Alf, Isıtıcı

için 46 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alf Isıtıcı

2007 yılında infrared teknolojisiyle yola çıkan Alf, müşteri memnuniyetine verdiği değerle ve teknolojiyi yakından takip eden kaliteli ürün üretimiyle ihtiyaçlarınızı karşılar. Sıcacık bir kış geçirmek için merkezi sistemler ya da kombiler yeterli olmaz. Böyle durumlarda sıkça başvurulan ısınma yöntemlerinden biri de taşınabilir ısıtıcılardır. Alf, pek çok ısıtıcı çeşidi ve uygun fiyatlarıyla ihtiyacınızı karşılar. Çok sayıdaki ısıtıcı modelleri ve ısıtıcı çeşitleri arasından size en uygun olanı seçmeniz için öncelikle nasıl bir mekânı ısıtmak istediğinizi ve o mekânın ihtiyaçlarını belirlemeniz gerekir. Bu aşamadan sonra fiyat/performans oranı olarak da bütçenize en uygun olan modeli belirlemeniz gerekmektedir. Kullanım amacınıza göre ihtiyacınız olanı seçmeniz, Alf ısıtıcı modelleri ile hiç zor olmaz.

Alf Isıtıcı Seçerken

Alf Isıtıcı Seçerken

Isıtıcı çeşitleri arasında size en uygun olanı seçebilmeniz için sadece ısıtıcı tavsiye sayfalarından yararlanmanız yeterli olmaz. Isıtıcı çeşitlerini yakından tanımanız da ihtiyacınıza göre bir ısıtıcı seçmenizi kolaylaştırır. Bu çeşitleri tanırken ısıtıcı fiyatları konusunda da bilgi sahibi olursunuz. Böylece ekonomik açıdan da size en uygun olan modele karar verirsiniz. Alf infrared ısıtıcılar açıldıkları andan itibaren ortama kızılötesi ışınlar yayarak bulundukları yeri ısıtırlar fakat bu işlemi gerçekleştirirlerken ortamdaki havanın tamamını ısıtmazlar, baktıkları yöndeki havanın temas ettiği yerleri ısıtarak çevrelerine ısı verirler. Dış mekanlar için uygun olan bu ısıtıcılar, ev içinde de odanın az ısı alan yerlerine konduklarında ortam ısısını dengelerler. Örneğin, çocuk odasının yeteri kadar ısınmadığını düşünüyorsanız, takviye yöntemi olarak odanın bir kenarına koyacağınız infrared ısıtıcı sayesinde çocuğunuzun kışı sıcak bir şekilde geçirmesini sağlar ya da iş yerinizde elektrik tüketimini azaltmak istiyorsanız masanızın yanına koyacağınız bir ısıtıcı sayesinde ve onu ara ara çalıştırarak gün boyu ısınırsınız. Alf markasının da üretmekte olduğu fanlı ısıtıcılar, ısıtıcı çeşitleri arasında en eski olanlarından bir tanesidir. İşlevini hala kaybetmemiş olan bu ısıtıcılar da takviye bir ısıtıcı yöntemi olarak düşünülür. Küçük odalar ya da banyolar gibi geniş bir alana sahip olmayan mekanlar için bir ısıtma yöntemi olurlar. Isıtıcı fan sistemleri ile havayı direkt karşıya vermek yerine yukarı doğru verirler. Bu sayede ortamdaki havayı homojenize bir şekilde ısıtırlar. Yine çocuk odası için tercih edebileceğiniz fanlı ısıtıcılar, iş yerleriniz için de uygundur. Özellikle küçük ama birkaç kişinin paylaştığı ofisler için ısınma yöntemi olarak da kullanılırlar. Böylece ekonomik olarak da kışı hafif bir şekilde atlatırsınız. Yine Alf’in üretmekte olduğu ayak ısıtıcılar da takviye bir ısınma yöntemi olarak düşünülür. Hasta olmamak adına da ayaklarınızı sıcak tutmak akıllıca bir tercih olur. Özellikle kış aylarında ayakları çok üşüyenler için hem evde hem de iş yerinde kullanımı uygundur. İster masanızın altında ister koltuğunuzun önünde kolaylıkla kullanırsınız. Bu ısıtıcılar size ergonomik bir kullanım sunar. Üç farklı sıcaklık ayarı ve 3 farklı renk seçeneği vardır. Taşınabilir olmaları sebebiyle pek çok farklı mekanda kullanabilme rahatlığına sahip olursunuz. Çocuklarınızın kullanabilmesi açısından da güvenlidir.

Alf Isıtıcı Fiyatları Karşılaştırması

Alf Isıtıcı Fiyatları Karşılaştırması

Isıtıcı satın alırken bütçenize uygun olması ve bu doğrultuda size en iyi performansı vermesi önemlidir. Alf ısıtıcı fiyatları genel olarak bütçenize uygundur. Son teknoloji ürünlerini fiyat-performans açısından dengeli bir politikayla müşterilerinin hizmetine sunan Alf, kış için doğru bir tercih olur. Alf Infrared ısıtıcı fiyatları, hemen hemen her bütçeye uygundur; fakat infrared bir ısıtıcı alırken dikkat etmeniz gereken konu, ne kadar elektrik tüketeceğidir. Eğer sadece bir takviye yöntemi olarak ısıtıcı satın almak istiyorsanız infrared ısıtcılar sizin için doğru bir tercih olur. Fanlı ısıtıcılar ise fiyat olarak uygun olmasına rağmen kullanım alanı olarak daha küçük mekânlar için tasarlanmışlardır. Alf ayak ısıtıcıları her bütçeye uygundur. İhtiyaç halinde çalıştırarak ayaklarınızı kış boyu sıcak tutmanızı sağlar.

Alf Isıtıcı Kurulumu

Alf Isıtıcı Kurulumu

Isıtıcı kurulumu da satın alma sürecinde önemlidir. Alf ısıtıcıları sizi kurulum gibi bir zorunluluktan kurtarır çünkü kuruluma ihtiyaçları yoktur. Infrared ısıtıcıların kullanım alanınıza göre ayaklı modelleri ya da duvara sabitlenen modelleri mevcuttur. Fanlı ısıtıcıları ise büyüklüklerine göre odanın uygun bir köşesine yerleştirmeniz gerekmektedir. Böylece daha fazla verim elde edebilirsiniz. Alf ayak ısıtıcıyı ise hem evinizde hem de iş yerinizde kolaylıkla kullanabilirsiniz. Küçük olması sayesinde nereye isterseniz oraya götürebilirsiniz. Kışı hastalanmadan atlatmak istiyorsanız takviye yöntemi olarak herhangi bir ısıtıcı modelinden ihtiyacınıza uygun olanı satın almayı düşünebilirsiniz. Isıtıcı satın alırken model ve çeşitleri dikkatli incelemeli; kullanacağınız mekâna ve o mekânın büyüklüğüne göre bir ısıtıcı tercih etmelisiniz. Bu anlamda Alf ısıtıcı modelleri, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacaktır. Üstelik, Alf ısıtıcı fiyatları da bütçeniz açısından zorluk çıkarmayacaktır. Kış aylarının en büyük yardımcılarından biri olan ısıtıcılarla siz de hayatınıza rahatlık ve konfor katabilir; sevdiklerinizle kışın tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Ayrıca Isıtıcı kategorimizi ziyaret edebilir, tüm ısıtıcı modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Alf
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3KEEGO (1)
404 (2)
Aeg (54)
Airelec (8)
Airfel (9)
Alarko (7)
Alf (46)
Altus (1)
Applim (1)
Ardo (1)
Ariston (1)
Arzum (1)
Arçelik (27)
ATS (4)
Awox (30)
Baymak (40)
BEHA (5)
Beko (8)
Beretta (1)
Bosch (21)
Buderus (1)
Chigo (3)
Climaks (1)
Conti (14)
Cvs (36)
Daewoo (2)
DARCON (3)
Daygas (6)
Delonghi (35)
DIMPLEX (1)
(603)
(15)
Dynamo (2)
E.C.A (2)
Efba (8)
Ekotec (1)
Ekvator (2)
Esco (1)
ESH (3)
EVOTECH (16)
Fakir (46)
Fellini (3)
Finlux (1)
Fujitsi (4)
Gaggenau (1)
Goldsun (80)
Havak (12)
HEATin (5)
Hottable (17)
Hoşseven (9)
Icf (9)
İhlas (1)
İmmergas (1)
İnferno (1)
Isıtmatik (49)
Isıtmax (3)
Isışah (1)
İtimat (17)
King (18)
Klarstein (2)
kuas (56)
Kumtel (257)
Luxell (23)
Makrofer (5)
Mastaş (6)
MAXSIMUS (16)
Midea (5)
Nano (17)
Nobo (89)
Noirot (5)
Pera (1)
Premier (17)
Raks (49)
Redblue (1)
Rexva (498)
ROSH (9)
Rowenta (17)
SER (1)
Siemens (9)
Simfer (96)
Simtech (18)
Sinbo (31)
Skytech (6)
Springday (13)
Sunny (1)
Süsler (3)
T-design (1)
Teka (1)
Thermor (6)
Toshiba (1)
TRAF (2)
Trotec (31)
Twix (1)
Ufo (200)
Vaillant (62)
Valy (16)
Veito (30)
Vestel (20)
Viessmann (8)
Vigo (167)
Welder (1)
Wesper (2)
Whirlpool (1)
Wogues (2)
Yonca (1)
Zanussi (1)
Zen (25)
ÜFFF (27)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

B (22)
A (18)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (13)
ve üzeri (13)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL