TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Delonghi, Klima

için 4 sonuç bulundu.

Delonghi Klima

Günümüzde bilinen klima modelleri bir duvar üzerinde montaj edilmiş şekilde iki farklı ünitenin birleşmesi ile kullanılmaktadır. İç mekanda ısıtma veya soğutma işlemini yansıtan klima ünitesi bulunurken, genellikle dış mekanda ise dışarıdan hava alan ve iklimlendirme sağlayan klima motoru yer almaktadır. Ancak günümüzde farklı teknolojiler ile üretilen klimalar arasında Delonghi gibi markalar tarafından üretilmiş cihazlar yer almaktadır. İtalya'da faaliyete başlamış olan Delonghi markası, 1950 yılından bu yana klima gibi birçok farklı cihaz ile üretim gerçekleştirmeye devam ederken, Türkiye'de yer alan markalardan biri olmuştur. Bu kapsamda Delonghi klima ürünleri günümüzde hem evlerde hem de işletmelerde ısıtma ve soğutma gibi işlemler için tercih edilmektedir. Ancak ilk noktada bahsedildiği üzere Delonghi markası tarafından piyasaya sunulan klima ürünlerinin temel özelliklerinden birisi, mobil özellikli olması yani taşınabilir olmasıdır. Bu tip ürünler istenilen farklı ortamda harici bir klima motoru bulunmadan kolaylıkla kullanılabilir.

Delonghi Klima İle İstediğiniz Her Yerde İklimlendirme

Delonghi Klima İle İstediğiniz Her Yerde İklimlendirme

Klima, kelime anlamıyla Türkçede iklimlendirme cihazı olarak da geçmektedir. Yani belirli bir ortamdan almış olduğu havayı istenilen derecede sıcak veya soğuk hale getirdikten sonra tekrar kapalı ortamda kullanılır hale getirir. Örneğin, oturma odasında kullanılan bir klima ortamın ısıtılması için 30 derece gibi bir sıcaklığa getirildiğinde, hava 30 derece ısıya ulaşana kadar ısıtma işlemi gerçekleştirir. Benzer şekilde yaz mevsiminde 18 derece gibi bir serin hava elde edilmek istendiğinde de klima bulunduğu ortamı bu ısıya ulaştırana kadar iklimlendirme gerçekleştirir. İstenilen bu havalandırma işlemini gerçekleştirmek için sabit olarak kurulmuş split veya inverter klimalar yerine günümüzde Delonghi markası sayesinde mobil klimalar da tercih edilebilir. Çünkü mobil klima Delonghi ürünleri istenilen her ortama rahatlık ile taşındıktan sonra ısıtma ve soğutma sağlamaktadır. Temel olarak bu ürünler taşınabilir özellikleri ile birlikte istenilen her zaman her yerde iklimlendirme fırsatı sağlamaktadır. Yani istediğiniz konforlu yaşam koşullarını oluşturmak için yeni bir teknoloji oluşturması açısından seçilebilir ürünler arasında bulunmaktadır. Diğer klima ürünlerine göre farklı bir yapısı bulunsa dahi Delonghi klima modları açısından bu ürünlerde de yine hem ısıtma hem de soğutma gerçekleştirecek bir yapı sağlanmıştır. Ayrıca bu ürünler yaz aylarında soğutma işlemini gerçekleştirirken, en sıcak havalarda dahi diğer klimalara göre yarı yarıya sessiz bir kullanım sağlamaktadır. Bu özellik laboratuvar ortamlarında test edilmiş ve en yüksek fan gücünde dahi ses değerlerinin düşük olduğu ortaya çıkarılmıştır. Aynı zamanda temiz ve sağlıklı bir esinti ortaya çıkaran bu ürünler çevre faktörlerine uygun bir şekilde ideal sıcaklık özelliklerini belirler ve tek bir tuşla pratik bir kullanım oluşturur. Bahsedilen tüm bu özellikler kolaylıkla Delonghi klima yorum içeriklerinde görülebilir. Sağlanan yorumlarda kullanıcıların hangi ortamlarda nasıl bir iklimlendirme gerçekleştirdiğini, istenilen ısıya ulaşma sürelerini, sessiz kullanım özelliklerini ve pratik kullanım niteliklerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu bağlamda kullanım sağlayacağınız alanın boyutları, istediğiniz iklimlendirme özellikleri ve ısıtma-soğutma gibi ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurarak siz de pratik özellikleri sağlayan cihazları tercih edebilirsiniz.

Delonghi Klima Öne Çıkan Özellikleri

Delonghi Klima Öne Çıkan Özellikleri

Temel özellikleri ile birlikte belirtildiği üzere portatif yani taşınabilir bir özelliğe sahip olan Delonghi markası tarafından üretilmiş klimalarda da yine model değişiklikleri ile karşılaşabilirsiniz. Çünkü Delonghi markası her kullanıcının sahip olduğu ihtiyaçlara ve istediği özelliklere bağlı bir şekilde klima modelleri üretimi gerçekleştirmiştir. Temel olarak iç kısımlarında hepa filtre özelliği bulunan bu klimalar, hava temizleme ve havanın nem oranını koruma gibi bir özellikle birlikte çalışmaktadır. Bu bağlamda sağladığı avantajlı kullanım özellikleri ile birlikte Delonghi mobil klima ürünlerinin en önemli model değişimi BTU özelliklerine bağlı olarak ortaya çıkmaktadır. BTU adı verilen bu değer, enerji birimi olmakla birlikte klimanın istenilen ısı miktarını oluşturması için harcadığı gücü ve süreyi etkilemektedir. Yani klima BTU değeri ne kadar yüksek olursa, o kadar fazla enerji harcar ve o kadar kuvvetli bir iklimlendirme gerçekleştirir. Bu nedenle de Delonghi portatif klima ürünlerinde de model açısından öncelikle 9.000 BTU değerine kadar ulaşan ürünler sonrasında ise ortalama 12.000 değer gösteren ürünler ve son olarak 18.000 değer gösteren ürünler gibi çeşitler yer almaktadır. Bu çeşitlerin her biri klimanın kullanımında enerji sarfiyatı açısından da değişiklikler ortaya çıkarır. Bu nedenle öncelikle kullanım sağlayacağınız alanın boyutlarını göz önünde bulundurarak, yeterli değere sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Marka tarafından sunulan bu mobil klimalar açısından en önemli ürün serilerinden biri Pinguino serisi oluşturmaktadır. Bu seri kolaylıkla her istenen noktaya taşınma özelliğine sahip olması üstün bir teknoloji barındırması, sessiz ve konforlu bir kullanım oluşturması gibi temel özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. İçerisinde iki farklı model yer almakla birlikte taşınabilir klima özelliği ile bu ürünler, LED ekran, çevre dostu soğutma ve tasarruflu bir kullanım oluşturmaktadır. Bu bağlamda BTU özelliklerini, kullanım ihtiyaçlarını, sahip olduğunuz alanın özelliklerini ve yeterli kapasiteyi göz önünde bulundurarak değişen modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Keza Delonghi klima fiyatları konusunda da belirtilen bu özellikler değişen rakamların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ürünler genelde boyut ve ağırlık gibi konularda birbirine benzerken, her bir ürün beyaz renkte olmak üzere maksimum soğutma kapasiteleri değişiklik oluşturmaktadır.

Delonghi Klima İster Evde İster İş Yerinde

Delonghi Klima İster Evde İster İş Yerinde

Mobil bir özelliğe sahip olduğu için Delonghi markası tarafından üretilmiş olan bu klimalar istediğiniz her ortamda kolaylıkla kullanım sağlayabileceğiniz bir özellik göstermektedir. Yani sabit bir şekilde bir yere montaj edildikten sonra taşınması, başka bir noktaya nakil edilmesi, gayet zor olan sabit klimalar yerine bu klima çok kolay bir kullanım oluşturmaktadır. İsterseniz işyeri olarak kullandığımız bir araç içerisinde dahi kullanım gerçekleştirebileceğiniz bu klimayı belirli bir dönem ofisinizde belirli bir dönem evinizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aracınızda taşımanız vasıtasıyla belirli bir süre tatil yapacağınız yazlık konutlar veya kamp alanları gibi noktalara dahi götürebilirsiniz. Bu kadar avantajlı bir kullanım oluşturan Delonghi seyyar klima ürünleri bugün birçok ev sahibi tarafından da farklı odalarda döngülü şekilde kullanmak için tercih edilmektedir. Örnek olarak akşam saatlerinde oturma odası ve salon gibi alanlarda soğutma için yaz aylarında tercih edilen bu klima, gece saatlerinde çocuk odası veya yatak odası gibi bir noktaya taşınabilir. Mutfakta, yemek yaptığınız anlarda mutfağa taşıdığınız klimayı rahatlıkla o sırada da kullanabilirsiniz. Bu temel özellikleri göz önüne aldığınızda, Delonghi klima fiyat özellikleri ile seçmiş olduğunuz ürünü temin ederek, yaz mevsimlerinde ev veya işyerlerinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşyeri gibi alanlarda da özellikle atölyeler gibi noktalarda geniş çalışma tezgahlarının her birinin yanına taşıyabileceğiniz bu klimayı kullanabilirsiniz. Gıda işletmelerinde istediğiniz zaman mutfak noktasında istediğiniz zaman kasa veya servis noktasında bu klimalar ile soğutma oluşturabilirsiniz. Soğutma özellikleri istediğiniz alana göre farklı kapasitelerde değişmekte olan Delonghi taşınabilir klima özellikle çok iyi bir ayarlama avantajı oluşturduğu için çocuk odaları gibi noktalarda da kullanabilirsiniz. Çünkü ortamın havasında sağlıklı bir dolaşım oluşturan ve solunum yollarında da sıkıntı oluşturmadan soğutma sağlayan bu klimalar, özellikle çocuklarınız için de doğru bir tercih olacaktır. Bahsedildiği şekilde çok geniş bir kapsamda istediğiniz her alanda kullanım avantajı oluşturan bu klimaları eviniz, iş yeriniz, hatta yazlıklarınız için ayrı ayrı temin edebilirsiniz. Bu kapsamda kullanımı ihtiyaç duyduğunuz kadar klimayı farklı özellikleri ile birlikte seçmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Delonghi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (3)
Airfel (94)
Alarko (63)
Alf (1)
Altus (18)
Ariston (8)
Arçelik (49)
Baymak (57)
Beko (13)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (106)
Buderus (1)
Copa (23)
Daikin (26)
Daiseku (12)
DayRelax (5)
Delonghi (4)
(186)
E.C.A (32)
Electra (2)
Electrolux (18)
Finlux (15)
Fırat (1)
Fluo (4)
Franke (2)
fujiplus (40)
Fujitsi (28)
General (13)
GREE (11)
Grundig (2)
Hisense (8)
Hitachi (45)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (20)
LG (110)
Midea (29)
Mitsubishi (86)
olefini (60)
Panasonic (18)
Profilo (2)
Raks (1)
Regal (25)
Rota (23)
Rubenis (1)
Samsung (137)
Sharp (22)
Siemens (8)
Sigma (169)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Süsler (1)
Termikel (1)
Toshiba (178)
Tronic (6)
Vaillant (31)
Vessen (14)
Vestel (111)
Vestfrost (3)
Viessmann (73)
Windsor (2)
York (61)
Zen (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL