KADIN TERLİK & SANDALET

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

Twigy Terlik ve Sandalet

Twigy markası uzun yıllardır kadın, erkek ve çocuklar için ev kullanımına ve dışarıda kullanıma yönelik terlik, ayakkabı ve sandalet üretimi yapar. Ürünlerini sayfamız aracılığıyla da kullanıcıları ile buluşturur. Twigy terlik ve ayakkabıları için yıl içinde birden fazla koleksiyon hazırlar ve satışa sunar. Ürünlerini sadece ülke içinde değil, uluslararası alanda da kullanıcıları ile buluşturur. Marka modellerinin üretiminde modern teknolojiyi yaratıcılıkla buluşturur. Ürünlerin tasarımları alanında uzman yaratıcı ve yetenekli tasarımcılar tarafından oluşturulur. Ürünlerin imalatında çevre dostu anlayışla hareket edilir. Ürünler geri dönüşüme uygun, yenilenebilir materyallerden üretilir. Markanın ürünleri uzmanlar tarafından sağlık testlerinden geçer ve onaylanır. Twigy kadın terlik modelleri kullanıcılar tarafından beğenilerek kullanılır. Ürünlerin tabanlarında özel olarak üretilen sessiz tabanlar bulunur. Sessiz tabanlar kullanımda konfor sağlar. Marka, ürünlerinde sağlığa zararlı olmayan materyaller kullanılır. Bu materyaller konfor sağlama, kir tutmama, yumuşaklık, esneklik, ciltte hassasiyet yaratmama ve koku tutmama özelliklerine dikkat edilerek özenle seçilir. ‘’Bu terlik tam benlik’’ sloganıyla çalışmalarını yürüten marka her kullanıcının tercihine ve zevkine yönelik geniş yelpazede ürünler sunar. Titizlikle sürdürülen bir üretim sürecinden geçen ürünler uluslararası kalite standartlarına uygundur. Modayı yakından takip eden Twigy, uzun ömürlü, yıpranmaya karşı dayanıklı ve konforludur.

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Çeşitleri

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Çeşitleri

Twigy ev ayakkabısı ve dışarıda kullanıma uygun ayakkabı çeşitleri üretir. Evde kullanımlar için ev ayakkabısı, hayvanlı terlik, patik, ev terliği ve ev botu kategorilerinde geniş bir yelpazede ürünler sunar. Markanın dışarıda kullanımlar için terlik ve sandalet kategorilerinde ürünleri vardır. Bu kategorilerin yanı sıra özel kullanımlar için deniz ayakkabıları ve plaj terlikleri de üretir. Evde kullanım için üretilen ürünlerine bakıldığında farklı kullanım kategorilerinde ve farklı tasarımlarda birçok seçeneğin olduğu göze çarpar. Bu kategorilerin en çok tercih edilenleri arasına giren Twigy kadın ev terliği rahatlığı ve yaratıcı tasarımları seven kullanıcılar tarafından çok beğenilir. Ev terlikleri ayağı sıcak tutmaları, konforlu olmaları ve tasarımlarıyla ön plana çıkar. Twigy ev botu seçenekleri termo özellikli tabanlarıyla dikkat çeker. Bu tabanlar soğuk havalarda ısıyı koruyarak konforlu bir deneyim sunar. Markanın ürünlerinde termo tabanların yanında PVC ve poliüretan tabanlar da kullanılır. Twigy kadın panduf kategorisinde kadife detayları, kurdeleleri, örgü detayları ve süet detayları da kullanılır. Marka dışarıda kullanım için terlikler ve sandaletler üretir. Terlik ve sandaletleri tüm sağlık testlerinden başarıyla geçer ve onaylanır. Ürün malzemelerinde suni deri, PVC, tekstil ve EVA gibi malzemeler kullanılır. Ürün taban malzemeleri olarak ise polyester, PVC ve poliüretan tercih edilir. Twigy terlik çeşitlerinde parmak arası terlikler, düz terlikler ve topuklu terlikler görülür. Twigy markasının tasarımlarına bakıldığında modanın yakından takip edildiği ve tasarımına yansıttığı görülür. Markanın zengin ürün yelpazesinde günlük kullanımdan outdoor kullanıma kadar pek çok sandalet modeli vardır. Twigy bayan sandalet modelleri kaliteleri sayesinde kullanıcılara bir ayakkabı kadar konfor sağlar. Kadınlar için üretilen terlik ve sandaletlerinin yanında erkekler için üretilen ürünlerinin de çok çeşitli olduğu görülür. Erkekler için üretilen Twigy ürünlerinde koyu renkler, suni deri detayları ve kalın tabanlar kullanılır. Marka her yıl kendini yenileyerek ve geliştirerek farklı koleksiyonlar ortaya çıkarır. Koleksiyonlarının en önemli özelliği yenilikleri takip eden ve yaratıcılığı ortaya koyan bir anlayışla hazırlanmalarıdır.

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Seçerken Dikkat Edilecekler

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Seçerken Dikkat Edilecekler

Twigy terlik seçiminde dikkat edilmesi gereken birçok nokta göze çarpar. Ayakların konforu vücudunuz için önem taşır. Ayaklara uygun olmayan terlik ve sandalet seçimleri olumsuz durumları beraberinde getirir. Terlik ve sandalet alırken öncelikle seçtiğiniz ürünün içinde ayağınızın rahat edip etmediğine dikkat etmelisiniz. Kullanıcılar bazen ürünün tasarımını göz önüne alıp konforu göz ardı edebilir, fakat bu ayak sağlığı için riskli bir durumdur. Terlik ya da sandaleti denerken ayak yapınızla uyumuna dikkat edebilirsiniz. Bu noktada önemli olan bir diğer faktör ayak numaranıza göre doğru seçimler yapmanızdır. Terliklerin yapıldığı malzemeler de ayak sağlığı için önem taşır. Twigy bayan terlik seçimi yaparken ürünün üretiminde kullanılan materyallerin sağlık açısından riskli olmadığından emin olabilirsiniz. Twigy sandalet seçimi yaparken tabanlarının rahat edebileceğiniz özellikte olmasına da dikkat etmelisiniz. Kalın tabanlar outdoor kullanıma uygunken, daha ince tabanlar günlük kullanımda rahat etmenizi sağlar. Evde kullanım için Twigy kadın terlik seçimi yaparken ürünü kullanacağınız mevsim özellikleri de önem taşır. İlkbahar ve yaz mevsimlerinde yün içerikli terlikler ya da ev botları kullanmak ayak konforunuzu olumsuz yönde etkiler. Son olarak ayaklarınız arasında küçük farklılıklar olabilir. Terlik ve sandalet alırken ürünü her iki ayağınızda da deneyerek daha doğru bir bir seçim yapabilirsiniz. Ayaklarında ortopedik sorunlara sahip olan kullanıcılar terlik ve sandalet seçiminde daha özenli davranmalıdır. Bu tip kullanıcılar ürünleri seçerken ayaklarının özelliklerini göz önünde bulundurmalı ve terlik ya da sandaletin modelinden önce rahatlığını ön plana almalıdır. Bu anlamda Twigy ürünlerinin kullanıcı yorumlarını okuyarak bir fikir edinebilir ve buna göre terlik seçiminizi yapabilirsiniz.

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Fiyatları

Twigy Kadın Terlik ve Sandalet Fiyatları

Twigy markası terlik ve sandalet modellerini uzman tasarımcılarla hazırlar. Markanın tasarımlarında günün trendlerini görmek mümkündür. Koleksiyonlar hazırlanırken modanını yanı sıra kullanıcı istek ve beklentileri de göz önünde bulundurulur. Twigy, ürünlerini paketlerken titizlikle davranır ve ürünlerinin fabrikadan çıktığı gibi kullanıcıya ulaşmasını sağlar. Marka, çocuk terlik ve sandaletlerinin üretiminde de çocukların gelişimsel özelliklerini göz önünde bulundurur. Çocuk ürünleri hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, konforlu ürünler olmalıdır. Twigy markalı terlik ve sandalet tasarımlarında çocuklarının hayal gücünden ilham alındığı görülür. Tıpkı yetişkinlerde olduğu gibi, çocuk ürünlerinde de sağlığa zararlı materyaller kullanılmaz. Markanın bu konudaki hassasiyeti çeşitli sağlık testleri ile onaylanır. Twigy, ürünlerinin kaliteli materyallerden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasına özen gösterir. Ürünlerin üretim sürecinde de sağlığa zararlı olabilecek araçlar kullanmaz. Twigy ürünleri üretim süresince çeşitli kalite kontrol aşamalarından geçirilir. Ürün dikişlerinin sağlam ve kopmalara karşı dayanıklı olduğu defalarca test edilir. Marka ürün fiyatlarını ürünün kategorisini, üründe kullanılan materyallerin maliyetini ve üretim sürecini göz önünde bulundurarak belirler. Tüm bu özellikler dikkate alındığında Twigy ürünlerinin fiyatlarında bazı farklılıklar olabilir. Twigy bayan terlik fiyatları genel olarak her bütçeye uygun, geniş bir aralıkta seyreder. Markanın ürünleri fiyat/performans dengesi açısından kullanıcılarından her zaman tam not alır. Siz de terlik, sandalet, panduf, Twigy ev botu gibi ürünlerden ihtiyacınıza ve tarzınıza en uygun olanları seçebilir, beğendiğiniz ürünleri sayfamız üzerinden kategori, renk, numara gibi kriterlere göre filtreleyebilirsiniz. Dilerseniz seçtiğiniz ürünler arasında fiyat karşılaştırması yaparak hem şık hem de uygun fiyatlı pek çok alternatife kolayca ulaşabilirsiniz.