Filtreleri Temizle
Marka
Minybaby

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Cmt
EYM
Eti
Wee
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Güvenlik

için 136 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Minybaby Bebek Güvenlik

Minybaby Bebek Güvenlik, alanında en bilinen markalardan biri olup, bebek ve çocuk ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Ev içi güvenlikten, araç içi aksesuarlara kadar birçok modelde farklılık yaratan Minibaby, kullanımı basit ve kolay kurulabilen çeşitli ürünleriyle ebeveynler için alternatif sağlıyor. Siz de sayfamıza göz gezdirerek ihtiyacınız olan ürüne hızlıca ulaşıp, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Minybaby’de Ne Bulabilirsiniz?

Minybaby’de Ne Bulabilirsiniz?

Araştırmaya yeni başlayan minik bir bebek ya da meraklı bir çocuk, farkında olmadan çoğu kez tehlikeyle yüzleşebilir. Kolay açılabilen bir buzdolabı, balkona çıkılabilecek bir kapı ya da risk oluşturabilecek malzemelerin içinde bulunduğu bir çekmece sıklıkla karşılaşılabilecek olanlardır. İhtiyacınıza göre kategorize edilip üretilen Minybaby bebek güvenlik ürünleri oldukça geniş bir yelpazede zevkinize sunulmaktadır. Minybaby’nin çeşitli modelleri içinden seçiminizi yapmadan önce, evinizin ya da eşyalarınızın risk değerlendirmesini çıkarabilirsiniz. Böylece, Minybaby bariyer, Minybaby pencere kilidi ve Minybaby güvenlik kapısı kullanarak hareketin kısıtlanması gereken bölgeleri doğru tespit edebilir ve üst düzey önlemle endişelerinizi giderebilirsiniz. Bunlara ek olarak Minybaby’nin her bir odaya rahatlıkla adapte edebileceğiniz ürünleri de güvenli bir ortam yaratmanıza destek sağlayacaktır. Bunlar, kenar ve köşe koruyucular, çok amaçlı kilit sistemleri, kaydırmaz bantlar ve deprem güvenliğini ön planda tutan sabitleyiciler olarak örneklendirilebilir. Tabii ki sık kullanılan mutfak ve banyo gibi ortamlarda genel önlemlere ek olarak eşya odaklı tedbirler almak da tehlikeleri önemli ölçüde minimize edecektir.

Mutfak ve Banyoda Minybaby

Mutfak ve Banyoda Minybaby

Evinizin minik bireyleri, oynamayı sevdikleri kadar incelemeyi de sever. Minybaby de tam bu noktada olası risklerden bebekleri korumak için birçok ürünle ebeveynlere çözüm sunmaktadır. Evde olduğumuz anlarda ciddi oranda zaman geçirdiğimiz mutfaklar, hayli tehlike barındıran ortamlardır. Sıcak bir fırın, içinde kesici olabilecek malzemeleri bulunduran çekmece kapakları, buzdolabı ve çok daha fazla unsur, dikkat edilmesi gereken detaylar içerir. Siz bir yemek hazırlarken ya da mutfakta bulunmadığınız anlarda minik misafirler için Minybaby buzdolabı kilidi olası kazaların önüne geçerken, Minybaby fırın kilidi de birçok riski düşük seviyelere indirecektir. Ev içindeki güvenlik gereksinimleri tabii ki mutfakla sınırlı değildir. Kaygan zeminlerin ve elektronik aletlerin yoğun şekilde kullanıldığı banyolar da tedbir alınması elzem olan yerlerin başında gelmektedir. Minybaby, evinizin ufak sakinlerini otomatik kapanır priz koruyucuyla elektronik risklerden korumayı hedeflerken, kaydırmaz renkli bantlarla da ıslak yüzeylerdeki tehlikeleri bertaraf etmektedir. Banyo ile mutfakta geçirilecek anlar böylelikle çok daha eğlenceli olacak ve Minybaby ürünleriyle aynı zamanda güvenlik de sağlanacaktır.

Güvenlik için Çözüm Minybaby’de

Güvenlik için Çözüm Minybaby’de

Bebek ve çocuklara özel ev içi güvenlikte olmazsa olmaz detaylardan biri de kapılarıdır. Balkon, ev dışına açılan kapılar, merdiven girişleri ve odalar arası geçişler bu kapıların kullanıldığı alanlardan ilk akla gelenler. Minybaby bebek güvenlik kapısı , alt ve üstte bulunan çift kilit sistemiyle yüksek düzeyde tedbir sağlarken, montaj esnasında yanlarında bulunan mekanizma sayesinde 75 ila 84 cm arasında ayarlanabilir niteliktedir. Bu özellikle, ürünün montajını duvar ya da kapılar arasında rahatlıkla yapabilirken, demir veya farklı yüzeylere kurulum gerektiğinde kelepçe aksesuarını da değerlendirerek güvenlik kapısını her noktaya uyumlu hale getirebilirsiniz. Bir diğer önemli aksesuar da Minybaby güvenlik kapısı uzatma aparatlarıdır. Haricen temin edebileceğiniz bu parçalar 10-20 ve 45 cm ölçülerinde tasarlanmış olup ürünün ihtiyacınız olan ölçülerde kullanmanıza kolaylık sağlar. Böylelikle bu ürün, farklı ortamlara taşınabilme özelliği ve ayarlanabilir ölçü imkanıyla önemli bir avantaj sunmaktadır. Güvenlik kapısı renk ve çeşitleriyle, aksesuarlarını sayfamızda inceleyebilirsiniz. Ayrıca Minybaby’nin tüm bebek güvenlik ürünlerine ait fiyatlara da hızlıca ulaşarak, beğendiğinizi seçebilirsiniz.