TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Daiseku, Klima

için 11 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Daiseku Klima

Daiseku klima ürünleri, Türkiye'de hem evlerde hem de iş yerlerinde kullanılan ürünler arasına girmeyi de başarmıştır. Temel olarak bir klima üretici markası olması ile birlikte inverter, split, kaset tipi veya kanal tipi klimalar gibi birçok farklı ürün çeşidi sağlayan marka, iklimlendirme hizmetlerini gerçekleştirmek için “Konforu Ayağınıza Getirdik” gibi bir slogan ile sektörde yer almaya devam ediyor. Bu nedenle bugün özellikle ev sahipleri, kış veya yaz mevsimlerinde sağlıklı bir ısıtma-soğutma elde etmek için bu klimaları tercih ederek, markanın teknik özelliklerinden ve konforundan faydalanıyor.

Daiseku Klima Her Noktada Yer Buluyor

Daiseku Klima Her Noktada Yer Buluyor

Bugün farklı ürün modelleri ile birlikte 6 farklı kategori gibi bir kullanım alanı oluşturan Daiseku markasında üretilmiş klimalar, her noktada kolaylıkla kendine yer bulabiliyor. Bu noktada Daiseku klima yorumları sayesinde hangi noktalarda konforlu ve yeterli bir kullanım oluşturabileceğiniz konusunda da pratik sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Özellikle evlerde mutfaktan başlamak üzere oturma odası, salon, antre, yatak odası veya çocuk odası gibi her alanda kullanım imkanı sağlayan bu klimalar aynı zamanda da işletmelerde de benzer bir yapı gösteriyor. Temel olarak bu klima cihazları BTU yani güç özellikleri açısından incelendiğinde de en düşük noktada 9.000 değerden başlamak üzere 24.000 BTU değere ulaşana kadar farklı kapasiteler gösteriyor. Yani bu maksimum güç kapasitesi değerleri göz önünde bulundurulduğunda da istediğiniz her alan için uyumlu ve yeterli klima ürünlerini kolaylıkla temin etmeniz mümkün hale geliyor. Örnek olarak özellikle yaz aylarında Türkiye'nin güney bölgelerinde ve Güneydoğu şehirlerinde çok sıcak hava koşullarına karşı serin bir ortam elde etmek için bu markanın klima ürünlerini de tercih edebilirsiniz. Bu ürünler iyi bir soğutma gerçekleştirme açısından özellikle salon ve mutfak gibi alanlarda avantajlı bir kullanım oluşturmaktadır. Bu bağlamda da 45-50 derece gibi en yüksek sıcaklıklarda dahi ortamın istenilen serin ve ferah konuma ulaştırılması için markanın klima ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bu konuda nasıl iyi bir soğutma elde edildiğini ve rahat bir kullanım sağlandığını tespit edebilmek için ‘Daiseku klima nasıl?’ sorusunun cevabı olarak internet yorumlarını ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Genellikle günümüzde klima tercihlerinde özellikle ev kullanıcıları tarafından inverter tip klimalar seçilmektedir. Çünkü bu klimalar özellikle enerji kullanımı konusunda çok yüksek bir tasarruf sağlamakla birlikte daha avantajlı görülmektedir. Bu konuda da sağladığı inverter teknolojisi ile birlikte Daiseku klima ürünleri, elektrik faturanızın çok avantajlı bir rakam ile size ulaşması konusunda da fırsat sunacaktır. Bilhassa uzun süreli kullanım sağladığınız işletme gibi alanlarda inverter klimalar sayesinde düşük enerji sarfiyatı ile birlikte önemli bir tasarruf elde edebilir ve daha uzun süreli konforlu bir soğutma sağlayabilirsiniz.

Daiseku Klima Kalitesi

Daiseku Klima Kalitesi

Yaz aylarında soğutma sağlaması ve kış aylarında ısıtma sağlaması gibi iki temel özelliği bulunan klimaların aslında ek olarak hava temizleme, ortam nemlendirme ve sirkülasyon oluşturma gibi önemli özellikleri de yer almaktadır. Bilhassa kapalı mekanlarda kullanıldıklarından dolayı oda içerisindeki havanın sağlıklı bir koşulda tutulması için klimaların sahip olduğu özellikler çok önemli bir yapıyı ortaya çıkarmaktadır. Günümüzde üretilen inverter klimalarda da bu özelliklere çok yüksek bir özen gösterildiğinden dolayı özellikle evlerde sağlıklı havanın elde edilmesi için avantaj elde edilmektedir. Bu konuda Daiseku klima sistemleri sayesinde de tertemiz bir yaşam alanı veya çalışma alanı için iklimlendirme sağlamanız mümkündür. Bilhassa yaz ayları düşünüldüğünde, soğutma işlemi gerçekleştirilirken dış ortamdan alınan sıcak hava ısıtılarak iç alana verildiği için hava içerisindeki tüm bakteri ve tozların arındırılması gerekir. Bu durumda da cihazların hava temizleme özelliği ile birlikte geliştirilmiş olduğu unutulmamalıdır. Bu özelliklere sahip oldukları için markanın klima sistemleri ister duvar tipi ister kaset tipi ister kanal tip veya salon tipi olsun aynı yapı ile istenilen alanda kullanılabilir. Bu bağlamda temel olarak Daiseku markası tarafından sunulan klima modelleri incelendiğinde de 6 ana kategoride duvar tipi inverter, kaset tipi inverter ve salon tipi inverter gibi 3 inverter tip klima yer almaktadır. Diğer üç kategoride ise kaset tipi on-off klimalar, kanal tipi on-off klimalar ve yer tavan tipi klimalar bulunmaktadır. Bu klimalarının her biri özellikle kullanılacakları alanın boyutuna göre farklı maksimum güç kapasitesine sahip olmakla birlikte temel özelliklerinden birisi enerji sarfiyatlarının düşük olarak görülmesidir. Bu bağlamda Daiseku klima yorumları çerçevesinde de kullanıcıların belirttiği üzere tasarruflu kullanım sağlayan bu cihazlarda renk açısından da her ortama uyum sağlayabilecek şekilde temel beyaz renk tercihleri bulunmaktadır. Bu çerçevede kullanım alanınızın ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve bütçe planlamanızı gerçekleştirerek, değişen modellerde karşılaşacağınız Daiseku klima fiyatları çerçevesinde rahatlıkla ürün tercihleri yapmanız mümkün olacaktır.

Daiseku Klima ile Aileniz Güvende

Daiseku Klima ile Aileniz Güvende

Özellikle ev ortamında sağlıklı, güvenli, konforlu ve huzurlu bir iklimlendirme talep eden kişilerin seçtiği önemli markalardan biri olan Daiseku, ev kullanıcıları için genellikle duvar tipi inverter klimalar ile avantaj oluşturmaktadır. Çünkü kaset tipi klimalar genellikle çok yüksek metrekare özelliği gösteren salonlar gibi noktalarda, kanal tipi klimalar oteller ve büyük salonlarda, salon tipi klimalar ise konferans salonu gibi alanlarda kullanılmaktadır. Ancak duvara montaj edilmiş bir duvar tipi inverter klima, Daiseku klima sistemleri sayesinde sadece 30 saniye gibi bir sürede soğutma oluşturabilir. Tasarımı ödüllendirilmiş bir yapıya sahip olan LED panel sayesinde ve tek bir kumanda sayesinde pratik bir kullanım oluşturan bu ürün, aynı zamanda da 360° kesintisiz bir şekilde üfleme gibi bir avantaj oluşturmaktadır. Çok sıcak yaz mevsimlerinde gün boyunca kesintisiz bir şekilde çalışmasında dahi verim kaybı yaşamayan bu klimalar ayrıca çok düşük bir enerji tüketimi gerçekleştirdiği için en düşük konumdan en yüksek konuma kadar her BTU değerinde avantaj oluşturmaktadır. Bu durum özellikle Daiseku klima yorum içerikleri incelendiğinde, çok daha net bir şekilde görülebilir. Çünkü Türkiye genelinde özellikle elektrik tasarrufu gerçekleştirmek her ev sahibinin en çok önem verdiği noktalardan biri olurken, kullanıcı yorumları elektrik kullanımı açısından bu tip klimaları değerlendirmektedir. Ayrıca bu tip klimalarda elde ettiğiniz konfor sayesinde yaz aylarında soğutma imkanı elde ettiğiniz gibi kış aylarında da çok kaliteli ve sağlıklı bir ısıtma imkanı elde edebilirsiniz. Çünkü inverter klimalar ve salon tipi klimalar hem ısıtma hem de soğutma işlemi gerçekleştirmek için tümleşik bir yapı ile kullanılabilir. Bu tipi klimalarda belirlemiş olduğunuz ısı derecesine ulaşana kadar cihaz sürekli şekilde hava sirkülasyonu sağlar ve aynı zamanda bu süreçte ortam havasının temizlenmesi için de çalışma gösterir. İşte bu avantajlar göz önünde bulundurulduğunda da ailenizin kullanımı için evinizde güvenli ve konforlu bir tercih yapmış olacaksınız. Bu kapsamda Daiseku klima yorum içerikleri bağlamında da evinizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, özellikle duvar tipi inverter klimalar veya salon tipi klimalar için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Daiseku
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AFS (1)
Airfel (95)
Alarko (74)
Alf (1)
Altus (39)
Ariston (11)
Arçelik (35)
Baymak (85)
Beko (14)
Bexel (1)
bird (2)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (20)
Daikin (52)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(129)
E.C.A (37)
Electra (2)
Electrolux (23)
Finlux (6)
Fluo (6)
Franke (3)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (18)
GREE (26)
Grundig (3)
Hisense (8)
Hitachi (55)
İhlas (1)
İndesit (5)
Kabel (25)
LG (114)
Midea (36)
Mitsubishi (51)
olefini (68)
Panasonic (20)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (29)
Rota (45)
Rubenis (1)
Samsung (172)
Sharp (22)
Siemens (3)
Sigma (146)
Simfer (8)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (172)
Tronic (8)
Vaillant (40)
Vessen (22)
Vestel (143)
Viessmann (85)
Windsor (3)
York (66)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(7)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Klima Türü

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL