TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Empero, Buzdolabı

için 9 sonuç bulundu.

Empero Buzdolabı

Buzdolapları, yiyeceklerin ve içeceklerin uzun süreli korunmasını sağlamak için kullanılan en önemli ev aletlerinin başında gelir. Dışarıda muhafaza edilen birçok yiyecek veya içecek belli bir zaman sonra bozulmaya başlar. İçerisinde insan sağlığı için zararlı mikroorganizmalar oluşur. Buzdolaplarının korumasındaki yiyeceklerde hastalıklara neden olabilen çeşitli mikroorganizmaların oluşması önlenir, böylelikle yiyeceklerinizi daha uzun bir sürede güvenle tüketebilirsiniz. Mevsimlik sebze ve meyvelerinizi, buzluk kısmında muhafaza ederek onlara her mevsimde ulaşabilmeniz kolaylaşır. Empero buzdolabı, kalitesi ve ileri teknolojili üretimleri ile sağlığınızı her şeyin üzerinde tutar. Sayfamızdan markanın buzdolabı modellerine ulaşabilir, detaylı özelliklerini inceleyerek, güvenle satın alabilirsiniz.

Empero Buzdolabı Modelleri

Empero Buzdolabı Modelleri

Empero buzdolapları, her türlü ihtiyaç ve tercihe uyacak çeşitliliği bulunduran bir ürün portföyüne sahiptir. Üç binden fazla çeşitte ürünleriyle birçok ülkeye ihracat yapar. Kurumsal iş yerlerinden küçük esnafa, geniş ailelerden çekirdek ailelere kadar her türlü müşteri profiline hitap eder. Çekmeceli ya da çekmecesiz, camlı veya evyeli tezgah tipi buzdolabı çeşitleri ürünleri arasında yer alır. Ayrıca fanlı ve fansız modelleri de mevcuttur. Aynı şekilde pizza ve salata ile hamur hazırlık dolapları da ürün yelpazesinin genişliğini ortaya koyar. Bu tür modeller granit tabla bulundurarak hem şık bir görünüm hem de rahat bir çalışma alanı sağlar. Pastane tipi geniş modeller tek ya da iki kapılı çeşitleriyle her türlü mekanda rahatça konumlandırılabilir. Ayrıca Empero set üstü buzdolabı yanı sıra set altı modelleriyle de yer tasarrufu sağlar. Empero tek kapılı buzdolabı modelleri de aynı şekilde küçük mekan ve ev kullanımı için uygundur. Empero hep bir adım ötesini düşünme sloganı ve minimal akıma uygun modelleriyle müşterilerini destekler. Kaliteli ve dayanıklı yapısı ile markanın buzdolabı ürünlerini uzun süre, hiç sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

Empero Buzdolabı Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Empero Buzdolabı Modelleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Buzdolaplarınız devamlı çalışır ve evinizin en çok elektrik tüketen eşyalarından birisidir. Bu yüzden buzdolabı seçimi çok dikkatli yapılmalıdır. Öncelikle buzdolabını ne amaçla kullanacağınıza karar vermelisiniz. Pastane, lokanta gibi kurumsal bir mekanda kullanacaksanız farklı, ev ortamında kullanacaksanız de farklı modelleri incelemelisiniz. İş yeri mutfaklarında işlevsellik ve geniş kapasite yeterli görülürken, ev mutfakları için alınacak buzdolaplarında ürünün şık bir görünüme sahip olması da önemsenir. Eğer evinizde kullanmak üzere bir buzdolabı alıyorsanız, seçim yaparken hanenizde yaşayan kişi sayısını da dikkate almalısınız. Kalabalık bir aileye sahipseniz ya da evde az kişi yaşıyor olsanız da sıklıkla büyük davetler veriyorsanız, alabildiğine geniş ve büyük bir model seçmeniz sizin için en doğrusudur. Ancak çekirdek bir aileye sahipseniz ya da yalnız yaşıyorsanız ihtiyacınız ölçüsünde bir model tercih etmeniz enerji tasarrufu yapmanızı sağlayacaktır. Bu sayede sizi gereksiz ölçüde elektrik tüketiminden korur. Daha ekonomik ve ergonomik bir kullanım sağlar. Seçim yaparken göz önüne alınması gereken bir diğer kriter de buzdolabınızı konumlandıracağınız yer ve ölçüleridir. Buzdolabı için ayrılan bölüm dar ise uzun ve tek kapılı modeller, geniş ise çift kapılı modeller seçilebilir. Ayrıca eğer yeriniz müsaitse derin raflar, enine geniş raflardan daha kullanışlıdır. Empero buzdolabı modelleri kullanıcılarına çok geniş bir yelpazede ürün sunar. Her ortama ve kullanıma uygun buzdolabı modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Empero Buzdolabı Fiyatları

Empero Buzdolabı Fiyatları

Empero buzdolabı fiyatları tasarım, teknik özellikler, enerji tasarruf derecesi gibi faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Firmanın temel prensibi her müşterinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek çeşitte ürünler tasarlayarak bunları uygun fiyatlarla her sunmaktır. Bu prensip doğrultusunda titizlikle yapılan çalışmalar sonucunda Empero buzdolabı kullananlar yüksek kalitede ürünlere performanslarına oldukça uygun fiyatlarla ulaşabildikleri için memnun kalırlar. Özellikle kaliteli yapısı ile sık kullanımda dahi sorun çıkarmaması da kullanıcılardan tam puan alır. Bütçe dostu marka ürünlerinde kullanılan teknoloji yükseldikçe fiyat skalası da değişir. Seçim yaparken karar veremediğiniz durumda sayfamızdaki Empero buzdolabı yorum ve görüşleri inceleyerek, fikir edinebilirsiniz. Siz de bu kaliteye uygun fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, ürün kategori sayfasındaki ürünleri inceleyebilir ve sizin için en uygun ürünü seçerek güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Empero
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (145)
Arçelik (29)
Beko (24)
Bosch (168)
Coca-Cola (2)
Dijitsu (2)
(3)
Electrolux (13)
Empero (9)
Finlux (15)
Franke (40)
Grundig (16)
Hitachi (2)
LG (39)
Liebherr (71)
Miele (24)
Profilo (63)
Regal (59)
Samsung (175)
Sharp (13)
Siemens (235)
Silverline (73)
Teka (13)
Uğur (16)
Vestel (131)
Vestfrost (18)
Windsor (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Toplam Kapasite

(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL