen koşullara göre ayarlanabiliyor. Klima fiyatları cihazların teknik özelliklerine göre farklılıklar gösteriyor.

Japon Klima Tekolojisi: Hitachi

Japon Klima Teknolojisi: Hitachi

Shirokuma Inverter serisinin Hitachi klima özellikleri, cihazları oldukça fonksiyonel kılıyor. Örneğin insan algılama sensörü sayesinde cihaz, iki aşamalı olarak çalışabiliyor. Sensor aktif halde iken ve odada birileri varken normal modda çalışan cihaz, odada 20 dakika boyunca hareket algılamadığında, eco modu devreye alıyor. Odada tekrar hareket algıladığındaysa, otomatik olarak normal moda geçiyor. Klima fanının arka kısmında kalan paslanmaz hava kanalı, dezenfekte edici ve çürümeye karşı dayanıklı yapısıyla cihazın iç kısmının temiz kalmasını sağlıyor. Kirlenmeye karşı dayanıklı paslanmaz filtre sayesinde oldukça kolay temizlenebilen cihazdan, yağ lekeleri bile silinerek kolaylıkla çıkabiliyor. Yatay ve dikey otomatik yönlendirme fonksiyonu sayesinde, ortamdaki hava sıcaklığı homojen ve stabil kalıyor. Hitachi kumandaların, Alpin ve Acsom klima markaları ile uyumlu modelleri bulunuyor. Akıllı klima kumandalarının dijital gösterge panelleri, klimayı programlamaya ve açmaya / kapamaya imkan veriyor. Kumandanın Temp tuşu aracılığıyla; iç üniteden yayılan ortam sıcaklığı ya da ayarlanan sıcaklık görüntüleniyor. Aşağı yukarı ok tuşları, sıcaklığı azaltmak / yükseltmek için kullanılıyor. On Time tuşu, klimanın istenen zaman aralığında başlatılmasını ya da devreden çıkarılmasını sağlıyor. Fan tuşu ise fanın otomatik / düşük / orta / yüksek olmak üzere dilenen sıcaklıkta çalışması için kullanılıyor. Klima çeşitleri hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için, Hitachi klima yorum ve klima tavsiye yazılarına göz atabilirsiniz. Farklı özelliklere ve iklimlendirme kapasitelerine sahip Hitachi klima modellerinden beğendiğinizi hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hitachi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (95)
Alarko (67)
Alf (1)
Altus (17)
Ariston (8)
Arçelik (45)
Baymak (59)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (107)
Buderus (1)
Copa (18)
Daikin (40)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(183)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (3)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (82)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (28)
Rota (24)
Samsung (136)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (170)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (180)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (13)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(14)
(11)
(9)
(6)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (30)
A+++ (9)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL