Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Çamaşır Makinesi

için 8 sonuç bulundu.
Yıkama Kapasitesi seçiniz

Hotpoint/Ariston Çamaşır Makinesi

Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelleri sade bir bakış açısı göz önünde bulundurularak tasarlanırken aynı zamanda yüksek performansa sahip modellerin ortaya çıkması hedeflenmektedir. Tüm yönleriyle çamaşır makinesi Hotpoint Ariston imzasıyla, farklı ihtiyaçlar ve farklı tüketici grupları dikkate alınarak geliştirilen modeller bugün birçok kişinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Geniş kapasite opsiyonları, devir hızı seçenekleri ve benzersiz dış dizaynları ile Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelleri evinizde sizin işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi programları farklı ve zorlu leke türleri için çeşitlendirilmiştir. Marka bu yönden kullanıcının deneyim sürecini büyük ölçüde dikkate alarak verimliliği de üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Sadece Bir Beyaz Eşya Değil

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Sadece Bir Beyaz Eşya Değil

Giysilerimiz, nevresimlerimiz, yorganlarımız, havlu ve bornozlarımız günlük kullanımlar sonucunda kirlenebilir ve hijyenik olmaktan uzaklaşabilir. Bu durum sürekli olarak temas halinde olduğumuz bu eşyalar söz konusu olduğunda kaliteli bir temizliği gerektirir. İşte çamaşır makineleri bu noktada kurtarıcı özelliği taşıyarak çamaşırlarımızın yoğun ve iyi bir şekilde yıkanmasına olanak tanırken, bize de vakit kazandırır. Bu perspektifi kendi felsefesi haline getirerek yola çıkan Hotpoint Ariston, kendine has fonksiyonları da bu felsefeye dayanarak geliştiriyor. Anti Stain teknolojisine sahip Hotpoint Ariston çamaşır makinesi kullanımı bu özellik ile oldukça iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanıyor. En zorlu lekeleri dahi dize getiren üstün leke çıkarma programı sayesinde çıkması zor kabul edilen 20 lekeyi giderir. Bu işlem için akıllı elektronik kontrol sisteminden yararlanan Hotpoint Ariston çamaşır makinesi kullanıcı yorumları ile de bu özelliğinin başarısını ispatlıyor. Anti Stain uygulaması sırasında su sıcaklığı 40 derecede sabitlenirken, tükenme kalem ve çim lekesi gibi inatçı kirler ortadan kaldırılabiliyor. Derinlemesine temizlik programı özellikle alerjik bünyeye sahip bireylerin yaşadığı ev ortamları için ideal bir performans ortaya koyuyor. En ufak deterjan kalıntısı bırakmaksızın çamaşırlarınızı temizleyen bu program ile alerjik riskleri ortadan kaldırabilir, cildin tahriş olmasını önleyebilirsiniz. Çamaşırların aynı deterjan miktarıyla daha verimli yıkanmasına olanak tanıyan Aktif Köpük Teknolojisine sahip modellerde, deterjan partikülleri aktif yıkama köpüklerine dönüştürüldükten sonra yıkama gerçekleşir. Böylelikle makineye atılan tüm çamaşırlar eşit şekilde deterjana maruz kalır ve her noktaya eşit miktarda köpük uygulanarak yıkamanın verimliliği arttırılır. Çamaşırlarınızın yıkanmasında farklı programlardan faydalanmak istediğinizde 13 ve daha fazla programı kullanımınıza sunan Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelleri farklı kumaş ve leke türlerine uygun seçenekleri tercih etmenize olanak tanır. Bu sayede kıymetli ve hassas kıyafetleriniz için en hassas ayarlamaları yaparak yıkamayı gerçekleştirebilir, kıyafetlerinizin yıpranmasını engelleyerek kullanım ömrünü uzatabilir, ilk günkü parlak görünümlerini koruyabilirsiniz. Digital Motion Döngüsüne sahip modeller sayesinde tek yıkama döngüsü içinde kullanılmakta olan 10 farklı tambur hareketiyle tüm lekelerin ortadan kaldırılmasında mükemmel sonuçlar elde edilebilir.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hotpoint Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketiciler için farklılaştırmayı önemseyen ve bu anlamda farklı çamaşır makinesi modelleri yaratırken değişik ihtiyaçları gözeten Hotpoint Ariston markası kapasite açısından geniş bir skalaya sahiptir.  Hotpoint Ariston çamaşır makinesi 10 kg en yüksek yıkama kapasitesinden 4 kilogram en düşük yıkama kapasitesine kadar çeşitliliğe sahiptir. Kullanıcının kişisel yıkama beklentilerini karşılayabilmesi için geniş bir kapasite yelpazesi sunan marka 800 d/dk ile 1600 d/dk maksimum sıkma devir hızı düzeyine sahip modeller ile pazarda yerini alıyor. Bu bağlamda Hotpoint Ariston çamaşır makinesi fiyatları da kapasite ve devir hızı düzeylerine göre farklılaşıyor. Kapasite büyüklüğü arttıkça ve maksimum devir hızı düzeyi yükseldikçe fiyatlar genel anlamda artıyor. Ancak markanın fiyatlarında etkili olan tek unsur sadece bu özellikler olarak düşünülmemeli. Teknolojik açıdan çok sayıda patentli özelliği elinde bulunduran marka bu özellikler ile de modeller arasında ayrımlar yaratarak, kapasite ve devir hızından bağımsız olarak fiyat üzerinde etkili olabiliyor. Anti Stain Teknolojisi, Aktif Köpük Temizleme Teknolojisi, Digital Motion Teknolojisi, Woolmark Programı, Derinlemesine Temizlik Programı gibi spesifik özellikler bu noktada markayı öne çıkarıyor. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi özellikleri haricinde makinenin mekanik yönlerinin de altını çizmek gerek. Inverter motora sahip modellerin motorları fırçasız olması sayesinde sürtünme düzeyini en düşük seviyeye indirirken, ses ve titreşimi de azaltır. Inverter motorun sürtünmesiz formu, motorun kullanım ömrünü uzatırken enerji tasarrufu da artar. A+++ enerji performansına sahip modellerden %10 daha az enerji tüketimi ile tasarrufunuzu arttıran modeller, çevreci yönleriyle de önem arz ediyor. Hotpoint Ariston kurutmalı çamaşır makinesi ise markanın en kullanışlı modellerinden birisi olarak öne çıkıyor. Hem yıkama hem de kurutma ihtiyaçlarının tamamına hitap eden bu modeller aynı zamanda ev içerisinde alan kullanımından da tasarruf etmenize olanak tanıyor. Kurutma işlemi için efor harcamanıza gerek kalmadan, tüm kıyafetlerinizi uygun düzeyde kurutan bu modeller farklı kumaş türlerine göre hassasiyet gösteriyor. Yıkama sonrası ortaya çıkan kırışıklık sorununu çözen kırışık azaltma özelliği ve leke engelleme özelliği ile çamaşırlarınız kusursuz sonuçlarla makineden çıkıyor.

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Yüksek Performansı Verimle Birleştiriyor

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi Yüksek Performansı Verimle Birleştiriyor

Günlük yaşantımız hızla devam ederken ihtiyacımız olan zamandan tasarrufu çoğu zaman kullandığımız beyaz eşyalarla elde ediyoruz. Bulaşıklarımızı, çamaşırlarımızı yıkarken kullandığımız beyaz eşyalar, süpürgeler, fırınlar her biri hayatımızı belirli bir yönden kolaylaştırıyor. Ancak çamaşır makinesini diğer tüm bu teknolojik eşyalardan ayıran özelliği gün boyunca sürekli olarak temas ettiğimiz giysilerimizin hijyenini sağlıyor olması. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelleri bu alanda kullanıcıların hijyen hassasiyetini anlayarak geliştirdiği teknolojik dizaynları ile bir adım öne çıkıyor. Güçlü leke giderme ve hassas yıkama programları sonucunda lekeler ortadan kalkarken, deterjan partikülleri tamamen giderilerek çamaşırlar yıkanmış olur. İncelediğiniz çamaşır makinesi modelleri Hotpoint Ariston logosuna sahipse muhtemel olarak markanın patentli özelliklerinin de ilgili modelde yer aldığını görürsünüz. LED ekrana sahip ön panelden, yapacağınız yıkamanın hassasiyet türüne göre ayarlama yaparak yıkamanızı başlatabilir kaliteli yıkama standartlarıyla çamaşırlarınız yıkanırken zamandan ve enerjiden tasarrufun keyfini sürebilirsiniz. Kullanılan su miktarı konusunda da verimliliği önemseyen Hotpoint Ariston 10 kg kurutmalı çamaşır makinesi makineye yerleştirdiğiniz çamaşır miktarına uygun olarak su alımı yapar ve bu konuda cimri davranarak yeterli düzeyde su haricinde su israf etmez. Genel anlamda kullanıcılar tarafından Hotpoint Ariston çamaşır makinesi yorumları markanın patentli özelliklerine odaklanıyor ancak markanın dış dizayn yönünden de imzası olarak anılabilecek görünüşü oldukça estetik. Beyaz, gümüş, krom ve siyah renklerde tasarımlarla kullanıcılara sunulan modeller, modern tasarım anlayışı ile de evinizin içinde kendisini gösteriyor. Yıkama sürecinde fısıltı düzeyinde ses ile çalışan Hotpoint Ariston çamaşır makinesi modelleri bu özellikleri ile evinizin en uzak köşelerine saklanmak zorunda kalmaz ve benzersiz dizaynıyla evinizin en merkez noktasında bile kendisini gösterebilir. Sessizlik düzeyi ile hem sizi hem de komşularınızı rahatsız etmez, sıfır titreşim ile çalışarak hiçbir rahatsızlık yaratmaz.

Arama Kriterleriniz

Hotpoint/Ariston
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (63)
Arçelik (23)
Samsung (81)
Vestel (163)
Profilo (66)
Beko (40)
Siemens (66)
Altus (114)
LG (28)
Hoover (32)
Regal (57)
Electrolux (29)
Grundig (19)
Windsor (11)
Teka (6)
Nexon (5)
Finlux (4)
Vestfrost (4)
Miele (3)
Candy (1)
Seg (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Sıkma Devri

(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL