Filtreleri Temizle
Marka
Mamas&Papas

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 3 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mamas&Papas Bebek Arabaları

Bebekler ve annelerin hayatında en önemli yere sahip eşyaların başında bebek arabaları geliyor. Bebek bekleyen ya da yeni bebek sahibi olanlar, bebek arabası seçimi yaparken en doğru arabayı bulma konusunda çoğu zaman zorlanıyor. Bunun nedeni, çok sayıda marka ile model olması ve sunulan özelliklerin çeşitli olması olabiliyor. Bebek arabası almaya karar verenlere oldukça fazla alternatif sunan Mamas & Papas, farklı renk ve modellerde ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Hem pratik hem de konforlu modeller, bebeklerin ihtiyaçları doğru bir şekilde analiz edilerek üretiliyor. Aynı zamanda, ergonomik ve hafif tasarımlar tasarlanarak arabayı sürecek olan ebeveynlerin rahatı da düşünülmüş oluyor. Kullanıcıların ekonomik anlamda tasarrufunu da düşünen marka, her bütçeye uygun bir Mamas Papas bebek arabası üretimi yapıyor.

Mamas & Papas Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Mamas & Papas Bebek Arabası Modelleri Nelerdir?

Bebek arabası üretimini geniş bir skalada yapan Mamas & Papas, kullanıcıların ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda tasarımlarını hayata geçiriyor. Tasarladığı modellerde özellikle bebek arabalarının boyutu, ağırlığı, kullanılan materyali ve fonksiyonları üzerinde duruyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak göz önünde bulundurulan bu hususlar sayesinde kalite ve rahatlığı ön plana çıkaran modeller üretiliyor. Mamas Papas bebek arabası modelleri; çift yönlü, tek yönlü ve seyahat tipi olarak piyasaya sürülüyor. Markanın üretimini yaptığı bu modeller, barındırdıkları fonksiyonlara göre birbirinden ayrılıyor. Ebeveynlerin en çok tercih ettiği modellerden tek yönlü bebek arabaları, günlük olarak yapılan yürüyüş gibi aktivitelere uyum sağlıyor. Bebeklerin, bu yürüyüş ve gezintiler esnasında güneş, yağmur gibi değişen hava koşullarından korunması gerekiyor. Marka, bu durumu göz önüne alarak tek yönlü bebek arabalarında büyük bir tente kullanıyor. Bu sayede, bebeklerin şiddetli rüzgârlardan etkilenmesi önlenmiş oluyor. Bununla birlikte, geniş tenteler güneşe karşı yüksek faktörlü koruma sağlıyor. Yumuşak ve rahat kavranabilen araba tutacakları ve 360 derece dönebilen tekerlekler kullanım kolaylığı sağlıyor. Bu sayede, özellikle engebeli yerlerde arabanın hâkimiyeti kaybedilmemiş oluyor. Özellikle dışarıda dolaşırken aniden uykusu gelen bebekleri de düşünen marka, tasarladığı modellerde tam yatırılabilme fonksiyonunu devreye sokuyor. Aynı zamanda, sırt kısımları istenilen açılarda ayarlanabiliyor. Marka, dışarıda bebek bakımının zorluklarını dikkate alarak, kullanıcılarını düşünmeyi ihmal etmiyor. Modellerine, ebeveynin içecek ihtiyacını yol boyu giderebilmesi için su şişesi ya da bardak gibi ürünleri alacak bir aparat sunuyor. Bebeklerin güvenliği belki de en önemli husus olduğundan dolayı, marka, fazladan kemer kullanarak modellerini daha güvenli bir hale getiriyor. Mamas Papas bebek arabası özellikleri arasında yer alan çift yönlü kullanım kullanıcı için farklı bir konfor yaşanmasını sağlıyor. Ormanda yapılacak uzun süreli doğa yürüyüşlerine kadar tüm ihtimaller düşünülerek tasarlanan çift yönlü modeller, bu süre zarfında bebeğin rahatsız olmaması için ekstra büyük koltuklarla birlikte sunuluyor. Modellerin tentelerinde bulunan hava delikleri, tente kapatılsa bile bebeğin nefes almasına olanak sağlıyor. Sap kısımlarının ayarlanabildiği modeller, her boydan kullanıcının kurtarıcısı oluyor. Arabanın alt kısmında bulunan sepet ise ebeveynlerin ve bebeklerin her türlü ihtiyacını içine alacak kadar büyük bir şekilde tasarlanıyor. Siz de, Mamas & Papas bebek arabası modellerine göz atmak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak isterseniz, sitemiz sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Mamas & Papas Bebek Arabası Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Mamas & Papas Bebek Arabası Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Bebek arabası satın alırken, arabanın fonksiyonlarının yanı sıra fiyat da oldukça belirleyici bir faktördür. Standart özelliklerin daha kolay bir kullanım şeklinde sunulması, modellerin fiyatlarını belirleyen ön koşuldur. Daha pratik ve ergonomik modeller, genellikle daha yüksek fiyattan satın alınabilir. Örneğin, ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor olsa da tek yönlü bebek arabalarının fiyatları çift yönlülere nazaran daha uygundur. Bunun gibi, eklenen her yeni fonksiyon fiyatı da etkiler. Mamas & Papas da, ürettiği her yeni modele eklediği değişik fonksiyonlarla fiyatlarını güncelliyor. Markanın tasarladığı en gelişmiş modeller, farklı renk ve özellik alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu modeller, çift süspansiyon ve çok büyük tekerlekler sayesinde daha rahat bir kullanım vaat ediyor. Manevra kabiliyeti sayesinde, arabanın kontrol edilmesi çok daha kolay bir hale gelirken, ebeveynlerin de fazla efor sarf etmesi engelleniyor. Sade ama şık tasarımlarıyla modern çizgisini bozmayan marka, renk alternatifleri ile de fiyatlarını belirliyor. Şıklıktan ödün vermek istemeyen kullanıcılar, istedikleri renkte bir bebek arabası almak için, bazen daha fazla harcama yapmak durumunda kalabiliyorlar. Marka, yeni modelleri için tasarladığı güvenlik önlemleri ile de öne çıkıyor. Bebeğin güvenliğini yumuşak başlıklar ve sağlam kemerlerle sağlarken, ebeveynlerin güvenliğini ise karanlıkta reflektör görevi gören büyük tekerlekler ile sağlıyor. Tekerlerde bulunan reflektif çizgiler ile, özellikle akşam yapılan yürüyüşlerde, arabalar tarafından fark edilme amaçlanıyor ve güvenliği üst seviyeye taşıyor. Aynı zamanda, hassas süspansiyonlar sayesinde bebeklerin sürüş sırasında ortaya çıkan sarsıntıları hissetmeleri engelleniyor. Bebek arabalarının fonksiyonel özelliklerinin yanında teknik özellikleri de fiyatı belirleyen faktörler olarak görülüyor. Arabalar ne kadar hafif dizayn edilirse, sürüşü o kadar kolay olacağından dolayı fiyatı da yükselebiliyor. Mamas & Papas’ın ürettiği hafif tasarımlar, kullanıcıların bu modellere yönelmesinde önemli bir rol oynuyor. Modellerin hafif olması, açma/kapama işleminin de daha kolay yapılması anlamına geliyor. Markanın yeni modelleri, bu süreyi çok daha kısa tutuyor. Saniyeler içinde tek elle kapanabilen modeller, hem güç kullanımını gereksiz kılıyor hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlıyor. Merkezde bulunan taşıma kulpu sayesinde, kullanıcılar yere eğilmeye bile gerek duymadan arabayı kaldırabiliyor. Evlerinde yer sıkıntısı çeken ebeveynler, bu kolay katlanan modellerin dik ve yatay durabilme özelliği sayesinde ürünü saklama konusunda sıkıntı çekmiyor. Siz de, istediğiniz fonksiyonlara sahip bütçenize en uygun modeli bulmak istiyorsanız, Mamas Papas bebek arabası fiyatlarını sitemiz sayfalarından sıralayarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Mamas & Papas Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mamas & Papas Bebek Arabası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bebek sahibi olanların temel ihtiyaçlarından biri olan bebek arabalarını alırken dikkat edilmesi gereken çok sayıda faktör vardır. Daha çok dışarıda yürümek için ihtiyaç duyulan bebek arabalarında en önem verilen hususlardan biri, sürüşlerin kolay olması olarak görülüyor. Özellikle bozuk kaldırım ve asfaltlar fazla sarsıntı yaratırken, kullanıcıların da arabanın kontrolünü kaybetmesine neden oluyor. Büyük ve her yöne dönebilen tekerlekler bu konuda büyük yardım sağlıyor. Bu noktada, rahat kavranabilen deri tutacaklar da göz önünde bulundurulan bir husus oluyor. Bebek arabalarının ağırlığının çok olmaması da hareket kabiliyeti açısından önem arz ediyor. Hafif modeller daha rahat kullanılırken, arabanın sürüşünü ve manevrasını kolay hale getiriyor. Mamas & Papas’ın ürettiği tüm modellerde bulunan bu fonksiyonlar, özellikle ebeveynleri yormama konusunda onlara yardımcı oluyor. Hem bebeği kontrol edip hem de kendi işleriyle ilgilenmek zorunda olan ebeveynler için, bebek arabalarında bulunan, takıp çıkarılabilen büyük sepetler kurtarıcı oluyor. Bebeklerin mama, oyuncak gibi pek çok eşyasının yanı sıra, kullanıcılar, kendi kişisel eşyalarını da yanlarında taşıyabiliyor. Mamas & Papas bebek arabalarında yağmurluk, güneşlik gibi kumaşların sağlamlığı ve çıkarılarak yıkanabilir olması da dikkat edilen diğer bir husus olarak görülüyor. Tek elle pratik bir şekilde katlanabilen ve çift taraflı kullanılabilen çok fonksiyonlu modeller de daha çok tercih ediliyor. Siz de, aradığınız özelliklere göre bir modelde karar kılamadıysanız, Mamas Papas bebek arabası yorumlarını sitemiz sayfalarından okuyarak kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mamas & Papas bebek arabası fiyatlarını modellere göre sıralayarak kendiniz için en doğru modeli belirleyebilirsiniz. Ayrıca Bebek Arabaları kategorimizi ziyaret edebilir, tüm marka ve model bebek arabalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.