BAVUL & VALİZ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bavul & Valiz

Bavul ve valizler, tatillerin, seyahatlerin olmazsa olmazları arasında yer alır. Birden fazla çanta gücünde olan bu ürünler, eşyalarınızı tek bir alanda toplama fırsatı sunar. Böylece derli toplu bir şekilde seyahat etmenin konforunu yaşatır. Üstelik çok fazla model çeşitliliği sayesinde size konfor sunar. Siz de aradığınız bavul valiz modelini kategorimizden rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bavul ve Valiz Modelleri

Bavul ve Valiz Modelleri

Bavul ve valiz modelleri ilk etapta boyutlarına göre değişiklik gösterir. Büyük boy valiz, orta boy valiz ve kabin boy valiz çeşitlerinden kullanımlarınıza göre rahatlıkla seçim yapabiliyorsunuz. Boyutuna karar verdikten sonra ise kumaş ve plastik yapıdaki bavul çeşitleri karşınıza çıkıyor. Hangi materyalden üretilirse üretilsin genelde ortak özellikleri su tutmaması ve dayanıklılığıdır. Ayrıca valiz ve bavul modellerinin tekerlekli, tekerleksiz ve kulplu gibi seçenekleri bulunuyor. Tekerlekli valizler veya tekerlekli bavullar diğerlerine göre taşımada daha fazla konfor sağlıyor. Bu modellerde dikkat etmeniz gereken uzay yürüyüşü teknolojisine sahip olup olmadıklarıdır. Uzay yürüyüşü teknolojisine sahip tekerleklerin 360 derece dönebilme yetenekleri bavulu sadece ileri geri değil, sağa ve sola hareket ettirebilme esnekliği de sağlar. Bunun dışında körüklü valiz modelleri ekstra yüzde 20 oranında alan sağladığı için daha fazla çanta ihtiyacını ortadan kaldırır.

Kolay Bavul ve Valiz Hazırlama

Kolay Bavul ve Valiz Hazırlama

Öncelikle çekçek yerinin yumuşak dokuda olduğu, tekerleklerinin 360 derece dönebildiği, malzemesinin kaliteli olduğu ve ağırlığının düşük olduğu kullanımda konfor sağlayacak modeller seçmelisiniz. Seçtiğiniz valizleri hazırlarken ilk etapta en az kıyafetle yola çıkmaya dikkat etmelisiniz. Hangi amaçla yola çıktığınızı düşünerek hangi kıyafetinizi nerede giyebileceğinizin kıyaslamasını yapmalısınız. Bunun sonucunda oluşturduğunuz listeye göre çantanızı hazırlamaya başlamalı, yanınıza fazladan bir çift ayakkabı almalısınız. Ayakkabınız için valizinizin en alt kısmını kullanabilirsiniz. Kalın kıyafetlerinizi ayakkabıdan hemen sonra, kırışabilecek yapıdakileri ise en üst kısma koymalısınız. İç çamaşırları ve çoraplar için yanlardaki boşluklar kullanılabilir, kişisel bakım eşyalarınızı plastik bir torbaya toplayarak kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Neyi nasıl yerleştireceğinizi bildikten sonra valiz hazırlamak bir işkenceye dönüşmeyecek.

Bavul ve Valiz Fiyatları

Bavul ve Valiz Fiyatları

Bavul ve valiz fiyatları valiz boyutuna, kullanılan malzemeye ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Büyük boy valiz fiyatları küçük boy valiz fiyatlarına göre daha yüksek olmasına rağmen uzun soluklu tatil ve yolculuklarınızda daha fazla konfor sunar. Eğer sık ziyaretler gerçekleştiriyor ve ortalama bir süre yolculuk yapıyorsanız orta boy valiz fiyatları hem siz hem de bütçeniz için en ideali olacaktır. Bu sebeple valiz ve bavul fiyatlarını değerlendirmeden önce kullanımlarınıza en uygun olacak modeli seçmelisiniz. Yolculuk konforunuzu artıracak bir diğer seçenek olarak valiz setlerini düşünebilirsiniz. Her boydan valize tek seferde sahip olmayı düşünüyorsanız Valiz Seti kategorimizi ziyaret ederek tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bunları Biliyor muydunuz?

  • Göze çarpan renklerdeki bavullar havaalanları gibi kalabalık ortamlarda çantanızın kaybolmasını engeller.
  • Havaalanlarındaki ağırlık sınırından dolayı hafif bavullar almanız daha fazla eşya taşımanıza yardımcı olur.
  • Tekerlekli valizler taşıma kolaylığı sunduğundan en çok tercih edilen modellerdendir.

Bavul & Valiz Seçerken Bunlara Dikkat!

  • Çekçekli valiz alırken yüksekliğinin boyunuza uygun olup olmadığına dikkat edin.
  • Çekçekli valiz ve bavulların kayma ya da takılma yapmamasına dikkat edin.
  • Valiz ve bavul alırken mutlaka dikişlerine bakın.