Aeg, Çamaşır Makinesi

için 3 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Aeg Çamaşır Makinesi

AEG çamaşır makinesi modellerinde yaptığı tasarımlarla kullanıcıların zevkine çeşitli yönlerden hitap etmeyi hedefliyor. Bununla birlikte geniş kazan hacmi ve multifonksiyonel özellikleri sayesinde çok sayıda kıyafeti ve yıkanabilir büyük eşyaları istenilen programlarda yıkayabiliyor. Kalabalık kirli sepetini kısa sürede ve yoğun bir şekilde temizleyebilen AEG çamaşır makinesi fiyatları tercih edilen modelin kapasitesi, enerji tüketim sınıfı ve fonksiyonlara göre farklılık gösteriyor.

AEG Çamaşır Makinesi ile Nazik Hijyen

AEG Çamaşır Makinesi ile Nazik Hijyen

AEG’nin nazik hijyen anlayışına paralel olarak geliştirilen ProTex desenli tamburu kıyafetlerin kullanım ömrünü korur. Sıklıkla karşılaşılan standart tambur modellerine kıyasla, üzerinde daha fazla delik sayısı yer alan ProTex tambur, yıkama performansını arttırırken; sıkma esnasında kumaşta meydana gelebilecek şekil bozukluklarını da minimize eder. AEG çamaşır makinesi fonksiyonları arasında dikkat çeken bir tanesi de Woolmark Apparel Care’dir. Bu etikete sahip AEG çamaşır makinesi modelleri ile yalnızca elde yıkanabilir yünlü kıyafetlerin yüksek hassasiyetle yıkanması mümkündür. Kullanıcılar tarafından beğeni toplayan bir özellik olarak ise SoftPlus Ekstra Yumuşaklık AEG çamaşır makinesi özellikleri arasında yer alıyor. SoftPlus seçeneği ile başlatılan yıkamalarda, makinenin deterjan bölmesinden koyulan yumuşatıcı, markanın patentli tambur hareketleriyle yıkanan eşyaların her noktasına dağılır. Bu sayede tüm yıkamalarda hem yumuşatıcının kokusu kumaşa daha iyi bir şekilde işler hem de kumaşın yumuşaklığı her noktada daha iyi hissedilir. Tüm bu özellikleri zarif Alman tasarımıyla bir araya getiren AEG çamaşır makineleri, yıkanabilir kumaşlarınızı koruma altına alırken aynı zamanda evinizde estetik açıdan da şıklık yaratır. Ergonomik makine formunun yanı sıra metal efekte sahip tasarımıyla dikkat çeken AEG çamaşır makinesi serileri arasından sizin için uygun olanı bulmak için fonksiyonlar ile birlikte görünümleri de kıyaslamalısınız.

AEG Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

AEG Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alman markası AEG’nin modelleri seriler halinde 6000, 7000, 8000 ve 9000 olarak tanımlanıyor. Bu serilerin kendi içinde kapasite, enerji ve fonksiyonları farklılaşan çamaşır makineleri yer alıyor. İhtiyaçları önemseyen markanın, kullanıcıların farklı beklentilerini karşılamaya yönelik bu ayrımlarına karşın tüm modellerinde A+++ enerji sınıfı gözetilirken, yıkanan çamaşırların kullanım ömrünü uzatan ProSense teknolojisi kesin olarak yer alıyor. Kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre tercih edebildikleri AEG çamaşır makinesi modelleri arasında 8 kg, 9 kg ve 10 kg ağırlığa kadar yıkama yapabilen modeller mevcut. Bu AEG çamaşır makineleri ayrıca motor sistemleri ve maksimum devir hızlarıyla da farklılaşmaktadır. Genel anlamda AEG çamaşır makinesi fiyatları ve markanın makinelerinin dayanıklılığı kullanıcılardan beğeni topluyor çünkü ifade edildiği üzere markanın tüketici tercihlerine yönelik ayarlamaları oldukça hassas.

AEG Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

AEG Çamaşır Makinesi Nasıl Kullanılır?

Çamaşır makinesi kullanımında, makineye yıkama için atılan kumaşların hasar görmemesi önemli bir konudur. Yıkanan kıyafetlerin ve halı, kilim, kılıf, perde gibi yıkanabilir materyallerin kumaş türüne ve hassasiyetine göre AEG çamaşır makinesi fonksiyonları arasından seçim yapılabiliyor. Bu fonksiyon seçimlerinin ardından makinede yıkanacak olan eşyanın kumaş türüne göre en uygun yıkama süresi makine tarafından otomatik olarak hesaplandığından kolaylıkla işlem başlatılabiliyor. Yıkama süresine ilişkin hesaplama yapılırken AEG çamaşır makinesi makineye koyulan çamaşır miktarını ProSense özelliği sayesinde hesaplayarak süre, su ve enerji tasarrufunu da en üst seviyeye çıkarır. Kumaşın hassasiyetine göre belirlenen yıkama süresi sonucunda, makineye atılan çamaşırlar gereğinden fazla yıkamaya maruz kalarak aşınma sorunu ile karşılaşmıyorlar. Makinenin kullanımında seçilecek olan fonksiyon ve ilgili fonksiyonun süresi, su sıcaklığı, yıkama şekli gibi bilgiler makinenin üst bölümünde yer alan LCD ekrandan görülebiliyor ve yıkama işlemi kafa karışıklığı yaşamadan başlatılabiliyor. AEG çamaşır makinelerinin yanı sıra diğer çamaşır makinesi markalarını da görmek isterseniz Çamaşır Makinesi kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Aeg
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (3)
Altus (124)
Arçelik (32)
Beko (12)
Bosch (212)
Electrolux (60)
Finlux (9)
Franke (2)
Grundig (7)
Hoover (61)
İndesit (5)
LG (115)
Miele (7)
Nexon (4)
Profilo (178)
Regal (74)
Samsung (328)
Seg (1)
Siemens (102)
Vestel (135)
Vestfrost (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL