Ateş Ölçer

Bebek bulunan her evde mutlaka bulunması gereken en önemli sağlık ürünlerinden biri ateş ölçer cihazıdır. Bebekler ne yazık ki dili ile şikayetlerini anlatamadığı için hastalanıp hastalanmadığını düzenli olarak kontrol etmek gerekir. Bebeğinizde bir farklılık gördüğünüzde hemen ateşini ölçmeniz gerekmektedir. Eğer bebeğinizin ateşi fazla yükselirse havale geçirme ihtimali artar. Belli bir dereceyi geçince bebeklerin havale geçirmesi kaçınılmazdır ve havale, kalıcı sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle bebeklerde meydana gelen ateşin kesinlikle göz ardı edilmemesi gerekir. Ateşin yükselmesi, halsizlik belirtileri ile baş gösterirken, ateşin ne düzeyde olduğunu tahmin edebilmek ne yazık ki mümkün değil. Bu nedenle ateş ölçer cihazı ile ateşin ne durumda olduğu düzenli olarak kontrol edilmelidir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte günümüzde artık dijital ateş ölçer cihazları kullanılmakta. Kulaktan ateş ölçer cihazları, pratik ve hızlı sonuç verdiği için birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir. Sıradan ateş ölçme cihazları ile bebeklerin ateşinin ölçülmesi oldukça zordur. Bebek sürekli kıpırdar, cihazdan rahatsız olur ve etkili bir ölçme gerçekleştirilemez. Bebeğinizin ateşini kolayca ölçebilmek için temassız ateş ölçerden faydalanabilirsiniz. Acura temassız ateş ölçer, bebeğinize dokunmadan hızlı ve pratik bir şekilde ateşini ölçmenize olanak sağlıyor. Bebeğiniz uyurken sırf ateşini ölçmek için uyandırmak zorunda kalmadan, uyurken de kolayca bebeğinizin ateşini ölçebilir ve acil durumlarda gerekli müdahaleleri gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan ateş ölçer cihazlarının üzerinden bulunan kızılötesi sensörü, ateş ölçümünü doğru bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Yeni nesil ateş ölçer cihazları, yüksek ateş görüldüğünde sesli uyarı vermektedirler ve otomatik olarak kapanma özelliğine sahiptirler. Son derece rahat ve pratik kullanım imkanı sunan ateş ölçer cihazlarını gittiğiniz her yere yanınızda rahatça götürebilirsiniz. Braun temassız ateş ölçer, en çok tercih edilen ateş ölçer cihazları arasında yer oluyor. Yeni doğan bebeklerde ve yetişkinlerde kullanım için uygundur. İki kat etkili patentli sensörü sayesinde sürekli ve hassas ölçüm sağlar. Doğru noktayı saptamak için pozisyonlandırma sistemine sahiptir. Karanlıkta ölçüm yapabilmek için arka ekran ışığına sahiptir. Loobex, Weewell, Braun, Chicco, Kraft gibi birçok marka tarafından üretilen ateş ölçerlerin fiyatları, özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Ateş Ölçer

için 1,480 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(1)
(5)
(1)
(3)
(1)
(1)
(5)
(2)
(2)
(1)
(3)
Bebedor (16)
(1)
(1)
Beurer (35)
Beybi (7)
(1)
Braun (95)
Brion Vega (16)
Burelbaby (12)
Chicco (106)
Comfort (6)
(3)
Dioxi (14)
(610)
(4)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(3)
Loobex (41)
(1)
Medisana (29)
(2)
Microlife (9)
(1)
(1)
Nimo (32)
(2)
Nuk (7)
Plusmed (19)
(1)
(4)
(1)
(1)
(2)
(1)
Sevi Bebe (11)
(2)
SMA (43)
(1)
(5)
(1)
(5)
Wee (23)
Wee baby (19)
Weewell (134)
Wee Baby (16)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(8)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Set

(4)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(220)
ve üzeri (328)
ve üzeri (341)
ve üzeri (341)
ve üzeri (344)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL