Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 6 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Nexon Çamaşır Makinesi

Çamaşır makineleri hem büyük aileler, hem de yalnız yaşayanlar için olmazsa olmaz bir gereksinim olarak görülmektedir. Çamaşırlarınızı kolayca temizlemeniz hem ekonomik açıdan hem de zaman açısından size tasarruf sağlar. Son teknoloji ile birlikte farklı farklı özellikler geliştirmiş olan Nexon çamaşır makineleri alanında geniş bir ürün yelpazesini sizlerin beğenisine sunmaktadır. Nexon çamaşır makinesi fiyatları değişkenliğinde en belirleyici özellik çamaşır makinesi hacmidir. Nexon markası hacim konusunda çeşitlilik sunarak kullanıcı dostu bir yaklaşım izlemektedir. Makinenin hacmi tamamen sizin seçiminizle ilgili bir durumdur. Aslında ailenin büyüklüğüne göre bazen çok daha küçük hacimli makineler yeterli olabilir. Bazı aileler için ise yıkama sıklığı ve hacmi artması nedeniyle daha büyük kapasiteli makineler gerekli olabilir. Hacmin dışında Nexon yıkama programlarının çeşitliliği konusunda da tercih edilebilir seçenekler sunar. Nexon camaşır makinesi fiyatları buna göre de bir miktar değişebilmektedir.

 Nexon Çamaşır Makinesi Her İhtiyaca Uygun Seçeneklerle Yanınızda

Nexon Çamaşır Makinesi Her İhtiyaca Uygun Seçeneklerle Yanınızda

Siz öncelikle ne sıklıkta, hangi programları kullanacağınızı belirleyebilirseniz, Nexon ürün çeşitleri arasından ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayan ürünü seçmeniz mümkün olabilecektir. Nexon markası bunlar dışında çamaşır makinesi modellerinde sunduğu teknolojik yenilikler ve farklı fonksiyonlarla da dikkatleri üzerine toplamaktadır. Nexon çamaşır makinesi çeşitleri arasında, dijital ekranı sayesinde işinizi daha da kolaylaştıran modelleri bulabilirsiniz. Programların kaç dakikada biteceğini dijital ekran aracılığıyla öğrenebilirsiniz, kaç devir kullanmak istediğinize de çamaşır hassaslığı düzeyine göre karar verebilirsiniz, bütün bunları yapabileceğiniz model seçenekleri sizleri beklemektedir. Nexon çamaşır makinesi modelleri, enerji tasarrufu sağlayan A++ ya da A+++ gibi özelliklerle tasarlanmış ve özellikle çevreye de duyarlı bir şekilde üretilmiştir. Nexon markası gerçekten enerji tüketimi açısından çok kullanışlı ve yararlı makineler üretmektedir. Yüksek enerji kullanmayan makine ile çamaşırlarınız yıkamanız, hem faturalarınızı azaltır, hem de doğaya zarar vermeyi önler. Bu durumda, Nexon çamaşır makinesi kullananlar tarafından en önemli tercih nedenlerinden birisi de, çamaşır makinesinin çok az enerji tüketmesi olarak açıklanmaktadır. Enerji tasarruflu bir çamaşır makinesinin aylık elektrik kullanım düzeyinizin %50 oranında daha az olmasını sağladığı söylenebilir. Nexon çamaşır makinesi modelleri, özelliklerine ve sağladığı faydalara göre oldukça çeşitli modelleri kullanıcıların beğenisine sunmaktadır.

Nexon Çamaşır Makinesi Şık Tasarım ve Mükemmel Tasarruf Özellikleriyle Sıradışı Deneyim Sunuyor

Nexon Çamaşır Makinesi Şık Tasarım ve Mükemmel Tasarruf Özellikleriyle Sıradışı Deneyim Sunuyor

Çamaşır makinesi modellerini birbirinden ayıran en önemli özelliklerden bir tanesinin kapasiteleri olduğunu düşünürsek, Nexon çamaşır makinesi modelleri farklı kapasitelerdeki seçenekleri bir arada size sunmasıyla öne çıkmaktadır. 5, 7, 8, 10 kg. kapasite seçenekleri özellikle yoğunlukla tercih edilen ve kullanıcılara sunulan seçeneklerdir. Nexon çamaşır makinesi 5 kg. kapasiteli olan model yalnız yaşayanlar için yeterli sayılabilir ama kalabalık aileler, evler ve yurtlar için 8-10 kg. kapasiteli çamaşır makinesi çeşitleri daha ideal bir tercih olacaktır. Nexon çamaşır makinesi 10 kg. kapasiteli model bunun için tercih edilebilir. Tek yaşayan ya da kalabalık bir ailesi olan kullanıcıların her koşulda yaşamını kolaylaştıran Nexon çamaşır makineleri, bazı inatçı kirler ve lekeleri de çok iyi temizleme ve çıkarma özelliğine sahiptir. Nexon çamaşır makineleri benzersiz şık tasarımı ile kullanışlı yapıyı bir arada sunar. Bir yandan da kullanıcıları için tüm detayları düşünen makineler tasarlamaya özel göstermektedir. Çamaşır makinesinin uygun ve ergonomik boyutları sayesinde kullanıcılar mutfakta, banyoda veya çamaşır odalarında makinelerini dilediği gibi konforlu bir şekilde kullanabilmektedirler. Nexon çamaşır makinelerinin sahip olduğu mükemmel genişlikte kapak çapı, makinenin her türlü kirli çamaşırı yıkama haznesine rahat bir şekilde alabilmesini sağlar. Kullanıcılara tüm kirli çamaşırlarını zahmetsizce makineye yerleştirerek etkili bir temizlik sağlayabilme deneyimini sunar. Nexon çamaşır makineleri en geniş yıkama kapasitesinde bile kullanım kolaylığı ve mükemmel bir deneyim yaşatır. Nexon çamaşır makineleri sınıfının en iyi enerji tasarruflu yapısını tasarlaması ile dikkatleri üzerine çekmiştir. A+++ enerji sınıfı güç tüketimi gerçekleştiren mükemmel modelleri kullanıcılara ergonomik bir kullanımı minimum enerji ile sağlayarak ekonomik bir deneyim sunmaktadır. Üstelik maksimum sıkma devri ile ayarlanabilen yapı da bir başka beğeni toplayan özelliğidir. Örneğin, Nexon çamaşır makinesi 10 kg. kapasiteli modelde bulunan sıkma devri kirli çamaşırların türüne göre kolayca ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Makinenin 1200 devir sıkma gücü sayesinde kir ve lekeler tamamen yok olur. Nexon çamaşır makinesi yorumları incelendiğinde, en güzel, en sevilen yanının kullanıcıların makinenin üzerinde bulunan düğmeler yardımıyla kolayca ayarlamalarını yapabilmesi olduğu görülmektedir. Nexon çamaşır makinesi çeşitleri yıllık en az enerji ve su tüketimini destekleyecek şekilde mekanizmalarla tasarlanmıştır. Nexon marka çamaşır makinelerinin yıllık tüketimleri sınıfının en verimli performansını sunmaktadır. Nexon çamaşır makinesi yıllık enerji tüketimi ile tasarruf ettirirken aynı zamanda maksimum performans yaşatır.

Kalite, Yüksek Performans ve Dayanıklılık ile Nexon Çamaşır Makineniz Hep Sizinle

Kalite, Yüksek Performans ve Dayanıklılık ile Nexon Çamaşır Makineniz Hep Sizinle

Nexon çamaşır makineleri kalIteli malzemesi ve sistemleri, dayanıklı yapısı ve yüksek performansı bir arada evinize getirir. Farklı kapasite seçenekleri ile istediğiniz seçimi yapmanıza izin verir. Bunlar arasından Nexon 7 kg. çamaşır makinesi ortalama bir ailenin ya da evin ihtiyaçlarını görebilmektedir. Yine daha fazla kapasite ihtiyacı olanlar ama 10 kg. kapasite de fazla gelebilir diyenler için Nexon çamaşır makinesi 8 kg. kapasite özellikli seçeneğini de sunabilmektedir. Nexon çamaşır makinesi 15 programlı sistemi ile zaten büyük bir avantaj sağlarken, buna ek olarak, emniyetli kolay kontrol kabiliyeti, su taşma emniyeti ile çocuk kilidi gibi pek çok önemli güvenlik fonksiyonuna da sahiptir. Bunlar günlük yaşamda aileniz, sevdikleriniz, çocuklarınız ile birlikte makinenin kullanımında gönül rahatlığıyla hareket edebilmenizi sağlar, bu nedenle kritik önem taşır. Ayrıca dengesiz yük kontrolü, zaman erteleme, devir seçebilme ve 49 litre tambur hacmi ile yüksek performans sağlamasıyla kullanıcıların beğenisini toplamaktadır. Yaşamınızı kolaylaştıran Nexon çamaşır makinesinin ayrıca uzun ömürlü ve dayanıklı olması onu bir adım öne çıkarmaktadır. Bu noktada bir yandan Nexon çamaşır makinenizden alacağınız yüksek performans da size son derece kaliteli ve ideal deneyimi sunacaktır. Çamaşırlarınızın da uzun ömürlü olması ve ilk günkü gibi yeni kalması ayrıca beklenen bir özellik olmaktadır. Nexon, çamaşırlarınızın eskiyip yıpranmasını önleyici sistem ve mekanizmalarıyla özel bir yapıya sahip modeller tasarlayıp sizlere sunmaktadır. En sevdiğiniz giysileriniz ve çamaşırlarınızın temizlenirken bozulup yıpranmamasını sağlayan model seçenekleriyle Nexon dikkatleri üzerine çekmektedir. Nexon çamaşır makineleri ile aynı anda hem rahat, pratik hem tasarruflu, hem kaliteli, hem de sağlıklı ve güvenli bir çamaşır yıkama deneyimi yaşamak mümkündür. Böylesine özellikleri bir arada deneyimleyebildiğiniz makinenizin uzun yıllar sizi bırakmayacak dayanıklılıkta olması da sizi ayrıca mutlu edecek bir nedendir. Yıllarca sürecek garanti ve servis imkanları da Nexon ürünlerini tercih ederken sahip olacağınız avantajlardandır. Sayfamızda ürün modelleri, fiyatları, özellikleri, devir sıkma kabiliyeti, program sayıları ve kapasiteleri gibi detaylarıyla Nexon’un sunduğu seçenekler sizleri beklemektedir. Siz de Nexon çamaşır makinesi nasıl diye merak ediyorsanız, detaylı bilgiler için beyaz eşya sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Nexon
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (102)
Arçelik (26)
Samsung (66)
Profilo (92)
Vestel (203)
Beko (42)
Siemens (100)
Altus (116)
LG (26)
Hoover (34)
Regal (68)
Electrolux (29)
Grundig (18)
Windsor (10)
Teka (8)
Seg (7)
Nexon (6)
Finlux (4)
Candy (2)
Flavel (1)
Keysmart (1)
Miele (1)
Vestfrost (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL