TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beşik

için 32 sonuç bulundu.

Maxi Cosi Beşik

Her ebeveyn, bebeğinin konforlu ve güvenle uyuyabileceği bir ortam ister. Bebeklerin uzun zaman geçirdiği beşikler, bebek odalarının vazgeçilmez eşyalarından biridir. Dayanıklı ve güvenli olan beşikleriyle Maxi Cosi, ebeveynlerin tercihleri arasında yer alır. Maxi Cosi beşikleri, bebeklerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini geliştirir. Onlara, rahat hareket edip uyuyabilecekleri güvenli bir ortam sunar. Maxi Cosi beşikler bebeğinizin güvenliğini ön planda tutan özelliklere sahiptir. Markanın beşikleri sağlıklı malzeme kullanımıyla da dikkat çeker. Taşıma kolaylığı sayesinde ebeveynlerin zorlanmayacağı Maxi Cosi beşik modelleri, bebeğinizin konfor alanını ve sağlığını korumayı hedefler. Tekerlekli yapısı sayesinde istenilen yerde kullanıma olanak sağlayan beşikleri, kullanmak istediğiniz alanda kilit mekanizması sayesinde kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Maxi Cosi beşik yorum sayesinde ürünleri kullananların düşüncelerine ulaşabilir, merak ettiğiniz konuları sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Maxi Cosi Beşik Çeşitleri

Maxi Cosi Beşik Çeşitleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip Maxi Cosi, ebeveynlerin bebekleri için en çok tercih ettiği markalar arasında yer alır. Özellikle yenidoğan bebekler için huzurlu ve güven dolu bir ortam tercih edilir. Maxi Cosi bebeklerin ihtiyaç duyabileceği özellikleri göz önünde bulundurarak bir bebeğin konforu için gerekenleri beşiklerinde uygular. Sağlık açısında kullanıma en uygun malzemelerden olan ahşap ile ürettiği beşiklerde, doğal içeriğe sahip boyalar ile renklendirme sağlayarak orijinal yapısını kaybetmeyen beşikleri sizlere sunar. Maxi Cosi ahşap beşik yapımında tercih edilen kayın ağacı, ürünün doğallığını ve uzun ömürlü olmasını sağlar. Bebeklerin yakından izlenmesi gereken dönemlerde, ebeveynlere kullanım kolaylığı sağlayan Maxi Cosi beşik çeşitleri, bebek yaklaşık 48 aylık olana kadar kullanım imkanı sunar. Maxi Cosi anne yanı beşik, ön korkuluğu alçaltılıp yükseltilebilen tasarımıyla, ebeveynlere hareket kolaylığı sağlar. Sallanma özelliğine sahip beşikler ile bebeğinizin ihtiyaç duyduğu sakinliği ve uyku ortamını oluşturabilirsiniz. Beşiğin korkuluklarında kullanılan mekanizmalar, bebeğinizin güvenli bir uyku çekmesi için özel olarak geliştirilmiştir. Korkuluk boyutuna da dikkat edilen tasarımlarda, bebeğinizin düşme gibi tehlikeli durumlardan korunması sağlanır. Bebeklerin vücut ergonomisine göre tasarlanmış yatak içi sayesinde konforlu bir alan oluşturularak üretim yapılır.

Maxi Cosi Beşik Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Maxi Cosi Beşik Seçerken Öne Çıkan Özellikler

Beşik seçiminde güven ve konfor ön plandadır. Bebeğin beşik içerisindeyken anne kucağındaki rahatlığı hissetmesi için özenli iç tasarıma sahip olan Maxi Cosi, bebeğinizin gelişim sürecini destekleyecek yapı göz önünde bulundurularak üretilir. Kullanılan kumaşlar kimyasal içermez. Maxi Cosi beşik özellikleri, bebeğinizin en doğal ortamlarda büyümesini desteklemeyi hedefleyerek geliştirilir. Son teknoloji tasarımlarıyla dikkat çeken Maxi Cosi beşikleriyle, ebeveynler gönül rahatlığıyla bebeklerini beşiğin içerisinde uyutabilir. Sessizliğin önemli olduğu uyku anlarında, beşiğin sallanma sesinin de minimum düzeyde olması gerekir. Maxi Cosi, kullandığı rulman teknolojisi sayesinde beşiğin sallanırken çıkardığı sesleri minimize eder. Bebeklerle birlikte ebeveynleri de ilgilendiren ses üzerine yapılan mühendislik çalışmaları sayesinde, beşiğin çıkaracağı sesten oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçilir. Beşikler için özel olarak tasarlanmış cibinlik seçenekleri ile bebeğinizin çevredeki ışınlardan direkt olarak etkilenmesinin önüne geçersiniz. Ayrıca toz, böcek gibi çevresel etkilerden bebeğinizi koruyabilirsiniz.

Maxi Cosi Beşik Fiyatları

Maxi Cosi Beşik Fiyatları

Gelişmiş teknolojisi ve özgün tasarımlarıyla kendini ön plana çıkaran Maxi Cosi, bebeklerin hassasiyetini düşünerek geliştirdiği beşikleri ile tercih edilme oranı yüksek markalar arasında yer alır. Ebeveynlerin ve özellikle de bebeklerin sağlığını ön planda tutarak geliştirdiği ürünlerde, malzeme kalitesinden ödün vermez. Bebeklerin yakından takip edilmesi gereken dönemlerde ebeveynlerin yanında kalmasını kolaylaştıran beşik çeşitlerini size sunar. Ergonomik olarak ürettiği bebek beşikleri, daha sonraki zamanlarda bebeğin kendi odasında da güvenli kullanılmasını sağlayacak niteliğe sahiptir. Maxi Cosi bebek beşik sepet içerisi, bebeğin rahatı açısından özenle dizayn edilerek, kaliteli malzemeler ile üretilir. Beşiklerde kullanılan son teknoloji üretim ve tasarımlar ile korkuluk ve sallanma mekanizmaları, bebeğinizin güvenliğini üst seviyede tutar. Konfor ve güvenliği bir arada sağlayarak tercih edilen beşikler arasında olan Maxi Cosi, farklı tasarım seçenekleriyle bebeğiniz için tercih edebileceğiniz beşikleri size sunar. Geniş bir skalaya sahip Maxi Cosi beşik fiyatları, farklı tasarımları ve değişen boyutları doğrultusunda değişiklik gösterir. Maxi Cosi beşik fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilir, ihtiyacınıza en uygun ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Maxi-Cosi
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (6)
4Moms (2)
Abc Baby (5)
AcrCiciko (15)
AisaBaby (8)
Aisha (1)
Akfil (2)
Alermo (7)
Anadolu (4)
Arnica (12)
Ayd Home (1)
Babe (2)
Babies (1)
Baby Home (2)
BABY HOPE (24)
Baby Hope (2)
Baby Jem (7)
BABY TECH (22)
Babycom (32)
Babyfox (1)
BabyHope (12)
Babyhope (3)
Babylight (13)
Babyone (13)
BabyTio (9)
Babywhen (3)
Bambino (1)
Bamgidoo (70)
Bebecco (15)
bebedecor (1)
bebekevi (3)
Bebekonfor (33)
Bebesi (1)
Bebetto (14)
Bebexi (4)
Beebop (1)
Beneto (9)
Bliss (6)
Caillou (10)
Canaras (4)
Caploonba (1)
CEEBEBEK (2)
Cembio (1)
Chicco (41)
Choconuit (1)
Comfy (2)
Convers (20)
Dede (1)
(1119)
Dolu (1)
Ebabynest (2)
EgeBaby (63)
Evnalia (4)
Exor Baby (3)
Fideko (2)
Funna Baby (21)
G&G baby (33)
Güneysan (3)
happy baby (30)
Heyner (34)
İdaş (4)
İvi (1)
Joell (5)
Kanz (7)
Kiwi (4)
Kraft (7)
KUPA (2)
Loocks (5)
Lorelli (1)
Louie (4)
luxmobilya (23)
Maxi Baby (2)
Maxi-Cosi (32)
Minibaby (2)
MobilDeco (5)
Moje (11)
Monohome (1)
My Baby (3)
Nimo (1)
Norfolk (5)
Palmera (1)
PashaBaby (4)
Pilsan (5)
Pooly (62)
Prego (1)
Puan Baby (2)
Sema baby (2)
Sema Bebe (1)
Setay (93)
Sevi Bebe (5)
Smart (1)
Soo Baby (1)
Stokke (6)
Sunny Baby (17)
Tevalli (10)
Tommybaby (17)
Tripper (2)
Unimet (1)
ÖZELL. (3)
Ünal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL