Filtreleri Temizle
Marka
Quinny

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • ÜCRETSİZ KARGO

    Quinny Hubb Bebek Arabası

    (0)
    7.499,99 TL SEPETTE 7.249,99 TL
    +

Quinny Bebek Arabaları

Bebeğin ve ebeveynlerinin dünyasını en iyi anlayan üreticiler arasında yer alan Quinny, yıllardır konfor ve güvenliği sağlamaya yönelik çalışmalar yapıyor. Bu anlamda en çok gereksinim duyulan ürünlerden biri olan bebek arabaları ön plana çıkıyor. Bebek arabaları bebekler için olmazsa olmaz parçalardan bir tanesidir. Dış mekanlarda da ev konforunu hissetmek için tasarlanan ileri özellikli modellerin yanı sıra, standart kullanım imkanı sunan modeller de vardır. Quinny bebek arabası teknolojileri ile ilgilenir ve ürünlerini bu çalışmaların hassasiyetiyle piyasaya sürer. Ürünlerinde genel anlamda konforu önemseyen Quinny farklı özellikleriyle öne çıkan modelleri ile piyasada yerini koruyor.

Quinny Bebek Arabaları Hayat Kolaylaştırır

Quinny Bebek Arabaları Hayat Kolaylaştırır

Bebek arabalarının temel bir gereksinim olması bu konunun pek çok ebeveyn için oldukça önemli görülmesini sağlıyor. Bebeklerin dış mekanlarda konforlu bir biçimde vakit geçirmeleri için tasarlanan bebek arabaları pek çok işlev için de kullanılabiliyor. Quinny bebek arabası özellikleri genel olarak incelendiğinde en çok dikkat çeken nokta da bu durumla ilgilidir. Quinny bebek arabası kompakt tasarımı ile tek üründe, birden çok ürün kullanımına imkan sağlıyor. Bebek arabaları, portbebeler, oto koltukları birbirinden bağımsız bebek eşyalarıdır. Ancak Quinny tüm bu işlevlerin tamamını tek bir üründe topluyor. Doğumdan itibaren portbebe olarak kullanılabilen ürün, zaman geçtikçe açılı oturma ünitesi ile isteğe göre bir bebek arabasına ya da bir oto koltuğuna dönüşebiliyor. Quinny bebek arabalarında yer alan oturma üniteleri aynı zamanda bir ana kucağı olarak da kullanılabiliyor. Quinny marka bebek arabalarında yer alan şase ile akıllı 3D katlanma sistemi de yer alıyor. Bu özellik ebeveynlerin işine en çok yarayan özellikler arasında yer alıyor. Tek bir valfe hareket verilmesi ile gürültüsüz ve nazikçe katlanan bebek arabası, tek elle kullanımı destekliyor. Quinny bebek arabası modelleri temelde bu prensibi barındırıyor.

Quinny Bebek Arabası Gündelik Yaşamda Hız Arttırır

Quinny Bebek Arabası Gündelik Yaşamda Hız Arttırır

Pek çok ebeveyn, kullanım zorluğu nedeniyle bebek arabası kullanmaktan çekinse de Quinny bu zorlukların tamamen ortadan kalkmasını amaçlıyor. Ürünlerinde teknolojik özellikleri ön planda tutan marka, kullanım kolaylığı ve konforu öngörüyor. Bu açıdan Quinny bebek arabası fiyatları da oldukça olumlu değerlendiriliyor. İleri düzey performans amaçlayan ürünlere alternatif olarak farklı özellikli modeller de tercih ediliyor. Bu sayede ürün çeşitliliği ön plana çıkıyor. Ürün çeşitliliği ile birlikte fiyat grupları da çoğalıyor. Kullanıcılarına farklı bütçelere uygun ürünler sunan Quinny kalite ile tasarruf edilebileceğini kanıtlıyor. Uzun süreli kullanım amacıyla satın alınan Quinny bebek arabası ile bebeğinizin zamanla gelişecek ihtiyaçlarına tek seferde çözüm sağlayabilirsiniz.

Quinny Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Quinny Bebek Arabası Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Quinny, uzun yıllardır bebek arabası üzerine çalışmalar yapan bir markadır. Yıllardır sağladığı bu tecrübe ile güven oluşturan marka, ebeveyn ve bebek rahatını ön planda tutuyor. Quinny bebek arabası seçiminizi yaparken ürünün dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu faktör bebek arabanızı uzun süre kullanmanıza yarayacağı gibi bebek arabası yenileme ihtimalinizi de ortadan kaldırarak tasarruf yapmanıza imkan tanır. Özellikle bu detay üzerinde net bir karar vermek gerekir. Modellerin tüm özellikleri detaylıca incelenmelidir. Böylece üründen beklentinizi tam olarak karşılar, rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürün seçiminin en iyi şekilde yapılabilmesi için bilgi sahibi olmak şarttır. Quinny bebek arabaları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sitemizden faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Quinny bebek arabası yorumlarını inceleyerek kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Size ve bebeğinize en uyumlu olacak Quinny bebek arabasını belirledikten sonra bu sayfadan satın alabilirsiniz.