Kilit & Köşe Koruyucusu

Evinizde minik bebeğinizin güvenliğini sağlamak için birtakım bebek ev güvenlik ürünlerinden yararlanmanız gerekmektedir. Ev eşyalarının kenarları genelde sivri yapıda olduğu için minik yavrunuzun için tehlike oluşturmaktadır. Özellikle emeklemeye ya da yeni yürümeye başlayan bebeğiniz, evin her köşesini keşfetme çabasına girmekte ve dur durak bilmemekte. Mobilyalarınızın sivri köşelerinin minik bebeğinize zarar vermemesi için kategorimizde yer alan kilit ve köşe koruyucu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Son derece rahat ve pratik bir kullanım imkanı sunan bu ürünler ile ev içerisinde bebeğinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Özellikle camdan üretilen ve keskin kenarlara sahip olan ürünler, bebekler için son derece tehlikeli durumlar oluşturmaktadır.

Miny Baby markası tarafından üretilen kauçuk kenar koruyucunun; krem, siyah, gri, pembe ve kahverengi gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Esnek ve yumuşak kauçuk malzemeden üretilen bu ürün; masa, sehpa, tezgah, duvar gibi birçok benzer yerlerin kenarlarına çarpma sonucunda oluşabilecek kazaları önlemektedir. Ürün, doğal kauçuktan üretildiği için toksit madde içermez. Rulo halinde satıldığı için kolayca muhafaza edilir ve gerekli görüldüğünde tekrar kullanılabilir. Düz, yuvarlak veya oval şeklindeki kenarlar için de rahatlıkla kullanılabilir. İz bırakmaz yapıda olduğu için tüm yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir ve çıkarıldıktan sonra kolayca temizlenebilir. Mobilyaların rengine zarar vermez ve iz bırakmaz. Kullanımı son derece kolay ve basittir. Öncelikle yapıştırılacak yüzeyin, yapıştırma öncesinde iyice temizlenmesi ve kurulanması gerekmektedir. Kullanım için gerekli olan çift taraflı yapışkanlı bantlar, ürünle birlikte kutu içerisinde yer almaktadır. Yapışkanlı bantlardan birinin kağıtları çıkarılır ve ürünün iç yüzeyine yapıştırılır. Sonra, yapıştırılacak zemin için yapışkanlı bantların diğer tarafındaki kağıtlar çıkarılır ve zemine yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Yapıştırmadan sonra iyice yapıştırılması için bir müddet baskı uygulanır.

Çocuğunuz sürekli çekmecelerle oynuyorsa, çocuk çekmece kilitlerinden edinerek bu duruma kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Çocuk emniyet kilidi, çift emniyet düğmelidir. Çocuğunuzun çekmeceleri açmasını zorlaştıran bu ürün, hem çocuğunuzun çekmecelerdeki ürünleri dışarı çıkarmasını engeller hem de çekmeceleri açıp parmağını buralara sıkıştırmasını. Üzerinde bulunan çift taraflı bantlar ile kolayca monte edilir. Kilit bütün haldeyken çift taraflı bantların koruyucu kağıtları çıkartılır ve ürün hizalanarak yapıştırılır. Yapıştırılacak yüzeyin, yapıştırma öncesinde iyice temizlenmiş olması gerekmektedir.

Kilit & Köşe Koruyucusu

için 1,750 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(5)
(1)
(2)
(1)
Baby Jem (34)
Babyjem (57)
(2)
(2)
(1)
(1)
Chicco (8)
(259)
(5)
Elybaby (7)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Kraft (50)
(2)
Miningaa (27)
Minybaby (196)
Moje (10)
Ninikids (7)
Olympia (6)
(1)
Papetto (16)
(3)
Sevi Bebe (43)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(221)
ve üzeri (348)
ve üzeri (382)
ve üzeri (392)
ve üzeri (398)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL