Buhar Makinesi

Bebeğinizin bulunduğu ortamda nem oranı yüksekse, o ortamda bakteriler daha hızlı üreme eğilimindedir. Üstelik nemli ortamlarda küf mantarları oluşur ve bu da bebeğinizin ilerleyen dönemlerde astım olmasına neden olabilir. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde büyümesini sağlamak için bulunduğu ortamın nem oranının ideal seviyede olması gerekir. Nemin fazla olduğu yerde rutubet oluşur ve bu da kemikler için oldukça zararlıdır. Çocuğunuzun ilerleyen dönemlerde birtakım sağlık sorunları yaşamasını engellemek için evinizin nem oranını düzenli olarak kontrol etmeniz gerekecektir. Bunun için buhar makinesi cihazlarından yararlanabilirsiniz. Çocuğunuz uyurken öksürük krizlerine giriyorsa, buna soğuk buhar makinesi ile çözüm bulabilirsiniz. Üst hava yollarında ses tellerinin olduğu bölgede viral enfeksiyon nedeni ile oluşan şişlik (ödem) sonucunda oluşan bu öksürük, soğuk buhar tedavisi ile giderilebilir. Eskiden hastanelerde kullanılan bu yöntemi artık soğuk buhar makineleri ile evinize taşıyabilirsiniz. Kategorimizde yer alan buhar makinesi çeşitlerini inceleyebilir ve buhar makinesi fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evinizin buhar değeri % 50'nin üzerindeyse, hemen bir tane hava nemlendiricisi almanız gerekmektedir. Aynı şekilde bulunduğunuz yerin nem oranı % 30'un altındaysa ortam çok kuru demektir. Bu sorunu çözmek için bol bol havalandırabilirsiniz. Özellikle kış mevsiminde birçok ısıtıcı içerideki nemi alarak havanın kurumasına neden olur. Bu durumun önüne geçmenin en kolay yolu düzenli oksijen akışı sağlamaktır. Buhar makinesi satın alırken, nem oranı ideal seviyeye geldiğinde otomatik devre dışı kalan ürünleri almanız tavsiye edilir. Böylece, aklınız buhar makinesinde kalmadan gönül rahatlığıyla başka işlerinizle ilgilenebilirsiniz.

Eğer çocuğunuzun uzun süre rutubetli ortamda kalmasına müsaade ederseniz, bol bol küf mantarını içine çekmesine neden olursunuz. Bu da öksürmelere ve astım krizlerine sebebiyet verebilir. Bu nedenle evinizin nem oranı sandığınızdan daha önemli bir konudur. Loobex, Chicco, Wollex, 4Moms, Mamma Mia, Medisan gibi birçok marka tarafından üretilen buhar makinesi çeşitlerini inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Buhar makinesine koyduğunuz suyun distile ya da içme suyu olduğundan emin olun. Yoksa sudaki tüm mikrop ve bakterileri ciğerinize çekersiniz. Hava nemlendirici cihazın suyunu her gün mutlaka düzenli olarak değiştirmeyi alışkanlık haline getirin. Eğer odanızın camlarında su kabarcıkları oluşuyorsa, bu ortamın fazla nemlendiğinin işaretidir ve cihazı hemen kapatmanız gerektiği anlamı taşır.

Buhar Makinesi

için 488 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (7)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(2)
Beurer (21)
(1)
(3)
(5)
Chicco (10)
(1)
deerma (19)
(138)
(2)
Loobex (54)
(1)
(1)
(4)
Motorola (36)
(4)
(1)
(2)
(4)
(2)
(3)
Weewell (144)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(18)
(5)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(62)
ve üzeri (95)
ve üzeri (102)
ve üzeri (103)
ve üzeri (106)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL