KADIN EL ÇANTASI

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın El Çantası

Günlük hayatta kadınlar kişisel eşyalarını yanında taşımak için el çantası modellerinden yararlanmaktadır. El çantası modellerinin sapları omza asılacak kadar uzun olmadığı için elde taşınır. Bazıları avuç içinde taşınacak kadar kısa saplı iken, bazıları ise dirseğin iç kısmında taşınabilecek kadar uzun saplıdır. El çantası modelleri arasında büyük boyutta olanlar ve küçük boyutta olanlar bulunmaktadır. Günlük hayatta telefon, cüzdan, anahtar gibi kişisel eşyaları kolay ve pratik bir şekilde yanınızda taşımak için küçük el çantalarından yararlanabilirsiniz. Bayan el çantası modelleri arasında bir de sapsız olanları bulunmaktadır. Gece dışarı çıkarken ya da akşam yürüyüşüne giderken, şıklığınızı tamamlamak için el çantası kullanmayı tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanılan kadın el çantası modelleri arasında yazılı ve baskılı olanları bulunmaktadır.

Kış mevsiminde genelde siyah ve kahverengi gibi koyu renklerdeki çanta modelleri tercih edilse de, yaz mevsiminde cıvıl cıvıl elbiselerinizle uyumlu olacak açık renk çanta modellerini tercih edebilirsiniz. Tarzına ve görüntüsüne önem veren kadınlar, Prada el çantası kullanmayı tercih ediyor. Tüm dünyadaki kadınların en gözde çanta markası olarak Prada, son derece şık tasarıma sahip çanta modelleri üretmektedir. Neon pembe renginde üretilen Prada el çantası, yazık kullanılabilecek en gözde çanta modelleri arasında yer almaktadır. Modayı ve trendleri yakından takip ediyorsanız, dolabınızda yeni sezon el çantası modellerine yer açmanızda yarar olacaktır.

Satın alacağınız çantanızı uzun süre kullanmak istiyorsanız, hakiki deri çantaları tercih edebilirsiniz. Hakiki deri, suni deriye göre daha sağlam ve daha dayanıklıdır. Gön deri el çantası modelleri, iç cepleri ve farklı tasarımları ile kadınların beğenisine sunulmuştur. En çok tercih edilen çanta markalarından bir diğeri de Tommy Hilfiger'dır. Kendine özel renklerde üretilen Tommy Hilfiger el çantası modellerini günlük hayatta kullanmayı tercih ederek siz de stil sahibi bir görüntü oluşturabilirsiniz. Günlük hayatta spor giyinmeyi seven kadınlar, spor el çantalarını kullanarak oldukça şık görünebilirler. İşiniz gereği devamlı olarak klasik giyinmeniz gerekiyorsa, Tergan ve Matmazel gibi çanta markalarının ürünlerini inceleyerek kendiniz için uygun olan bir el çantası satın alabilirsiniz. Bayan el çantası fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.