TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hotpoint/Ariston, Derin Dondurucu

için 7 sonuç bulundu.

Hotpoint/Ariston Derin Dondurucu

Yiyeceklerimizi bozulmadan saklayabilmek için mutfaklarımızda ihtiyacımız olan soğutucu özelliği buzdolaplarından elde edebiliriz. Ancak buzdolapları kısıtlı iç hacimleriyle maksimum aylık bazda gıda saklamaya olanak tanırken, derin dondurucular geniş iç hacimleriyle yüksek miktarda yiyecek stoku oluşturmayı mümkün kılarlar. Ev içinde rahatlıkla kullanılabilen ve yüksek dondurma performansı gösteren derin dondurucular, gıdalarınızın tadını ve kokusunu bozmaksızın kullanılacakları zamana dek iyi bir şekilde korurlar. Hotpoint Ariston derin dondurucu ile geniş kapasiteli dondurucu deneyimi sizi bekliyor. Üstün soğutma performansına karşın düşük enerji tüketimi gösteren Hotpoint Ariston derin dondurucu modelleri arasından kullanım ihtiyaçlarınıza ve yerleştireceğiniz alanın mimarisine uygun alternatifleri inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Geniş Kullanım Seçenekleriyle Karşınızda

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Geniş Kullanım Seçenekleriyle Karşınızda

Tüketiciler yaşadıkları evlerin ve kişisel kullanım isteklerinin paralelinde, kullanacakları beyaz eşyalarda birtakım özel fonksiyonları ararlar. Bu fonksiyonlar arasında kullanılacak olan elektronik cihazın ölçüleri ve tasarımı büyük önem taşımaktadır. Derin dondurucular, sağladıkları stoklama ve dondurma özellikleri nedeniyle genellikle büyüklüğü diğer beyaz eşyalara kıyasla fazla olan elektronik cihazlardır. Piyasada farklı ölçülerde modelleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına isabetli yanıtlar vermeyi hedefleyen Hotpoint Ariston dikey derin dondurucu ile dar ortamlara hitap ederken, sandık tipi modellerle ise geniş alana sahip kullanım ortamlarına uygun seçenekler sunuyor. Sandık tipi solo modeller arasında 140.5x91.6 cm (GxY) ölçülerine sahip maksi boy seçeneklerin yanı sıra 80.6x86.5 cm ölçülerinde mini alternatifler de mevcuttur. Her biri farklı ölçüleriyle farklı ortamlara yerleştirmeye uygun olan derin dondurucular, markanın başarılı dondurucu özelliklerini sunmaktadırlar. Hotpoint Ariston sandık tipi derin dondurucu modelleri ile yatay yerleştirme çözümleri elde ederken, çekmeceli alternatiflerde ise dikey alandan yararlanarak dondurucunuzu kullanabilirsiniz. Özellikle dar mutfak mimarilerinde etkili ergonomik çözümler sunan dikey modeller, çekmeceli yönleriyle kullanım kolaylığını da beraberinde getiriyorlar. Hotpoint Ariston çekmeceli derin dondurucu grubunda 71x175 cm boyutlarında yüksekliği fazla modellerin yanı sıra 54.5x84 cm – tezgâh boy – seçenekler de yer almaktadır. Mini boyları tezgâh altında da kullanılabilen dikey modeller, buzdolabı tipi tasarımlarıyla aynı zamanda zarif bir görünüm sağlarlar. Beyaz ve inox olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkan Hotpoint Ariston derin dondurucular yerleştirildikleri alanda estetik açıdan da şıklık sağlıyorlar. Hotpoint Ariston inox derin dondurucu modelleri parmak izi bırakmaz yüzeyleri ile her daim hijyenik görünümler elde etmenizi sağlarken aynı zamanda mutfak ortamında profesyonel bir imaj yaratmanızı da mümkün kılıyorlar. Hotpoint Ariston derin dondurucu yorumları ile de markanın görsel açıdan oldukça başarılı standartlar sağladığı anlaşılıyor. Çeşitli mimari olasılıkları göz önünde bulundurarak, yerleştirme alanları için ideal ergonomik çözümler sunan modeller geliştiren marka, tasarım açısından da göze çarpan şıklıkta seçeneklerle ürün yelpazesini kullanıcılara sunuyor. Siz de kendi kullanım ortamınıza uygun olan dondurucu modellerini inceleyerek satın alabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak ortamında arzu ettiğiniz lezzetleri yaratırken kullanmak istediğiniz sebze, meyve ve balık gibi bozulabilir gıdaları her zaman bulmanız mümkün olmaz. Kışlık sebzeleri yazın kullanarak yemekler yapmak istediğinizde, sezonu geçmiş balıkları taze bir şekilde sofranıza taşımak istediğinizde derin dondurucular bu sorununuza en iyi çözümü sunarlar. Hotpoint Ariston markası, ürün kategorisinde yer verdiği modellerde üstün dondurma şartlarını başarılı bir şekilde uygulamanızı sağlarken, gıdanızın bozulmadan saklanması için ideal sıcaklık şartlarını oluşturur. Hotpoint Ariston derin dondurucu fiyatları marka tarafından ürün yelpazesinde sunulan modellerin iç hacimlerine, dondurucu tiplerine ve enerji tüketim sınıflarına göre farklılık göstermektedir. Büyük saklama hacmine sahip modeller, mini modellere kıyasla daha yüksek fiyatlılardır. Hacim açısından markanın ürünlerini incelediğimizde 232 litre dondurucu alan kapasitesine sahip modellerin yer aldığını görüyoruz. Oldukça geniş bir dondurucu ortamı sunan bu modeller ile yıllık yiyecek stokunuzu güvenli bir şekilde saklayabilmeniz mümkündür. Hotpoint Ariston 5 çekmeceli derin dondurucu modelleri markanın çekmeceli seçenekleri arasında ortalama çekmece kapasitesi sağlayan seçeneklerdir. 3 ile 7 arasında değişen çekmece sayısına sahip mini ve maksi modeller de çekmeceli grubunda yer almaktadır. Bu modeller aynı zamanda Hotpoint Ariston No Frost derin dondurucu grubunda yer almaktadır. Dondurucularımızda meydana gelebilecek buzlanmalar, kullanım şartlarımızı zorlaştırabilir uzun vadede cihazın performansından çalarak, bize buz çözdürme gibi zorlu iş yüklerini çıkarabilirler. Bu nedenle no frost özelliğine sahip modeller, özgün dondurma teknolojileri ile buzlanma sorununu ortadan kaldırırken, buz çözme işini yapmanıza da gerek bırakmazlar. Hotpoint derin dondurucu sandık tipi modellerde de bulunan no frost özelliğiyle gıdalarınızı olası en güvenli soğutma ortamında saklayabilirsiniz. Daha iyi dondurma performansı için genişletilmiş çekmece özellikleri, dikey modellerde dikkat çekiyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu nasıl bir yerleştirme düzeni istiyorsanız onu sağlamanıza olanak tanır. İhtiyacınız olan çekmece sayısına göre satın alacağınız modeller, farklı yiyecek türleri için farklı çekmecelere yerleştirme yapmanızı sağlarlar. Bu sayede ne zamandan beri ne kadar yiyecek stoku bulundurduğunuzu sürekli olarak takip edebilir ve kullanım ihtiyacınız olduğunda kolayca çıkararak kullanabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu ile Pratik Kullanımın Tadını Çıkarın

Hotpoint Ariston Derin Dondurucu ile Pratik Kullanımın Tadını Çıkarın

Günlük yaşantımız içerisinde hızlı değişen çevre şartlarına karşı, zaman tasarrufu oldukça önemlidir. Bu yönden de teknolojik olanaklar ile geliştirilen beyaz eşyalardan faydalanarak hayatımızı kolaylaştırmak isteriz. Hotpoint Ariston markası, ürettiği beyaz eşyalarda kullanıcıların ihtiyaçlarını pratik bir şekilde giderebilmelerine olanak tanıyan standartları gözetiyor. Bu yönden Hotpoint Ariston derin dondurucu ile her defasında manava veya kasaba gitmenize gerek kalmaksızın gıdalarınızı evinizde hazır bulundurabilirsiniz. Bir adım daha ötede tariflerinizi dondurulabilir şekilde hazırlayarak dondurucuya atabilir, kısıtlı zamanlarda yemek hazırlayacağınız zaman derin dondurucudan çıkarıp eritebilir ve hemen kullanabilirsiniz. Eğer derin dondurucu kullanımınız kısıtlıysa ve çok geniş bir yerleştirme alanınız yoksa Hotpoint Ariston 3 çekmeceli derin dondurucu modellerini tercih edebilirsiniz. Minimal tasarımlarıyla tezgâh altına yerleştirilerek kolayca kullanılabilen bu modeller, ideal dondurma şartlarını sağlarlar. 41 desibel ses düzeyi ile arzu ederseniz kişisel odanızda dahi kullanabileceğiniz mini derin dondurucu, taze lezzetlerin taze kalmaya devam etmesini sağlıyor. Hotpoint Ariston derin dondurucu 3 çekmeceli modelleri A+ enerji tüketim sınıfında yer alan modelleriyle yıllık elektrik kullanım seviyenizi de düşürerek, uzun vadeli kullanımda elektrik tasarrufunuzu arttırırlar. Derin dondurucular, tıpkı buzdolapları gibi sürekli olarak elektrik bağlantısında bulunması gereken elektronik cihazlardır. Bu sebeple de soğutucu fonksiyonunun verimli bir şekilde devam edebilmesi için elektrik bağlantısının kesilmemesi gerekir. Olası bir aksilikte elektriklerin kesilmesi durumunda Hotpoint Ariston derin dondurucular, uzun süre sıcaklıklarını kaybetmeden gıdalarınızı korumaya devam ederler. 17 saat süre ile sıcaklık düzeyini stabil tutarak elektrik kesintisi karşısında dayanımını koruyan, ısı yalıtımlı modeller ile riskleri ortadan kaldırabilirsiniz. Hotpoint Ariston derin dondurucu kullanıcı yorumları da gösteriyor ki markanın elektronik kontrol paneli ile sıcaklık düzeyini pratik bir şekilde kontrol altında tutabiliyor, arzu ettiğiniz sıcaklık seviyesini kolaylıkla belirleyebiliyorsunuz. Tasarımı ve kullanım kolaylıklarıyla Hotpoint Ariston markasının derin dondurucu modellerini inceleyerek sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz modeli satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hotpoint/Ariston
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (38)
Delta (14)
Electrolux (16)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (2)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (34)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (22)
Sıemens (6)
Simfer (18)
Teka (2)
Uğur (268)
Vestel (49)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Sistemi

(6)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL