TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Vestfrost, Bulaşık Makinesi

için 8 sonuç bulundu.
Program Sayısı seçiniz

Vestfrost Bulaşık Makinesi

Danimarka'da üretim hayatına başlayan beyaz eşya üreticisi Vestfrost, günümüzde Türkiye'de yer alan üretim tesislerinde sağlam ve nitelikli ürünleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Uzun ömürlü ve yüksek performanslı ürünleriyle tanınan Vestfrost, pratik kullanım özelliğine sahip kullanıcı dostu bulaşık makinesi modellerini dünya geneline ulaştırıyor. Gelişmiş yıkama teknolojileriyle donatılan bulaşık makineleri, mükemmel sonuçlar elde etmek isteyen kullanıcıları Vestfrost'un ayrıcalıklı dünyasına davet ediyor.

Vestfrost Bulaşık Makinesi Modelleri

Vestfrost Bulaşık Makinesi Modelleri

Vestfrost, ülkemizde gerçekleştirdiği üretimle ihtiyaçları en iyi biçimde karşılamayı amaçlıyor. Her türlü mutfakla uyumlu renk seçeneklerini kullanıcılara sunan Vestfrost, alternatif renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenisini kazanıyor. Inox bulaşık makinesi ve klasik tasarım siyah bulaşık makinesi gibi farklı modellerin üretimini gerçekleştiren marka, farklı ürünlerinde çeşitli özellikler barındırıyor. Manuel modellerden dijital modellere kadar geniş bir yelpazede ürün tasarlayıp farklı ihtiyaçlara yönelik ürün portföyü hazırlıyor. Vestfrost; daha göz alıcı, daha estetik ve kullanışlı modelleri içeren ürünleriyle her mutfağa uygun çözümler sunuyor. Vestfrost bulaşık makinesi, tercihe göre tezgâh altlarında kullanılacak biçimde veya mutfağın açık bölümünde konumlandırılmaya uygun olarak tasarlanıyor. Klasik, yenilikçi ya da retro gibi mutfak tarzına uygun renk ve tasarım seçeneklerini bulunduran Vestfrost, ihtiyaçları karşılayan en uygun ürünleri üreterek, bulaşık makinesi önerileri arasında da öne çıkmayı başarıyor. Yüksek enerji verimliliğine sahip A++ enerji sınıfında bulunan solo bulaşık makinesi modelleri, hem zaman hem de enerji konularında tasarruf sağlamaya katkıda bulunuyor. Hayatı pratik hâle getiren yenilikçi fikirlere değer veren Vestfrost, tüm bulaşık makinesi modellerinde uyguladığı çözümlerle bulaşıkları tertemiz olacak şekilde yıkıyor. Tüm kullanıcıları memnun edecek Vestfrost 2000, 3000, 4000 ve 5000 serisi ürünler, işlevsel yapıları sayesinde çok sayıda çözümü sizlere ulaştırıyor.

Vestfrost Makinelerin Nitelikleri ve Bakımları

Vestfrost Makinelerin Nitelikleri ve Bakımları

Hayatı kolaylaştıran teknolojik çözümlerin gün geçtikçe ilerlediği günümüzde Vestfrost bulaşık makineleri de en yeni özelliklerle donatılıyor. Vestforst makineler, sahip oldukları detaylarla bulaşıkların makineye yerleştirilmesinden başlayıp yıkama işlemi sonrasına kadar tüm süreçleri kolaylaştırıyor. Vestfrost bulaşık makinesi modelleri; birbirinden farklı yıkama programları, ayarlanabilir sepet ve hareketli raf özellikleri gibi birçok yenilikle yıkama işlemini kolaylaştırırken, bulaşıklarınızın ilk günkü gibi yepyeni kalmasını sağlıyor. Tüm ürün gruplarında minimum 12 kişilik bulaşık yıkama kapasitesiyle tasarlanan bulaşık makineleri, tek seferde biriken tüm bulaşıkların yıkanmasına imkân tanıyor. Sahip olduğu 3, 4 ve 5 programlı yıkama ayarı, ısı dereceleri ve ek yıkama programları ile kullanıcılar için temizlemesi zor olan bulaşıkların pratik ve zarar görmeden yıkanmasına yardımcı oluyor. Yıkama ve kurulama işlemlerinin kısaltılması ve enerjinin azaltılması için geliştirilen program seçenekleri, bulaşıkların hızlı ve verimli bir şekilde kullanıma hazır hâle gelmesine olanak veriyor. Vestfrost solo bulaşık makinesi modelleri, tüm bu özellikleri Türkiye'de bulunan üretim tesislerinde hazırlanan güçlü ve özel tasarıma sahip motor teknolojisi sayesinde hayata geçiriyor. Ürünlerde inox bulaşık makinesi, ankastre bulaşık makinesi gibi alternatifler bulunuyor. Uzun vadeli hazırlıklar ve testler sonucunda elde edilen veriler göz önünde bulundurularak üretilen cihazlar, enerji ve dayanıklılık noktasında Vestfrost'un en beğenilen bulaşık makinesi markaları arasında olmasını sağlıyor. Minimum enerji ve su harcama değerlerine sahip Vestfrost makineler, yılda ortalama 258 kWh enerji harcaması ile çevreye gösterdiği duyarlılığı da kanıtlıyor. Makinelerin kurulumu ve sonrasındaki bakım aşamaları, verimli kullanım için önem taşıyor. Bu aşamada ilk kurulum ve çalıştırma işlemlerinin yetkili servis tarafından yapılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Makinenizin filtre ve gider borularını belirli aralıklarla temizlemek de makinenin ömrünün uzun olmasını sağlarken, oluşması muhtemel koku ve tıkanma gibi sorunları önlüyor.

Vestfrost Makinelerine Değer Katan Unsurlar

Vestfrost Makinelerine Değer Katan Unsurlar

Vestfrost, sahip olduğu farklı serilerdeki modeller ile herkese hitap eden makineler üretiyor. Ankastre dolaplar ve tezgâh altlarına konumlandırılan tasarımların yanı sıra beyaz, gri ve siyah gibi farklı renk seçeneklerini içermesi, Vestfrost bulaşık makinelerinin fiyatlarının farklı olmasına neden oluyor. 3, 4 ve 5 programlı bulaşık makinesi fiyatları incelendiğinde Vestfrost'un sahip olduğu fiyat avantajı, daha net şekilde ortaya çıkıyor. Türkiye'de yer alan tesislerde üretimin gerçekleşmesi sayesinde kaliteden ödün vermeden benzerlerine göre uygun fiyat alternatiflerini kullanıcılarına sunuyor. Zarif ve şık çizgilere sahip tasarımını bozmadan uzun ömürlü makinelerin üretilmesi, kullanıcıların yaptığı Vestfrost bulaşık makinesi yorumları noktasında da kendini gösteriyor. Sade tarzını yenilikçi tasarımlarla birleştiren Vestfrost bulaşık makineleri, performans özelliklerinden vazgeçmeden uygun fiyatlı modelleri yaratmaya devam ediyor. Dayanıklı beyaz eşya üretimi için gerekli tüm özellikleri makinelere entegre eden marka, güvenli ve konforlu ürünlerin adresi olduğunu kanıtlıyor. Ülkemizde insanlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek ürünlerin tasarımını gerçekleştiren Vestfrost, çevreye duyarlı malzemeleri ve teknolojinin en seçkin yönlerini kullanarak kişilere özel ürünleri hayata geçiriyor. Vestfrost, bulaşık makinesi markaları arasında herkese hitap eden ürün gamı sayesinde tüm kullanıcıların neye ihtiyacı olduğunu belirleyip, kullanıcıları bütçelerini yormadan istedikleri ürünlere ulaştırıyor. Vestfrost mühendisleri tarafından geliştirilen ve usta eller tarafından üretilen bulaşık makineleri, kaliteli ürünlerin cazip fiyat seçenekleriyle nasıl satışa sunulacağının hikâyesini oluşturuyor. İşçilikten tasarıma pek çok noktada önemli aşamalardan geçen Vestfrost ürünlerinin kullanımlarında bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Vestfrost bulaşık makineleri, zaman kazandıran yıkama erteleme özelliğine sahip olarak üretiliyor. 9 saate varan özellik sayesinde kullananlar, bulaşıkların başlangıç ve bitiş zamanını ayarlayabiliyor. Ürünlerinde güvenli kullanım oluşturmayı amaçlayan Vestfrost, makinelerdesu taşma emniyeti teknolojisini kullanıyor. Geliştirilen bu sistemle makine borularında tıkanma veya hasar olması durumlarının yaratacağı su taşması sorunu, suyun otomatik olarak kesilmesiyle önleniyor. Yeni nesil tüm makineler gibi Vestfrost'un da kir seviyesini, makineye yerleştirilen bulaşık miktarını algıladığının ve buna uygun enerji, su ve deterjan kullandığının da bir diğer artı olarak hatırlanması gerekiyor.

Arama Kriterleriniz

Vestfrost
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (38)
Arisco (1)
Arçelik (8)
Beko (14)
Bosch (87)
Dominox (3)
Electrolux (30)
Empero (19)
Finlux (7)
Franke (12)
Grundig (8)
Hoover (5)
Leisure (1)
LG (13)
Miele (1)
Nexon (3)
Profilo (37)
Regal (28)
Samsung (50)
Seg (1)
Siemens (87)
Silverline (43)
Smeg (1)
Teka (6)
Termikel (2)
Vestel (79)
Vestfrost (8)
Windsor (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Program Sayısı

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL