TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

DayRelax, Klima

için 4 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

DayRelax Klima

Günlük hayatımızda içerisinde bulunduğumuz birçok ortam ve koşullar mevcuttur. İnsanlar, bu ortamların en elverişli koşullara sahip olmasını istemektedirler. Çünkü bu ortamlar, insanların konsantrasyonunu ve enerjisini doğrudan etkilemektedir. Özellikle değişen mevsimler, hem fiziksel hem de psikolojik yapı üzerinde oldukça etkilidir. Örneğin; kış ayları, insanların evden çıkmak istemediği, sıcak koşullarda kendini en rahat hissettiği aylardır. Bunun haricinde, bahar ve yaz aylarında da insanların büyük bir çoğunluğu kendini bezgin ve yorgun hissetmektedir. Bunların önüne geçebilmek için içerisinde bulunulan ortamın sıcaklığı en ideal olacak rakamlarda ayarlanabilir. Standart sıcaklık düzeyi, mevsim koşullarından minimum etkilenmeyi sağlayacaktır. DayRelax klima istenilen sıcaklıkta, elverişli yaşam ve çalışma şartlarını sunar.

DayRelax Klima Soğuk Kış Aylarında Sıcak Ortam Sağlar

DayRelax Klima Soğuk Kış Aylarında Sıcak Ortam Sağlar

Ülkemizin bulunduğu coğrafi konum nedeniyle, yıl boyunca birçok hava koşuluna tanıklık ederiz. Dört mevsimi yaşamamız nedeniyle sık sık hava değişimlerine tanık olmaktayız. Bu hava değişimleri hem fiziki hem de ruhsal yapıyı etkilemekte ve insanların mevsimlere adaptasyon sürecini zorlaştırabilmektedir. Ayrıca bölgeden bölgeye değişen farklı sıcaklık değerleri de hastalık ihtimalini arttırmaktadır. Örneğin; ülkemizin batı kısmından doğuya seyahat edecek biri, keskin sıcaklık değerlerine şahit olacaktır. Bunun olumsuz sonuçlara sebebiyet vermesini engellemek için giyim ve bunun yanı sıra kapalı ortamların sıcaklık değeri ideal olmalıdır. İnsan vücudunun olması gereken iç sıcaklık değeri 37,5 derecedir. Bu rakamın çok alt ve üst rakamlarda olması demek hastalık belirtisidir. Bu sıcaklık değerini korumak için dış sıcaklık değerleri de belirli aralıklarda olmalıdır. Örneğin; kış aylarında bulunulan ortam sıcaklığı 21 ile 25 derece arasında olmalıdır. Bunu ayarlayabilmek için günümüzde birçok ısınma ve soğutma alternatifleri türetilmiştir. Modern çağın teknolojisi olan klimalar, bu bağlamda karşımıza çıkmaktadır. Tek bir ürün ile her mevsime uyum sağlanması, tüketiciler için büyük bir çözüm niteliğindedir. Özellikle enerji tasarrufu ve doğa dostu olması ile de geri dönüşümlü bir üründür. Çok fonksiyonlu yapısıyla kolay kullanım sağlamaktadır. Bununla birlikte DayRelax klima sıcak ayarı sayesinde soğuk kış aylarında sıcak ortam sağlar. Cihazın kumandası üzerinden sıcak hava simgesine basılarak kış moduna geçilebilir. Sıcak hava üflemesi ile ısınma başlar. Ürün kapasitesi itibariyle en düşük sıcaklık değerlerinde bile ideal sıcaklık değerlerini sunmaktadır. İstenilen sıcaklık değerlerini, enerji tasarrufuyla birlikte insanlara sağlamaktadır. Örneğin; büyük alanları ısıtmak oldukça zordur. Bu alanları ısıtmak için çoğu kişi yalıtıma başvurmuş ve birden fazla ısınma cihazı ile çözüm bulmak istemiştir. DayRelax salon tipi klima yüksek kapasitesiyle bulunduğu ortamı kolayca ısıtma ve soğutma seçeneklerine sahiptir. Bu çeşit ile büyük alanlarda tek bir ürünle, elverişli yaşam sıcaklık değeri elde edilebilir. Böylece tasarruf imkanı da elde edilmiş olur. Ayrıca estetik görünümü ve dizaynıyla da koyulan alanda bütünlük sağlayıp, yerden tasarruf imkanı sunar. Bunun haricinde bahsi geçen ürünler inverter özelliğine sahiptir. Yani hızlı soğutma ve ısıtma imkanı olup bunları enerjiyi minimum şekilde kullanarak yapar.

DayRelax Klima Sağlıklı Hava Ortamı Sunar

DayRelax Klima Sağlıklı Hava Ortamı Sunar

Kış aylarında, ısınma sebebiyle ortaya çıkan karbon monoksit türevi, zehirli gazların yüzdesi artmaktadır. Bunun için kömür, odun gibi ısınma araçlarını kullanmak yerine doğa ve insan dostu ürünler tercih edilebilir. Örneğin; klimalar az maddiyat olanağıyla çok ısınma imkanı sunar. Özellikle çetin kış aylarının yaşandığı yerlerde değilseniz tasarruf imkanınız daha fazla olacaktır. DayRelax klima yorum insanların farklı alanlarda, rahat sıcaklık koşullarına sahip olma imkanına sahip olmasını sağladığını göstermektedir. Bunların yanı sıra dikkat edilmesi gereken şey sadece sıcaklık değildir. Sıcaklıkla birlikte içerideki havanın karışımı önemlidir. Yani hava ne kadar sağlıklı ve temizse konfor da o kadar artacaktır. DayRelax klima yorum sahip olduğu filtre sayesinde ortamdaki tozu absorbe eder. Bununla birlikte sigara dumanı, kötü kokuları da içerine çekerek temiz ve ferah hava imkanı sunar. Ayrıca bu sayede havadaki mikroorganizmalarda ortamı terk eder ve hastalık ihtimali azaltılır. Filtrede biriken zararlı maddeler, filtrenin sık aralıklarda temizlenmesiyle kullanılabilir. Bu açıdan klimalar hem ısıtma, soğutma yapıp hem de havalandırıcı niteliğindedir. Hem inverter hem salon tipi klima seçeneklerinde bu özellik mevcuttur. DayRelax salon tipi klima fiyat farklı seçenekleriyle tüketiciye sunulmaktadır. Bunların haricinde klima ömrünü uzatmak ve daha maksimum düzeyde istenileni sağlamak amacıyla klima için gereken bakımı yapmak önemlidir. Bakım yapılmadığı takdirde klimada istenmeyen özellikler oluşabilir. Örneğin; klimanın motorunda oluşabilecek bir arıza, enerji sarfiyatını arttırabilir. Oda içerisinde istenmeyen partiküller meydana gelebilir ve koku oluşabilir. Klimanın kapasitesi azalıp, istenilen işlevi görmez hale gelebilir. Tüm bunların önüne geçmek için kapsamlı bir araştırma yapıp, güvenilir marka ve dayanıklı ürün seçilip; bakımı yapılarak uzun süre kullanılabilir. DayRelax klima yorumlar bu söylediklerimizi destekler niteliktedir.

DayRelax Klima 3D İnverter Teknolojisiyle Kullanıcılara Sunuluyor

DayRelax Klima 3D İnverter Teknolojisiyle Kullanıcılara Sunuluyor

Gelişen teknolojiyle beraber, insanlar hayatı kolaylaştıracak ürünlere ilgi göstermeye başladılar ve bu ilgi klima sektöründe de kendini gösterdi. İlk olarak iş yerlerinde ve salonlarda kullanılan klimalar zamanla evlere dahil oldu. Ve geliştirilen yapısı sayesinde enerji kullanımını azalttı ve insanlar ucuz olması sebebiyle çoğunlukla tercih etmeye başladılar. İlk üretilen klimalara nazaran günümüzdeki klimalar daha hafif yapıda ve fonksiyonlu. Örneğin; taşınma işlemi kolay, soğuk, sıcak ve havalandırma seçenekleri de mevcut. Tek bir ürünle birden fazla iş, kolayca yapılabilir. Bu kolaylıkları nedeniyle özellikle sıcak ve soğuk coğrafyalarda yaşayan insanlar, ofislerinde klimaları fazlaca kullanmaktalar. Gün içerisinde fazlaca insanın gelip gittiği bu yerler, havalandırmalı ve konforlu olmalıdır. Çünkü iş yapılan yerlerde sıcaklık koşulları doğrudan insanların çalışma isteğini de etkileyecektir. Tüm bunlardan yola çıkarak günümüzde en son teknoloji olarak 3D inverter klimalar sunuldu. İnverter klimaların diğer klimalardan en önemli farkı; kompresörünün otomatik olması sebebiyle enerji tasarrufu sağlamasıdır. DayRelax klima yorumları da bu özelliğiyle tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. Ayrıca inverter klimaların bir diğer özelliği de hızlı olmaları. Örneğin; kışın evinize geldiğiniz vakit hemen ısınmak isteyebilirsiniz. Bunu bu klimalar sayesinde en hızlı şekilde halledebilirsiniz. Soğutma işlemi içinde aynı hız mevcuttur. Odanızı istediğiniz sıcaklığa getirdikten sonra hız sabitleme seçeneğiyle klimanız gün boyu aynı sıcaklığı size sunabilir. Bununla birlikte bu tip klimalarda da filtre seçeneği mevcuttur. Oda içerisinde temiz bir hava sağlamak amacıyla dizayn edilen filtreler sayesinde odada olumsuz bir hava içeriği oluşmaz. DayRelax klima fiyatları tüm bu özellikleri ve 3D inverter seçeneğiyle kullanıcılara sunulmaktadır.

Arama Kriterleriniz

DayRelax
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL