TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Franke, Klima

için 7 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Franke Klima

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında iklimlendirme gerçekleştirmek için yani ısıtma veya soğutma sağlayabilmek için kullanılan klimalar bugün her evin temel ihtiyaçlarından birini oluşturmaktadır. Farklı kapasite özellikleri göstermeleri ile birlikte evlerin veya işletmelerin her kısmında kullanım imkanı sağlayan klimalar, ister yatak odası ister salon ister mutfak gibi her odada rahatlık sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında sıcak Türkiye iklimlerine karşı serinlik elde etmek için kullanılan klimalarda da birçok kişi seçilen markaya yüksek bir özen göstermektedir. Bu noktada Franke markası, bir İsviçre markası olarak yüz yılı aşkın bir süredir dünya genelinde hizmet vermektedir. Bu kapsamda Türkiye'de de Franke klima ürünleri birçok ev ve işletme sahibi tarafından sıklıkla tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır.

Franke Klima ile Sıcaklardan Kurtulun

Franke Klima ile Sıcaklardan Kurtulun

Kapalı ortamlarda istenilen serin havanın elde edilmesi ve ferahlık yaşanması için kullanılan klimalar soğutma özellikleri ile birlikte farklı boyutlarda genellikle split veya inverter gibi modeller ile kullanılmaktadır. Sıcaklardan kurtulmak için klima kullanımı tercih ediyorsanız, öncelikle kullanım sağlayacağınız cihazın boyutlarını tespit etmeniz gerekir. Çünkü bu sayede klimalarda BTU adı verilen özelliğe göre doğru seçimleri gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda sahip olduğunuz salonda klima kullanmak istiyorsanız, doğru boyutları ve klima tipini seçmek için en pratik yol olarak Franke klima kullanıcı yorumları üzerinde inceleme sağlayabilirsiniz. Çünkü kullanıcı yorumları sayesinde sahip olduğunuz klimanın alan için yeterli olup olmadığını kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Genellikle soğutma işlemi gerçekleştirmek için tercih edilen Franke klima kullanımı açısından enerji tüketimi de çok önemli bir ayrıntı oluşturmaktadır. Bu nedenle yüksek kapasitede ve kullanım alanınız için daha fazlası konumunda bulunacak bir klima seçmek, enerji sarfiyatını da daha yüksek bir noktaya ulaştıracaktır. Bu nedenle bu gibi önemli noktaları göz önünde bulundurarak, Franke klima kullananlar ile görüşmeler gerçekleştirerek ve internet üzerinde incelemeler sağlayarak, en doğru firmayı seçebilir ve yaz mevsimlerinde büyük bir rahatlık elde edebilirsiniz. Sıcaklardan kurtulmak için kullandığımız bu klimalarda hava filtresi bulunması, ortam havasını temizlemesi, otomatik sıcaklık ayarı yer alması gibi birçok farklı özellik sizin için daha avantajlı bir kullanım sağlayacaktır. Sıcak havalarda kullanılan klimanın solunum yollarına da zarar vermemesi ve nefes darlığı gibi sıkıntılar oluşturmaması için de klimalar içerisindeki hava filtreleri çok önemli bir yapı oluşturmaktadır. Düzenli bir şekilde kullanılan klimaların dönem dönem temizlenmesi, bakım yapılması ve kullanımına özen gösterilmesi sayesinde uzun yıllar boyunca yaz mevsimlerinde sıcak havalara karşı rahatlıkla soğutma sağlanabilir. Aslında yaz aylarında soğutma işlemi gerçekleştirmek için kullandığınız klimalar kış aylarında da ısıtma işlemi gerçekleştirmek için size aynı özellikler ile seçim koşulları oluşturacaktır. Çünkü klimalardaki kullanım özellikleri ve boyutlar hem soğutma hem ısıtma açısından benzer sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Franke Klima Özellikleri

Franke Klima Özellikleri

Temel olarak incelendiğinde klimalar temel görevleri ile birlikte soğutma ve ısıtma işlemi gerçekleştirmek için kullanılan cihazlardır. Bu nedenle model özelliklerini göz önüne alırsanız, inverter klimalar, split klimalar veya salon tipi klimalar gibi farklı ürün modelleri ile karşılaşmanız mümkündür. Bu konuda da klima modellerinin değişimlerini daha net bir şekilde anlamak açısından Franke klima yorumları incelendiğinde net bilgiler elde edilebilir. Çünkü bu yorumlar içerisinde özellikle inverter klima gibi noktalarda enerji tasarrufunun ne kadar yüksek olduğunu, split klimaların kullanım rahatlığını veya salon tipi klimalarının daha büyük ortamlarda ne kadar kolay bir kullanım oluşturduğunu net şekilde görebilirsiniz. Diğer noktalarda model ve seriler açısından inceleme yapıldığında, klimalardaki en önemli noktanın BTU özelliği olduğunu görebilirsiniz. Bu özel değer klimalarda 9000 gibi bir değerden başlamak üzere 12.000-18.000 veya 24.000 gibi değerlere de ulaşabilir. Bu değerler klimanın ne kadar şiddetli bir çalışma oluşturduğunu ve ne kadar daha kuvvetli bir soğutma ve ısıtma oluşturduğunu ortaya koymaktadır. Bu değerleri de göz önünde bulundurduğunuzda, en önemli noktalardan birini de ev veya ofis kullanımı için ortam dekorasyona uygun ürünlerin seçilmesidir. Çünkü Franke klima yorum içeriklerinde görüldüğü gibi bu ürünlerde beyaz ve siyah gibi temel renkler ile seçimlerin yapılması mümkündür. Kullanılan duvar kaplaması, zemin ve mobilya gibi ürünlere uygun bir şekilde son yıllarda siyah renk ile üretilmiş klimalar daha fazla tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu noktada temel olarak bakıldığında, beyaz ve siyah renkteki klimalar arasında bazı farklılıklar da bulunmaktadır. Bu nedenle klima almak istediğinizde, Franke markasını tercih ederseniz, öncelikle renk sonrasında BTU özelliklerini ve klima tipini seçebilirsiniz. Bu sayede de tüm bu özelliklere bağlı olarak Franke klima fiyat listesi üzerinden inceleme yaparak en iyi ürün üzerinde alışveriş sağlayabilirsiniz. Zira fiyat listesi kapsamında da ürünlerin fiyat değişimlerinin belirtilen bu özelliklere bağlı olduğunu göreceksiniz. Hatta temel olarak en önemli değişimin güç özellikleri kapsamında ortaya çıktığını fark edebilirsiniz.

Franke Klima ile Kış Mevsimleri de Rahat

Franke Klima ile Kış Mevsimleri de Rahat

Sadece yaz mevsimlerinde akla gelen cihazlardan biri olan klima, aslında kış mevsimlerinde de birçok kişinin ev veya çalışma ortamında ısınmak için kullandığı cihazlar arasında yer alır. Çünkü dışarıdan aldığı havayı kendi iç mekanizmasında soğutma veya ısıtma yöntemi ile iç ortama aktaran klima ısıtma işlemi için de pratik ve sağlıklı cihazlardan birini oluşturmaktadır. Doğalgaz ile kalorifer kullanımı veya merkezi kalorifer kullanımı gibi çok geniş bir alanda ısıtma işlemi oluşturmasa dahi klima bulunduğu ortamda havayı istenilen sıcaklık derecesine ulaştırmak için avantaj sağlar. Bu nedenle kış mevsimlerinde de rahat bir mevsim geçirebilmek için klima kullanımı sağlanabilir. Bu konuda da Franke markası tarafından üretilmiş klima cihazları tercih ettiğinizde, sağladığı teknik kullanım ile sıcaklık ayarını kolaylıkla yapabilirsiniz. Çünkü bu cihazlar üzerinde Franke klima sıcak ayarı çok pratik bir kullanım oluşturur. Cihazlarla ilgili internet üzerinde veya farklı platformlarda görebileceğiniz yorum ve kullanım özelliklerini incelediğinizde, kumanda üzerinden gerçekleştireceğiniz sıcaklık ayarını nasıl yapacağınızı ve ideal noktaları kolaylıkla görebilirsiniz. Ayrıca ‘Franke klima nasıl?’ gibi bir soru hakkında araştırma yaptığınızda da yapılan sıcaklık ayarı sayesinde pratik bir şekilde ortamın istenilen ısıya ulaştırılmasında, hızlı bir sonuç elde edildiğinin farkına varabilirsiniz. Franke markası klima üretimlerinde özellikle motor kapasitesi ve gücüne çok yüksek önem göstermektedir. Bu sayede de kaliteli bir klima motoru yer aldığı için ısıtma işlemini de çok hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Isıtma işleminin gerçekleştirilmesi sırasında da ortamda havanın kuruması, nemin azalması ve rahatsız edici bir havanın oluşmaması için hava temizleyici ve yumuşatıcı özellikler gibi noktalar bu klimalarda görülmektedir. Yani hem sağladığı sıcak hava sayesinde sağlık oluşturan hem de temiz bir hava imkanı sunduğu için sağlık oluşturan bu klimalar evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Sadece evlerde değil ofisler, mağazalar veya çok büyük alanlarda dahi salon tipi klimalar sayesinde pratik ve keyifli bir ısıtma elde edilebilir. Bu nedenle değişen Franke klima fiyatları ile birlikte ürün seçimlerinizi gerçekleştirmeniz için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Franke
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL