TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fujitsi, Klima

için 26 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Öne Çıkanlar

Fujitsi Klima

Fujitsu, yeni nesil teknolojisi ve zengin teknik donanımı sayesinde tercih edilen klima markaları arasında yer alıyor. Tüketici ihtiyaçlarına çözümler getiren ve uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan Fujitsu klima modelleri, beklentinin ötesinde performans sergiliyor. Fujitsu klima fiyatları ise ürünlerin fonksiyonelliğine göre ulaşılabilir aralıklarda seyrediyor.

Fujitsu İnverter Klimalar

Fujitsu İnverter Klimalar

Fujitsu inverter klimalar, 4 yönlü özel dikey ve yatay hava üfleyici sayesinde üstün ısıtma ve soğutma sağlıyor. Dikey hava üfleyici fonksiyonu, sıcak modunda havayı zemine doğru üfleyerek maksimum enerji performansı sergiliyor. Böylece sıcaklıktan oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldırarak ferah bir ortam sunuyor. Yatay hava üfleyici fonksiyonu ise ortamda bulunan insanların üzerine doğrudan hava üflemiyor, sadece ortamın soğutulmasını sağlıyor. Bu sayede direkt olarak havanın insana temasını engellemiş oluyor. Otomatik çift salınım teknolojisinin yanı sıra iyon koku filtresi, organik kaplama kanadı kullanan ısı eşanjörü, güçlü difizörü, Apple Catechin özellikli hava filtresi ve antibakteriyel koku giderici ön filtresi gibi fonksiyonlar da Fujitsi inverter klima özellikleri arasında yer alıyor. Haftalık zamanlayıcı teknolojisi ise kablosuz kızılötesi sinyali ile çalışan kumanda ile kolaylıkla ayarlanabiliyor. Fujitsu inverter klimada bulunan uyku modu ile istenilen sıcaklık aralığı sabitlenebiliyor. Bu sayede uykunuz bölünmüyor. Ayrıca 10°C ısıtma çalışması ayarı ile odanız, istenilen sıcaklıktan aşağı inmiyor. Komple yıkanabilir ünitesi sayesinde son derece temiz ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Fujitsu klima, yüksek performans modu ile çalıştırıldığında ise maksimum hava akımı ve inverter kompresör hızı ile son derece etkili bir şekilde çalışıyor. Gelişmiş kompresör ve organik kaplama kanadı kullanan ısı eşanjörü sayesinde de klimanız, hızla ayarlanan değerlere ulaşıyor. Sessiz, küçük ebatlı ve yüksek hava sirkülasyonu sağlayan Fujitsu inverter klimalar, oldukça ilgi görüyor. Duvar tipi ve Split tipi seçenekleri ile tüketici beğenisine sunulan inverter klimalar, yeni nesil görünmez hava giriş ızgaraları ile her türlü alana mükemmel uyum sağlıyor. Yüksek hava sirkülasyonu özelliği ile de büyük ofislerde rahatlıkla kullanılabiliyor.

Fujitsu Duvar Tipi Klimalar

Fujitsu Duvar Tipi Klimalar

Duvar tipi klimalar, elektrik akımını dalgalı akıma çevirerek çalışıyor. Hava şartlarına, dış ortam ve iç ortam ısısına göre kendisini otomatik olarak ayarlayan bu tip klimalar, yüksek enerji tasarrufu ve konfor sağlıyor. Fujitsu klima çeşitleri arasında yoğun ilgi gören duvar tipi klimalar, birçok özelliği beraberinde getiriyor. Otomatik kontrollü yönetim özelliği ile ısıtılmış hava odanın alt bölümlerine, soğuk hava ise odanın üst bölümlerine gönderiliyor. Bu sayede odada hava sınırı etkisi çözülüyor. Dikey ve yatay olarak ayarlanabilir kapaklar da Fujitsu duvar tipi klimalar ile geliyor. Kapakların dikey ve yatay hareket serbestliği ile soğuk ve sıcak hava odanızın her yerine eşit oranda dağılabiliyor. Fujitsu duvar tipi klimalar, koku giderici iyon filtresi sayesinde uzun ömürlü kullanım olanağı sunuyor. Bu filtre ile oksitlemenin ve zararlı iyonların etkisini azaltarak kötü kokuları ortadan kaldırıyor. Fujitsu klima yorumları arasında öne çıkan DC inverter kontrol sistemi ise güç tüketimini önemli ölçüde azaltıyor. Aynı zamanda fan motorunun yüksek hızlarda çalışmasına yardımcı oluyor. Bu sayede yüksek enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor. Güçlü çalışma modu etkinleştirildiğinde, kesintisiz bir şekilde 20 dakika boyunca maksimum hava debisi ve kompresör hızı devreye giriyor. Üstün hızı sayesinde hızla ısınabiliyor ya da serinleyebiliyorsunuz. 10 derece ısıtma operasyonu özelliği ise odanın 10 derecenin altında olmamasını sağlıyor. Bu özellik ile oda sıcaklığı her zaman ısısını koruyabiliyor. Aynı zamanda bu işlem sırasında minimum enerji harcıyor. Altın kanatlı Kondenser teknolojisi, korozyona karşı standart kanatlara göre 3 kat daha fazla koruma sağlıyor. Aynı zamanda nem ve asitten kaynaklanan problemleri minimuma indirerek cihazınızın ömrünü uzatıyor. Gelişmiş ve kendisini ayarlayabilen BLDC sürücü kompresör teknolojisi ise kullanıcılar için daha sessiz, verimli ve konforlu bir deneyim yaşatıyor.

Fujitsu Split Tipi Klimalar

Fujitsu Split Tipi Klimalar

Split tipi klimalar, istenilen dereceye ayarlandığı zaman sabit bir şekilde o dereceye kadar çalışıyor ve motorlar duruyor. Durduğunda ise sadece hava vermeye devam ediyor. Odanın ısısı düşmeye başladığında ise motorlar tekrar devreye girerek istenilen dereceye ulaşmaya çalışıyor. Bu yönüyle üstün konfor sunan Fujitsu Split tipi klimalar, inverter kompresörü sayesinde ortamın derecesini ölçerek ihtiyacınız olan sıcaklığı ayarlıyor. Bu sayede yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Gelişmiş kumandada bulunan sıcaklık sensör kontrolü sayesinde de ortamın havası ve ısısı otomatik olarak analiz edilebiliyor. İnverter enerji tasarrufu teknolojisi ile oda sıcaklığı 2ºC ile 4ºC arasında azalıyor ya da yükseliyor. Oldukça düşük ses seviyesi ile çalışarak çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. Yüksek ısıtma ve soğutma kapasitesi ile standart klimalara göre %30 oranında daha fazla alanı ısıtabiliyor. Ayrıca A+++ enerji verimlilik sınıfına kadar çıkabilen klima, tüketicinin tercihi olmayı başarıyor. Ultra modern fanlarla da oldukça yüksek verimlilik ve sessiz çalışma ortamı sağlanıyor. Fujitsu split tipi klimalar, yeni nesil i-pam teknolojisini kullanıyor. Böylece klima çalışmaya başladığı zaman, maksimum hava akımı devreye giriyor. Bu sayede hızlı soğutma ve ısıtma sağlıyor. PFC kontrol teknolojisi ise klimanın voltaj dengesini sağlamak için tasarlanıyor. Twin Rotary İnverter kompresör teknolojisi de çalışma sırasında soğutucu gaz sızıntısını önlüyor. Ayrıca sürtünmeyi azaltarak hem sessiz hem de güvenli bir çalışma ortamı yaratıyor. Klima tavsiye sayfalarında dikkat çeken Fujitsu split tipi klimalar, özel tasarlanmış PCB yazılımı sayesinde dış ortam sıcaklığı -15 dereceye kadar düştüğünde dahi klimayı soğutma modunda rahatlıkla çalıştırabiliyor. Dış ünite içine monte edilmiş olan elektronik genleşme valfı sayesinde de ihtiyacı olan miktarda soğutucu akışkan geçişi sağlanıyor ve optimum verim elde ediliyor.

Arama Kriterleriniz

Fujitsi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (10)
AFS (7)
Airfel (100)
Alarko (67)
Alf (4)
Altus (32)
Ariston (13)
Arçelik (43)
Baymak (68)
Beko (13)
Bosch (107)
Copa (18)
Cvs (2)
Daikin (46)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (3)
(95)
E.C.A (21)
Ekotec (12)
Electra (1)
Electrolux (31)
Esco (1)
Finlux (14)
Fluo (6)
Franke (8)
fujiplus (24)
fujitherma (14)
Fujitsi (26)
Gaggenau (1)
General (19)
GREE (13)
Grundig (3)
Hitachi (71)
İndesit (1)
Isıtmax (1)
Kabel (46)
LG (95)
Midea (26)
Mitsubishi (54)
olefini (84)
Panasonic (20)
Profilo (1)
Regal (22)
Rota (51)
Samsung (132)
Sharp (14)
Siemens (5)
Sigma (116)
Silverline (13)
Simfer (1)
Springday (16)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (147)
Tronic (9)
Uzel (1)
Vaillant (49)
Vessen (16)
Vestel (136)
Viessmann (65)
Whirlpool (1)
Windsor (6)
York (68)
Zen (6)
zibro (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(7)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (13)
A+ (6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL