TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fluo, Klima

için 6 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Fluo Klima

Klima markaları arasında öne çıkan Fluo, zengin donanımı ile dikkat çekmeyi başarıyor. Gelişmiş özelliklerle donatılan klimalar, yüksek performansı sayesinde kolaylıkla ısınmanıza ve serinlemenize yardımcı oluyor. Fluo klima fiyatları ise işlevselliğine ve dayanıklılığına göre uygun aralıklarda seyrediyor.

Fluo Kaset Tipi Inverter Klimalar

Fluo Kaset Tipi Inverter Klimalar

Yeni nesil kaset tipi inverter klimalar, ALL-DC inverter teknolojisi sayesinde tam kontrol ve A++ enerji verimliliği sunuyor. Geliştirilmiş tasarımı ile estetik 4 yönlü panel teknolojisi ile donatılıyor. Fluo klima, -10°C ile 24°C arasındaki dış ortam sıcaklıklarında ısıtma ve -15°C ile 48°C arasındaki dış ortam sıcaklıklarında soğutma sağlıyor. Oldukça düşük ses seviyesi ve 7-scale iç ünite fan tasarımı ile daha iyi hava dolaşımı elde ediliyor. Sıcaklık değişimlerine bağlı olarak ayarlanabilen 3 farklı özel sessiz modu ve uyku modu yer alıyor. Filtre kirlilik göstergesi sayesinde kullanıcı, bir sonraki servis bakım zamanını programlayabiliyor. 500 mm basma yüksekliğine çıkan standart drenaj pompası da kaset tipi inverter klimalarda yer alıyor. Birden fazla kablolu kumandaya aynı anda bağlanabilme özelliği sayesinde konforlu bir kullanım olanağı sunuyor. 0.5 W Standby özelliği etkinleştirildiği zaman klima sadece 0.5 W güç tüketiyor. Aynı zamanda PCB elektronik ünite kartı üzerinde 85V - 265V aralığında daha geniş bir voltaj aralığına izin veriyor. Böylece hem kullanıcı bütçesine hem de doğal kaynak tüketimine katkıda bulunuyor. Fluo klima yorumlar sayfasında da öne çıkan iyonizer ve taze hava bağlantısı ile temiz hava çıkışı sağlıyor. Bu sayede sağlıklı bir kullanım imkanı tanınıyor. Kolay kablo kurulumu ve detaylı hata kodları sayesinde kolay bakım sunan kaset tipi inverter klimalar, geniş alanlar ve yüksek tavanlı yerler için özel olarak tasarlanıyor. Kaliteli ve dayanıklı malzemeleri sayesinde de uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Kapalı alanlarda konforlu bir ısıtma sağlayan yeni nesil kaset tipi inverter klima, uzaktan kumandası ile kolaylıkla ısı ayarını yapabilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda yüksek enerji tasarrufunu da beraberinde getiriyor.

Fluo Yer Tavan Tipi Inverter Klimalar

Fluo Yer Tavan Tipi Inverter Klimalar

Fluo’nun yeni klima serisi DC Inverter yer tavan tipi cihaz serisi, A+ + enerji verimliliğinin yanı sıra All DC-Inverter teknolojisi ile de fark yaratıyor. Yeni, şık ve kompakt tasarımlı iç ünitelere sahip olan bu modeller, -10°C ile 24°C’de dış ortam sıcaklıklarında ısıtma ve -15°C ile 48°C dış ortam sıcaklıklarında soğutma sağlıyor. 38 dB gibi oldukça düşük ses seviyesi sayesinde çevreye herhangi bir rahatsızlık vermiyor. 3-scale iç ünite fan ile de daha iyi hava dolaşımını beraberinde getiriyor. 3 farklı özel sessiz modu ortamdaki sıcaklığa göre değişiyor. Uyku modu ise istenilen sıcaklığa eriştiği zaman devreye girerek yüksek enerji verimliliği sunuyor. Filtrenin kirini gösteren yeni nesil teknolojisi ile son derece temiz ve kolay bir kullanım imkanı veriyor. Düşük seviye duvar montajı ile dilediğiniz yere sabitlenebiliyor. Yer tavan tipi klimaların sahip olduğu 24 saatlik zamanlayıcı, düşük ses seviyesinde çalışma ayarı ve önceden belirlenmiş sıcaklık seviyesi gibi fonksiyonlar da Fluo klima özellikleri arasında yer alıyor. LCD ekranı ve I-Follow özellikli kablosuz LCD kumandası ile de kullanıcı dostu modeller haline geliyor. 4 farklı kanatçık açısında üfleme yapabilen otomatik üçlü hava dağıtımı, panjurlu penceresi ile de tüm alanı homojen şekilde ısıtıyor ya da soğutuyor. 7 farklı hıza sahip olan inverter fanı ise yüksek konfor sağlıyor. Zarif, akıllı ve minimal tasarımı ile dikkat çeken Fluo klima, otomatik hava panjuru sayesinde havayı eşit bir şekilde dağıtabiliyor. Etkin ısıtma için zemin üstü duvar uygulaması, kendi kendine hata tanılama ve otomatik yeniden başlatma fonksiyonları da ürün ile beraber geliyor. Ayrıca güçlü ısıtma ve soğutma performansı ile tüketici beğenisini kazanıyor. Isı gösterge ışığı ve büyük ebatlı ısı ayar düğmeleri ise konforlu bir kullanım olanağı sunuyor.

Fluo Ev Tipi Inverter Klimalar

Fluo Ev Tipi Inverter Klimalar

Efficiency-10 Inverter teknolojisi, kompresör devir frekanslarını ayarlayarak çok düşük bir seviye olan 1 Hz dönüş frekansında dahi cihazın çalışmasına yardımcı oluyor. Ayrıca istenilen konfor sıcaklığına erişilse bile kompresör çalışmaya devam ediyor. Bu sayede gereksiz kalkış ve durma miktarlarını azaltıyor. Konfor ve güvenilirliğin bir arada sunulduğu ev tipi klimalar, en son teknoloji ile donatılıyor. Akıllı Auto-Restart özelliği ise elektrik gücü istem dışı olarak kesildiğinde ve geri geldiğinde, cihazın otomatik olarak daha önceden ayarlanmış fonksiyon ayarlarına geri dönmesini sağlıyor. Turbo fonksiyonu ise son derece hızlı soğutma ve ısıtma sağlıyor. Cihazın tamamen kurumasını ve nem almasını sağlayan X-Blow teknolojisi ile cihaz kapatıldıktan sonra 10 dakika boyunca iç ünite fanı çalışmaya devam ediyor. Fluo klima çeşitleri içinde öne çıkan ev tipi klimalar, en yüksek düzeyde sağlık koşulları için çift yıkanabilir toz filtreye ve aktif karbon filtreye sahip olacak şekilde tasarlanıyor. A+++ enerji verimlilik sınıfı ile de gereksiz enerji sarfiyatını en aza indiriyor. Arka aydınlatmaya sahip LCD ekran ile donatılan uzaktan kumanda, sessiz çalışma tuş özelliği sayesinde üstün konfor sağlıyor. Aynı zamanda farklı sıcaklık değerlerinde özel programlanabilir uyku fonksiyonu, kullanıcının ilgisini çekmeyi başarıyor. Fluo klima tavsiye sayfalarında da bulunan Vivo serisi ise çevre dostu R410a soğutucu gazını kullanıyor. İyonlaştırıcıya sahip olan tasarımı ile de son derece sağlıklı modeller arasına giriyor. Artio serisi de Wi-Fi ile çalışabiliyor. Böylece kullanıcılar internet bağlantısına sahip her ortamdan cihazı uzaktan kumanda ile kontrol edebiliyor. Uzaktan kumanda, cihazın oda sıcaklığını iç ünitenin bulunduğu yere göre değil kumandanın bulunduğu bölgenin sıcaklığına göre ayarlıyor. Bu sayede maksimum konfor hissi sağlayan iSense teknolojisi, inovatif seçenekler sunuyor.

Arama Kriterleriniz

Fluo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (87)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (143)
Viessmann (86)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL