Filtreleri Temizle
Marka
Baby Max

Kategoriler

Marka

Tfk
Ezh
Başka bir kelime deneyin

Çift Yönlü Kullanım

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Bebek Arabaları

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Baby Max Bebek Arabaları

Baby Max bebek arabası, birçok kullanışlı özelliğinin yanı sıra uzun kullanım ömrü ile ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bir üründür. Özellikle fiyat performans ve kullanıcılara sunduğu pratik kullanım imkanları değerlendirildiğinde ailelerin seçimini etkileyen en önemli faktörlerden biri de uzun seyahatlere uygun tasarlanmış kompakt yapısı ve gerekli tüm eşyaları taşıma kapasitesidir.

Baby Max Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

Baby Max Bebek Arabası Modelleri ve Özellikleri

Baby Max bebek arabası modelleri, markanın sahip olduğu ürün bazında farklılıklar gösteriyor. Bu farklılıklar her türlü insanın tercihlerini içerebilecek titizlikte üretiliyor ve hizmete sunuluyor. Baby Max’in üretimleri içerisinde bulunan ve kalite ile konforu bir arada yaşamak isteyenler için 15 kilograma kadar taşıma kapasitesine sahip bebek arabasına göz atabilirsiniz. Yenidoğan kullanımı, ayarlanabilir sistemi sayesinde güvenli bir şekilde bebeğinizi taşıyabilmenizi sağlar. Bu sayde temiz havanın keyfini çıkarabilir, ailece keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Tam kapanabilir tentesi, gelişebilecek ani hava değişikliklerine karşı bebeğinizin narin vücudunu bir kalkan gibi korur. Tek elle katlama özelliği sayesinde bebek arabası ile seyahat ettiğinizde ihtiyaç anında hızlı bir şekilde arabayı açıp toplayabilirsiniz. Ayrıca sahip olduğu denge sistemi ile katlı haldeyken yere düşmesi gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Sabitlenebilir tekerlek teknolojisi, ani bir dalgınlık anında ortaya çıkabilecek tehlikelerden bebeğinizi korur. Geniş sepeti, bebeğiniz için yanınızda taşımak zorunda kaldığınız tüm ürünleri rahatlıkla muhafaza edebilmenize yardımcı olur. Baby Max bebek arabası özellikleri incelendiğinde özellikle hafif ağırlığı sayesinde rahat kullanım sağlayan modellere göz atabilirsiniz. 15 kilograma kadar taşıyabilme kapasitesi uzun yıllar kullanım imkanı sağlar. Yenidoğan kullanımına uygun olup tek elle katlama ve tam yatabilme kolaylıklarına da sahiptir. Dörde katlanabilmesi bebek arabasının oldukça küçük bir alan kaplamasını sağlar. İki yönlü kullanımı sayesinde bebeğinizle yüzyüze seyahat edebilir veya dışa dönük olarak kullanabilirsiniz. Baby Max bebek arabası yorum bölümüne baktığınızda insanların bu markanın kullanışlılığı hakkında olumlu görüşlerini görebilirsiniz. Marka, ebeveynlerin bebek için her şeyi yanlarında taşıdığına dikkat ediyor. Buna bağlı olarak bebek arabalarına kullanışlı geniş gözler yaparak, ürünü en çok tercih edilebilir kılan özelliği hayata geçiriyor.

Baby Max Bebek Arabası Fiyatları

Baby Max Bebek Arabası Fiyatları

Baby Max bebek arabası fiyatları modellerin farklı özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Bebek arabasının üretildiği malzeme, tipi ve kumaş özellikleri modelleri bu anlamda birbirinden en çok ayıran kriterler olarak göze çarpıyor. Taşıma kapasitesi ve model tipi de fiyatları etkileyen bir diğer faktörlerden. Fakat geniş model çeşitliliğiyle her ihtiyaca uygun ürünler sunan Baby Max bebek arabaları her bütçeye uygun alternatifleri ile kullanıcılarını bu anlamda memnun etmeyi de başarıyor. Siz de bütçenize ve bebeğinize en uygun Baby Max bebek arabasını seçmek istiyorsanız sitemiz üzerinde incelemelerde bulunabilirsiniz. Sahip olunan akıllı sıralama sistemi sayesinde en çok yorum alandan en çok beğeni alana kadar sıralamalar yapabilir, en uygun bebek arabasını kolayca satın alabilirsiniz.

Baby Max Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Baby Max Bebek Arabası Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Baby Max bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan en önemlisi, bebek arabasının sahip olduğu seyahate uygun tasarımıdır. Katlanma konusunda özellikle daha az yer kaplayacak olması anne babalara büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Bebek arabasının üretildiği kumaş özellikleri de ebeveynlerin göz önünde bulundurması gereken kriterlerdendir. Bebeğin oturduğu kısımdaki kumaşların bebeğin cildine uyumlu olması, tente ve diğer kısımların ise hava alarak, güneş ve rüzgarı kesen yapıda olması dikkat edilmesi gereken noktalardır. Ayrıca taşıma kapasitesi ve arabanın sahip olduğu eşya koyma alanları da uzun gezilerde kullanıcılara kolaylık sağlarken anne babaları ekstra çanta taşıma zahmetine sokmaz. Siz de bütçenize ve bebeğinize en uygun Baby Max bebek arabasını seçmek istiyorsanız sitemiz üzerinde incelemelerde bulunabilirsiniz. Sahip olunan akıllı sıralama sistemi sayesinde en çok yorum alandan en çok beğeni alana kadar sıralamalar yapabilir, en uygun bebek arabasını kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca Bebek Arabaları kategorimizdeki tüm markalara ait modelleri inceleme fırsatına sahipsiniz.