TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

İndesit, Derin Dondurucu

için 1 sonuç bulundu.

İndesit Derin Dondurucu

Mutfağınızda yemeklerinizde ve tatlılarınızda kullanmak istediğiniz taze gıdalar, yılın her anı piyasada bulunamayabiliyor. Bu nedenle ev ortamında derin dondurucu kullanarak, yılın her anı arzu ettiğiniz lezzetleri mutfağınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. İndesit derin dondurucu modelleriyle tadından ve kokusundan ödün vermeyen lezzetlerinizi yıl boyunca saklayabilirsiniz. Eviniz için uygun İndesit derin dondurucu modelleri arasından ihtiyaçlarınız için ideal olan seçenekleri inceleyerek satın alabilirsiniz.

İndesit Derin Dondurucu Gelişmiş Dizayn Özellikleri Sunuyor

İndesit Derin Dondurucu Gelişmiş Dizayn Özellikleri Sunuyor

Gıdalarınızı sağlıklı ve lezzetli bir şekilde yıl boyunca koruma özelliğiyle derin dondurucular aynı zamanda kullanım alanınızla da uyumlu olmalılardır. Buzdolaplarına kıyasla daha geniş saklama hacmine sahip beyaz eşyalar olan derin dondurucular arasında mini ve maksi boyutlarda alternatifler yer alıyor. Sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki farklı derin dondurucu İndesit markasının sunduğu modellerdir. Sandık tipi seçenekler yatay genişliğe sahiptir ve çoklu stoklama özellikleri için ideal kapasite özelliği sunarlar. Çekmeceli modeller ise dikey olarak geniştir; kolon ve tezgâh yapısıyla dar mutfak ortamları için ideal yerleştirme özelliklerine sahiplerdir. İndesit derin dondurucu yorum ve değerlendirmelerine de bakıldığında marka iç kapasite oranı yüksek modellerle piyasaya ürünlerini sunuyor. 232 litre brüt hacme sahip dikey modeller167x64.5x59.5 cm (YxDxG) fazla kapasiteli yerleştirme ortamında 6 çekmece sunarken aynı zamanda mutfak alanınızda yatay olarak fazla yer kaplamadan, ergonomik çözümler sağlıyor.

İndesit Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İndesit Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Farklı kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren derin dondurucu modelleri üreten İndesit markası, geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Kapasite ve enerji sınıfı gibi özelliklere göre değişiklik gösteren İndesit derin dondurucu fiyatları farklı bütçelere uygun alternatifleri gözler önüne seriyor. İndesit derin dondurucu 6 çekmeceli modelleri, 6 yerleştirme alanında farklı gıdaları planlı bir şekilde saklamaya olanak tanıyor. Sandık tipi seçeneklere kıyasla daha düzenli bir dondurma ortamı sunan çekmeceli modeller ile yerleştirilen yiyecekler için tüketim süresi belirlemek de kolay oluyor. Statik dondurucu özelliğine sahip İndesit derin dondurucu modelleri, A+ enerji tüketim sınıfıyla yıllık enerji tüketim düzeyinizi minimize ediyor. Günlük olarak 12 kilograma kadar dondurma kapasitesi sağlayan modeller, yeni yerleştirilen yiyeceklerinizi kısa sürede dondurmanızı ve bozulmalarını engellemenizi mümkün kılan hızlı dondurma özelliğiyle piyasada yer alıyor. 41 desibel ses seviyesinde çalışarak, evinizin herhangi bir ortamına yerleştirildiğinde sizi rahatsız etmeyen modeller görevlerini fısıltı düzeyinde ses çıkararak yerine getiriyorlar. Modern dizaynları ile yerleştirildikleri alanda şıklık yaratan beyaz renk İndesit modellerini markanın ürün kategorisinde inceleyebilirsiniz.

İndesit Derin Dondurucu ile Geniş Saklama Sandıkları

İndesit Derin Dondurucu ile Geniş Saklama Sandıkları

Derin dondurucu grubunda en geniş iç hacim kapasitesini sağlayan sandık tipi modeller özellikle bütünleşik büyük parçaları saklarken oldukça kullanışlı olurlar. İndesit sandık tipi derin dondurucu modelleri 315 litreye kadar saklama kapasitesine sahip alternatiflerle piyasada yer alıyorlar. 118x91.6x70 cm (GxYxD) ölçülerindeki sandık tipi modeller geniş mutfak ortamlarında kullanılabilecekleri gibi depo ve iş yerlerinde de tercih edilebilirler. Gıdalarınızı uzun süre bozulma ve lezzet kaybı olmadan saklayabilen İndesit derin dondurucularda no frost özelliği de bulunuyor. İndesit no frost derin dondurucu modelleri nem oluşumunu önleyerek, dondurma kabininde buz oluşumunu engeller ve size buz çözme gibi zahmetli bir işten kurtarırlar. Elektronik kontrol paneliyle, sıcaklık düzeyini kolay bir şekilde kontrol edebilmenizi sağlayan modeller ayrıca sıcaklık düzeyinde meydana gelebilecek bir sorun olduğunda size görsel uyarı verirler. Mutfak ortamınız ve kullanım amaçlarınız ile uyumlu İndesit modellerini inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

İndesit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (3)
Altus (52)
Arçelik (11)
Beko (19)
Bosch (60)
Delta (16)
Electrolux (16)
Esty (2)
Finlux (3)
Franke (2)
Grundig (4)
LG (2)
Liebherr (23)
Miele (5)
Profilo (14)
Regal (43)
Siemens (35)
Sıemens (7)
Simfer (29)
Uğur (396)
Vestel (85)
Vestfrost (6)
Şenocak (19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL