TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Çamaşır Makinesi

için 1 sonuç bulundu.

AEG Çamaşır Makinesi

Akıllı teknolojileri kusursuz tasarımla birleştirerek mükemmel tasarım ve işlevselliği yakalayan AEG, yenilikçiliği daima esas noktaya koyar. Sizlerin ihtiyacını üretim yaklaşımında odak noktasına koyar. Çamaşır makinelerinde de önde gelen markalar arasında yer alan AEG, çamaşırlarınıza hak ettikleri bakımı sağlar. Çamaşır makinesi vazgeçilmez ev aletlerinden biridir. İster yalnız yaşıyor olun ister büyük bir aileniz olsun, bir çamaşır makinesi kullanmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Giysileri elle yıkamak oldukça zordur, inatçı kir ise sadece çamaşır makinelerinde çıkar. Çamaşır makineleri daha hijyenik bir temizlik sağlar. Aynı zamanda elde yıkamaya oranla efor sarf etmeden çamaşırlarınız kolayca en iyi şekilde temizlenir ve daha az deterjan ve su kullanarak tasarruf sağlamış olursunuz. AEG çamaşır makinesi hem yaşayış tarzınıza hem de ihtiyaçlarınıza hitap eder.

Çamaşır Makinesinde Bulunması Gereken Özellikler

Çamaşır Makinesinde Bulunması Gereken Özellikler

Bir çamaşır makinesi satın alırken öncelikli olan ilk şey çamaşır makinesinin hacmidir. Çamaşır makinesinin hacmi arttıkça, yıkayabileceğiniz çamaşır miktarı artar. AEG markasına ait çamaşır makinelerin kapasiteleri AEG çamaşır makinesi 9 kg, AEG çamaşır makinesi 9 kg ve 8 kg olmak üzere 3 farklı seçeneğe sahiptir. Eğer tek yaşıyorsanız 8 kg’lık çamaşır makinesi yeterli olacaktır. Yine aynı şekilde 1 hafta içerisinde sık sık çamaşır yıkıyorsanız 8 kg yeterli olacak iken çamaşırları biriktirerek yıkamayı tercih ediyorsanız 9 ila 10 kg kapasiteli çamaşır makinelerine göz atabilirsiniz. Çamaşır makinesi seçiminde bir diğer önemli konu programlardır. Yıkama süresi, durulama, sıkma, sıcaklık ve yıkama süresi gibi seçenekleri ayarlayabilmelisiniz. Buna ek olarak hızlı yıkama seçeneklerinden 10 ile 15 dakikalık programlar, özellikle yaz aylarında ve hafif kirli çamaşırlarla, tam bir program yapmadan yıkama seçenekleri sunar. Çamaşırların kuru yükünü ağırlaştıran yük sensörü fonksiyonu, tasarruf için önemlidir. Bu özellik sayesinde çamaşırınızın kilogramına göre su almasını sağlar. Dönme hızı diğer işlevlere kıyasla çok önemli değildir. Çamaşırlarınızı sıkma işlevini yapan özellik budur. Ortalama 1200 hıza sahip bir makine işinizi kolayca görecektir. Eğirme ile ilgili en önemli şey, dönme hızlarının değiştirilebilmesidir. Yüksek veya düşük voltajda elektrik kesintileri durumunda, voltaj kontrolü, cihazdan gelen gücü kapatan ve makinenizin kartının ve motorunun yanmasını önleyen önemli bir özelliktir. Tek ve çift su girişi de çamaşır makinelerinde göz atılabilecek özelliklerden biridir. Son zamanlarda piyasaya çıkan çoğu çamaşır makinesi tek bir su girişine sahiptir. Çift su girişli çamaşır makinelerinin üretimi ve dolayısıyla satışı da oldukça azdır. Tek su girişi olan makineler öncelikle soğuk suyu alırlar ve ısıtarak çamaşırları yıkamaya başlarlar. Çift su girişli makineler ise sıcak suyu direkt olarak içine aldığından ısıtma için bir süre harcamayarak daha hızlı bir şekilde çamaşırları yıkar ve yıkama süresini de oldukça kısaltır. Bununla birlikte, tek bir su girişine sahip olanlar bu görevi çok daha kısa sürede daha az elektrik kullanarak yaptıklarından, piyasada çift su girişine sahip makineler yoktur. Çift su girişine sahip, ancak benzer özelliklere sahip tek bir su giriş makinesinden daha fazla enerji kullanan çift su giriş modelleri de vardır. Bunlara ek olarak ihtiyacınıza yönelik ekstra özellikler de dikkatinizi çekebilir.

 AEG Çamaşır Makinesinin Ekstra Özellikleriyle Her Şey Daha Kolay

AEG Çamaşır Makinesinin Ekstra Özellikleriyle Her Şey Daha Kolay

Evinizde küçük bir çocuğunuz varsa olası kazaların önüne geçmek için çocuk kilidi bulunan çamaşır makinelerini tercih edebilirsiniz. Kırışıklığı azaltacak şekilde yıkama özelliği bulunan kolay ütüleme fonksiyonlu makinelerin ütülemenin de kolay ve kısa bir süre de bitmesine yardımcı olur. Çamaşır makinenizi seçerken AEG çamaşır makinesi tavsiye ve AEG çamaşır makinesi yorumları kısmına göz atarak kendinize bir rehber edinebilir, kararınızı verme aşamasında aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz. AEG çamaşır makinelerinde bulunan Prosense yük algılama sensörü, doldurduğunuz çamaşır miktarını algılar ve programın en doğru süresini hesaplar. Daha az çamaşır yıkarsanız, otomatik olarak su, enerji ve zamandan tasarruf edersiniz. Softplus özelliği sayesinde ekstra yumuşaklık seçeneği bulunur. Softplus patentli tambur hareketlerine sahip kumaş yumuşatıcı, tüm kumaş liflerine mükemmel bir şekilde dağıtılabilir. Daima kokulu ve yumuşak çamaşıra sahip olursunuz. EcoTimeSaver özelliği tasarruflu programlarda bile süreyi kısaltarak daha da tasarruf yapmanızı sağlayabilir. Böylece tasarruf etmek için uzun süreli programları tercih etmenize gerek kalmayacaktır. Protex desenli tamburlu yüzeyi sayesinde çamaşırlarınızın ömrü uzamış olur. Standart makinelerden daha yaygın olan delikler, sıkma sırasında kumaşlarınızın deformasyonunu önler. AEG çamaşır makinesi motoru Inverter motor teknolojisidir. Bu motorun fırçasız yapısı yüksek hız kontrolü ile daha verimli, sessiz, ekonomik ve güçlü bir yıkama sağlar. En yüksek enerji sınıfını temsil eden A+++ enerji sınıfıyla hem sudan hem elektrikten tasarruf edebilirsiniz. 75 desibel ses düzeyiyle gayet sessi çalışarak sizi rahatsız etmez. Gecikmeli başlatma göstergesi ile ileri zamanlı bir yıkama ayarlayarak dilerseniz dışarı çıktığınızda ya da siz uyurken dahi kolayca çamaşırlarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

 AEG Çamaşır Makinesi Geniş Program Seçenekleri

AEG Çamaşır Makinesi Geniş Program Seçenekleri

AEG çamaşır makinesi programları beyaz ve renkli pamuklular için normal ve hafif kirliler de kullanmak üzere pamuklu programı, sentetik ve karışık dokumalar için sentetik program, viskoz, polyester, akrilik gibi hassas çamaşırlar için hassas programlar, makinede yıkanabilir yünlü hassas kumaşlar için yünlü – ipekli programları bulunmaktadır. Belirli dakikalar arasında dereceyi 60 üzerinde tutarak mikro organizmalar, mikroplar, partiküllerin ve bakterilerin giderilmesini sağlayan anti – alerji programı mevcuttur. Bu programda kullanabileceğiniz ek durulama özelliğini kullanarak çamaşırların üzerinde kalan fazla deterjan kalıntıları ve polen ile alerjik maddelerin kumaşlar üzerinden çıktığına emin olmanızı sağlar. 20 dakikalık programı bir kez giyilmiş veya hafif kirli pamuklu ve sentetik kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Sentetik, su geçirmez ve nemden koruyan açık hava spor kıyafetlerinizi kibarca yıkamak için tasarlanmış outdoor programını kullanabilirsiniz. Şişme ceketler, battaniyeler, keçeli kıyafetler ve nevresimler için yorgan modunu kullanabilirsiniz. Narin kumaşlarınız ve sentetik olanlar için spor/fitness programını tercih edebilirsiniz. Yünlüler ve hassas kumaşlar haricindeki çamaşırlarınız için tercih edebileceğiniz çamaşırları sıkan ve tambur kısmındaki suyu boşaltan mod boşaltma/sıkma programıdır. Ekstra özellikleri arasında bulunan çocuk kilidi ile çocukların kontrol paneliyle oynamasının önüne geçebilirsiniz. Sesli ikaz ile program bitimi 2 dakika boyunca ses çıkararak sizi uyarır. Çamaşır makineleri çamaşırları temizler ancak makineden çıkan çamaşırları kurutmak da ayrı bir dert olabiliyor. Bu sebeple kurutma makineleri de son dönemlerde sıklıkla tercih edilen makineler arasındadır. Özellikle çamaşır asacak yeri bulunmayan veya evinde çamaşır asmak istemeyenler için kurutma makineleri eşsiz bir seçenektir. Ancak kimi zaman alan darlığı kimi zaman da hem çamaşır makinesi hem de kurutma makinesini ayrı ayrı almak bütçeyi aşabilir. Böyle durumlarda AEG çamaşır makinesi kurutmalı modeller hem yıkama hem kurutmayı tek seferde sağlayabiliyor. Çamaşırlarınızın hem tertemiz hem kupkuru olmasını sağlayan bu modeller oldukça ekonomik ve ergonomiktir. Çamaşır makinenizin herhangi bir parçasında problem olduğunda elinizdeki çamaşır makinesini atıp yenisini almak yerine AEG çamaşır makinesi yedek parça modellerine göz atarak bozuk kısımları çok daha uygun fiyata mâl edebilirsiniz. AEG çamaşır makinesi fiyatları kapasiteye, ekstra özelliklere göre değişmektedir. Sayfamızdan AEG çamaşır makinelerine göz atarak bütçe dostu fiyatlarıyla çamaşır makinenizi yenileyebilirsiniz. Kampanyalı beyaz eşya fiyatları ve çeşitli indirim fırsatlarını yakalayarak kaliteli bir çamaşır makinesine anında sahip olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

AEG
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

AEG (1)
Altus (147)
Arçelik (6)
Beko (43)
Bosch (169)
Candy (2)
Electrolux (56)
Finlux (11)
Grundig (7)
Hoover (32)
LG (104)
Miele (13)
Nexon (4)
Profilo (135)
Regal (98)
Samsung (169)
Seg (4)
Siemens (134)
Silverline (25)
Teka (11)
Vestel (260)
Vestfrost (11)
Windsor (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL