TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gazella, Banyo & Ev Gereçleri

için 115 sonuç bulundu.

Öne Çıkanlar

Gazella Banyo & Ev Gereçleri

Günlük yaşamın içerisinde evde birçok işin yapılması gerekebilmekte. Evde çeşitli mutfak işlerinin yanı sıra, çeşitli temizlik ve çamaşır gibi işlerin düzenli olarak yerine getirilmesi, ev yaşantısının sağlıklı bir biçimde sürdürülebilmesi için hayati öneme sahip. İşe bu noktada Gazella ev gereçleri evinizde temizlik, çamaşır yıkama ve ütü işlerini gerçekleştirirken bu işleri çok daha pratik bir şekilde ve daha kolay yapmanızı sağlayan, başka bir deyişle hayatınızı kolaylaştıran birçok ev gerecini sizlere sunuyor. Evinizde günlük bazda gerçekleştirdiğiniz tüm bu işlerde küçük ve büyük boyutlarda değişmek üzere; çamaşırlık, ütü masası ve merdiven gibi birçok ev gerecini yüksek kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Günlük Ev İşlerinde İhtiyaç Duyacağınız Ev Gereçleri

Günlük Ev İşlerinde İhtiyaç Duyacağınız Ev Gereçleri

Gazella kalitesiyle sizlere sunulan ütü masaları, ütü yaparken kullanabileceğiniz ve işiniz bittikten sonra yer kaplamadan rahatça saklayabileceğiniz ürünlerdir. Gazella ütü masası modelleri birçok farklı boyutta ve farklı renklerde üretilmiştir. Gazella tarafından üretilen tüm ev gereçleri; sadece evlerde ihtiyaç duyacağınız türden değil, aynı zamanlarda bazı tür ofis ortamlarında da derli toplu bir görünüm yaratmak için ve temizlik için kullanılabilir niteliktedir. Dolayısıyla marka tarafından üretilen tüm bu gereçler fonksiyonel yapılarıyla öne çıkmıştır. Ütü veya çamaşır veya günlük temizlik gibi düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken ev işlerinin yanı sıra ortamın güzel kokmasını sağlayan koku aparatları veya evinizde yüksek yerlere ulaşmak için kullanacağınız merdivenler de marka tarafından sizlere sunulmaktadır. Gazella markalı ev gereçleri evinizdeki günlük yaşantınızı kolaylaştırıcı özellik taşıdıkları gibi aynı zamanda da evinizin çeşitli yerlerini dekoratif açıdan zenginleştirecek tasarımlara sahiptir. Evinizin veya kullanmaktaysanız ofisinizin genel dekoratif unsurlarıyla bir bütün oluşturacak bu gereçler, modern veya klasik türde tasarım çizgilerine sahiptir. Birçok farklı renk ve tasarımlardaki ütü masası modelleri, Gazella askılık modelleri, raflarda kullanabileceğiniz ve rafların tozlanmasını engelleyen raf örtüleri, çamaşırları asmak için kullanabileceğiniz mandallar gibi birçok farklı ürün konusunda markaya güvenebileceksiniz. Bu noktada öne çıkan askılık modelleri, şık tasarımı ve duvara kolayca monte edilebilen yapıları sayesinde üzerinizden çıkardığınız kıyafetleri pratik ve aynı zamanda kullanıma hazır halde tutma görevini yerine getirirler. Çok çeşitli model tasarımları sayesinde ise bulundukları odayı dekoratif açıdan zengin hale getirirler. Gazella tarafından sizlere sunulan bu çok sayıdaki ev gereçleri, evde ihtiyaç duyabileceğiniz çok farklı alanlardaki işleriniz için oldukça pratik çözümler sunmaktadır. Bu sayede günlük işlerinizde zaman tasarrufu yapma olanağı sunan firma, pratik kullanım amaçlı üretilen ürünleri sayesinde ev işlerini daha kısa sürelerde gerçekleştirme olanağını müşterilerine sunmaktadır. Markanın ev gereci kategorisine dahil olan çok sayıda ürünü bulunmaktadır. Bu sayede evinizde birçok farklı alanda Gazella kalitesine güvenebileceksiniz. Geniş sayıda ve farklı özellikte ürünlerin bulunması bu ev gereçlerinin, evdeki işleri yerine getirmede ne denli önemli bir yere sahip olduğunu göstermektedir.

Evinizin Temel İhtiyaçlarına Gazella Tarafından Pratik Çözümler

Evinizin Temel İhtiyaçlarına Gazella Tarafından Pratik Çözümler

Çalışma mantığı itibariyle basit ancak evlerde önemli birçok işi yerine getiren ev gereçleri, gün içerisinde ev işleriyle uğraşan kişilerin, ev içerisinde en büyük yardımcıları olmaktadır. Ev işlerinin getirdiği tüm zorlukların üstesinden gelmeyi kolaylaştıran bu küçük ve büyük boyuttaki ev gereçleri, Gazella kalitesiyle tasarım ve işlevsellik yönü zengin bir biçimde sizlere sunulmaktadır. Bu noktada evinizde eksik bulunan bir alan için ev gereci satın almayı planlıyorsanız, ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta, evinizde sıklıkla ihtiyaç duyacağınız ev gereçlerini tercih etmenizdir. Aksi durumda sahip olduğunuz gereçler kalabalık yaratacak ve dolaplarınızda karışıklık yaratabilecektir. Bu noktada marka tarafından sizlere sunulan tüm gereçler, sıklıkla ihtiyaç duyabileceğiniz ve kullanmadığınız zamanlarda ise rahatça saklayabileceğiniz niteliktedir. Ütü birçok kıyafet için gerekli bir işlemdir. Baş gömlekler olmak üzere pantolonlar ve hatta tişörtlerde dahi ütüye ihtiyaç duyulmaktadır. Düzenli olarak gerçekleştirilmesi gereken ütünün en iyi şekilde yapılabilmesi için Gazella tarafından üretilen ütü masası modelleri tercih edilebilir. Birbirinden hoş renkler ile zenginleştirilen ve evinizde temel bir görevi yerine getirecek olan ütü masaları, mutlaka incelemeniz gereken modellere sahip. Aynı zamanda firma tarafından sizlere sunulan tüm ütü masası çeşitleri, ütü işiniz bittikten sonra dolabınızın içerisinde veya evinizde farklı bir noktada kolayca saklayabileceğiniz boyutlara dönüşebilmektedir. Ütü masanızı Gazella ütü masa örtüsü ile koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Marka tarafından tasarlanan ütü masa örtüleri birçok farklı tasarıma sahip. Evinizde küçük çaplı tadilatlar yaparken veya dolabınızın üst kısımları gibi erişmesi mümkün olmayan yerlere uzanmanız gerektiğinde sizlere yardımcı olacak olan Gazella merdiven çeşitleri, pratik tasarımları ve kolayca saklanabilir özellikleriyle her evde mutlaka en az bir tane bulunması gereken ürünlerdendir. Eğer yakın zamanda yeni bir eve taşınacaksanız ve gideceğiniz evde ev gereçleri bulunmuyorsa, marka tarafından evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz çok farklı kategorilerde sunulan ve günlük işlerinizi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak ev gereçlerini satın alabilirsiniz. Böylece yeni evinizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ev gereçlerine Gazella güvencesiyle sahip olabilecek günlük ev işlerini çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebileceksiniz.

Çamaşırlarınızı Pratik Bir Şekilde Kurutma İmkânı Sunan Ev Gereçleri

Çamaşırlarınızı Pratik Bir Şekilde Kurutma İmkânı Sunan Ev Gereçleri

Evlerde günlük işlerin bir parçası olan ve aynı zamanda da hijyen açısından vazgeçilmez olan çamaşırların yıkanma işleminin ardından, kurutmaya elverişli bir ortamda belirli süreliğine kurumaya bırakılması gerekir. Burada bulabileceğiniz Gazella çamaşırlık çeşitleri, eğer evinizde balkon yoksa veya balkonunuz çamaşır kurutmaya elverişli değilse ya da tercihen çamaşırlarınızı dışarda kurutmak istemiyorsanız, en uygun seçenektir. Aynı zamanda yağışlı veya yağış ihtimaliyle geçen kış ayları için oldukça uygun bir ev gereci olan çamaşırlıklar; sonbahar veya kış gibi aylarda dışarıya asılan çamaşırların, beklenmedik bir şekilde gelen yağmur etkisiyle ıslanması ve dolayısıyla kuruyamaması gibi ihtimalleri ortadan kaldıracak bir çözümdür. Böylece çamaşırlarınızı dilediğiniz gibi kurutma olanağına kavuşabilirsiniz. Gazella kurutmalık çeşitleri sadece belirli mevsimlerde değil aynı zamanda çok sayıda çamaşır yıkamanız gerektiği ve dolayısıyla kurutmaya müsait yerinizin olmadığı zamanlarda da en büyük yardımcınız olacaktır. Katlanır yapıları sayesinde evinizde dolap içerisi gibi birçok yerde muhafaza edebileceğiniz kurutmalıklar, ihtiyaç anında kolayca kullanıma hazır hale getirebileceğiniz ev gereçleridir. Bu amaçla kurutmalığınızı her mevsim kullanmanız mümkündür. Sonbahar, kış, ilkbahar ve yaz ayları fark etmeksizin yıkadığınız çamaşırları kurutmaya elverişli sayıda yer olmaması durumunda Gazella tarafından üretilen paslanmaz yapıdaki, kolayca katlanarak muhafaza edilme özelliğine sahip kurutmalıklar, yeni yıkanmış çamaşırları kolayca kurutmanız için elverişli bir ortam sunuyor. Böylece çamaşırlarınızı kurutmak için uygun yer bulamadığınız durumlarda endişelenmenize gerek kalmayacak. Bazı apartman veya sitelerde balkonlara çamaşır asmak yasaklanmıştır. Eğer böyle bir yerde yaşıyorsanız, Gazella çamaşır askısı modelleri en büyük yardımcınız olacak. Çamaşırlarınızı balkonunuzun iç kısmında veya evinizin herhangi bir odasında kurutabileceğiniz bu askılar, dış ortam şartlarından dolayı kurumaya bıraktığınız çamaşırlarınızın kirlenmesi gibi ihtimalleri de ortadan kaldırır. Eğer yaşadığınız yerin havası kirliyse, çamaşırlarınızı dışarıda kurumaya bırakmak iyi bir seçim olmayacaktır. Böyle koşullarda iç mekanda çamaşır askısı üzerinde kurutmak daha hijyenik bir tercih olacaktır. Dolayısıyla böyle durumlarda kullanabileceğiniz bir çamaşır askısına sahip olmanız gereklidir. Farklı boyutlarda üretilen bu askıların, kalabalık ailelere uygun büyük tasarımlara sahip modelleri olduğu gibi standart yapıdaki modelleri de bulunmaktadır. Tüm alternatifleri incelemek için Banyo & Ev Gereçleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Gazella
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1001fidan (5)
3KEEGO (1)
3M (8)
3MK (2)
3SC (15)
404 (3)
414 (1)
4444taş (1086)
4Moms (2)
:Pip&Nut (1)
ABC (1)
ABCDerm (2)
Acar (965)
Acetal (47)
Ack (2)
Adell (668)
Adora (100)
Aircool (81)
Airluks (14)
Akar (16)
Aksu (47)
Al (1)
Alfa (3)
Allaturca (28)
Allmode (3)
Aloe (1)
ALPAKETLE (6)
ALPER (204)
Alper Banyo (628)
Altez (182)
Alyabanyo (18)
Anıl (1)
Aqua Blue (86)
Aquaduş (10)
AQUAGOLD (2)
Aqualine (6)
Aquamix (602)
Aquanil (80)
Ar (720)
Armada (5)
Armaturka (27)
AROX (46)
Arse (14)
Artema (4001)
Artenova (81)
Artı (257)
Artmix (24)
Arvita (33)
Arzum (37)
Arçelik (6)
Asilkrom (24)
Askur (14)
Asvera (116)
Atadan (116)
Axent (4)
AXENTİA (26)
BabyDan (1)
Babyish (1)
Babylabs (1)
Bager (35)
Baneva (17)
Banlux (11)
Bastonlu (50)
Bataryam (102)
Batheus (41)
Battipav (1)
Batuhome (5)
Bauboss (138)
BBO (9)
BD Box (8)
Beechbird (1)
BELLO (57)
beren (10)
Beros (2)
BESTTEM (16)
Beta (18)
Betsy (43)
BeysEv (5)
Beze (1)
Bidalux (20)
Bien (498)
Biev (21)
Bijarde (1)
Biricik (3)
Birsu (41)
bitek (3)
Blanco (100)
Blomus (10)
Bluelife (7)
BMS (163)
BNG (5)
Bocchi (5431)
Boo (39)
Bosphorus (549)
Brabantia (59)
Braun (1)
Bravo (1)
Buffer (223)
bulutpen (2)
By Selim (723)
BZ (22)
Calder (1)
Candia (1)
CARAT (1)
Carisa (1)
Casasi (9)
Cedrus (1)
Cemile (19)
CeraStyla (5)
CeraStyle (130)
CEYMOP (2)
CHEFPLUS (11)
Chloe (3)
Conax (1)
Cooker (36)
Cosiness (39)
Crauf (12)
Creavit (1892)
Ctn (86)
Cyber (2)
DAB (2)
Damla Banyo (114)
Day-co (16)
Dbbanyo (35)
De Moonji (1)
Decorus (4)
Defne (3)
Dekor (334)
Depa (4)
Desaş (191)
Dhink (89)
Diamond (199)
Dibanyo (553)
(80385)
(214)
Dİğer (1)
DKS (62)
Domarks (1)
Dominox (151)
Domodek (2)
Don Jose (2)
Don Juan (1)
Dormina (352)
DORNBRACHT (24)
Dorya (220)
Doğrular (651)
Drainer (1)
Draingate (1)
Dune (4)
Duravit (184)
DURUL (50)
Duxxa (582)
Duşaduş (12)
E.C.A (3)
ECA (3893)
Ece (95)
Ece Banyo (39)
EcHome (4)
Eco (24)
Efes (2)
Ege (76)
EinHorn (2)
Eko (21)
Elifsu (1)
EMİR (3)
ENG (7)
EPDM (1)
estela (27)
Esty (43)
Euro Flora (127)
Euroser (62)
Ev+ (170)
EVA (2)
Evabanyo (204)
Evdebir (3)
Evelle (1)
eversky (5)
Evino (12)
Evle (1)
Evlen (5)
EWs (6)
EYMEN (2)
Fame Kitchen (250)
Fanset (4)
Fantom (50)
Fastdry (8)
Felix (1)
Ferre (3)
Fidex Home (33)
Fildişi (29)
Fırat (1)
Flora (236)
FLOSOFT (239)
Fly (5)
Foma (82)
FONTANA (140)
Foreca (125)
Fox (3)
Franke (1585)
Fur Real (1)
Furrow (10)
Gaya Stone (47)
Gazella (115)
Geberit (427)
GEBERİT (4)
Gedy (91)
GizHome (9)
GLP (45)
Gms (1010)
Goldmaster (11)
Gondol (48)
GPD (1476)
Gradde (4)
Granit (41)
Grohe (1575)
Gtn (441)
Gökon (4)
Güneysu (42)
Güven (13)
HAILO (45)
HALİO (16)
Hansgrohe (494)
Hemaks (24)
Hiper (217)
Hofmann (1)
Hüppe (62)
İdevit (307)
ihouse (13)
Imperia (5)
İnan (27)
İnverno (5)
İpek (18)
İrya (290)
İsvea (201)
İtimat (689)
ITO (2)
J-Me (1)
Jackson (10)
JAPAR (364)
Jofel (2)
K.A.H.E. (8)
K.A.S. (563)
KALDE (7)
Kale (2218)
Kalekim (3)
Kalibagno (38)
Kaliflame (2)
Kancaev (332)
Kare Banyo (869)
Karlim (1)
Karsoy (7)
Kavmax (20)
KEUCO (184)
King (14)
Kohler (1)
Komo (2)
Konstar (12)
KOSOVA (158)
Kozanat (2)
Kress (3)
Kromevye (159)
Kwc (10)
La Perry (65)
Lady (98)
Laisy (63)
Lates (245)
Lavella (392)
Lavin (37)
LAVİN (10)
Lavox (1)
LCW HOME (44)
Le Jardin (1)
Le Lac (6)
Lena (297)
Lider (810)
Lifetech (1)
Likya (11)
Lila Duş (5)
Lineabeta (2)
Lotus (2)
Lucco (169)
Lucky Art (26)
MABELLO (346)
Mad (28)
Maimagnet (2)
Maivortex (1)
MaproWorld (54)
Marmorin (92)
Master (1)
MaxiFlow (390)
Maysa (5)
Maşinga (1)
MCM (6)
Mercan (9)
Midori (10)
MIEN (5)
Mini Labo (2)
Miras (91)
Miraç (10)
Mistillo (804)
Modacar (1)
ModelArtNG (10)
Modelüks (126)
Monga (2)
Moniev (2)
Mos'ev (2)
MR. M&M (6)
MUKKOHOME (66)
Mybath (2)
Myra (1)
NadaCrafts (16)
Nanosids (1)
Nbb (2)
Neva (4)
Newarc (2502)
Nilşah (59)
Nkp (542)
Nobo (1)
Noken (1)
Norm (88)
NOVELLO (2)
NSK (607)
nurline (6)
Nuss (7)
Nyn Ahşap (75)
Onno (489)
Opak (61)
Orbi (4)
Orka (47)
OrkaPlus (371)
pakas (39)
Palex (639)
Palm (5)
Panelduş (1)
PAREX (20)
Penta (408)
Pera (72)
Perilla (82)
Pesen (16)
Philips (9)
Pınarlux (3)
Pingi (2)
Piramit (2)
PlastArt (31)
Polex (41)
Poli (154)
Postotto (2)
Prelusive (1)
Prestij (241)
Prima (1)
Primanova (8659)
PSA (133)
Punto (535)
Pure (305)
PURE (41)
Puroser (109)
Q Too (9)
Qua (86)
Quarter (7)
Quirky (3)
Qutu (106)
Ratolye (2)
Rem (43)
Renova (2)
Rona (20)
Rotenberg (12)
Royal (275)
Rubens (3)
Rulopak (187)
Sabe (5)
Sanacryl (79)
Saray Banyo (463)
Schock (254)
Selena (13)
Selin (21)
Selpak (6)
Senon (14)
Serel (338)
Seria (3)
Serstil (4)
Sery (7)
Seval (177)
SIAMP / TEMA (104)
Sinbo (4)
SIRDUŞ (158)
SMS (37)
Softy (101)
Sonia (38)
Spring (5)
Star (65)
Starax (50)
Stecell (27)
Steltek (43)
Step (20)
Suart (61)
SUNCOOK (38)
S’tina (16)
Tasarım (63)
TASARIM (2)
Tatay (3)
Taç (38)
Tba (4)
TDS (12)
Tefal (21)
Teka (373)
Tekno-Tel (414)
Tema (1848)
Tepe Home (24)
Terlans (4)
Teska (49)
Tevalli (26)
The Mia (174)
Thoor (25)
Tictac (3)
Titiz (218)
Tommy (3)
Tork (5)
Trio (15)
Tripod (14)
Tsa (1058)
Tua (9)
Tuarek (19)
Turkuaz (190)
Turkuvaz (2)
Tuvall (4)
Ubm Banyo (166)
Ukinox (329)
Ultimate (4)
Umbra (10)
UTYAWOOD (24)
Uğur (23)
Valy (4)
Veldana (5)
Venezia (402)
Vera (50)
Veravit (14)
Vialli (233)
Viega (21)
Vilas (437)
Vileda (21)
vinola (3)
Visam (311)
Vitra (1986)
VİTRA (18)
VM (18)
Vomex (6)
Wasseberg (58)
WELLMOP (31)
WESCO (3)
Woodine (2)
Wower (26)
Xiaomi (4)
Xinda (68)
Yak (61)
YAKTOMOP (2)
Yelpaze (2)
Yeni Özel (14)
Yıbtech (8)
Yıldız (52)
yiltem (51)
Yms (127)
Zensan (42)
Zethome (46)
Zirvem (8)
Zücev (25)
ÇAPA (116)
Çağlar (16)
Çelik Ayna (252)
Çelik Banyo (267)
ÖZ-ER (85)
Özbest (47)
ÜPM (11)
ŞEN PRES (3)
Şenpres (91)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Alüminyum (13)
(6)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(35)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (58)
ve üzeri (58)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL