TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

BABY TECH, Beşik

için 42 sonuç bulundu.

BABY TECH Beşik

En değerli varlıklarınız olan bebeklerinizin huzurlu ve konforlu şekilde uyuyabilmesi için yüksek kalitede beşiklerde yatması önemlidir. Baby Tech beşik yıllardır kolay taşınabilir, kurulabilir ve en yüksek sağlık, güvenlik özelliklerine sahip beşikler üretir. Baby Tech için en önemli kriter sağlık ve güvenliktir. Bu nedenle markanın kullandığı tüm ham maddeler; ağaç, kumaş, boya vs. bebek gereçlerinde uyulması zorunlu standartlara sahiptir. Markanın ürünlerini renklendirmede kullandığı tüm boyalar Avrupa standartlarına göre test edilmiştir ve bebek cildine zarar vermez. Hiçbir şekilde formaldehit ve ağır metal içermeyen, kurşun miktarı sıfır olan ürünler bebeğin sağlıklı gelişimi için çok önemlidir. Marka kullanıcılarına ahşap ve metal sepet beşik çeşitleri sunar. Siz de Baby Tech beşik detaylarını inceleyebilir, sayfamızdan bilgi edinebilir ve beğendiğiniz ürünleri hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Baby Tech Beşik Modelleri

Baby Tech Beşik Modelleri

Baby Tech beşik modelleri zengin ürün ve fonksiyon çeşitliliği ile kullanıcılarına hitap eder. Baby Tech beşikleri ahşap ve metal sepetten oluşan beşikleri ile tamamı özgün tasarım ve yerli üretim olan ürünlerini kullanıcılarına sunar. Baby Tech ahşap beşik ürünleri hazırlanırken lamine kayın ağacı kullanılış ürünler sağlıklı lake boyalarla renklendirilmiştir. Ayrıca beşikler kullanılan malzeme ve tasarımları gereği oldukça hafiflerdir. Kolayca demonte edilebilen ürünü dilerseniz sepet bölümünü çıkararak dar alanlarda muhafaza edebilirsiniz. Ürünler tasarlanırken kullanılan tekerlekler sayesinde anne babalar beşikleri ev içerisinde rahatlıkla hareket ettirebilirler. Sabit kalması istenilen durumlarda ise beşik tekerleklerdeki kilit mekanizmasıyla güvenle sabitlenir. Ayrıca Baby Tech beşik uyku seti; uyku seti yan koruma, cibinlik tülü, yorgan, kırlent, yıkanabilir kılıflı sünger yatak gibi ürünlere de sahiptir. Metal sepet beşikler, sağlam, dayanıklı ve hafif gövdeye sahiptir. Rulmanlar üzerinde sessiz ve güvenli salınım yapabilirler. Beşikler tekerlekli ayaklar sayesinde kolay taşınabilir. Ayrıca kumaş yüzeylerin antibakteriyel özelliğe sahip olması bebeklerin sağlığı için önemlidir. Siz de ahşap ve metal sepet beşik ve beşik uyku setlerini sayfamızdan inceleyerek, doğru ürünü bulabilirsiniz.

Baby Tech Beşik Alırken Öne Çıkan Özellikler

Baby Tech Beşik Alırken Öne Çıkan Özellikler

Bebeklerin en çok vakit geçirdikleri yer olan beşiklerde güvenli ve sağlıklı şekilde uyuyabilmeleri önemlidir. Bu nedenle ebeveynlerin Baby Tech beşikleri alırken bebeklerinin sağlığı ve güvenliği için bazı özelliklere dikkat etmeleri gerekir. Bebek uyku setinde kullanılan kumaşların naylon, viskoz, polyester olmaması, yüzde yüz pamuk olması kullanıcıların dikkat etmesi gereken özelliklerdendir. Ayrıca Baby Tech beşiklerde, ahşap beşiklerin lamine kayın gibi kaliteli ahşap ürünlerden oluşması, elektriklenme olmaması için dikkat edilmesi gereken bir başka özelliktir. Eğer metal sepet beşik tercih edilecekse, üretilen ürünün materyallerinde ağır metal ve kimyasal içermemesi, bebek gereçlerinde uygun olarak belirtilen şartlara göre hazırlanmış olması gereklidir. Aileler bunlarla birlikte Baby Tech beşik kullananlar, kullanıcıların tavsiyeleri ve Baby Tech beşik yorum ile ilgili yorumları da ürünü almadan önce okumalılar. Baby Tech beşik özellikleri ahşap ve metal sepet beşiklerine göre değişiklik gösterir. Kullanıcılar bu özellikleri de göz önünde bulundurarak, ürünleri seçebilir ve sayfamızdan satın alabilirler.

Baby Tech Beşik Fiyatları

Baby Tech Beşik Fiyatları

Baby Tech yıllardır büyüyen kullanıcı kitlesi ile bebekler için güvenilir ve sağlıklı ürünler tasarlamaya devam eder. Baby Tech beşiklerinde kaliteli ahşap, zararlı kimyasal içermeyen malzemeler, yüzde yüz pamuk çarşaf, sepet kılıfı ve en üst düzey kalite boya kullanılır. Baby Tech beşik fiyatları bu ve bunun gibi özelliklerden etkilenerek belirlenir. Markanın anne yanı beşikleri yan panelin kolayca sökülmesiyle yatağa sabitlenebilir. Bu sayede anne ve bebek uyurken birbirlerine yakın kalabilirler. Hafif tasarımları ve tekerlekleri sayesinde rahat bir kullanım sunan beşikler ebeveynlerin kurtarıcılarındandır. Bebeklerin doğduktan sonra ilk zamanlarını annenin yanında geçirmesi, bebek gelişimi açısından çok önemlidir. Bu nedenle Baby Tech beşikleri kullanıcılarına sunduğu anne yanı beşikler ile tam not alır. En çok tercih edilen ve beğenilen ürünlerin de fiyatlar üzerinde etkisi vardır. Siz de bütçenize göre ürünleri karşılaştırarak, sizin için en uygun modeli bulabilir, sayfamızdan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

BABY TECH
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (4)
4Moms (4)
Abc Baby (1)
AcrCiciko (19)
AisaBaby (5)
Akimba (1)
Aldeba (2)
Alermo (8)
Anadolu (5)
Arnica (18)
Avvio (1)
Aybi Baby (2)
Aymini (1)
Babe (15)
Babies (1)
Baby 2 Go (1)
Baby Home (2)
BABY HOPE (71)
Baby Jem (43)
BABY TECH (42)
Baby&plus (1)
Baby2go (1)
Babycom (25)
BabyDan (2)
Babyfox (1)
BabyHope (23)
Babylight (11)
Babymeyra (1)
Babyone (14)
BabyTio (2)
Babywhen (2)
Babyzone (5)
Bambino (1)
Bamgidoo (78)
Bebecco (16)
bebedecor (6)
bebekevi (1)
Bebekonfor (49)
Bebesi (1)
Bebetto (15)
Bebexi (4)
Bellona (1)
Beneto (8)
Bliss (10)
Bondigo (1)
Caillou (10)
Caploonba (1)
CEEBEBEK (4)
Cembio (1)
Chicco (17)
Ciccim (1)
Convers (21)
Crocodily (1)
Dadibaby (1)
Dede (2)
(1076)
Dolu (4)
Duux (5)
EgeBaby (4)
Evnalia (4)
Exor Baby (3)
Fideko (2)
Funna Baby (18)
G&G baby (22)
Gülümse (1)
Güneysan (11)
happy baby (11)
Heyner (46)
Hugglo (1)
İdaş (5)
Kanz (10)
KiwiBaby (1)
Kraft (4)
Ktm (6)
KUPA (3)
Loocks (5)
Louie (4)
luxmobilya (77)
Maxi Baby (5)
Maxi-Cosi (24)
Mayoral (1)
Minice (1)
Moje (4)
My Baby (6)
Nenny (1)
OPALİN (2)
P&M (1)
Palmera (3)
PashaBaby (3)
Pilsan (9)
Pooly (62)
Prego (8)
Puan Baby (4)
Puremodule (10)
Rose Mose (8)
Setay (38)
Sevi Bebe (86)
Smart (1)
Soo Baby (6)
Stokke (6)
Sunny Baby (51)
SVAVA (1)
Taç (2)
Tevalli (9)
Tommybaby (13)
Tripper (8)
Unimet (1)
Vip (1)
ÖZELL. (3)
Ünal (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (14)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL