TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dark Seer, Ayakkabı & Çanta

için 63 sonuç bulundu.
Cinsiyet seçiniz

Dark Seer Ayakkabı & Çanta

Ayaklarımız için en önemli ihtiyaç olan ayakkabılar, günlük yaşamın vazgeçilmez eşyalarından biridir. Genelde evden çıkıldığı andan eve dönene kadar kullanılan ayakkabılar, ayakları korumanın yanı sıra konfor ve kullanışlılık sağlar. Ayakla bütünleşerek rahatça yürüyüp, hareket edebilmeyi ve bunu yaparken ayakların zarar görmemesini sağlayan ayakkabıların üzeri genelde deri ve benzeri maddelerden yapılır. Dayanıklılığı ön planda tutan ayakkabıların alt kısmı ise lastik yahut kösele gibi maddelerden yapılır. Bu maddelerin bütünüyle ortaya konulduğu ayakkabıların kalitesi markadan markaya değişiklik gösterse de her marka belli bir standarda çıkamayabilir. Fakat Dark Seer ayakkabı gerçek bir verimlilikle kendi standartlarına erişip yine kendi standartlarını koruyarak size güven verir. Ayağınızın rahat etmesini ve sağlıklı olmasını sağlar. Ergonomik yapısıyla ayağı sarar. Şık tasarım ve renkleriyle sizi bir adım öne çıkararak kaliteli tercihinizi direkt olarak gösterir. Kullanıcıların memnuniyeti tam anlamıyla sağlayıp sektöründe çıkış yakalayan Dark Seer, uzun yıllardır kalitesinden taviz vermemiştir.

Dark Seer Ayakkabı Modelleri

Dark Seer Ayakkabı Modelleri

Kendine has özellikleriyle fark yaratan Dark Seer, aynı başarıyı çeşit çeşit ürettiği modellerle de göstermeyi başarır. Her modelinde göstermiş olduğu itina ile her ayağa yaraşır ayakkabılar üreterek genele hitap etmeye önem verir. Genele hitap ederek her bir müşterisini ayrı ayrı memnun etmeyi başarır. Dark Seer ayakkabı modelleri oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Dark Seer, kışlık modelleriyle mevsimsel değişiklikleri de göz önünde bulundurup, ayakların üşümemesini, ıslanmamasını ve kokmamasını sağlar. Thermo kauçuğa ve ortopedik tabana sahip kışlık modeller aynı zamanda hayli yumuşak bir yapıdadır. Soğuğa ekstra dayanıklı olan ve kaymayan tabanıyla konforlu ve güvenli adımlar atılabilir. Hemen hemen her yerde oluşan gizli buzlanmaları fark etmeseniz bile kaymanızı önler ve sizi korur. Burun ve topuğu koruyan kısımlarıyla size fazladan güven verir. Kaliteyle bütünleşmiş iç astar, ayağınızı terlemeye karşı korur. Otuz altıdan başlayıp kırk beş numaraya kadar uzanan çeşitli bedenleriyle kadınlar ve erkekler için ideal boy ayakkabıyı bulmaya yardımcı olur. Size benzer bir ürün aratmayıp tam olarak istediğiniz ürünü satın almanızı sağlar. Başka bir model olan spor modelleri de kaymayan ve ortopedik olan bir tabana sahiptir. Ayrıca poliüretandan oluşturulan tabanlar yumuşak yapısıyla uzun süre yürüyenler ve koşanlar için birebirdir. Spor modellerinin genelinde kullanılan birinci sınıf hava kanallı malzeme ile her adımda ortopedik iç tabanın verdiği rahatlığı hissedersiniz. Birinci sınıf hava kanalları sayesinde ayakkabınız temiz ve kirli havanın giriş çıkışını sağlayarak ayaklardaki kokma ve terlemeye bizzat karşı koyar. Bu sayede iç astar daha uzun ömürlü olur. Bir diğer model ise günlük modellerdir. Adından da anlaşıldığı üzere gündelik olarak giymeniz için tasarlanmış ve üretilmiştir. Günlük modellerde poliüretan ve thermo taban üründen ürüne farklılık gösterse de yumuşak ve kaymaz taban özelliği her günlük modelinde mevcuttur. Son model olan klasik modellerde, Dark Seer’in klasik ayakkabıları sevenler için üretmiş olduğu çeşitler bulunur. Tam olarak gündelik kullanım için değil de daha resmi ve ciddi yerlerde giyebileceğiniz klasik modeller, size duruşunuzdan taviz vermeyen bir imaj çizer. Tüm modellerde olduğu gibi bu modellerde de oldukça fazla farklı tasarım ve renk bulunur. Klasik modeller thermo kauçuk taban ağırlıklıdır. Diğer modellerden farklı olarak klasik modellerde tabanın esnek olması ön planda tutulmuştur. Bu sayede uzun süre giyilse dahi ayağı ağrıtmayan modeller ortaya çıkar. Kullandığı malzemelerle kendi tarzını yaratan Dark Seer, sizin de kolaylıkla kendi tarzınızı yaratmanıza yardımcı olur.

Dark Seer Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dark Seer Ayakkabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında rahatlık, tasarım, renk ve ayağa oturuş gelir. Tüm bu önemli etkenlere sahip olan ayakkabılar, sizlere hak ettiğiniz kaliteyi ve hizmeti sunması gerektiği düzeyde sunar. Bu sayede yıllar sonra bile bir ayakkabı alacak olsanız yine aynı markayı ve ürünü seve seve tercih edersiniz. İşte bu anlamda Dark Seer, kullanıcı dostu olan ürünleriyle, kullanıcılarıyla kuvvetli bir bağ kurmayı amaçlar. Daha sonra da kurduğu bu güzel bağı ilk günkü kadar taze tutmaya önem verir. Alacağınız ayakkabı modeline göre oluşturacağınız tarzda farklı tercihlerinizle istediğiniz görünümü elde edersiniz. Sağlamlığıyla uzun kullanılabilirlik sağlayan Dark Seer ürünleri, ayakkabı seçerken kılavuz olabilecek bir nitelik taşır. Estetik yapısı ve işlendiği kaliteli maddelerle ortaya koyduğu ayakkabılar ayağınızı acıtmaz. Ayak parmaklarında oluşabilecek su toplama gibi acı veren kötü durumlara ihtimal dahi tanımayan Dark Seer, kullanıcılarından bu hususta da geçerli not almayı başarır. Dark Seer ayakkabı kullananlar büyük bir memnuniyetle gelecek zamanlarda da yine Dark Seer ürünlerinden faydalanacağını ve vazgeçmeyeceğini Dark Seer ayakkabı yorumlarında belirtmiştir. Tam verimlilikle çalışan ve emeğinin geri dönüşünü, müşterilerinin yorumlarıyla alan Dark Seer, Türkiye’de üretilen ayakkabıların en iyilerinden biri olabilmenin gururuyla işlevselliğini arttırmayı ön görerek üretimini devam ettirir. Yerli ve milli üretimin bir parçası olarak ayakkabıda kalitenin adından bahsettirme amacına ulaşan Dark Seer, yorumlardaki puanlama sisteminde de farkını hayli göstererek sizlerle birlikte emin adımlar atıp kendini her geçen zamanda daha da geliştirir.

Dark Seer Ayakkabı Fiyatları

Dark Seer Ayakkabı Fiyatları

Hemen hemen her markada olduğu gibi Dark Seer ayakkabı fiyatlarında da fiyatlandırma, ayakkabının klasına uygun bir şekilde yapılır. Kullanılan malzemenin kalitesiyle fiyatlandırma arasındaki dengeyi kurabilmek, kurumsallığıyla öne çıkan markaların başarılı bir işleyişidir. Fiyatları belirleyen temel unsur olan özellikler, belli bir modeli veyahut belli bir ürünü öne çıkarır. Öne çıkan model ya da ürünlerdeki izlenim diğer ürünlere nazaran daha başarılıdır. Her başarının bir karşılığı olduğu gibi Dark Seer ayakkabı da ürününün karşılığını yalnız alacağı parayla değil, güzel hatırlanabilecek performansıyla da almaya önem gösterir. Modeller arasında en çok satanlarda, en çok yorum alanlarda ve en iyi ürün notu alanlarda klasik modeller, günlük modeller ve unisex spor modelleri yer alır. Birçok ayakkabı modeliyle birçok memnuniyet sağlayan Dark Seer ayakkabı yorum olarak da fiyat-performans açısından dört dörtlük geri bildirimler almıştır. Dark Seer, renk çeşitliliği bakımından da fazlasıyla zengindir. Arzu edilen tonlarda tam da arzu ettiğiniz ürünü rahatlıkla alabilmeniz için çoğu ürününde bir, iki renkle sınırlı kalmayıp önünüze daha geniş bir renk kategorisi sunar. Alışılagelmiş renkler dışında olan somon, füme, haki, antrasit ve hardal gibi renkler de mevcuttur. Bu renklere ve daha fazlasına sahip olan modeller, spor ve günlük modellerdir. Renk seçenekleri arasında fiyat farkı gözetmeyen ayakkabılarıyla Dark Seer, öncelikle almak istediğiniz ürünü alabilmeniz için size yardımcı olur. Bu sayede müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde sağlar. Sunduğu ürünlerin fiyatının karşılığını tam olarak veren Dark Seer, bir sonraki ayakkabınızı alırken rahatlıkla seçim yapabilmenizi sağlar. Kullanıcısına sayısız adım atabilmenin güvencesini verir. Daha fazla seçenek için Ayakkabı & Çanta kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dark Seer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

19V69 ITALIA (351)
2K (192)
6Renk (75)
ABESS (150)
Adidas (76)
Adım Adım (198)
Ahs (72)
akaderi (92)
Akınalbella (719)
AkonGrand (166)
Alisma (305)
Almera (126)
Alone (271)
Angel (172)
ANI YÜZÜK (1087)
Anıl (118)
Anka (391)
Annamaria (214)
Antpa (87)
Apella (105)
Arıcı (277)
ARİNO (598)
Art Bella (601)
ARYAN (281)
Atiker (90)
Attiba (96)
Ayakbabım (230)
ayakkabicim (133)
Ayakland (7798)
BAGGAJ (165)
BAGGY WALK (73)
baginn (176)
Bagmori (1003)
BANNER (384)
Barcelona (352)
Batem (119)
Beety (517)
Belpino (97)
Bemsa (116)
Bequemere (155)
Beren Berra (108)
Bestello (561)
Bety (446)
bigayakkabı (111)
Biggdesign (125)
Bilik Deri (359)
Bipanya (134)
Birikon (552)
Birkenstock (1014)
Blink (76)
BOA (1348)
Boaonda (186)
Bouletta (439)
BRS BAGS (259)
Bruno Shoes (1499)
Bueno Shoes (468)
Buffalo (355)
Bulldozer (961)
Burç (336)
BUTIGO (2454)
BUTUN (293)
Cabani (2419)
Calx (221)
Camper (145)
Cantaş (82)
Caprito (738)
Carla (94)
Carlaverde (311)
Casa Bag (123)
CAT (175)
Caterpillar (130)
Cengiz Pakel (923)
Ceylan (158)
Ceyo (5295)
Ceyonomi (190)
CHARMIA (363)
Chekich (9878)
City (125)
CLK (98)
CONTEYNER (189)
COOL (500)
Craft (100)
Crash (120)
Creative (84)
Crocs (789)
CUDO (265)
CZ London (416)
Damy (86)
Daniel Klein (216)
Darkwood (568)
Daxtors (735)
De Vib (296)
DeepSea (160)
Deery (274)
DeFacto (615)
Deri Company (308)
Dericlub (229)
Derigo (679)
Derinet (1093)
Deripabuc (1137)
DERKON (107)
Desan (154)
Desisan (207)
Dexter (97)
DGN (1900)
Disney (77)
Divum (74)
(122643)
(386)
Dockers (422)
Dogo (620)
Doughnut (111)
Dr Comfort (83)
Dr.Flexer (241)
Dropland (136)
Dsn (213)
Dunlop (90)
Eastpak (726)
Ecco (121)
Egina (92)
Epaş (111)
Erbilden (6236)
Erkan Kaban (248)
Escape (558)
Esstii (74)
Estile (208)
EvyLaure (90)
EŞLE (1203)
FABCARE (197)
Fast Step (1364)
Fast Way (218)
Femmina (104)
FERTINI (155)
Flogart (113)
Flubber (255)
Forelli (2298)
Forester (291)
Forex (261)
Forza (117)
Fosco (1620)
Fossil (726)
Fox Shoes (1286)
Frau (217)
Freefoot (284)
Freelora (78)
Frozen (138)
Fudela (390)
Föz (1251)
Garamond (222)
Garbalia (126)
Gas (167)
Gedikpaşalı (3018)
Gessi (109)
Getcho (152)
Gezer (3881)
Gigi (118)
Gio&Mi (230)
Goblondon (166)
Goby (78)
Goldberg (110)
Gondol (312)
Grande (3020)
Greyder (1303)
Grotto (83)
Ground (95)
Guard (258)
Guess (111)
Guja (1619)
Gön (1483)
Hakan Çanta (187)
Hakkan Çanta (1007)
Hammer Jack (3346)
Havaianas (119)
Head (1171)
HNB (294)
HS AYAKKABI (200)
I Cool (187)
İcemen (75)
Icone (187)
Igor (1182)
İlgipark (87)
İloz (359)
İnci (160)
iriadam (794)
ISPARTALILAR (430)
It Luggage (386)
Jabotter (397)
Jacquline (212)
Jakamen (160)
James Franco (183)
JJ-Stiller (192)
John May (1484)
Jump (2810)
JUST POLO (819)
Kalahari (88)
Kale (93)
Karmareyon (123)
Karnaval (874)
Karpix (93)
Kaukko (141)
Kemal Tanca (2510)
Kent Shop (376)
Kifidis (86)
Kinetix (4330)
King Paolo (387)
Kipling (189)
Knack (1771)
Komcero (282)
Koton (205)
Koşak (74)
Kriste Bell (886)
KUUM (332)
Köstebek (580)
L.A Polo (242)
La Scada (1050)
Laguna (113)
Lal (233)
Lamberti (209)
Le Scarpe (83)
Legan (241)
Lela (109)
Lescon (444)
Lesille (485)
Letoon (302)
Libero (2059)
Loggalin (583)
Lotto (120)
Lumberjack (3254)
Luwwe (162)
M.P (1083)
MAKKO POLO (156)
Mammamia (5781)
Marcatelli (128)
Marco Jamper (101)
Marcomen (1808)
Marin (84)
Marineshoes (129)
Masis (197)
maskbutik (99)
MATİLLA (287)
Matmazel (244)
Matthew Cox (566)
Mavi (93)
Mercedes (328)
Meshure (84)
Mespho (1212)
Milkshake (386)
Minipicco (997)
Mio Gusto (642)
Miss F (644)
Mjus (166)
MKM (306)
Moda (903)
Modabuymuş (699)
Modagon (136)
ModeXL (106)
Modkofoni (81)
Morven (94)
Mosimoso (1935)
Mossta (83)
MP (348)
MPP (84)
MUGGO (234)
Muya (3332)
My Valice (397)
MyValice (96)
Mçs (819)
Nehir (128)
Nevzat Onay (114)
Newborn (407)
NEWCARMEN (117)
Nike (212)
Nine West (1115)
Nk (255)
Noemi (81)
NStep (137)
Nuovo (138)
Nuri Leflef (189)
OFLAZ (209)
Oksit (217)
ORTOPEDIA (664)
OSSO (110)
Ox (506)
Oxide (230)
Pabucchi (391)
Pabuç Butik (137)
Palalı (79)
Panama Club (201)
Pappa (144)
Papuçcity (169)
PATUMA (362)
Paul Parkman (345)
Pegia (325)
Pembe Potin (270)
Pepita (147)
Perlina (230)
Pienn (163)
Pierre Cardin (2527)
Pink Step (100)
Pinokyo (217)
Polaris (7868)
Polo W Club (753)
polo weekend (106)
Polo&Sky (101)
Prada (104)
Prodexy (202)
Puma (159)
Punto (976)
Raker (319)
REDPLAY (104)
Rego (80)
Riccon (393)
Rich Smith (146)
Rollbab (78)
Roman (120)
ROSMARİN (98)
ROUGE (292)
Rovigo (1329)
RRM (107)
Rubrica (233)
Rugano (145)
RYT (83)
S.d.f (110)
Sabo (434)
Sail Lakers (1314)
Sanbe (1122)
Santa Polo (78)
Sapin (393)
Sarach (106)
scavia (304)
Scooter (2431)
SCOOTLAND (95)
Seventeen (695)
Seç Kundura (119)
Shalin (267)
SHOE BUTİK (118)
Shoeberry (253)
shOepi (101)
SHOEROKEE (365)
SHOES&MODA (102)
Show (128)
Silver Polo (918)
Sitil (172)
Slazenger (231)
Slipstop (121)
Smart (171)
Smart Bags (1215)
SMS (150)
SOFIA BALDI (933)
Sonimix (82)
Sothe Shoes (209)
Spiderman (199)
Stella (344)
Step By Step (284)
Stilbu (609)
Superfit (341)
Supra (75)
Tardelli (189)
Tarçın (168)
Tergan (2294)
TH Bags (398)
The Frida (127)
Tigana (85)
Timberland (758)
Toddler (313)
Togo (632)
Torex (354)
Travel Soft (235)
Trend (504)
TREND (237)
TrendyES (92)
Tripy (235)
Tuda Çanta (243)
Twigy (861)
Twingo (347)
UGG (79)
Uniquer (384)
US Polo Assn (2257)
Usludan (253)
Valentino (73)
Vans (150)
Ventes (125)
Venüs (2406)
Veyis Usta (187)
Via Dante (325)
Vicco (2739)
Victoria (111)
Victorinox (180)
Vizon (142)
VOO (99)
VOYAGER (294)
VZN VİZON (917)
Walkie (102)
Wanetti (489)
watchofroyal (126)
Wessi (87)
West (90)
Westpolo (216)
White World (240)
Wickers (134)
Windmill (140)
Woly (212)
Yellow Kids (178)
Yeni Model (402)
yeystore (291)
Yeşil (74)
Yılka (236)
YSMN (151)
Zenga (249)
Zenneshoes (127)
Ziya (1121)
çelikler (121)
ÇÇS (5318)
Ççs (262)
Şirin Bebe (1091)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (50)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL