TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çamaşır Makinesi

için 1 sonuç bulundu.

Seg Çamaşır Makinesi

Seg çamaşır makinesi çamaşır yıkama işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek sizlere kolaylık sağlamaktadır. Farkı özelliklere sahip modellerde yer alan sessiz çalışma, çocuk kilidi ve paslanmaz çelik malzeme kullanımı ile kaliteden vazgeçemeyenler için doğru tercihtir. Sessiz çalışma, özellikle gürültüden hoşlanmayan kişiler için ideal bir özelliktir. Seg çamaşır makinesi kullanımı bakımından makinenizi hangi saatte çalıştırırsanız çalıştırın, komşularınızı rahatsız etmeden yıkama işlemini bitirebilirsiniz. Çocuk kilidi ile çocuklarınızın öğrenme isteğinden kaynaklı olarak düğmeleri karıştırmaları nedeniyle başlarına gelebilecek kazaların önüne geçmiş olursunuz. Seg çamaşır makinesi içerisinde malzeme olarak kullanılan çeliğin kaliteli yapıda olması, sudan ve kireçten kaynaklanan yıpranmaları azaltmaktadır. Paslanmaz yapıdaki çelik sayesinde uzun yıllar aynı çamaşır makinesi ile yıkama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Seg Çamaşır Makinesi ile Tertemiz Çamaşırlar

Seg Çamaşır Makinesi ile Tertemiz Çamaşırlar

Beyaz çamaşırların yıkanması her zaman daha zordur. Genellikle daha yüksek derecelerde yıkama yaptırılarak temizlenmektedir. Bunun en önemli nedeni çıkmayan inatçı lekelerdir. Beyaz kumaşlardan lekelerin çıkarılması oldukça zordur. Ayrıca çok çabuk yıpranarak deforme olabilmektedirler. Beyaz renkli kıyafetlerde ve tekstil ürünlerinde oluşan sararmalara karşı Seg çamaşır makinesi 5 kg seçeneğinden başlayan modeller son derece etkili olmaktadır. Uygun sıcaklık ayarında ve doğru programda yıkadığınız beyazlarda ki sararmaları kolayca yok edebilirsiniz. Seg çamaşır makinesi 7 kg seçeneğiyle size daha geniş yer kaplayan çamaşırlarınızı yıkama olanağı sunmaktadır. Yorgan, battaniye ve yastık gibi daha ağır ve daha fazla yer kaplayan çamaşırlarınızı uygun program ayarlarını yaparak, sorunsuz bir şekilde yıkayabilirsiniz. 15 adet farklı programıyla her kumaşa özel çözümler üretilmektedir. Yıkayacağınız kıyafetleriniz de eğer çekme riski varsa daha düşük sıcaklıklarda yıkama yapan programları tercih edebilirsiniz. Sentetik kumaşlar için hassas bir yıkama yapılması gerekmektedir. Bu nedenle Seg çamaşır makinesi kullananlar hassas yıkama ayarlarını kullanabilirler. Eğer kıyafetlerinizin üzerinde gıda kalıntıları varsa yıkama yapmadan öne bunları temizlemeniz doğru olacaktır. Çünkü bu kalıntılar zamanla makinenin tıkanmasına neden olarak soruna yol açacaktır. Çok fazla kirli haldeki çamaşırlarınız için ön yıkama fonksiyonundan yararlanabilirsiniz. Her yıkama işleminde deterjan ve yumuşatıcı gözü ayrı olarak doldurulmalıdır. Önceki yıkamadan kalan deterjanlar gözde birikerek tortu oluşmasına sebep olmaktadır. Uzun süre çamaşır makinesini kullanmayacaksanız, fişi çekili olarak makineyi bırakmakta fayda vardır. Ayrıca su bağlantısını kapalı pozisyona getirmelisiniz. Kapağı tam olarak kapatmanız halinde koku meydana gelme riski bulunmaktadır. Bu nedenle hafif aralık bırakılmalıdır. Belirlenen kilo kapasitesinin aşılmaması makinenin ömrü, tasarruf vb. açılardan son derece önemlidir. Kapasite aşımı tamburun bozulmasına yol açarak sesli çalışma sorunu yaşamanıza neden olabilir. Makineleriniz satışa sunulmadan önce kalite kontrol testlerinden geçirilmektedir. İşlemler sırasında makine içerisinde bir miktar su kalabilmektedir. Bu herhangi bir soruna yol açmamaktadır. Seg çamaşır makinesi kurulum işlemlerinin yetkili servis elemanlarınca gerçekleştirilmesi, doğru bağlantıların yapılabilmesi açısından son derece önemlidir.

 Seg Çamaşır Makinesi Kullanımı

Seg Çamaşır Makinesi Kullanımı

Seg çamaşır makinesi 9 kg modelinin üstün özellikleri sayesinde çok sayıda çamaşırı aynı anda yıkama şansı elde edebilirsiniz. Az kapasiteli çamaşır makineleri bekar, öğrenci ya da 2 kişilik aileler için yeterli olmaktadır. Fakat aile üyelerinin sayısı arttıkça, çamaşır yıkama ihtiyacı ve yıkanan çamaşırların sayısı artış göstermektedir. Bu nedenle çamaşır kapasiteleri fazla olan ürünler genellikle kalabalık aileler tarafından tercih edilmektedir. Eğer çamaşırlarınız çok kirli değilse sadece hafif olarak yıkanmasını istiyorsanız günlük programları tercih edebilirsiniz. Bu programlar daha kısa sürede yıkama işlemlerini tamamlamaktadır. SEG 9 kg A+++ çamaşır makineleri geniş kapasite ve tasarruf imkanlarıyla en çok tercih edilen alternatifeler arasında yerini almaktadır. Bebek kıyafetleri yıkama fonksiyonu sayesinde bebeklerinizin hassas cilt yapısına uygun bir yıkama şekli uygulanmaktadır. Seg çamaşır makinesi 9 kg 1000 devir içerisinde bulunan yoğun sıkma özelliği sayesinde çamaşırlarınız neredeyse kurumuş olarak makineden çıkmaktadır. Sıkma işlemi sırasında meydana gelecek kırışıklıkları dert etmenize hiç gerek yoktur. Çünkü makinede bulunan kolay ütüleme fonksiyonu sayesinde kırışıklıklar sorun olmaktan çıkmaktadır. Kolay ütüleme özelliği kıyafetlerin daha az kırışmasını sağlayarak sizlere daha rahat ütüleme imkanı sunmaktadır. Bu ürünler dijital kontrol panelleri sayesinde kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Bu panelden program ayarlarını yapabilirsiniz. Ayrıca seçilen programın kaç saat süreceğini, ne zaman biteceğini öğrenebilirsiniz. Program bittikten sonra ekranda çıkan end yazısı sizi uyarmaktadır. End yazısını gördükten sonra ve kapak açılmaya hazır hale geldikten sonra makinenizin içerisinde bulunan çamaşırları boşaltabilirsiniz. Seg çamaşır makinesi kullanıcı yorumları açısından değerlendirildiğinde memnun kalan kullanıcılar, Seg markasını tavsiye etmektedir. Makinenin aşırı dengesiz bir şekilde yüklenmesi durumunda otomatik kontrol mekanizması sayesinde sıkma devri ayarı yapılmaktadır. Bu ayar, makinenin sıkma esnasında sessiz şekilde çalışmasını sağlayarak, gürültü kirliliğini önlemektedir. Ayrıca bu cihazlar hassas giysileriniz için elde yıkama özelliğine sahip bir program kullanmaktadır. İpek gibi kumaşlardan oluşan hassas giysileriniz için bu programı kullanarak 30 derecede yıkama yapabilirsiniz.

 Seg Çamaşır Makinesi ile Kıyafete Özel Programlar

Seg Çamaşır Makinesi ile Kıyafete Özel Programlar

Her kıyafet farklı bir kumaş türüne sahiptir. Bazı kumaşlar yıpranmaya ve çekmeye karşı daha dayanıksız olurken bazıları daha dayanıklıdır. Bu nedenle her kumaşa uygun bir yıkama seçeneğiyle giysilerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra birkaç püf noktaya dikkat etmeniz gerekmektedir. Seg çamaşır makinesi kullanımı esnasında kot pantolonlarınızı ters çevirerek, renklerinin solmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca çok sık yıkamakta kumaşlara zarar vereceğinden, haftalık olarak yıkama yapmakta fayda vardır. Eğer rengi solan bir kıyafetiniz varsa bu kıyafetinizi farklı renkteki kıyafetlerle bir arada yıkamamalısınız. Farklı renkteki kıyafetlerinizde solan renge boyanabilir. Kıyafetlerinizin çekmesini önlemek için çok yüksek sıcaklıklardan her zaman uzak durmalısınız. Kıyafetlerinizi makineye atmadan önce ceplerinde herhangi bir şey olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ceplerinizde kalan parçalar sesli çalışma, tıkanma ve bozulma gibi sorunlara sebep olabilmektedir. Seg çamaşır makinesi fiyatları modellere göre değişkendir. Her model kendine has özellikler taşımaktadır. Teknolojinin getirdiği yeniliklere göre tasarlanan bu makineler ile çamaşır yıkamayı daha kolay bir hale dönüştürebilirsiniz. Çamaşır makinenizde kumaş dışında ayakkabı, terlik vb. şeyleri yıkamamalısınız. Özellikle yün, pamuk gibi maddelerin yıkanması, makineyi tıkayarak arızalara sebebiyet vermektedir. Suda bulunan kireç miktarının yüksek olması ise çamaşır makinesinin teknik donanımlarının kireçlenerek çalışmasını engellemektedir. Makinenize özel olarak tasarlanmış kireç çözücüleri ya da piyasada bulunan kireç çözücüleri, belirli aralıklarla kullanarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Güvenliğiniz için evde bulunmadığınız zamanlarda makinenizi çalışır konumda bırakmamanızda fayda bulunmaktadır. Çalışma esnasında elektriklerin gidip gelmesi, elektrik prizinin topraksız olması gibi nedenlerle tehlikeli durumlar ortaya çıkabilmektedir. Makine çalışırken her ne kadar çocuk kilidi bulunsa da çocuklarınızın makineye dokunmasına izin vermemelisiniz. Her bütçeye uygun seçenekleriyle Seg marka çamaşır makinesi fiyatları ve özellikleri yönüyle göz doldurmaktadır. Beyaz eşya modellerine göre değişen boyutu ve tasarımlarıyla sessiz çalışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Makinenin çalışmasını istediğiniz saati belirleyerek istediğiniz an çamaşırlarınızı yıkamaya başlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

SEG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (1)
Altus (137)
Arçelik (6)
Beko (48)
Bosch (160)
Candy (2)
Electrolux (59)
Finlux (11)
Grundig (7)
Hoover (34)
LG (129)
Miele (15)
Nexon (2)
Profilo (136)
Regal (102)
Samsung (171)
SEG (1)
Seg (1)
Siemens (128)
Silverline (23)
Teka (9)
Vestel (279)
Vestfrost (13)
Windsor (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL