TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Erkek Bot

için 187 sonuç bulundu.
Numara seçiniz

Lumberjack Erkek Bot

Ayakkabı markaları arasında öne çıkan markalardan biri olan Lumberjack soğuk ve yağışlı hava koşulları için tasarladığı Lumberjack erkek bot serisi ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Lumberjack erkek bot serisi sayesinde yağmurlu ve karlı havalarda endişe duymadan sokağa çıkabilir, botların tasarımı sayesinde çamurlu ve ıslak zeminlerde yere sağlam bir şekilde basabilirsiniz. Lumberjack erkek botları, zorlu kış koşullarında su geçirmezlik özelliği ile ayağınızın her daim kuru olmasını sağlar, iç yüzeyinde kullanılan materyali sayesinde ise ayaklarınızı sıcak tutar. Her ortama uygun tasarlanmış olan Lumberjack erkek bot modelleri arasında motosiklete binerken giyebileceğiniz, iş yaşamınızdaki kıyafetlerinizle uyum sağlayabilecek ya da günlük yaşamınızdaki şıklığınızı tamamlayacak bot modellerinden birini kolaylıkla bulabilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz, markanın ürün kategorisinden Lumberjack erkek bot yorum alanlarını inceleyebilirsiniz. Kış sezonu için ayaklarınızı sıcak ve kuru tutacak, kaygan ve çamurlu zeminlerde konforlu bir şekilde yürümenizi sağlayacak yeni bir bot arayışı içine girdiyseniz, sayfamız üzerinden Lumberjack erkek bot modelleri içinden aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Lumberjack Erkek Bot Modelleri

Lumberjack Erkek Bot Modelleri

Lumberjack erkek bot modelleri arasında gerek klasik tarza gerekse gündelik yaşam tarzına uygun bot modellerini rahatça bulabilirsiniz. Lumberjack erkek bot serisi hem kısa bilekli hem de bileğinizin üstüne kadar çıkacak şekilde dizayn edilmiştir. Klasik erkek bot modellerinin daha çok kısa bilekli olarak tasarlandığı görülür. Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz Lumberjack erkek bot modellerini uygun tasarımları nedeniyle outdoor etkinliklerinizde de kullanabilirsiniz. Lumberjack ürettiği botları geniş renk alternatifleri kullanarak tasarlamıştır. Lumberjack erkek bot serisi sarıdan tabaya, tabadan lacivert, kahverengi ve siyaha kadar zengin renk seçeneğine sahiptir. Lumberjack günlük erkek bot modelleri daha çok bağcıklı olarak tasarlanmıştır. Öte yandan, klasik erkek bot modelleri arasında fermuarlı ve hem fermuarı hem bağcığı olan modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz. Lumberjack erkek botları ergonomik kalıplarda dizayn edilmiştir. Ergonomik kalıplarla dizayn edilen botlar her türlü ayak formuna uyum sağlayabilen ayakkabı modelleridir. Lumberjack’in ürettiği botların tümü Watertight özelliği taşır. Watertight özelliği, yağışlı havalarda botlarınızın su almamasını ve botun içinde ayaklarınızın kuru kalmasını sağlar. Lumberjack erkek bot modellerinin iç yüzeyinde antibakteriyel sıcak astar tercih edilmiştir. Botların iç yüzeyinde kullanılan antibakteriyel tekstil ayaklarınızda mantar oluşumunu engeller ve ayak sağlığınızı korur. Sıcak astar ise soğuk kış günlerinde ayaklarınızı sıcak tutmaya yardımcı olur. Botların dış yüzeyinde genellikle hakiki deri tercih edilmiş, bazı modellerde ise suni deri kullanılmıştır. Outdoor ya da günlük bot modellerinde kullanılan bot tabanları daha çok poliüretan tabanlardır. Dış yüzeyi hakiki deri olan bot modellerinde ise taban tercihi termo tabandan yana kullanılmıştır. Bot modelleri hakkında daha fazla fikir sahibi olmak isterseniz markanın ürün sayfalarında yer alan yorum alanlarında Lumberjack erkek bot kullananlar tarafından yapılan değerlendirmeleri inceleyerek ürün hakkında daha fazla bilgiye erişebilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsimi için yeni bir bota ihtiyaç duyuyorsanız, sayfamız üzerinden ayaklarınızı sıcak ve kuru tutacak Lumberjack erkek bot fiyatları için filtreleme yapabilir, tarzınıza ve bütçenize uygun bir ürünü kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Lumberjack Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lumberjack Erkek Bot Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lumberjack erkek bot seçimi yaparken mutlaka göz önünde bulundurmanız gereken birkaç kriter söz konusudur. Öncelikle, almayı düşündüğünüz bot ayaklarınızı sarmalı, fakat ayak parmaklarınız botun içinde rahat hareket edebilmelidir. Kendinize uygun bot seçimi yaparken ayak yapınızı iyi tanımanız gerekir. Ayak tipinizin etli, kemikli ya da taraklı olduğunu öğrendikten sonra buna uygun bir bot seçimi yaptığınızda gün boyu botun içinde kalacak ayağınızı rahat ettirebilir, konforlu bir yürüyüş sağlayabilirsiniz. Örneğin, ayağınız taraklı bir yapıdaysa ince ve uzun formdaki bir bot doğru bir seçim olmayacaktır. Bunun yanı sıra, almayı planladığınız botlar, ayak kemerinizi ve tabanınızı desteklemelidir. Botlarınızı sonbahar ve kış mevsiminde giyeceğinizden seçeceğiniz botun Watertight özelliğine sahip olmasına önem verin. Watertight özelliği sayesinde botlarınız su almaz ve ayaklarınız kuru kalır. Bot seçerken alacağınız botun tabanlarına da ayrıca özen göstermeniz gerekir. Seçtiğiniz botun tabanları esnek olmalı ama fazla yumuşak olmamalıdır. Fazla yumuşak tabana sahip olan botlar gün içinde erken yorulmanıza neden olur. Ayrıca, fazla yumuşak olmayan tabana sahip botlar, ayağınızın bot içerisindeki yanal hareketlerini azalttığından dolayı konforlu bir şekilde yürümenizi sağlar. Yumuşak tabanlı botlar ayaklarınızı tam olarak destekleyemez. Bu yüzden bot seçerken esnek tabanlı botları tercih etmeniz uygun bir seçim olur. Bot alırken, seçtiğiniz botun tabanlarının tırtıklı olmasına özen gösterin. Botlarınızın tabanları tırtıklı olduğunda karlı, buzlu, çamurlu ve ıslak yollarda kaymadan güven içinde yürüyebilirsiniz. Ayaklarınızdan biri diğerine göre daha büyük olabilir. Bu durumda bot alırken numara tercihinizi büyük olan ayağınızdan yana kullanmanız gerekir. Bütün bunların yanında seçeceğiniz botun ağırlığı da çok önemlidir. Normalden ağır botlar, bir süre sonra ayağınızı ağrıtacağından yürürken zorluk yaşayabilirsiniz. Bot seçerken giyim tarzınızı da göz önüne almanız gerekir. İş yaşamınızda giyim tarzı olarak takım elbise tercih ediyorsanız, deri veya nubuk termo tabana sahip koyu renkli bot modelleriyle zarif bir şıklık yaratabilirsiniz. Ofis ortamında takım elbise yerine rahat ve smart casual giyim tarzı favoriniz ise, kauçuk tabanlı süet veya nubuk bot modelleri arasından yapacağınız bir seçim giyim tarzınızla mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Günlük yaşamda kanvas ve kumaş pantolonlarınız ile hem fermuarı hem bağcığı olan spor tarzdaki botlarınız göz alıcı bir kombin oluşturabilir. Lumberjack erkek botları hakkında yapılan değerlendirmeleri merak ediyorsanız, Lumberjack erkek bot yorum alanlarında kullanıcılar tarafından paylaşılan görüşleri okuyarak modeller hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Lumberjack Erkek Bot Fiyatları

Lumberjack Erkek Bot Fiyatları

Lumberjack erkek bot fiyatları, botlar tasarlanırken kullanılan materyallere göre fiyat farklılıkları gösterebilir. Aynı zamanda, botların üretilirken ilave edilen ek özellikler de fiyat değişikliklerine yol açar. Lumberjack erkek botları tasarlanırken botlara Watertight özelliği eklenmiştir. Watertight, botların su geçirmeme özelliğidir. Bu özellik nedeniyle botların fiyatında farklılıklar gözlenebilir. Botlar tasarlanırken kullanılan taban materyalleri olan termo, kauçuk, poliüretan veya kösele tabanlar fiyat değişikliğine yol açan önemli faktörlerden biridir. Ayrıca, Lumberjack’in tasarladığı bazı erkek bot modellerinde hakiki deri kullanımı da fiyat farklılıklarına sebep olabilir. Botların iç yüzey alanlarında antibakteriyel sıcak astar kullanılması farklı fiyatların görülmesinin nedenlerinden biridir. Lumberjack tasarladığı botlarda antibakteriyel sıcak astar kullanır. Antibakteriyel sıcak astar kullanılan ayakkabı ve botlar ayağınızda mantar vs. oluşumuna yol açmaz. İç yüzeyde kullanılan sıcak astar ise ayağınızı zorlu kış koşullarında sıcak tutar. Gerek klasik gerekse günlük erkek bot modellerinde geniş ürün yelpazesine sahip olan Lumberjack erkek bot modellerini buradan inceleyebilirsiniz. Lumberjack erkek bot modelleri arasından hangi ürünü seçeceğiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, yorum sayfalarında yer alan Lumberjack erkek bot kullananlar tarafından yapılan değerlendirmel ueri okuyarak sizeygun olan ürüne karar verebilir, beğeninize ve bütçenize uygun ürünü hemen sipariş verebilirsiniz. Daha fazla seçenek için Bot kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Lumberjack
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2K (2)
ABESS (1)
Aceka (4)
Adonno (4)
Air Step (4)
Aksesuarix (10)
Alaca (3)
Alisma (36)
Archi (1)
ARİNO (54)
Arısan (6)
Arow (2)
ARRİVA (8)
As 98 (1)
asayakkabi (12)
Attiba (1)
AVVA (8)
Awidox (4)
Ayakland (168)
BANNER (33)
Barbeta (3)
Bates (3)
Bestello (28)
Beta (2)
Blackman (1)
BLU (10)
BOA (458)
Bond (1)
Boots (11)
Buffalo (13)
Bulldozer (333)
Burç (106)
Bygaller (4)
Cacharel (9)
Calsido (8)
Camper (13)
Carinio (2)
CAT (33)
Cattim (1)
Centone (2)
Ceyo (2)
Chekich (1311)
Chetic (2)
Cici Moda (24)
City (4)
CLARKS (2)
Clorts (1)
Columbia (6)
CONTEYNER (78)
COOL (1)
Coqui (1)
Craft (1)
Crash (6)
Crocs (1)
Csr (3)
CZ London (17)
D.NU.D (1)
Dakır's (24)
Dark Seer (23)
Darkwood (211)
Daxtors (32)
DeepSea (103)
Deery (104)
DeFacto (35)
Delta (2)
Derici (1)
Dericlub (2)
Derigo (30)
Derinet (54)
Detector (3)
Dexter (30)
DGN (79)
Diesel (1)
Dijitall (1)
(3393)
DOCKER'S (4)
Dockers (51)
Down Town (4)
Dr.Flexer (10)
Dr.Relax (4)
Dragon (2)
Dropland (17)
Dufas (1)
Dunlop (1)
Ecco (14)
Ekici (1)
Epaş (1)
EŞLE (4)
Famebag (3)
Fast Step (31)
Fast Way (5)
Fearful (6)
fermend (1)
FERTINI (10)
Flexx (1)
Flogart (1)
FootCourt (96)
Footmark (4)
Forelli (50)
Forester (39)
Forex (1)
Forza (54)
Fosco (255)
Frau (45)
Free Line (1)
Freefoot (89)
Freelora (7)
Furla (2)
Föz (25)
Garamond (9)
Gas (1)
Geox (5)
Getcho (2)
Gezer (19)
Ginnex (8)
Goodyear (12)
Gossi (5)
Greyder (211)
Grotto (2)
Guja (1)
Gön (65)
Hammer Jack (702)
Hemington (4)
HI-TEC (2)
Hugo Boss (7)
İlgipark (9)
Imac (6)
İmac (6)
İnci (7)
iriadam (8)
Jack Lion (1)
Jack&Jones (11)
Jagulep (11)
JAMPER (10)
Jeep (9)
JJ-Stiller (14)
John May (158)
Jump (166)
Kalahari (17)
Kale (19)
Karaca (1)
Karnaval (4)
Kayra (1)
KEBO (1)
Kemal Tanca (183)
Khayt (2)
Kinetix (191)
King (1)
King Paolo (21)
KMC (1)
Knack (202)
Komcero (30)
Koşak (11)
L.A Polo (3)
La Grande (1)
La Scada (49)
Laguna (6)
Letao (8)
Letoon (7)
Levi's (3)
Libero (129)
Lotto (13)
Lufian (7)
Lumberjack (187)
M.P (250)
Machossen (7)
Mammamia (19)
Marcomen (351)
markahit (5)
MATİLLA (12)
MCP (5)
Mercedes (15)
Merrell (8)
Moda (55)
Modalist (30)
ModeXL (27)
Morenica (3)
MP (44)
MPP (1)
MUGGO (41)
Muks (1)
Muya (10)
Muzan (33)
Mytrax (1)
NAVİGLİ (3)
Nine West (15)
NStep (12)
Oggi (9)
Oksit (53)
Oland (1)
OWNDAYS (5)
Oxide (12)
Pabucchi (8)
Palalı (1)
Palet (1)
Papuçcity (22)
Parnas (3)
Pegia (1)
Pepita (23)
Pinokyo (2)
Polaris (111)
Prada (1)
Projack (2)
ProSheck (2)
Punto (11)
Raker (1)
Ramero (16)
Ras (9)
Reback (2)
Rego (3)
Renova (12)
Riccon (44)
Rock&Roll (2)
RYT (8)
Sail Lakers (379)
Salomon (17)
Salvano (1)
Sanbe (3)
Santoni (5)
Scooter (801)
SCOOTLAND (15)
Sebago (4)
SEBAGO (2)
shOepi (1)
Show (1)
Skechers (1)
Slayka (10)
Slazenger (3)
Smart (5)
SMASH (7)
Sonimix (2)
Superfit (1)
Supra (1)
SÖZCÜER (1)
Tergan (25)
Tetri (5)
Tigra (1)
Timberland (153)
Timer (1)
Togo (30)
Torex (6)
Tracker (1)
Trend (4)
Treyler (1)
Tripy (20)
Twingo (3)
UGG (7)
Uniquer (25)
VOYAGER (46)
Vronsky (3)
Wanetti (1)
Wessi (52)
West (1)
Wild Bison (24)
WINSSTO (1)
Wolf (11)
Wolverine (37)
XStep (43)
YDS (1)
Yenimod (2)
YOLCU (3)
Ziya (89)
Zümrüt (2)
çelikler (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Numara

(87)
(76)
(72)
(72)
(68)
(64)
(6)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (184)
(1)
Başka bir kelime deneyin

İçerik

(24)
(8)
(5)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Günlük (25)
Spor (9)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(13)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL