İndesit, Çamaşır Makinesi

için 9 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

İndesit Çamaşır Makinesi

Evlerimizde temizlik görevlerini yerine getiren beyaz eşyalar hem enerji hem de zaman tasarrufu yaratarak hayatımızı kolaylaştırır. Teknolojik olanakların artması ve gelişmelerin yayılmaya başlamasıyla birlikte çamaşır makinesi üreticileri de elde ettikleri veriler ışığında yeni fonksiyonlar ve özel dizaynlar ile çamaşır makinelerini tüketicilerle buluşturuyorlar. Beyaz eşya sektöründe adından söz ettiren İndesit çamaşır makinesi çamaşır yıkama alışkanlıklarına yeni bir soluk getiriyor. Yenilikçi bakış açısı ile İndesit çamaşır makinesi kullanımı yalnızca sade ve anlaşılır olmanın ötesinde yaşam stilinize anlam katan fonksiyonlar ile zamanınızı değerli kılıyor. İndesit çamaşır makinesi fiyatları kullanıcıların tercih ettiği özelliklere göre geniş bir aralıkta değişiklik gösteriyor. İndesit çamaşır makinesi modelleri arasından ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun seçenekleri inceleyebilirsiniz.

İndesit Çamaşır Makinesi ile Sorunsuz Temizlik

İndesit Çamaşır Makinesi ile Sorunsuz Temizlik

Birbirinden farklı alanlarda ihtiyaçlarımızı karşılayan beyaz eşyalar, teknolojik gelişmeler ile beraber çoklu fonksiyonel özelliklerini bizlere sunuyor. Çoğu zaman alışkanlık haline getirdiğimiz bu fonksiyonlar hayatımızda önemli bir yer edinirken, bazı teknolojik cihazlarda ise fonksiyonların kullanımı kafa karıştırıcı olabiliyor. İndesit markası ise bu durumu ortadan kaldıracak adımlar atarak ürettiği çamaşır makinelerinde basitleştirilmiş kontrol paneli ve kolay ayarlanabilir fonksiyonlar sunuyor. Böylelikle çamaşırlarınızı yıkamak ve ilk günkü temizliğine kavuşturmak için vakit harcamadan makinenizden istifade edebiliyorsunuz; hem de en doğru şekilde. Öte yandan makinenin en verimli şekilde kullanımı için farklı fonksiyonlar hakkında bilgi almak, ayarlamaları doğru bir şekilde yapmak için İndesit çamaşır makinesi kullanma kılavuzu detaylı bilgiler sunuyor. İfade ettiğimiz kolaylaştırmaları tek bir düğmeye toplayan İndesit çamaşır makineleri çamaşır yıkama işini en kolay seviyeye indirgiyor. Tek düğme ile pamuklu ve sentetik çamaşırlarınızı 45 dakikalık programda 30 derece suyla yıkamış olursunuz. Turbo programlama olarak da tabir edilen bu fonksiyon yıkama işlerinizin acil olduğu anlarda da büyük ölçüde işinize yarıyor. Pamuklu giysilerini önemseyenler için Pamuklu 40 fonksiyonunu en ince ayarları ile geliştiren İndesit, tüm lekeleri 40 derece sıcaklıkta giderirken 45 dakikada size kusursuz hijyen sunuyor. Zorlu lekeler ve dayanıklı kıyafetler içinse 60 derecelik yıkama programını pamuklulara göre uyarlayan İndesit marka çamaşır makineleri çıkması zor lekeleri kolaylıkla temizleme olanağı sunuyor. Spor ayakkabılarını ilk günkü halinde görmek isteyenler için özel olarak geliştirilen Shoe Sport programından yararlanmak da mümkün. Bu özellik sayesinde spor ayakkabılarınızın fiziksel formu yıpranmaksızın ayakkabılarınızı derinlemesine temizleyebilirsiniz. İndesit çamaşır makinesi yıkama programları ile tam uyumla çalışan Inverter Motor, özel tasarım tambur ve su dengeleme sistemi yıkama sürecini en verimli şekilde tamamlayan çamaşır makinelerini evinize getiriyor. İhtiyaçlarınıza uygun olarak seçeceğiniz çamaşır makinesi İndesit imzası taşıyorsa, kullanacağınız modeller uluslararası geçerliliğe sahip Woolmark Apparel Care etiketini de taşıyor demektir. Bu etiketin anlamı en hassas yıkama koşullarında yıkanması gereken yünlülerinizin yıpranma söz konusu olmaksızın makinenizde yıkanabileceğidir. Yünlü kıyafetlerinizi elde yıkar gibi hassasça yıkayan İndesit çamaşır makinesi, kıyafetlerinize sizin verdiğiniz değeri verir.

İndesit Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İndesit Çamaşır Makinesi Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Geniş bir tüketici kitlesine hitap eden ve bu anlamda tasarladığı çamaşır makinesi modellerini çeşitlendirmede cesur davranan İndesit markasının farklı kapasite ve maksimum devir hızına sahip modelleri bulunmakta. Bu modellerin her biri farklı bir kullanıcı grubunun dikkatini çekerken, her birinde İndesit imzalı spesifik özellikler kendisini öne çıkarıyor. Ankastre ya da hareket ettirilebilir modeller arasından hangisini tercih ettiğinize karar vererek, sizin için uygun olan modeli bulmak için yola çıkabilirsiniz. Ankastre seçimlerde, İndesit markasının sunduğu 3 farklı model vardır ve bu modeller kapasite, devir hızı gibi standartlar yönünden birbirinden ayrılmaktadır. Hareket ettirilebilir modeller içinse geniş bir ürün yelpazesi mevcut. İndesit 10 kg çamaşır makinesi markanın en yüksek çamaşır yıkama kapasitesine sahip modeli iken 4 kilogram kapasiteli en düşük kapasiteli modeller de bulunmaktadır. Bu geniş kapasite skalası içinde aile genişliğinize göre seçim yapabilir ve yıkama görevlerini sizin için yeterli düzeyde yerine getirebilecek bir modeli edinebilirsiniz. Tercih edilecek olan modeller birbirlerinden maksimum sıkma devir hızı düzeyine göre ayrışır. 1200 ile 1600 arasında değişen maksimum sıkma devir hızı İndesit 7 kg çamaşır makinesi fiyatları arasında farklılaşmayı da beraberinde getirir. Tercih edilen yıkama kapasitesine sahip modelin sıkma devir hızı ve tasarımı fiyat üzerinde farklılaştırıcı etki yaratacaktır. İndesit markasının çamaşır makinesi modelleri arasında farklı fonksiyonlar ve programlar da farklı ihtiyaçlara göre tercih edilebilir. Bu anlamda İndesit çamaşır makinesi programları arasında Yorgan Yıkama Programı, Autoclean Cycle, Express Cleaning, Sport, Water Balance Plus, Synthetics 40 gibi özel fonksiyonlar yer almaktadır. Yorgan yıkama programı kuş tüyü gibi özel malzemelerden üretilmiş çamaşırlarınızın yıkanmasında hassas yıkama uygular ve aldığınız sonuç her daim yüksek performans sunar. Autoclean Cycle çamaşır makinenizin kullanım ömrünü uzatmak üzere makinenin kendisini temizlemesini sağlayan bir fonksiyondur. Herhangi bir tahriş edici kimyasal kullanmaksızın tek bir butonla faydalanabileceğiniz bu özellik makinenizin yıkamalarını daha verimli bir şekilde gerçekleştirmesi için de alt yapı oluşturur. Sport fonksiyonu, spor giysilerinizin hassas bir şekilde bakımını yaparak, renklerini soldurmadan yıkamayı sağlar.

İndesit Çamaşır Makinesi Çamaşırlarınıza Bakış Açınızı Değiştiriyor

İndesit Çamaşır Makinesi Çamaşırlarınıza Bakış Açınızı Değiştiriyor

Kirli çamaşırlarımız bir sonraki kullanım için yıkamaya ihtiyaç duyar. Lekelerin zamanla kuruması, kalıcılaşması ve renkte solmaya neden olması ise istenmeyen durumlardır. Bu durumları dikkate alarak programlarının geliştirilmesi için uzun vadeli teknolojik çalışmalara derinlemesine dalan İndesit markası, sunduğu modellerde çamaşırlarınızın maruz kalabileceği farklı kirlenmeleri dikkate alarak yıkama opsiyonları sunuyor. Bu anlamda İndesit 10 kg çamaşır makinesi ile tek seferde 10 kilograma kadar kirli çamaşırlarınızı, renk ayrımı olmaksızın yıkarken aynı zamanda tüm giysilerinizin eşit düzeyde ve verimli şekilde temizlenmesini sağlarsınız. Zamanınızdan ve günlük performansınızdan ödün vermek istemiyorsanız kurutma fonksiyonuna sahip modellere de göz atabilirsiniz. İndesit kurutmalı çamaşır makinesi çamaşırlarınızı nazikçe temizlerken, kurutma işlemini de otomatik olarak gerçekleştirerek evinizde alan tasarrufu ve günlük yaşantınızda zaman tasarrufu elde etmenizi sağlar. İndesit çamaşır makinesi yorumları kullanıcıların beğenisini toplayan modellerin ve özelliklerin bulunduğunu ortaya koyarken, farklı model ve fonksiyonlar geniş bir kitleye hitap ediyor. Başlıca yıkama programlarından, kullanım kolaylıklarına ve kurutma gibi hassas işlemlere kadar geniş özellik skalası sunan İndesit markası, eşit düzeyde hijyeni bol seçenekle sunuyor demek yanlış olmaz. Tüm değerlendirmeler bir arada ele alındığında, tempolu ve hızlı günlük yaşantı içerisinde fazla vakit ayırmak istemediğiniz işler için görevlerinizi sizin yerinize üstlenen İndesit çamaşır makineleri tam olarak ihtiyacınız olan yıkama şartlarını da iyi bir şekilde uyguluyor. Tüm bu işlemler gerçekleştirilirken A+++ enerji performans düzeyinde tasarruf da sağlayan İndesit çamaşır makinesi modelleri yıkama sürecini masraflı bir iş olmaktan çıkarıyor. Değerli giysilerinizin nazikçe temizlenebilmesi için özel olarak tasarlanmış tambur ise yıpranma riskini ortadan kaldırarak, her yıkamada yenilenmiş giysiler ve çamaşırlar ile karşılaşmanıza olanak tanıyor. Sonuç olarak İndesit çamaşır makinesi nasıl tüm bu özellikleri ihtiva ediyor diyecek olursak, karşımıza markanın 1975’ten bu yana kat ettiği yol çıkıyor.

Arama Kriterleriniz

İndesit
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (5)
Altus (137)
Arçelik (43)
Beko (12)
Bosch (198)
Electrolux (41)
Finlux (13)
Franke (2)
Grundig (11)
Hoover (48)
İndesit (9)
LG (65)
Miele (14)
Nexon (6)
Profilo (164)
Regal (94)
Samsung (266)
Seg (4)
Siemens (81)
Vestel (151)
Vestfrost (31)
Windsor (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıkama Kapasitesi

(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+++ (6)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL