TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hitachi, Buzdolabı

için 2 sonuç bulundu.

Hitachi Buzdolabı

Günlük yaşamın vazgeçilmez beyaz eşyalarından biri olan buzdolapları, besin maddelerinin tazeliğinin korunmasına ve bozulmamasına yardımcı oluyor. Modern tasarımları ve hijyenik yapıları ile ön olana çıkan Hitachi buzdolabı çeşitleri, mutfak dekorasyonlarına şık bir görünüm kazandırıyor. Gelişmiş soğutma sistemleri ile ön plana çıkan Hitachi buzdolapları, besin maddelerinin ilk günkü tazeliğini muhafaza ederek lezzetlerinin korunmasına destek oluyor. Dayanıklı malzemeler kullanılarak tasarlanan modeller, uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor.

Hitachi Buzdolabı Modelleri

Hitachi Buzdolabı Modelleri

Alttan ya da üstten dondurmalı olmak üzere ikiye ayrılan buzdolabı modelleri, aynı zamanda hacimlerine göre de farklı şekillerde sınıflandırılabiliyor. Kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda iç hacimlere sahip olan modellerin bazılarında ise dijital göstergeli dokunmatik ekran donanımları ile teknoloji tutkunlarının beğenisini kazanıyor. Dijital ekranlara sahip olan Hitachi buzdolabı modelleri, dokunmatik ekran tasarımları ile besin maddelerinin saklanması için tüm kontrolü kullanıcın ellerine bırakıyor. No-Frost özelliğe sahip olan buzdolapları ise daha uzun süreler besinleri saklamak isteyenlerin yardımına koşuyor. Çift kapılı ve tek kapılı modellere sahip olan Hitachi buzdolapları, büro tipi küçük boy modelleriyle de ön plana çıkıyor. Sosyal inovasyonun öncüsü olarak bilinen Hitachi, medikal ve sağlık hizmetlerinden bilişim teknolojilerine, elektronik ev eşyalarından iş makinesi sektörüne kadar dağılan geniş ürün yelpazesi ile 1910 yılından bu yana kullanıcılara hizmet sunuyor. Japon asıllı bir firma olan Hitachi, beyaz eşya sektöründe de lider markalar arasında yerini almayı başarıyor. Hitachi buzdolabı yorumları incelendiğinde çevre dostu teknolojisi ile tüketicilerin tercihi olduğu görülüyor.

Hitachi Buzdolabı Özellikleri

Hitachi Buzdolabı Özellikleri

Dondurucu ve soğutucu bölmeler için farklı soğutma sistemleri kullanılan Hitachi buzdolapları, bu bölümler arasında havanın birbiriyle karışmasını önlüyor. Soğutucu bölmelerde kullanılan sistemlerin birbirinden farklı olması yiyecek kokularının da birbirine karışmasını da engelliyor. Yiyeceklerin tazeliğinin korunmasını sağlamak amacıyla uygun nem ve sıcaklık detayları ile donatılan Hitachi buzdolabı çeşitleri, besin maddelerinin uzun süreler tazeliğini kaybetmeden muhafaza edilmelerini sağlıyor. Bazı buzdolabı modellerinin dondurucu bölgesinde yer alan buzmatik özelliği kullanıcın ihtiyaç duyduğu anlarda istediği kadar buz temin edebilmesine yardımcı oluyor. Sıra dışı özelliklerle donatılan bazı buzdolaplarının en göze çarpan özellikleri arasında dondurucu bölmesine monte edilen dokunmatik dijital ekran yer alıyor. Buzdolabına şık bir görünüm kazandıran dijital ekranlar kullanıcının cihazın tüm kontrollerine sahip olmasına yardımcı oluyor. Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan Hitachi buzdolapları, dayanıklılıkları nedeniyle uzun süre kullanılabiliyor. İnox gövde tasarımına sahip olan buzdolapları ise parmak izi ve leke tutmayan yapısı sayesinde kolayca temizlenebiliyor. İç kısımları hacimleriyle orantılı olarak tasarlanan Hitachi buzdolapları kırılmaya ve çizilmeye dayanıklı yapısıyla göz dolduruyor. Ayrıca ani voltaj değişikliklerine karşı koruyucu özelliğe sahip olan modeller cihazın arızalara karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor.

Hitachi Buzdolabı Fiyatları

Hitachi Buzdolabı Fiyatları

Hitachi buzdolabı fiyatları modelin boyutuna, donatıldığı teknolojik özelliklere, hangi enerji sınıfına dâhil olduğuna göre değişiklik gösteriyor. Çift kapılı buzdolapları tek kapılı olan modellere oranla daha yüksek fiyatlara sahip olabiliyor. Buzdolabının hacimsel büyüklüğü de fiyatını etkileyen önemli konular arasında yer alıyor. Buzdolabı hacmi arttıkça fiyatlarında da artış söz konusu oluyor. Enerji tasarrufu sağlayan modeller standart buzdolabı çeşitlerine oranla daha yüksek fiyata sahip olsa da sağladıkları enerji tasarrufu sayesinde elektrik faturalarının uzun dönemde daha düşük olmasını destekliyor. Enerji tasarrufuna sağlayan Hitachi buzdolabı modelleri aynı zamanda çevreyi koruyan politikaları ile tüketicilerin en çok tercih ettiği modeller arasında yerini alıyor. Buzdolabının derin dondurucu ya da No-Frost özelliğe sahip olması da fiyatlandırılmasında önemli rol oynuyor.

Arama Kriterleriniz

Hitachi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (168)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (59)
Samsung (175)
Sharp (13)
Siemens (235)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (131)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Toplam Kapasite

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL