Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Bulaşık Makinesi

için 2 sonuç bulundu.
Renk seçiniz

Nexon Bulaşık Makinesi

Beyaz eşya üreticisi Nexon, bulaşık makinesinde de yine tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarıyı yakalayan BM serisi yeniliklerin eklendiği, enerji ve su tasarrufunun artırıldığı bir model olarak sizin için üretilmekte ve sizlere eşsiz bir bulaşık yıkama rahatlığı ve performansı sunmaktadır. Güzelce ve keyifle yenen yemekler sonrasında rahatlıkla arkanıza yaslanabilmeniz için Nexon Bulaşık Makinesi sizleri beklemektedir.

Nexon Bulaşık Makinesi ile Şık Tasarım ve Tasarruf

Nexon Bulaşık Makinesi ile Şık Tasarım ve Tasarruf

Şık tasarımı ile mutfağınızda beyaz, temiz bir görüntü elde edip gözlere hitap ederken A++ özelliği sayesinde enerji ve su tasarrufu ile de tüm bütçelere dost olmaya devam eden ürün size her açıdan kullanışlı bir deneyim yaşatır. 85x59,8x59,8 ölçüleriyle tezgâh altına veya bulaşık makinesi kullanmak istediğiniz farklı bir yere uyum sağlar. Beyaz ve gri seçeneklerinin olması sayesinde mutfağınızdaki diğer tüm ürünlerle de uyum sağlayarak güzel bir kombin oluşturmaya yardımcı olur. Yıkama performansında olduğu gibi kurutma performansında da yüksek başarı yakalayan Nexon Bulaşık Makinesi sayesinde yıkanan ürünlerde herhangi bir leke, su damlası vs. kalmaz ve yıkanan ürünleri program bittiği gibi herhangi bir kurulama işlemine gerek duymadan direkt yerlerine yerleştirebilir veya kullanabilirsiniz. Bu sayede size iki iş üretmeden, tek başına kendisi tüm görevi üstlenmektedir. Makinede yeterli seviyede parlatıcı ve tuz olmaması durumunda ayrı ayrı uyarı ışıkları yanan Nexon Bulaşık Makinesi sayesinde eksik olan malzemeyi rahatlıkla fark edebilir ve kullanışlı iç tasarımı ile eksik malzemeyi kolaylıkla tespit ederek makineye ekleyebilirsiniz.

 Nexon Bulaşık Makinesi Özellik ve Fiyatları

Nexon Bulaşık Makinesi Özellik ve Fiyatları

Bir bulaşık makinesinde önemli olan ve dikkat edilen hususlardan biri de ses seviyesidir. Nexon Bulaşık Makinesi yıkama gücünü artırırken ses seviyesini de sizler için düşürdü. Günün her saatinde rahatlıkla ve hiçbir kimseyi rahatsız etmeden çalıştırabilmeniz için ses seviyesi 57 Db olarak ayarlandı. Bu saatte gece istediğiniz bir saatte, bebeğiniz uyurken veya siz mutfakta misafirlerinizle otururken bile sizi hiç rahatsız etmez. Çalıştığını bile anlayamayacağınız bir ses ile tüm bulaşıklarınız siz hiç fark etmeden, yeni gibi parlayarak makineden çıkmış olur. Aynı zamanda kalabalık misafir sonrası ortaya çıkan bulaşıkların tamamının makineye sığmaması da büyük bir sorundur. Nexon Bulaşık Makinesi alternatifleri arasında yer alan 5 programlı ve 3 programlı modellerde beyaz ve gri olmak üzere iki seçenek bulunuyorken tüm modeller markanın kalitesine ve modernliğine uygun olarak tasarlanmıştır.

 Nexon Bulaşık Makinesi ile Pratik Bir Deneyim

Nexon Bulaşık Makinesi ile Pratik Bir Deneyim

Tüm bulaşıklar için yeterli olan ve hiç kafa karışıklığı yaratmadan rahatlıkla çalıştırabileceğiniz Nexon Bulaşık Makinesi 3 ve 5 olmak üzere iki farklı program özelliğine sahiptir. Tercihinize göre dilediğiniz özellikli programı seçtikten sonra yıkama erteleme özelliği sayesinde programın başlama süresinde değişiklik yapabilirsiniz. Nexon Bulaşık Makinesi iç hacmi ve pratik kullanımıyla bulaşık dizmeyi bir eziyet olmaktan çıkarıyor ve kalabalık misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilmeniz için mutfakla size bir yardımcı olarak hazır hale geliyor. 12 kişilik bir bulaşığı rahatlıkla ve kusursuz yıkayarak sizin için temiz hale getiriyor. Çatal bıçak sepeti olmasının yanında tasarlanan iç dizaynı ile oldukça kullanışlı ve büyük bir iç hacme sahip. Mutfakta bulaşıklarla ilgili şikayet edilen diğer bir özellik de genellikle bulaşıkların makineye sığmaması üzerine oluyor. Ancak bu üründe bu sorun tamamen ortadan kalkıyor. Makinenin içine tabaklar, tencereler, tavalar vb. aynı anda rahatlıkla yerleşebiliyor ve hepsi tamamen temizlenerek makineden çıkıyor. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen filtresi sayesinde Nexon ile çıkmayacağını düşündüğünüz kirler bile ortadan kalkıyor.

Arama Kriterleriniz

Nexon
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bosch (27)
Arçelik (6)
Vestel (110)
Siemens (20)
Altus (63)
Profilo (33)
Beko (21)
Samsung (10)
Grundig (17)
Regal (26)
Electrolux (16)
LG (9)
Franke (6)
Teka (6)
Hoover (5)
Windsor (4)
Finlux (3)
Miele (3)
Arisco (2)
Empero (2)
Nexon (2)
Termikel (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL