TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bulaşık Makinesi

için 624 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Bulaşık Makinesi

Bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik olarak yıkamayı amaçlayarak icat edilmiş olan bulaşık makinesi, hem evlerde hem de restaurant gibi büyük yemek hizmeti veren kuruluşlarda yaşam standartlarını arttırmaktadır. 19. Yüzyılın sonlarına doğru kadın araştırmacılar ev kadınlarını elde bulaşık yıkama derdinden kurtarabilmek için çeşitli makine projeleri öne sürüyorlardı. Bu makineyi ilk kez tasarlayan ve patentini alan Josephine G. Cochran 1889 yılında elektrik ile çalışan bir bulaşık yıkama makinesi icat etmiştir. İlk üretilen makinenin çalışma sistemi oldukça basitti. Alt kısımda bulunan iki silindir su ve sabun pompalamaktaydı. Bu pompalanan su makinenin içerisinde yer alan raflardaki bulaşıklara isabet etmekteydi. Ardından yeniden pompalamak amacı ile emici silindirler tarafından bu su çekiliyordu. Evlerde kadınların yükünü azaltmak amacı ile tasarlanmış olan makineler bir kol yardımı ile çalıştırılıyordu. Daha sonra iş yerlerinde de kullanılmaya başlanan makinesinde buhar gücünden yardım alınmaktaydı. Ardından makine üzerinde gelişen teknoloji ile birçok yeni teknik özellikler eklenmiştir. Bulaşık makinesi modelleri gün geçtikçe hem tasarım hem de özellikler açısından değişim göstermiştir. Evlerde ve iş yerlerinde kolaylık sağlamak için tasarlanmış olan ürünler hayatınıza pratiklik kazandırmaktadır. Ergonomik yapıdan oluşan ürünler ile kendinize daha fazla vakit ayırabilir ve tüm vaktinizi kirli bulaşıkları yıkamak ile geçirmek zorunda kalmazsınız. Birbirinden farklı model ve tasarımları bulunan ürünler farklı markalar tarafından üretilip satışa sunulmaktadır. Beyaz Eşya kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Küçük Evler İçin Tasarlanmış Mini Bulaşık Makinesi

Küçük Evler İçin Tasarlanmış Mini Bulaşık Makinesi

Hem evlerde hem de restaurant gibi büyük iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen bulaşık makinesi ölçüleri modelden modele değişim göstermektedir. Küçük mutfaklarda kullanabileceğiniz daha küçük boyuta sahip makine modelleri bulunmaktadır. Alacağınız makineyi evde yaşayan kişi sayısına ve mutfağınızdaki alana göre değişmektedir. Küçük mutfaklar için tasarlanmış tezgah üstü bulaşık makinesi ürünleri bulunmaktadır. Az miktarda su kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan bu ürün modeli kompakt elektrikli termosifon ile çalışan yenilikçi bir tasarıma sahiptir. Etkili bir temizlik sağlayan ürünler, fonksiyonlarının yanı sıra tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Kazanın içerisinde yer alan elektrokimyasal koruma sisteminin sürekli olarak etkin kalmasını sağlamak amacı ile magnezyum anot büyütülmüştür ve değiştirilmesi kolaylaştırılmıştır. Küçük makineler yaklaşık olarak 15 L’lik bir kapasiteden oluşmaktadır. Temiz ve hijyenik sonuçlara ulaşmanızı sağlayan bu ürünler estetik görünümleri ile mutfaklarınıza şıklık kazandırır. Tezgah üstünde yer alan makine teknolojik özellikleri ile beklediğiniz hijyen ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefleyerek tasarlanmıştır. Hem yıkama hem de kurutma işlemleri sırasında A+ sınıfı enerji tüketimi sayesinde tasarruf sağlayan makinelerde yaklaşık 6 farklı program yer almaktadır. Bu programların yanı sıra 4 farklı yıkama sıcaklığı ve yaklaşık olarak 6 kişilik yük kapasitesi bulunmaktadır. Yüksek bir performans ile karşınıza çıkan mini bulaşık makinesi içerisinde party program, glass care, eco 55, yoğun 70, normal 65 ve hızlı 40 gibi program seçenekleri bulunmkatadır. Party program seçeneği kalabalık ev davetlerinde 20 dakika içerisinde bulaşıkların yıkanmasını sağlar ve zaman kaybının önüne geçer. Gelişmiş özellikleri ile beklentileri karşılayan bu ürünlerde yıkadığınız bulaşığın tipine ve yapısına göre kullanabileceğiniz programlar bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi sıcaklıkları ayarlayabilir ve kirlilik durumlarına göre bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Kompakt bir tasarıma sahip olan makineler 6 kişilik yemek takımını aynı anda yıkayabilen bir üründür. Öğrenci evleri ve küçük aileler için uygun olan makine ile sudan, enerjiden ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Pratiklik sağlayan detayları ve işlevsel bulaşık yerleştirme sepetleri ile küçük bulaşık makinesi oldukça rahat bir ürün olarak ön plana çıkar. Elektronik kategorisi üzerinden farklı seçenekleri incelemeyi unutmayınız.

Tasarruf Sağlayan Yapıları ile Bulaşık Makinesi Modelleri

Tasarruf Sağlayan Yapıları ile Bulaşık Makinesi Modelleri

Bir bulaşık makinesinden beklediğiniz bütün özellikleri karşılayan ürünler, bulaşıklarınızın tertemiz olmasını sağlamaktadır. Ev işlerinizi kolaylaştıran ve sırtınızdan büyük bir yük kaldıran bu makineler aynı zamanda düşük enerji ve düşük su tüketimi sayesinde faturalarınıza da büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. A+ enerji sınıfında yer alan makineler, farklı programlar ve çeşitli su dereceleri ile en zorlu bulaşıklarda bile etkilidir. Çevre dostu olan bu ürünler enerjiyi verimli olarak kullanmktadır. %40’a kadar enerji tasarrufu sağlayan bulaşık makinesi fiyatları da ürünün sağladığı teknik özelliklere ve enerji sınıfına göre değişim göstermektedir. Ürünler maliyet açısından yarar sağladığı kadar mutfakta zamandan tasarruf etmenize de yardımcı olmaktadır. Musluk başında saatlerce bulaşık yıkamak yerine, bulaşıklarınızı kısa süre içerisinde makineye yerleştirebilir ve diğer işlerinizle ilgilenebilirsiniz. Mutfaklarda pratiklik sağlayan makinelerde ek olarak kurutma sistemi de mevcuttur. Bulaşıklarınızın ıslak kalmasını engeller ve kuru bir şekilde mutfaktaki yerlerine yerleştirilmesine imkan tanımaktadır. Büyük makineler yaklaşık olarak 15 kişiye kadar kapasiteye sahiptir. Misafirlerinizi ağırladıktan sonra bulaşıklarınızı makineye dizerek en sevdiğiniz yemek takımınıza zarar gelmeden yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Ergonomik tasarımları ile ön plana çıkan makinelerde programlar, dereceler, dijital veya analog göstergeler bulunmaktadır. Aynı zamanda tuz ve parlatıcı ekleyebileceğiniz bir bölme makine üzerinde yer almaktadır. Kolay bir kullanım mekanizması bulunan ürünler farklı temel özellikler taşımaktadır. Bulaşık makinesi 2 programlı özellikten başlayarak 12 programa kadar çıkmaktadır. Seçilen program ile dilediğiniz gibi bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Geniş hacme sahip olan ürünlerde kolay yerleştirme seçenekleri bulunmaktadır. Üst sepet, katlanabilir alt sepet ve çatal kaşıkları yerleştirebileceğiniz ayrı bir sepet sayesinde bulaşıklarınızı yerleştirebilirsiniz. 12 kişilik yemek takımını tek seferde yıkayabileceğiniz bulaşık makinesi siyah, beyaz ve inoks gibi renk seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Etkileyici ve modern tasarımlara sahip olan bulaşık makinelerini diğer beyaz eşyalarınız ile uyumlu renkte satın alabilirsiniz. Evlerinizde şık bir görünüm oluşturacak olan ürünler elde yıkamaya göre daha ekonomik bir çözüm olarak karşınıza çıkmaktadır. A+ enerji sınıfı performansı ile ön plana çıkan ürünler yaklaşık olarak 270 kWh tüketim ile sizlere tasarruf sağlamaktadır. Hem doğaya hem de cüzdanınıza katkı yapmanızı sağlar.

Pratik Kullanım Şekline Sahip Bulaşık Makineleri

Pratik Kullanım Şekline Sahip Bulaşık Makineleri

Fiyat ve performans açısından beklentilerinizi karşılayan bulaşık makineleri genel olarak tüm kullanıcılara hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Ağır kirli ve yağlı bulaşıklar için kullanabileceğiniz ayrı programlar, orta kirliler için ayrı programlar ve günlük bulaşıklar için ayrı programlar makinelerde yer almaktadır. Düşük enerji tüketimi ile kullanıcılarının dikkatini çeken ürünlerde programlara ek olarak farklı teknik özellikler yer almaktadır. Az bulaşık opsiyonu sayesinde makinenizde bulunan az sayıdaki bulaşığı az enerji kullanarak yıkayabilirsiniz. Buna ek olarak kullanılan zamanlayıcı özelliğinde ise istediğiniz saate programı kurabilir ve makinenizin o saatte çalışmasını başlatabilirsiniz. Bulaşık makinesi tavsiye açısından değerlendirildiğinde kullanıcılar tarafından beğenilmektedir. Konforlu bir kullanım şekli sunan makinelerde yer alan sepetler sayesinde bulaşıklarınızı düzgün bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Yerleştirdiğiniz bulaşıklar farklı açılardan temizlenmektedir. Kolay bir kullanıma imkan tanıyan sepetler yemek takımlarınızdan tavalarınıza tencerelerinizden çatal kaşıklarınıza kadar her türlü bulaşığınızı rahatça yerleştirme şansı vermektedir. Elde yıkama işlemine gerek kalmadan kısa sürede bulaşıklarınızı yıkamanızı sağlayan ürünlerde çatal ve bıçakları yerleştirebileceğiniz bir sepet yer almaktadır. Bu sepet çeşitli mutfak araç ve gereçlerini yerleştirebileceğiniz, özel olarak düşünülmüş bir sepettir. Dikey konumda yerleştirebileceğiniz mutfak ürünleri daha hassas ve hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır. Buna ek olarak tabakları yerleştirebileceğiniz aralıklara sahip bir sepet bulunmaktadır. Pratik bir şekilde bulaşıklarınızı dizebilir ve kısa süre içerisinde temiz olmalarını sağlayabilirsiniz. Makinelerde yer alan özellikler sayesinde bulaşıklarınızı hassasiyetlerine göre yıkayabilirsiniz. 3 programlı bulaşık makinesi ürününden tutun 8 – 10 programlıya kadar farklı makineler bulunmaktadır. Dilediğiniz programlı ürünü satın alabilir ve elde bulaşık yıkamaya son verebilirsiniz. Bedensel olarak sağlayacağınız enerjiden de kurtulabilirsiniz. Farklı yıkama ve kurutma seçenekleri bulunan ürünlerde markalara göre çeşitli teknik özellikler yer almaktadır. Ürünler sessiz çalışan sistemleri ile sizlere huzurlu, sessiz sakin bir ortam sunmaktadır. Kalabalık misafir sofralarından çıkan bulaşığı bile yıkayarak sizlere kolaylık sağlayan makineler sessiz bir şekilde çalışarak sizler için konforlu bir yaşam sunar.

Çeşitli Program Seçenekleri ile Bulaşık Makineleri

Çeşitli Program Seçenekleri ile Bulaşık Makineleri

Mutfakta hayatınızın kolaylaşmasını sağlayan makineler, çeşitli programlar ile karşınıza çıkmaktadır. Pratik ve rahat kullanımları ile dikkat çeken ürünler çok sayıda bile bulaşığın yıkanmasını sağlayarak sizlere yardımcı olur. Mutfaktaki yardımcınız haline gelecek olan ürünlerde birbirinden farklı yıkama ve kurutma programları bulunmaktadır. Bulaşık tipine ve bulaşığın kirlilik oranına göre program tercih ederek bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. 4 programlı bulaşık makinesi, farklı bulaşıkların ihtiyaçları gözetilerek üretilmiştir. Çok kirli ve yağlık bulaşıklarınızı yıkayabileceğiniz yoğun 70 derece programı hemen hemen her makinede yer almaktadır. En zorlu lekelerin bile çıkmasını sağlayan bu program ortalama olarak 1.5 saat kadar çalışmaktadır. Eko 50 derece programı ise orta derecedeki kirli bulaşıklarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra hızlı 45 derece programı ise az kirli bulaşıklarınızın kısa bir şekilde yıkanmasına imkan tanımaktadır. Bu programların yanı sıra makinede çeşitli teknik özellikler yer almaktadır. Makinenin kapasitesini tam olarak dolduramadığınız durumlarda enerji ve su tüketiminin azalmasını sağlayan yarım yük seçeneği bulunmaktadır. bunun yanında, son durulama kısmında bulaşıkları 10 dakika boyunca 70 derece suya tutan bir program bulunmaktadır. Bu program bulaşıklar üzerinde yer alan mikropların %99.99’unu ortadan kaldırır. Ekstra hijyen opsiyonları ile karşınıza çıakn makinelerde ayrı yıkama sıcaklıkları bulunmaktadır. Makinelerde yer alan dosageAsist teknolojisi, bulaşık makinesi tabletinin makine içerisinde eşit olarak dağıtılmasını sağlamaktadır. Böylece bütün bulaşıklar eşit şekilde temizlenmektedir. Bulaşıklar üzerinde en ufak bir leke bile bırakmayan makinelerde glassCare sistemi bulunmaktadır. Cam ve cama benzer narin bulaşıklarınızın özel hassas bir program ile yıkanmasını sağlamaktadır. Isı değiştiricisi kullanarak camlarınızın kırılmadan ve yapısının değişmeden yıkanmasına yardımcı olur. Teknik özellikleri ile seçeceğiniz makinenin tasarımı da önem taşımaktadır. Gri bulaşık makinesi, mutfaklarınızın şık ve modern gözükmesini sağlamaktadır. Tasarımları ile etkileyicilik sunan ürünlerde geliştirilmiş fonksiyonlar bulunmaktadır. Makineler mutfaklarınız ile uyumlu bir görsellik oluşturarak dekorasyonunuza katkıda bulunur. Hem şık hem de etkileyici bir detay oluşturan ürünler hayatınızı pratikleştirmenin yanı sıra tasarımı ile evlerinize görsellik sunmaktadır. Makinenizi diğer beyaz eşyalarınız ile uyumlu renkte satın alabilirsiniz.

Estetik Bir Etki Yaratan Ankastre Bulaşık Makinesi

Estetik Bir Etki Yaratan Ankastre Bulaşık Makinesi

Günümüz mutfaklarının vazgeçilmezi haline gelen ankastrelerde minimal ve estetik tasarımlar yer almaktadır. Evlerde kullanılan gömülü tesisata sahip olan ürünler hem şık hem de rahat bir kullanım imkanı yaratmaktadır. Mutfaklarda fırından ocağa buzdolabından bulaşık makinesine kadar büyün beyaz eşyaların mutfak dolapları ile uyumlu olarak kullanılması olarak adlandırılmaktadır. Mutfağınıza uygun olarak çözümler yaratan ankastre bulaşık makinesi ürününü mutfağınızın modeline ve kullanım alanına göre yerleştirebilirsiniz. Alandan tasarruf etmenizi sağlayan ve şık bir görüntü oluşturan ürünler kullanışlı yapıları ile ön plana çıkmaktadır. Ürünü dilerseniz açık bir alana veya tezgah altına yerleştirebilirsiniz. Her türlü mutfak yapısı için farklı boyutta ve modelde tasarlanmış olan makineler arasından kendi mutfağınıza uygun olanı seçebilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Mutfağınızın için uygun olan en doğru modeli seçerek mutfakta pratiklik kazanabilirsiniz. Bu ürünler dış görünümleri kadar iç yapısındaki estetik duruş ile de ön plana çıkmaktadır. Makinelerin iç gövdeleri 10 yıl kadar paslanmaz yapıya sahiptir. Özel yüzey kaplamalarından oluşturulmuş olan iç gövdede yer alan çelik ve diğer malzemeler ek teknolojiler ile geliştirilmiştir. Bulaşık makinesinin iç gövdesinin tamamı paslanmaz çelik yapısı ile ön plana çıkmaktadır. İçten dışa doğru gerçekleşen paslanmalara karşı özel olarak geliştirilmiş olan ürünlerde, bakım programı yer almaktadır. Bu program bulaşık makinenizin içinin yıkanmasını sağlar. Kir ve pastan arınmayı sağlayan bu program cihazın performansını arttırır ve ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Bulaşık makinesi ankastre sistemi ile kullanışlılık kazanmaktadır. Bulaşıkların yıkanmasını sağladığı kadar kurumasını da sağlayan makinelerde Dry teknolojisi yer almaktadır. 3 boyutlu hava akışı sağlayan makinelerde doğal zeolit minerali bulunmaktadır. Zor kuruyan plastik kaplarda bile hızlı bir şekilde kurutma sağlayan makineler hassas ve güçlü bir kurutma teknolojisine sahiptir. Ergonomik tasarımlara sahip makineler üzerinde çeşitli göstergeler yer almaktadır. Bu göstergeler makinenin bulunduğu programı, dereceyi ve mevcut durumunu göstermektedir. Aynı zamanda tuz veya parlatıcı düzeylerini görebileceğiniz bir gösterge daha yer almaktadır.

Bulaşık Makineleri ile Kolay ve Pratik Şekilde Yıkanan Bulaşıklar

Bulaşık Makineleri ile Kolay ve Pratik Şekilde Yıkanan Bulaşıklar

Hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiş olan bu makinelerde kolay ve pratik bir montaj ve kullanım yöntemi bulunmaktadır. Ürünü topraklı bir priz üzerine takarak çalıştırmanız durumunda metal gövdelerindeki pas oluşma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Bulaşık makinesi içi oldukça rahat bir kullanım şekline sahiptir. Bulaşıkları makineye yerleştirmeden önce elde yıkamanıza gerek yoktur, yalnızca yemek artıklarını sıyırarak makine içerisine bulaşıklarınızı yerleştirebilirsiniz. Bulaşıkları, fıskiyelerin dönüşünü engellemeyecek şekilde yerleştirmeniz gerekmektedir ve makineyi çalıştrmadan önce fıskiyelerin dönüşünü el ile kontrol etmeniz tavsiye edilmektedir. Yıkama tamamlandıktan önce önce alt sepet daha sonra üst sepet ve son olarak çatal kaşık sepetini boşaltınız. Bu sıralamanın olmasının sebebi üst fıskiyede kalan su damlacıklarının alt sepetteki bulaşıklar üzerinde leke oluşturabilme olasılığıdır. Makineye bulaşık yerleştirirken dikkat etmeniz gereken başka bir etken ise suyun ulaşmasını engelleyecek şekilde üst üste veya iç içe yerleştirmektedir. Sepet kapasitesini aşmadan makinenin içerisinde yerleştirmeye özen gösteriniz. Diğer türlü bulaşıklarınız tam olarak temizlenmeyebilir. Bulaşık makinesi modelleri içerisinde farklı tozlar ve deterjanlar kullanmamaya dikkat ediniz. Çamaşır suyu, sirke veya farklı deterjanlar makinenizin bozulmasına yol açabilir. Bunun için özel olarak bulaşık makinesi için üretilmiş olan tuz, deterjan ve parlatıcı kullanmanız önerilmektedir. Makineler kolay bir kullanım mekanizmasından oluşmaktadır. Pratik bir şekilde bulaşıklarınızı yerleştirebilir ve evdeki yükünüzü hafifletebilirsiniz. Evlerde kullanılan makinelerin yanı sıra büyük boyutlardan oluşan sanayi tipi makineler de bulunmaktadır. Elde bulaşık yıkama derdine son veren makineler sayesinde hem kendi enerjinizden hem de su ve elektrik enerjisinden tasarruf edebilirsiniz. Buna ek olarak sizlere zaman kazandıran ürünler tasarımları ile mutfaklarınızı süslemektedir. Etkileyici bir görünüm oluşturan ürünler ile mutfaklarınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Makinelerin performansını ve ömrünü uzatmak için kullanım kılavuzunda yer alan yönergeleri takip ediniz. Böylece aldığınız makineden yüksek verim alabilirsiniz. Farklı markalara ait çeşitli bulaşık makinelerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, evinize ve ihtiyacınıza en uygun olan makineyi kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(164)
(146)
(133)
(72)
(29)
(27)
(20)
(17)
(10)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Şekli

(481)
(127)
(9)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (290)
A++ (262)
A+++ (44)
(25)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kapasite

(320)
(178)
(73)
(10)
(10)
(8)
(5)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(234)
(178)
(66)
(21)
(20)
(15)
(7)
(6)
(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(292)
(107)
(40)
(35)
(29)
(18)
(9)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(230)
(221)
(58)
(17)
(13)
(7)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (124)
ve üzeri (131)
ve üzeri (132)
ve üzeri (136)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL