TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Aeg, Klima

için 4 sonuç bulundu.
Soğutma Kapasitesi (Btu/h) seçiniz

Aeg Klima

Çok eski bir Alman şirketi olan AEG, çok uzun zamanlar öncesinde başlamış olduğu elektronik üretimlerine bugün klima cihazları sayesinde de devam etmektedir. Hem klima cihazları üretimi hem de yedek parça gibi üretimler gerçekleştiren marka, aslında inverter ısı pompası gibi bir sistem sayesinde de klima benzeri önemli bir yapı ile ürün sunumu sağlamaktadır. Bugün ısı pompası sistemleri, tıpkı klima sistemleri gibi yaz aylarında soğutma kış aylarında ısıtma sağlayan bir yapı göstermektedir. Kış aylarında kalorifer sistemi gibi evde radyatörlerin ısıtılmasını sağlayan bu sistemler yaz aylarında da tıpkı klima gibi radyatörlerde soğutma işlemini gerçekleştirebilir. Bu nedenle ülkemizde AEG klima ürünleri de geçerli klima çeşitleri arasında yerini almayı başarmıştır.

AEG Klima Ürünleri ile Yeni Teknolojiler

AEG Klima Ürünleri ile Yeni Teknolojiler

AEG markası tarafından klima kullanımı için geliştirilmiş yeni teknolojiler göz önünde bulundurulduğunda, daha pratik ve alternatif kullanımlar ortaya çıkmaktadır. Aslında eski dönemlerde klima açısından çok daha fazla bilinen ve tercih edilen bir marka olan AEG, bugün farklı markalar ile birlikte işbirliği gerçekleştirmesi sayesinde de yeni model inverter klima üretimleri sağlamaktadır. Farklı çalışma modları ile birlikte inverter özelliğe sahip olarak ısı pompası şeklinde de çalışma gösteren bu cihazlar özellikle sağladığı enerji tasarrufu ve çok geniş alanlarda iklimlendirme sağlaması imkanlarıyla da seçilmektedir. Bu nedenle öncelikli olarak internet üzerinde geniş bir araştırma gerçekleştirmeniz vasıtasıyla AEG klima yorum içeriklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ulaştığınız bu yorum içerikleri sayesinde markanın ürettiği klima cihazlarının nasıl bir çalışma sergilediğini, klasik inverter klima ürünlerine göre farklarının neler olduğunu ve iklimlendirme kalitesi hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Klasik bir şekilde birçok inverter klimada görüldüğü üzere ısıtma ve soğutma gibi iki farklı işlevler gösteren klima ürünlerine göre AEG markası tarafından üretilen klimalarda farklı çalışma modları ile karşılaşmanız da mümkün olacaktır. Bu kapsamda AEG klima modları incelendiğinde, cihazlar içerisinde sadece fan modunda çalışma, sadece hava temizleme ve plazma kullanım gibi özellikler yer almaktadır. Bu sayede de dört mevsim boyunca fayda oluşturacak şekilde klima kullanımları elde edilmesi mümkün olmaktadır. Üstelik bu işlemlerin tümü pratik bir şekilde AEG klima kumanda ayarları sayesinde yapılabilmektedir. Cihaz kumandası üzerinde yer alan birkaç basit tuş kombinasyonu sayesinde yaptığınız bu ayarlar ile birlikte hangi mevsimde olursanız olun yaşadığınız veya çalıştığınız ortamın havasını istediğiniz koşula ulaştırabilirsiniz. Yani kış mevsimlerinde ve sonbahar mevsimlerinde ılık ve sıcak bir havayı elde etmeniz gibi ilkbahar ve yaz mevsimlerinde ise serin ve soğuk bir hava elde etmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca bulunduğunuz ortamın havasında nemlendirme, havayı yumuşatma ve temizleme gibi imkanlar elde etmek için de bu klimalarının sunduğu sistemlerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca bu marka klima ürünlerinde sağlanan hava sirkülasyonunun korunması ve düzenli bir şekilde devam ettirilmesi için de otomatik kullanım modları gibi imkanlar yer almaktadır.

AEG Klima Kullanım Kolaylıkları

AEG Klima Kullanım Kolaylıkları

AEG markası çok uzun yıllardır sektörde yer almasına rağmen bir dönem klima üretimine ara vermiş daha sonrasında ise farklı sistemlerle iklimlendirme konusunda hizmetlerini sürdürme yolunda ilerleme göstermiştir. Bu kapsamda bugün sunulan cihazlar arasında model açısından da farklılıklar görülmektedir. Aslında klima cihazları iç ünite ve dış ünite olmak üzere iki farklı parçaya ayrıldığı için marka her iki noktada üretimlerini sürdürmüş ve ürün sunumları sağlamıştır. Bu kapsamda klimaların açık alanda bulunan ve dış ünite şeklinde adlandırılan motor bölümleri konusunda da AEG markası sayesinde ürün modellerine ulaşabilirsiniz. Örneğin, bu konuda AEG klima motoru ürünü aynı zamanda bir yedek parça ürünü olarak da tercih edilebilir. Ürünlerin temel özelliklerini incelediğinizde ise hem sıcak hem de soğuk gibi farklı modlarda çalışma imkanı sağladığı için ayrı bir avantaj oluşturmaktadır. Yani kış mevsiminde ısıtma gerçekleştirmeniz için ve yaz mevsiminde soğutma gerçekleştirmeniz için maksimum güç kapasitesi ile çalışabilecek ürün modelleri yer almaktadır. Temel olarak yine ürün modellerinde değişimler açısından klima ünitelerinde renk değişimleri göz önünde bulundurulduğunda da beyaz ve gri gibi renk seçenekleri ile karşılaşabilirsiniz. Sonrasında ise maksimum güç değeri özelliklerini göz önünde bulundurduğunuzda, yine klima modellerinde 9.000 BTU değerden başlamak üzere 12.000 BTU, 18.000 BTU ve 24.000 BTU gibi farklı klima değerlerinde ürün tercihleri yapmanız mümkün olacaktır. Yine temel olarak klimalardaki bu maksimum güç değeri ürünlerin fiyatları ile da doğru orantılı bir nokta oluşturmaktadır. Çünkü genel bir inceleme yaptığınızda bu cihazlarda sahip olduğu BTU ile ilgili AEG klima ayarları üzerinde daha geniş kapsamlı bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu sayede de maksimum güç kapasitesi nedeniyle cihazın kullanacağı enerji miktarı da değişimi gösterecektir. Bu durumda da ürünün hangi elektrik sarfiyatı grubunda bulunduğu noktaları da önemli bir ayrıntıdır. Günümüzde birçok markada görüldüğü gibi AEG markasında da A sınıfı ve daha avantajlı ürün enerji sınıfları görülmektedir. Tüm bu modellerde görülen değişen özelliklere bağlı olarak AEG klima fiyatları açısından da değişimler görülmektedir.

AEG Klima ile İster Sıcak İster Soğuk Kullanım

AEG Klima ile İster Sıcak İster Soğuk Kullanım

Temel koşullarda klimanın iki farklı kullanım modu bulunmak ile birlikte kış aylarında ısıtma gerçekleştirilebilir ya da yaz aylarında soğutma gerçekleştirilebilir. Bu konuda seçmiş olduğunuz klima cihazının bu iki modu da bünyesinde barındıracak bir teknoloji ile üretilmiş olması gereklidir. Ayrıca bu iki kullanım çeşidi arasında kolay bir şekilde geçiş yapmak açısından da ürünün kumandası veya kullanım paneli üzerinde pratik bir sistem yer almalıdır. Bu pratik sistem göz önünde bulundurulduğunda, örnek olarak klimanın soğuk modda yani kış mevsiminde çalışmasını talep ediyorsanız, öncelikle soğuk hava ayarını gerçekleştirmeniz gerekecektir. Örnek olarak yaz mevsiminde 45 derece gibi bir sıcaklığa ulaşan günlerde evinizin 18-20 derece gibi bir soğuk havada olmasını istiyorsanız, soğuk ayarı yapmanız gerekecektir. Bu işlem AEG ürünleri üzerinde de kumanda sayesinde kolaylıkla yapabileceğiniz AEG klima soğuk ayarı sayesinde tamamlanacaktır. Öte yandan klimanın çalışma prensibindeki ikinci önemli nokta olan ısıtma konusunda da yine klima içerisinde bulunan sıcak moduna geçiş yapılması gerekir. Bu kapsamda sıcak moduna geçiş yapılması açısından da AEG marka klimalar üzerinde bulunan kumanda kapsamında işaretlenmiş bölümdeki sıcak mod geçişinin yapılması gerekir. Yeni teknoloji ile üretilmiş klimalarda bu işlem tek bir tuş sayesinde de yapılabilir. Örneğin, AEG inverter modellerde AEG klima sıcak modu geçişi yapıldıktan sonra değişiklik yapılmadığı sürece klima sürekli bu modda çalışacaktır. Sıcak mod içerisinde de eksi dereceye düşmüş şehirlerde dahi belirlediğiniz 30 derece gibi bir sıcaklık sürekli şekilde korunur ve konforlu bir yaşam ortamı elde edilir. Çünkü klima içerisinde bulunan termostat vasıtasıyla bu sıcaklık derecesini standart hale getirir ve iklimlendirme çalışması yaparken, sürekli bir şekilde ortamın sıcaklığını tespit ederek belirlenmiş olan bu 30 derece sıcaklığa tekrar ulaştırır. Bu klasik özellikler teknik açıdan bazen çok daha gelişmiş bazen daha düşük noktalarda bulunmak üzere çoğu zaman pratik ve özel bir sistem oluşturacaktır. Bu nedenle AEG klima fiyat listesi kapsamında görüldüğü üzere seçmiş olduğunuz cihazların özelliklerine göre karşılaştırma gerçekleştirmek ve incelemeler yapmak için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Aeg
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (4)
AFS (1)
Airfel (106)
Alarko (79)
Alf (1)
Altus (57)
Ariston (11)
Arçelik (46)
Baymak (97)
Beko (16)
Bexel (1)
bird (1)
Bosch (88)
Buderus (1)
Copa (22)
Daikin (50)
Daiseku (11)
DayRelax (4)
Delonghi (4)
(112)
E.C.A (33)
Ekotec (1)
Electra (3)
Electrolux (24)
Finlux (7)
Fluo (6)
Franke (7)
fujiplus (26)
fujitherma (10)
Fujitsi (27)
Gaggenau (1)
General (16)
GREE (9)
Grundig (3)
Hisense (10)
Hitachi (57)
İhlas (1)
İndesit (3)
Kabel (28)
LG (120)
Midea (38)
Mitsubishi (73)
olefini (60)
Panasonic (21)
Profilo (3)
Raks (1)
Regal (36)
Rota (46)
Rubenis (2)
Samsung (177)
Sharp (20)
Siemens (3)
Sigma (164)
Simfer (2)
Springday (12)
Sunny (1)
Termikel (1)
Toshiba (167)
Tronic (9)
Vaillant (41)
Vessen (23)
Vestel (144)
Viessmann (87)
Windsor (6)
York (69)
Zanussi (1)
Zen (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Kapasitesi (Btu/h)

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL