KADIN TERLİK & SANDALET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kadın Terlik & Sandalet

Kadın ayakkabı modelleri arasında en çok tercih edilen ve konfor sağlayan terlik ve sandaletler özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi oluyor. Her kadının mutlaka dolabında yer alan terlik ve sandaletin birçok modeli piyasada yer alıyor. Sağladıkları konfor ile ofislerde de çokça kullanılıyor. Şıklıkla konforu bir arada sunan kadın sandalet ve terlik modellerine bu kategoriden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kadın Terlik Modelleri

Kadın Terlik Modelleri

Kadın terlikleri günümüzde şık bir görüntüye bürünerek her ortama ayak uydurmanızı sağlıyor. Son zamanların oldukça yaygın olan bu ürünü rahatlığı ile de kullanıcılarını memnun ediyor. Çoğu taşlı veya rugan olan bu modelleri artık işe giderken bile hiç çekinmeden kullanabiliyorsunuz. Her kıyafeti kaldırabilen yapısı hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor. Özellikle yaz aylarında kapalı ayakkabıların ter ve koku gibi problemlere yol açması kullanıcıları terliklere yönlendiriyor. Çeşitli kadın terlik modelleri arasından gideceğiniz yere en uygun olanı seçerek konforlu vakit geçirebiliyorsunuz. Şu sıralar birçok ünlü ismin ayağında gördüğümüz tüylü terlik modelleri en çok tercih edilenler arasında yerini alıyor. Bunun yanında parmak arası terlik modelleri de plajların ve tatil köylerinin aranılan yüzü oluyor. Siz de kıyafetinize uygun seçeceğiniz terlik ile istediğiniz her yere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Sandalet Modelleri

Sandalet Modelleri

Kadın sandaletleri de terlikler gibi genelde yaz aylarında tercih edilen modellerdendir. Kimisi terlik giymeyi sevmez ama aynı zamanda yaz aylarında rahatlık elde etmek isterler, bu noktada kadın sandalet modelleri onlar için vazgeçilmezdir. Üstelik son derecece çeşitliliği olan sandaletler arasında düz, topuklu ve dolgu topuk gibi modeller yer alır. Örneğin sahilde bir kutlamaya gideceksiniz dolgu topuklu ayakkabılar tam size göre. Kumsalda rahat hareket etmenizi sağlarken şık görünümü de böylece elden bırakmazsınız. Normal topuklu sandaletler ise yazların vazgeçilmez parçaları elbiseler ile kusursuz bir uyum sağlayacak. Topuklu sandaletler sayesinde spor görünmeyi başaracak ve yaz mevsimine uygun giyineceksiniz. Spor ve şık görüntü oluşturmak onlar sayesinde çok da zor olmayacak. Aynı şekilde düztabanlı sandaletlerinizi de her kıyafetiniz ile rahatlıkla kombinleyecek, sürekli ayakta kalmak zorunda olduğunuz günler bile yorulmayacaksınız.

Terlik ve Sandalet Fiyatları

Terlik ve Sandalet Fiyatları

Kadın terlik ve sandalet modelleri konfor ve şıklığın yanında uygun fiyatlara sahip olması ile de sizi cezbedecek. Modele ve kullanılan materyale göre değişiklik gösteren fiyatları yine de her kesime rahatlıkla hitap edecek. İhtiyacınız olan sandalet ve terlik modelleri ile fiyatları hakkında bilgi almak adına kategorimizi detaylıca inceleyebilir, kısa sürede alışverişinizi tamamlayarak ayakkabı dolabınızı zenginleştirebilirsiniz. Böylece çeşit çeşit satın aldığınız terlik ve sandalet modellerini her kıyafetinize rahatlıkla uyduracaksınız. Ayrıca isterseniz diğer kadın ayakkabı modellerine de Kadın Ayakkabı kategorimizden ulaşabilirsiniz.