Hurç

Dolap içi düzenleyiciler küçük düzenleme ihtiyaçlarınızı başarıyla yerine getirir. Peki, daha geniş düzenleme ihtiyaçlarınız? Bu noktada nesilden nesle devam eden köklü bir düzenleme ürünü hizmetinizde: Hurçlar.

Hurç Nedir?

Hurç Nedir?

Hurç için kısaca bez sandık denebilir. Eskiden hurçlar daha çok çadır bezinden yapılırdı. Çadır bezi, yerini daha hafif ve kullanışlı olan başka malzemelere bıraktı. Günümüzde bez hurçtan bahsedildiğinde ilk akla gelen malzeme polyester. Polyester pamuklu kumaşlara göre maliyet açısından daha ekonomik, üretim açısından daha pratik ve ömür olarak daha dayanıklıdır. Dolayısıyla, saklama görevini başarıyla yürütebilir. Hurcun içine neler koyabileceğinizi hurç ölçüleri ve hurç modelleri belirler. En yaygın hurç modeli kıyafet, yastık, yorgan ve battaniye koymak için tasarlanmış dikdörtgen veya kare şekilli hurçlardır. Bu hurçlar mevsim değişimlerinde size ekstra alan sağlamanın yanı sıra fazla eşyalarınızı tozdan ve kokudan da korur. Diğer modeller arasında, halı ve kilimleri rulo halinde saklamanız için özel halı hurçları veya yerden tasarruf sağlayan vakumlu hurç poşetleri de bulunur.

Hurç Kullanmanın İncelikleri Nelerdir?

Hurç Kullanmanın İncelikleri Nelerdir?

Hurç kullanmak aslında hiç zor değil ama eşyalarınızı en iyi şekilde saklamak ve hurçları uzun süre kullanmak için bazı hususlarda dikkatli olmanızda fayda var. Öncelikle, bez hurçların kumaştan olduğunu unutmayın. En kaliteli hurçların bile parçaları dikişle birbirine tutturulur ve bunlara standart fermuarlar dikilir. Hurca eşyalarınızı yerleştirirken boşluk bırakmamaya çalışın ama hurcun kapasitesini aşırı zorlamayın ve fermuarı sıkıştırmayın. Bir yerden bir yere taşırken alttan desteklemeye çalışın. Halı hurcu gibi özel amaçlı modeller haricinde hurçlara yerleştireceğiniz eşyalar yumuşak olmalı, sivri uçları olmamalı. Yastıklar, yorganlar ve kışlık giysiler bu açıdan ideal. Daha ağır ve sert şeyleri için plastik veya başka sağlam malzemelerden yapılan saklama kutularına ve diğer düzenleyicilere bakabilirsiniz.

Bez Hurç mu Vakumlu Hurç mu?

Bez Hurç mu Vakumlu Hurç mu?

Bez hurç kıyafetlerinizin hava almasını sağlayan, çok eski zamanlardan beri kullanılan bir hurç çeşidi. Ama günümüzde iddialı bir rakibi var, o da dayanıklı naylondan yapılan vakumlu hurç. Bu hurçlar, havaları elektrikli süpürgeyle çekildikten sonra size muazzam bir yer tasarrufu sağlar. Üstelik güve gibi zararlıların eşyalarınıza ulaşmasını da engeller. Tek dezavantajı, delinirse kullanılmaz hale gelmesi. Bez hurç ise dikilerek ve yıkanarak tekrar tekrar kullanılabilir. Hangi çeşidi tercih ederseniz edin hurç fiyatları hep makul seviyelerdedir. O yüzden dilerseniz çok sayıda toplu olarak da alabilir ve zamanı geldikçe sık sık yenileyebilirsiniz. Adell, Karsoy, Modelüks, Alper ve diğer birçok markanın hurç modellerini burada bulmanız mümkün. Diğer düzenleyici ürünler için Ev Gereçleri & Düzenleme kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Hurç

için 1,097 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(4)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(3)
(1042)
(1)
(2)
(1)
Karsoy (8)
Modelüks (8)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

(104)
Polyester (54)
Plastik (8)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(88)
(25)
(25)
(9)
(8)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Hacim

(39)
(15)
(7)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(130)
ve üzeri (221)
ve üzeri (248)
ve üzeri (262)
ve üzeri (266)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL