TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Electra, Klima

için 3 sonuç bulundu.

Electra Klima

Yaz ve kış aylarında ev ortamının sıcaklığının ideal seviyelerde olmasını sağlayan Electra klima ürünleri ile konforlu bir kullanıma erişiliyor. Markanın birbirinden özel ürün modelleri farklı ihtiyaçlara cevap vermeyi başararak alıcılarının beklentilerini karşılıyor. Hastalıklardan korunmak ve sağlıklı bir ev ortamına ulaşmak için ideal Electra marka klimalar hijyenik özellikleriyle dikkat çekiyor. Ekonomik koşullarıyla Electra klima fiyatları bakımından da alıcıların beğenisini kazanan ürünler akıllı uzaktan kumanda yardımıyla kolayca kontrol edilebiliyor. Ev ısısının optimum seviyede tutulması ile beraber elektrik ve yakıt masraflarında düşüş yaşanıyor. Fosil yakıt kullanmadan ısıtma ve soğutma işlemlerini uygulayan doğa dostu klimalarla beraber çevreye de katkı sağlanıyor.

Electra'nın Modern Teknolojisiyle Gelen Konfor

Electra'nın Modern Teknolojisiyle Gelen Konfor

Kullandıkları modern teknolojiyle alıcılarını memnun eden ve Electra klima yorumları içerisinde olumlu geri dönüşler alan modeller konfor sağlayan özellikleriyle dikkat çekiyor. Verilen komutları anında yerine getirerek kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılayan Electra marka klimalar yardımıyla filtreleme özelliklerinden de yararlanılabiliyor. Zararlı maddelere karşı sağladığı süzgeç özellikleriyle kullanıcılarının takdirini kazanan Electra klimalar sağlıklı bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Esnek montaj olanaklarıyla beraber ev ortamının farklı noktalarına kolayca takılabilen klima modelleri aynı zamanda ofis ve bürolarda da sağlıklı bir şekilde değerlendirilebiliyor. Estetik tasarımları ile göz dolduran klima çeşitleri ev ortamında dekoratif bir görüntü yaratıyor ve minimum alan kaplıyor. Eğim özellikleriyle göz dolduran klimalar ısıtma ve soğutma işlemini uygularken havayı odanın her noktasına rahatlıkla ulaştırıyor. Modern klima çeşitleri arasında dikkat çeken Electra ürünleri yıkanabilir filtre desteğiyle kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Pratik yapıları sayesinde kolayca çıkarılabilen ve kısa sürede hijyenik hale getirilebilen filtre aracılığıyla hava akışı daha sağlıklı gerçekleşiyor. Otomatik defrost desteğiyle zorlu kış günlerinde klimaların donmasının önüne geçiliyor. Defrost seçeneğini kullanarak buz çözme işlemleri uygulanabiliyor ve klimalar düşük hava sıcaklıklarında dahi sağlıklı bir şekilde çalıştırılabiliyor. Klima tavsiye yazılarında ürünleri sıklıkla önerilen markalar arasında yer alan Electra ile gelişmiş klima teknolojisinin getirdiği avantajlardan keyifli bir şekilde yararlanılabiliyor. Nem miktarını bağımsız olarak ayarlayan akıllı klima modelleri sağlıklı bir ev ortamı oluşmasına katkı sağlıyor.

Sessiz Çalışma Desteği Sağlayan Electra Klima

Sessiz Çalışma Desteği Sağlayan Electra Klima

Electra klima özellikleri arasında bulunan sessiz çalışma yeteneğiyle beraber gece saatlerinde gürültü problemi yaşanmadan rahat bir uyku uyunabiliyor. Son derece sessiz bir şekilde çalışırken kusursuz bir performans sergileyen klimalar sayesinde tüm mevsimlere uygun akıllı bir iklimlendirme desteğine sahip olmanın konforu yaşanıyor. Uzmanlar tarafında önerilen ideal ev ortamı koşullarının sağlanabilmesi sayesinde mevsim değişikliklerinin oluşturduğu hastalıklara karşı koruma elde ediliyor. Klima özellikleri içerisinde dikkat çeken bir diğer özellik olan uzun borulama desteği ile beraber evin farklı noktalarına ürünü yerleştirmek kolaylaşıyor. Akıllı özellikleriyle beğeni toplayan Electra klimalar hata uyarı sistemi aracılığıyla bir hata alındığında kullanıcılarını bilgilendiriyor. Kaliteli plastik kaplamaya sahip olan dış yüzeyleriyle estetik bir görüntü taşıyan ve klima markaları arasında dikkat çeken Electra klimalar kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Klima yüzeyinde oluşan lekeler ve kirler nemli bezlerle kısa zaman içerisinde temizlenebiliyor. Sade tasarımlarıyla ön plana çıkan Electra klima özellikleri arasında otomatik salınım teknolojisi de yer alıyor. Kirli havanın otomatik olarak dışarıya salınması ve temiz havanın ev ortamına arzu edilen sıcaklık seviyesiyle dolması sayesinde yenilenen ve tazelenen bir ev ortamına ulaşılıyor. Daha ferah hissetmeye yardım eden bu özellikle beraber evi havalandırmak için soğuk günlerde camları açarak ısı kaybı yaşamaya gerek kalmıyor. Geleneksel ısınma araçlarının ısı elde etmek için ortaya çıkardığı zararlı gaz ve dumanların çevreye verdiği zararlar her geçen gün daha net bir şekilde görülüyor. Çevre dostu bir ısınma yöntemi olan klima kullanımıyla beraber sadece kış aylarında ısınmak için değil aynı zamanda yaz aylarında serinlemek için de teknolojinin sunduğu imkânlardan yararlanılabiliyor. Klima fiyatları noktasından bakıldığında da alıcıları kendisine çeken Electra markasıyla beraber hem sessiz hem de hesaplı bir kullanım sağlanıyor. Düşük elektrik tüketimi özelliğine sahip olan modeller arzu edilirse ekonomik modlarla da kullanılabiliyor. Otomatik ve manuel programlama özelliklerinden yararlanarak klimaların daha verimli bir şekilde çalıştırılabilmesi sağlanıyor. Tasarruf sağlayan programlar sunan modeller klima fiyatları açısından da ilgi çekici nitelikler barındırıyor. Düz panele sahip olan klimalar minimum düzeyde alan kaplayarak evin dekoratif görünümüne katkı sağlıyor.

Çocuk Kilidi ile Güven Veren Electra

Çocuk Kilidi ile Güven Veren Electra

Özellikle çocuklu ailelerin daha verimli bir klima kullanımı yaşamasını sağlayan çocuk kilidi özelliği aracılığıyla anne babaların saygısı kazanılıyor. Electra klima modelleri uzaktan kumanda yardımıyla rahat bir şekilde kullanılabilirken çocuk kilidi seçeneğinden yararlanarak çocukların klimanın çalışma sistemini bozmaması sağlanıyor. Turbo moda sahip olan klimalar sayesinde kısa zaman içerisinde ısıtma ya da soğutma işlemi uygulanabiliyor. İş ya da tatil dönüşlerinde ev ortamının istenen sıcaklığa ulaşması turbo modunu kullanarak daha da çabuk bir şekilde sağlanabiliyor. Uyku modu özelliğine sahip olan akıllı modeller belirlenen uyku zamanına gelindiğinde otomatik olarak kapanıyor ya da belirtilen sıcaklıkta çalışarak ev sakinlerine konfor sağlıyor. Hem ısıtma hem de soğutma teknolojisinde yüksek enerji verimliliği puanlarını almaya hak kazanan Electra klima ürünleri akıllı kullanım özellikleri ve kişisel ihtiyaçlara cevap veren geniş mod seçenekleriyle alıcılarının yüzünü güldürüyor. Otomatik fan desteği sağlayan klimalara daha hızlı bir şekilde hava sirkülasyonu oluşturuyor. İyonizer teknolojisinden yararlanan klimalar sayesinde taze hava solumak mümkün hale geldiği gibi bu özellik yardımıyla daha zinde hissetmek de olanak kazanıyor. Anti bakteriyel özelliklerle zenginleştirilmiş olan Electra klima modelleri ev ortamında mikroplarla mücadele ederek daha hijyenik koşullar altında yaşamaya yardımcı oluyor.

Arama Kriterleriniz

Electra
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL