TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Buzdolabı

için 1,254 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Buzdolabı

İçerisinde yer alan soğutma sistemleri sayesinde yiyecek ve içeceklerinizin taze kalmasını sağlayan ve muhafaza eden makineler buzdolabı olarak adlandırılmaktadır. Evlerden ofislere kadar hayatınızda yer alan birçok ortamda kullanılmaktadır. Genel olarak çalışma prensipleri aynı olan buzdolapları farklı ebatlardan ve farklı teknik özelliklerden oluşmaktadır. Ürünlerde ısı transferi ile kabinden alınan sıcak hava dışarıya aktarılmaktadır. Fiziğin temel yasalarından biri olan termodinamikten faydalanarak oluşturulmuş bu beyaz eşyalar sayesinde yiyeceklerinizin bozulmadan muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz. Buzdolabının içerisine koyduğunuz bir nesne kendi ısısı ortamdan daha yüksek olduğu için soğumaktadır. Üzerinde yer alan sıcaklık ise buzdolabı içerisindeki soğuk havaya karışmaktadır. Isı alışverişi makinenin çalışma prensibini belirlemektedir. Buzdolabını açarken bir direnç oluşmaktadır. Bunun sebebi içerideki basıncın dışarıya göre düşük olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun yanı sıra yalıtım sağlayan kapaklarda yer alan lastik bantlar içerisindeki mıknatıslar da kapakların kapanmasını kolaylaştırır ve kapak üzerine basınç sağlamaktadır. Buzdolabı ölçüleri modelden modele göre değişim göstermektedir. Küçük mutfaklar için tercih edebileceğiniz mini modeller bulunmaktadır. Buna ek olarak, ofislerden yurt odalarına kadar ortak kullanım alanlarında da kullanabileceğiniz tek kapaklı küçük boyutlara sahip buzdolapları da bulunmaktadır. Elektrik enerjisi ile çalışan bu makineler ile enerjiden tasarruf sağlayabilirsiniz. A+ sınıfına ait olan buzdolabı modelleri ile faturalarınızın azalmasına katkıda bulunabilirsiniz. Çevre dostu yapıya sahip olan ürünler ile besinlerinizi kolayca saklayabilirsiniz. Elektronik ürünlerini incelemeyi unutmayınız.

Hijyenik Saklama Ortamı Sunan Buzdolabı Modelleri

Hijyenik Saklama Ortamı Sunan Buzdolabı Modelleri

Gıdalarınızın ve yiyeceklerinizin taze ve lezzetli kalmasını sağlayan makineler farklı soğutma tekniklerine sahiptir. Yiyeceklerin muhafazası esnasında hijyenik şartlar sağlayan ürünler, bozulmadan korumayı amaçlamaktadır. Mikrop oluşumunu önleyen bir antibakteriyel sistemi bulunan buzdolabı modelleri, aynı zamanda koku oluşumunu da engellemektedir. Gıdalarınıza uzun ömürlülük kazandıran bu cihazlarda yemekler ilk günkü lezzetini korumaktadır. Yeni nesil özellikleri bulunduran buzdolaplarında ideal soğutma seçenekleri bulunmaktadır. Gelişen ve gelişmeye devam eden teknoloji ile beraber mutfak ortamında ihtiyaç duyulan eşyalarda da değişiklikler meydana gelmektedir. Hayatı pratikleştirmeye yarayan ve gıdaların muhafaza edilmesinde rol oynayan buzdolapları, mutfaklarınızda sizlere kolaylık sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Gıdalarınızı lezzetlerinden ödün vermeden saklayabilmenizi sağlayan ve bazı yiyecekleri stoklayabilmenize imkan tanıyan bu cihazlar, kullanışlı ve fonksiyonel yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Mutfakta ihtiyacınız olan stoklama kapasitesine, dondurma özelliklerine ve yiyecekleri muhafaza etme durumunuza göre buzdolabınızı tercih edebilirsiniz. Yiyecekleriniz için ideal bir saklama koşulu yaratan bu dolaplar, iki ayrı kapatan veya tek kapatan oluşabilmektedir. Tek kapılı buzdolabı, tazeleyici bir soğutma sağlamaktadır. Farklı ebatlardan oluşan ürünlerde soğuk hava çoklu kanallardan geçer ve etkin olarak tek düze soğutma sağlamaktadır. Gıdalarınızın durumuna göre buzdolabınızın sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Sebzeleriniz ve meyvelerinizin doğal tazeliğini korumaya çalışan ve kokusunu uzun süre saklayan ürünler çeşitli teknik özellikler ile karşınıza çıkmaktadır. Fresh Sense sistemine sahip olan buzdolapları hem iç hem de dış ortamdaki sıcaklığın aynı anda kontrol edilmesini sağlamaktadır. Eco modu bulunan cihazlar, yiyeceklerin ne kadar soğutulması gerektiğini bilmektedir. Buzdolabının içi ideal soğukluğa ulaştığından cihazlar kendiliğinden otomatik olarak durmaktadır. Gıdaların ideal tazelikte tutulmasını sağlayan buzdolapları ısıyı belirler ve bu ısının sabit kalmasını sağlar. Tatil modu ile sizlere kolaylık sunan markalar, ev sahipleri tatilde iken soğutuyucu +14 derecede, dondurucuyu ise -18 derecede sabit tutmaktadır. Yiyecek ve içeceklerinizin bozulmadan taze kalmasını sağlayan bu ürünler, sizler için mutfaklarda kolaylık sağlamaktadır. Birbirinden farklı sistemler ile desteklenmiş olan buzdolapları aynı zamanda tasarımları ile etkileyicilik sunmaktadır. Mutfaklarınızda şık bir görünüm oluşturan ürünler, modern çizgilerden oluşmaktadır.

Enerjiden Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Buzdolabı

Enerjiden Tasarruf Etmenizi Sağlayacak Buzdolabı

Elektrik sistemleri ile çalışan cihazlarda farklı enerji sınıfları yer almaktadır. A+++’tan başlayarak A+’a kadar çeşitli buzdolaplarını bulabilirsiniz. Enerji tüketiminde sizlere tasarruf sağlayacak olan cihazlar, her çalışma safhasında sizlere verim sağlamaktadır. Enerji tasarrufunu %60’a kadar ulaştıran ürünlerde kullanılan enerji ürünün hacmine ve büyüklüğüne göre değişim göstermektedir. Büyük buzdolabı, küçük modellere göre daha büyük bir motora sahiptir ve bunun için küçük ürünlere göre daha fazla enerji tüketiminde bulunabilir. Yiyeceklerinizin her daim taze kalmasını sağlayan buzdolaplarında ince bir yalıtım sistemi yer almaktadır. Akıllı iç yapıdan oluşan cihazlarda bu yalıtım sayesinde iç alan maksimize edilmektedir. 700 litreye kadar genişleyen hacimleri ile buzdolapları kullanıcıları ile buluşmaktadır. Tek kapılı dolaplarda rafların hepsi eşit ısılara sahiptir. Çift kapılı dolaplarda ise üst kısımlar dondurucu olarak kullanılırken alt kısım soğutucu olarak kullanılmaktadır. Yeni model buzdolaplarında tam tersi özellikler de bulunmaktadır. Kalabalık ailelerde ve küçük işletmelerde tercih edebileceğiniz büyük tasarımlara sahip dolaplarda kapak açıldığı durumda bile iç ortam ısısı dengede kalmaktadır. Super Cooling ve Super Freezing gibi özellikleri bulunan ürünler teknoloji sayesinde yiyecekleriniz için ultra koruma sağlamaktadır. Super Cooling özelliği, yeni koyulan yiyeceklerin en kısa süre içerisinde soğumasını sağlamaktadır. İçerideki yiyeceklerin ise ısınarak bozulmasını engellemektedir. Super Freezing ise dondurucuya yeni eklenen gıdaların çabucak dondurulmasını sağlamaktadır. Donmuş gıdaların da ısınmaması gerektiğini bilen buzdolapları dondurucuya yeni gıda eklendiğinde durumlarda devreye girmektedir. 6 saat içerisinde yiyeceklerin donmasını sağlayan özellik donmuş olan yemeklerin ise ideal ısılarını sabit tutmaktadır. Görevini tamamladığı durumda ise otomatik olarak kapanan sistemler enerji israfını önlemektedir. Çift kapaklı buzdolabı ise ebatları açısından büyüktür. Modern bir tasarımdan oluşan ürünler, mutfaklarınıza şıklık kazandırır. Birbirinden farklı renk seçenekleri bulunan ürünler arasından beyaz eşyalarınız ile uyumlu renk seçeneğini tercih edebilirsiniz. Mutfağınıza etkileyici bir görünüm kazandırabilirsiniz. Mutfaktaki yiyecek saklama ihtiyacınıza göre buzdolabınızın büyüklüğünü belirleyebilirsiniz. Buzdolabı büyüklüğünde dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise, mutfak büyüklüğüdür. Küçük mutfaklarınızın için tercih edebileceğiniz farklı boyutlar bulunmaktadır. Beyaz Eşya kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Buzdolaplarındaki Ergonomik Tasarım

Buzdolaplarındaki Ergonomik Tasarım

Üstün soğutma teknolojilerine sahip olan buzdolapları son derece verimli tüketim özelliklerine sahiptir. Zarif cihaz tasarımlarından oluşan cihazlar, kullanıcıların beklentilerini karşılaşamaktadır. Gelişmiş dijital inverter teknolojisine sahip ürünler sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Mutfaklarınızda sizler için huzurlu bir ortam yaratan ürünler güçlü bir çalışma performansı sergilemektedir. Verimli enerji tüketim özellikleri ile kullanışlılığa sahip olan buzdolaplarında mini buzdolabı seçeneği bulunmaktadır. Yenilikçi bir üretim anlayışı bulunan ürünler kullanışlı yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Yüksek verimde hizmet sunan mini dolaplar, işlevsel yapıları ile fark edilmektedir. Kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile tasarlanmış olan ürünler yaklaşık olarak 90 litre bir kapasiteye sahiptir. Kullanışlı iç hacme sahip olan üründe gıdalarınızı ideal soğukluk derecelerinde muhafaza edebilirsiniz. Rahat ve kullanışlı bir buzdolabı deneyimi yaşatan ürünlerde statik özellikli soğutma sistemi yer almaktadır. Yiyeceklerin sağlıklı bir şekilde korunmasını sağlayan dolaplarda değiştirilebilir kapı yönü bulunmaktadır. Kapı yönünü dilediğiniz tarafa doğru çevirebilirken standart aydınlatma teknolojisi ise kolay bir kullanım sağlamaktadır. Tek bir kapıdan oluşan ürünlerde hareket kolaylığı sağlayan tekerlek sistemi bulunmaktadır. Ürünü bu tekerlekler vasıtası ile istediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz. Ayarlanabilir cam raflar ile buzdolabınızın içini dilediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz. Büro tipi buzdolabı ergonomik kasa tiplerinden oluşmaktadır. Estetik tasarımlara sahip olan ürünler kasa ölçüleri ile fazla alan kaplamadan kolay bir kullanım imkanı sunmaktadır. Kaliteli bir gövde yapısından oluşan ürünler, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünlerdir. Sağlam yapılardan oluşan cihazlar, tüketicilere sunduğu avantajlar ile ön plana çıkmaktadır. Düşük tüketim değerleri ile göze çarpan ürünler tutumlu yapıları ile kullanıcılarını memnun bırakmaktadır. Sessiz bir biçimde görevini sürdüren mini buzdolabı fiyatları ise uygun bir aralıkta yer almaktadır. Hem kalite hem de görsellik açısından uygun olan ürünleri dilediğiniz alanda kullanabilirsiniz. Farklı markalara ait tasarımlar ile karşınıza çıkan ürünleri ofislerde, yurt odalarında ve iş yerlerinde kolayca kullanabilirsiniz. İçerisinde yer alan aydınlatma aparatı sayesinde buzdolabınızın içini rahatlıkla görebilirsiniz. Havalandırma kanalları sayesinde yiyeceklerinizin nefes almasını sağlar ve koku oluşumunu engeller. Küçük yapıları ile her alanda kullanılmaya uygun olan buzdolapları büyük dolaplar ile aynı çalışma mekanizmasına sahiptir.

Fonksiyonel Yapısı ile Ön Plana Çıkan Buzdolabı

Fonksiyonel Yapısı ile Ön Plana Çıkan Buzdolabı

Konforlu bir kullanım şekli bulunan buzdolaplarında No Frost teknolojisi yer almaktadır. Lineer Kompresör mekanizması bulunan ürünler CO2 emisyonunda yıllık 60 kg azalma sağlamaktadır. 15 adet yeni çam ağacı dikmek ile aynı etkiye sahiptir. Enerji tasarrufu sağlayan ürünlerde çeşitli teknik özellikler yer almaktadır. Özel kafes tipi kutu kapağı bulunan ürünler nem seviyesini optimum tutmaktadır. Saklanan gıdaların nemini buharlaştırmaktadır. Ardından nem kafes üstünden yoğunlaşarak çıkmaktadır ve doğru nem dengesinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Buzdolabı fiyatları ürünün markasına, teknik özelliklerine ve tasarımına göre değişim göstermektedir. Cihazın içerisinde yer alan parlak kule ve üst LED ampuller içerisinin tamamen aydınlatılmasını sağlamaktadır. Yarı daimi yapıdan oluşan ışıklar son derece uzun kullanım ömrüne sahiptir. Akkor yapıya sahip olan ampuller daha az ısı yayma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Cihazın içerisinde yer alan ışıklandırma sayesinde dilediğiniz gibi koyduğunuz içecek ve yiyeceklerin yerini görebilirsiniz. Cihazlarda yer alan pratik açma kolu kapağın kolay bir şekilde açılmasına yardımcı olmaktadır. Buzdolabınız için lastikleri sayesinde daha iyi bir koruma sağlayan ürünlerin kapakları küçük mutfaklarda dahi duvara çarpmamaktadır. Kapaklar 90 derece açıldığı durumlarda bile çekmeceler tam olarak açılabilmektedir. Elektrik maliyetinin düşürülmesini sağlayan cihazlar aynı zamanda enerjinin korunmasını ve sera gazlarının azaltılmasını sağlamaktadır. Bütçeyi ve çevreyi aynı anda korumanızı sağlayan ürünler geliştirilmiş tasarımlardan oluşmaktadır. Ankastre buzdolabı, mutfaklarınızın tasarımları ile bütünleşir ve mutfaktaki alanınızın daha ergonomik olarak kullanılmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda modern görünümleri ile etkileyici bir görüntü oluşturmaktadır. Tasarımları ile dikkat çeken ürünler mutfaklarınızda şıklık oluşturur. Sıcaklık ayarını hassas bir şekilde ayarlayabilen cihazlar kişisel kullanım tercihlerinize göre sabit bir sıcaklık düzeyi belirlemenizi sağlar ve makineler bu düzeyin korunmasını sağlamaktadır. Daha sessiz ve daha dayanıklı bir performans sunan buzdolaplarında daha az sürtünme noktası bulunmaktadır. Bu yüzden aşınma ve yıpranma payı geleneksel cihazlara göre daha azdır. Akıllı soğutma performansları ile karşınıza çıkan makinelerde sizin kullanım alışkanlıklarınıza göre belirleyebileceğiniz özellikler bulunmaktadır. Farklı sensörlerden oluşan ürünler ile yiyecek ve içeceklerinizin muhafazasını gerçekleştirebilirsiniz.

No Frost Teknolojisine Sahip Buzdolapları

No Frost Teknolojisine Sahip Buzdolapları

Buzdolabının dondurma kısmında karlanma olmasını engelleyen No Frost teknolojisi yer almaktadır. Bu teknolojiye sahip dolaplarda üst kısımda hava kanalları yer almaktadır. Bu kanallar yiyecek ve içecek üzerinde karlanma oluşmasını engellemektedir. Aynı zamanda yiyeceklerin donuk kalmasına yardımcı olmaktadır. Hava kanalları daha fazla enerji tasarrufu sağlamaktadır. Doğaya ve çevreye katkıda bulunan no frost buzdolabı, kabarık elektrik faturalarından kurtulmanıza yardımcı olur. İç tasarımı ile sizlere kolaylık sağlayan ürünlerde dört farklı şekilde ayarlanabilen kapı cepleri bulunmaktadır. Saklama alanınızı kontrol etme şansını yakalayabilirsiniz. Geleneksel tasarımlara göre çok daha konforlu bir kullanım seçeneği bulunan ürünler içerisinde parlak ve doğal bir aydınlık yaratan LED sistemler yer almaktadır. Yiyecekleriniz üzerinde bir etki bırakmayan özellikler, gıdalarınızın en iyi şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tasarımlar geliştiren markalar insan yaşamanı iyileştirmeye ve kolaylaştırmaya önem vermektedir. Kaliteli materyaller ile üretilen ürünler ile uzun yıllar boyunca memnun kalarak kullanabilirsiniz. No frost buzdolabı fiyatları, oldukça uygundur ve bütçenizi zorlamaz. Gelişen teknoloji ile geliştirilmiş olan teknik özellikler sayesinde konforlu bir kullanım elde edebilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış olan ürünler ile sıradışı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Gloosy Deco raf tasarımına sahip olan ürünlerde ekran göstergesi bulunmaktadır. Bazılarında dijital gösterge bulunurken bazılarında ise analog gösterge yer almaktadır. Şık aydınlatma sistemlerine sahip olan buzdolapları tasarımları ile kullanıcılarını etkilemektedir. Yüksek seviyede soğutma performansı sunan buzdolaplarındaki nem seviyesi kapağın açılıp kapanma sıklığına göre değişim göstermektedir. Gıdalar için uygun sıcaklık seçenekleri sunan cihazların vitamin değerlerinin korunmasına yardımcı olmaktadır. Kapağın açık kalması durumunda devreye giren sensör öterek kullanıcılar için sesli bir uyarı sistemi oluşturmaktadır. Çift kapılı buzdolabı modelinden tutun mini modellere kadar bütün cihazlardaki iç kullanım fonksiyonel olarak tasarlanmıştır. No Frost teknolojisine sahip ürünlerde bulunan çoklu akış kanalları besinler için tazelik ve ferahlık sağlamaktadır. Sade iç duvar tasarımına sahip olan ürünlerde gıdalarınızı akıllı bir yerleştirme sistemi ile yerleştirebilirsiniz.

Etkileyici Tasarımlardan Oluşan Buzdolabı Modelleri

Etkileyici Tasarımlardan Oluşan Buzdolabı Modelleri

Buzdolaplarında yer alan Multi Flow özelliği sayesinde tüm iç mekanda yer alan soğuk hava eşit olarak dağılmaktadır. İç sistemleri ile ön plana çıkan buzdolaplarında dolap kapağı açılmadıkça gıdaların tazeliği hiçbir şekilde etkilenmemektedir. Buzdolabının içerisinde yer alan raflar hareket ettirebilir özelliktedir. Kapağında yer alan raflar farklı şekilde konumlandırılabilmektedir. Farklı boy ve hacimden oluşan içecek şişelerini dilediğiniz gibi buzdolabınıza yerleştirebilirsiniz. Cam raflar arasındaki mesafeyi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Cihazınızı kullanım ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz. Buzdolabı no frost yapısı ile hem tasarruf hem kolaylık sağlamaktadır. LED aydınlatma sayesinde buzdolabınızın içini parlak ve net bir şekilde görebilmeniz sağlanmaktadır. Yeni nesil buzdolaplarında estetik detaylar göz zevkine hitap etmektedir. Farklı model ve tasarımlardan oluşan ürünlerde dekoratif parlak raflar çekici bir görünüm oluşturmaktadır. Mutfağınıza şıklık kazandıran ürünler hem iç hem de dış tasarımı ile dikkat çekmektedir. Akıllı ayarlamaları ile ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayan ürünler arasında farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Siyah buzdolabı, modern bir görünüm kazandırarak mutfaklarınızda şık detaylar oluşturmaktadır. Buzdolabınnın içerisindeki her öğe etkileyici şekilde tasarlanmıştır. Gıdaların ideal ısıda saklanmasını sağlamak amacı ile geliştirilmiş teknik özelliklere sahip buzdolaplarında yer alan çekmecelerde meyve ve sebzeleriniz vitaminini kaybetmeden taze bir şekilde saklanabilmektedir. İdeal ve hızlı bir çözüm sunan cihazlar başarılı özellikler sunmaktadır. Tasarruflu yapısı ile etkileyicilik sunan ürünlerin bazılarında sebil sistemi yer almaktadır. Sıcak ve soğuk su içme suyu sunan ürünlerde suyun derecesini ayarlayabileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. Özellikle gardırop tipi buzdolabı modellerinde bulunan sebil özelliğinin yanı sıra kapaklarda şık cam tasarımı bulunan modeller bulunmaktadır. Kapağın üzerinde yer alan camlı bölümün içerisinden yiyecek ve içeceklerinizi görebilirsiniz. Mutfaklarınız için şık bir görünüm kazandıran ürünlerin beyaz, siyah ve inoks gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Renkli mutfaklar için tercih edebileceğiniz kırmızı, yeşil gibi renklerden oluşan cihazlar da ürün kategorisi içerisinde yer almaktadır. İhtiyacınıza ve mutfağınıza uygun buzdolabı modelini sayfamız üzerinden inceleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (109)
Arçelik (25)
Beko (15)
Bosch (166)
Dijitsu (2)
(2)
Electrolux (21)
Empero (8)
Finlux (16)
Franke (16)
Grundig (11)
LG (34)
Liebherr (70)
Miele (7)
Profilo (86)
Regal (57)
Samsung (122)
Sharp (9)
Siemens (215)
Silverline (66)
Sunny (3)
Teka (9)
Uğur (13)
Vestel (118)
Vestfrost (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kombi (586)
Gardırop (50)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

No-Frost

(997)
(245)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (616)
A+ (577)
A+++ (31)
(12)
A (8)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

(1215)
(24)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(156)
(112)
(73)
(68)
(64)
(60)
(42)
(32)
(31)
(30)
(29)
(29)
(26)
(23)
(22)
(20)
(18)
(17)
(17)
(17)
(15)
(14)
(14)
(14)
(14)
(13)
(13)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toplam Kapasite

(71)
(70)
(44)
(42)
(42)
(41)
(37)
(31)
(27)
(24)
(23)
(22)
(22)
(22)
(21)
(20)
(20)
(19)
(16)
(14)
(14)
(14)
(13)
(13)
(13)
(13)
(12)
(12)
(12)
(12)
(12)
(12)
(12)
(11)
(11)
(10)
(10)
(9)
(9)
(9)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(546)
(87)
(77)
(47)
(39)
(37)
(34)
(34)
(24)
(20)
(19)
(18)
(17)
(17)
(15)
(12)
(10)
(9)
(7)
(7)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(382)
(285)
(239)
(78)
(48)
(34)
(31)
(30)
(10)
(10)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(258)
(146)
(133)
(49)
(47)
(44)
(34)
(32)
(29)
(27)
(22)
(21)
(20)
(15)
(14)
(14)
(13)
(13)
(12)
(11)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(10)
(9)
(9)
(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(167)
ve üzeri (221)
ve üzeri (239)
ve üzeri (242)
ve üzeri (253)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL