Ev Güvenlik Ürünleri

Evinizde bebeğinizin güvenliğini sağlamak için birtakım önlemler almanız gerekmektedir. Merdivenli bir evde yaşıyorsanız, bebeğinizin güvenliğini sağlamak için merdiven korkuluğu kullanmanız tavsiye edilir. Emeklemeye ve yürümeye başlayan bebekler içgüdüsel olarak merdivenlere yönelirler. Merdivenler, bebekler için son derece tehlikelidir. Düşme ihtimalleri ve kendilerine zarar verme ihtimalleri çok yüksektir. Siz arkanızı döndüğünüz anda bebeğiniz merdivenlere yönelebilir ve istenmeyen kazalara sebebiyet verebilir. Bu duruma kökten çözüm bulmak için merdiven başlarına koruma yapabilirsiniz. Bebeğiniz merdiven korumalarını aşamayacağı için merdivenlere ulaşamayacak ve siz de gönül rahatlığı ile evinizde vakit geçirebileceksiniz.

Merdiven korkulukları haricen satıldığı için çeşitli ölçülerde uzatma parçalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bazı ürünlerle bu uzatma parçaları birlikte gelmektedir. Merdiven korunağının montajı son derece kolaydır. Zemine yerleştirilir ve 4 baştan sıkıştırma vidaları ile elle kolayca sıkıştırılarak montajı yapılır. Merdiven korkuluklarının rengine, merdivenlerinizin rengine göre karar verebilirsiniz. Böylece evinizin dekorasyonunu bozmadan bebeğinizin güvenliğini garantileyebilirsiniz. Merdiven korkuluklarında güveliği arttırmak için çift kilit mekanizması bulunur. Üst kilide veya alt mandala bastırılarak öne veya arkaya doğru kapı ittirilerek açılır. Kapı bırakıldığında kendiliğinden kapanır, böylece istem dışı açık bırakma riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Bebek bakımında, ev güvenlik ürünleri arasında fırın kilidi yer almaktadır. Bebeğinizin fırına yaklaşıp çalışırken kapağını açmasını engellemek için Kraft markası tarafından geliştirilen fırın kilidinden satın alabilirsiniz. Evde en çok meydana gelen kazalardan biri de bebeklerin parmaklarını kapı aralarına sıkıştırmasıdır. Bebeğiniz evin içinde dolaşırken ya da emeklerken minik parmaklarını kapı aralarına sıkıştırmasın diye, sıkıştırma önleyicisi kullanabilirsiniz. Bebeğinizin pencereye yaklaşması, düşme tehlikesini yükseltmektedir. Bu durumun önüne geçmek için pencerelerin hiç açılmaması da çözüm değildir. Bebeğiniz pencerenin nasıl açıldığını öğrendikten sonra yanına gider ve kendi kendine oyunlar oynamayı deneyebilir. Bu durumda herhangi bir kaza yaşamamak için pencere kilidi kullanabilirsiniz. Böylece evinizin içini rahat rahat havalandırırken, çocuğunuz için oluşabilecek tehlikeli durumu ortadan kaldırabileceksiniz.

Ev Güvenlik Ürünleri

için 5,008 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Agubugu Baby (103)
(1)
Baby Jem (180)
Babyjem (91)
Bebe Diyarı (110)
(4)
bebekevi (7)
Chicco (20)
(877)
Dreambaby (6)
Elybaby (26)
Evokids (72)
(4)
(1)
(3)
(1)
(1)
Kraft (101)
Miningaa (24)
Minybaby (332)
(2)
Moje (24)
Motorola (9)
(1)
NEKO (11)
Ninikids (46)
Norfolk (12)
Ok Baby (6)
Papetto (18)
(3)
Sevi Bebe (266)
Ships (14)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(272)
ve üzeri (417)
ve üzeri (457)
ve üzeri (472)
ve üzeri (502)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL