ABİYE & GELİN AYAKKABISI

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Abiye & Gelin Ayakkabısı

Düğün hazırlıklarının en önemli bölümlerinden biri de o büyük gün için giyeceğiniz gelinlik ve gelinliğinizin tamamlayıcısı olan şık bir gelin ayakkabısıdır. Gelin ayakkabısı tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta; ayakkabının gelinliğinizle olan uyumu ve bütün gün ayağınızda olacağı için rahat ve konforlu bir yapıda olmasıdır. Genelde beyaz renkte tercih edilen gelin ayakkabıları, günümüzde farklı bir tarz yaratmak isteyen gelinler için farklı renk ve model seçeneklerine de sahiptir. Ayrıca abiye ayakkabıları da abiye elbisenizin şıklığını tamamlayacak en önemli aksesuardır. Kategorimizde yer alan abiye ve gelinlik ayakabbılarına göz atabilir, beğendiğinizi kolayca sipariş edebilirsiniz.

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Düğününde prensesler gibi zarif ve büyüleyici görünmek isteyen gelinler, vaktini en çok gelinlik modelleri ve gelin ayakkabısı modelleri ararken harcar. Klasik beyaz gelin ayakkabısı modellerinden modern tasarımlara sahip modellere kadar geniş bir ürün seçkisi bulunmaktadır. Günümüz trendlerine göre, bilek ve ön tarafı Fransız güpürü ile süslenmiş gelin ayakkabıları oldukça tercih edilmektedir. Gelin ayakkabısı seçerken en çok dikkat etmeniz gereken noktalar, ayakkabının gelinlik ile uyumu ve ayağınızın içinde rahat etmesidir. Eğer gösterişli bir gelinlik aldıysanız, ayakkabınızı biraz daha sade tutarak aradaki dengeyi sağlayabilirsiniz. Rahatlığa önem veren gelinler daha çok dolgu topuk gelin ayakkabısı tercih etmektedir. Bunun yanında gelinler kimi zaman spor gelin ayakkabısı ve süslü gelinlik babetlerini de tercih edebilmektedir. Taşlarla ve dantellerle süslenen bu ayakkabılar, topuklu gelin ayakkabılarını aratmayacak kadar şık ve zarif görünmektedir.

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Düğün, nişan, davet, parti ve balo gibi birçok farklı organizasyon için seçtiğiniz kıyafet kadar tamamlayıcısı olan abiye ayakkabılar da oldukça önemlidir. Abiye kıyafetiniz sade ise taşlı ve dantelli tasarıma sahip şık abiye ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz. Genellikle yüksek topuklu olarak tercih edilen abiye ayakkabı modelleri, sade ve rahatlığı ön planda tutan kadınlar için kısa topuklu ayakkabı olarak da tasarlanmaktadır. Topuklu bayan ayakkabı modelleri arasında bulunan platform topuklu ayakkabılar çekici bir görünümün yanında konforlu bir kullanım da sunmaktadır. Uzun ve yorucu etkinlikler için özellikle platform tarzı modeller tercih edilmelidir. Uzun elbiselerle tamamlanan platform topuklar vücut dengesini sağlamayı kolaylaştırırken, etek ucunun topuğa takılmasını önleyecektir. Ayrıca dolgu topuklu modeller, hareketli ve yoğun etkinliklerde ayağın topuk-parmak ucu dengesini koruyacağı için daha az yorulmayı ve daha uzun süre kullanımı sağlar.

Abiye & Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Abiye & Gelin Ayakkabısı Fiyatları

Düğünlerin vazgeçilmesi abiye ve gelin ayakkabısı fiyatları, ürünün markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Evlilik hazırlıklarınız için ayırdığınız bütçeyi aşmadan, şık ve uygun fiyatlı gelin ayakkabısı satın almak isterseniz kategorimizi inceleyebilirsiniz. Gezerek ayakkabı bakmak ve denemek oldukça yorucu olmanın yanı sıra seçenekleriniz de kısıtlıdır. Yüzlerce model arasından bütçenize ve gelinliğinize en uygun ayakkabıyı yerinizden bile kalkmadan seçebilirsiniz. Birçok seçeneğe aynı yerden ulaşarak hem diğer hazırlıklarınıza hem de kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz.