BAVUL & VALİZ

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Mçs Bavul & Valiz

Seyahat ederken ilk ihtiyaçlarımızdan biri valizlerdir. Birbirinden farklı boy ve modellere sahip valizler, yolculuk esnasında ve gittiğiniz her yerde rahat edebilmeniz için özel olarak tasarlanır. Seyahat ederken değerli eşyalarınızı yanınızda taşırken güvenceye almak için doğru valizi seçmelisiniz. İhtiyaçlarınıza cevap verebilecek, pratik kullanıma sahip ve sağlam valizler uzun süreli kullanım açısından oldukça önemlidir. Bavulun yapıldığı materyal bu aşamada oldukça önem kazanır. Seyahat sırasında valizinizin zarar görme ihtimaline karşılık kaliteli materyalden yapılmış olanları tercih etmelisiniz. Mçs valiz, kullanıcıların bu ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak birçok model ve renge sahip geniş ürün gamının yanı sıra çok farklı tasarımları da ürün yelpazesine katmıştır. Her yaşa ve zevke hitap edebilecek ürün tasarımları sayesinde oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Kabin boy valizler ve çocuk valizleri de bu tasarımlar arasında yer alır. Tek tek satın alabileceğiniz gibi üçlü set olarak da bu valizlere sahip olabilirsiniz. Bu sayede farklı seyahatlerinizde farklı boylardaki valizlerinizi kullanabilirsiniz. Sürekli seyahat eden biriyseniz, orta ya da büyük boy valizler size yeterli depolama imkanı verir. Değerli ya da seyahat süresi boyunca yanınızda olması gereken bir eşyanız var ise kabin boy valizler size yardımcı olur. Kısa süreli seyahatleriniz için de kabin boy valizler son derece kullanışlıdır.

Mçs Bavul Valiz Modelleri

Mçs Bavul Valiz Modelleri

Seyahat ederken seçeceğiniz birden fazla bavul modeli bulunur. Mçs valiz modelleri dış kabuk malzemesine göre ikiye ayrılabilir. Sert kabuk olarak isimlendirilen fiber ya da polycarbonate ve kumaş bu malzemelerdendir. Kumaş kullanılarak yapılan bavulların ortasında körük olarak isimlendirilen gizli bir bölme bulunur. Fermuar ile kullanılan bu bölge açıldığında valiziniz büyür. Ayrıca kumaştan yapılmış valizlerin üzerinde fermuarlı bir ya da iki küçük göz daha bulunur. Sert kabuğa sahip bavullarda bu özellik genel olarak bulunmaz. İki bavul modelinde de oldukça geniş bir renk yelpazesi vardır. Zevkinize en uygun rengi seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Bavul modellerini boyutlarına göre ayırmak da mümkündür. Büyük boy, orta boy ve kabin boy olmak üzere üçe ayrılır. Bu modellere makyaj çantası olarak isimlendirilen valizleri de ekleyebilirz. Mçs büyük boy valizler 105 litre, orta boy valizler 65 litre ve kabin boy valizler 41 litre iç hacme sahiptir. Boyları ise sırasıyla 75 cm, 65 cm ve 55 cm’dir. Uçak ile seyahat edecekseniz Mçs kabin boy valizleri yanınıza alabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı ya da sürekli yanınızda olması gereken eşyalarınızı kabin boy valiz ile yanınızda taşıyabilirsiniz. Makyaj çantası olan valizin boyutu ise 30 cm’dir. Tekerlekli bavulunuzun üst kısmına takmanız için tasarlanmış özel bir bölmesi bulunan makyaj çantası ile kozmetik ürünlerinizi güvenle taşıyabilirsiniz. Farklı boylarda tasarlanmış bu bavulları set halinde ya da tek tek satın alabilirsiniz. Set seçenekleri de farklı şekillerde kombinasyonlara sahiptir. Büyük, orta ve kabin boylara sahip set seçeneğinizin bulunmasının yanı sıra büyük, orta ve makyaj çantasının bulunduğu setler de seçenekleriniz arasındadır. Bunların yanı sıra çocuklarınız için özel tasarlanmış bavullar da bulunur. Çocuk valizlerinin de büyük, orta ve kabin boyları bulunur. Çocuklarınız için özel olarak tasarlanan bu bavullar sert kabuk malzemeden yapılmıştır. Çocuklarınızın sevdiği kahraman ya da karakterlerin üzerinde bulunduğu valizleri çocuklarınız çok sevecek ve yolculukları sırasında kendileri taşımak isteyecektir. Hem kendiniz ve çocuklarınız hem de sevdikleriniz için hediye olarak alabileceğiniz bu özel tasarımlı valizler ile seyahatleriniz oldukça keyifli bir hale gelecektir.

Mçs Bavul Valiz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mçs Bavul Valiz Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bavul satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunur. Bunlardan ilki valizinizin kaliteli bir malzemeden yapılmış olmasıdır. Seyahatleriniz sırasında özellikle bir uçak yolculuğu yapıyorsanız bavulunuz dikkat edilmeden aktarılır. Bu durum valizinizin zarar görmesine sebep olabilir. Sert kabuğa sahip bir valiz seçerken, sorun yaşamamak için malzemesini ve dayanıklılığını dikkatlice incelemelisiniz, böylece en doğru kararı verebilirsiniz. Darbeye dayanıklı olması gerekli bir özelliktir. Eğer kumaş bir bavul alacaksanız su geçirmez ve yüksek kaliteli bir kumaş olması gerekir. Bu sayede içindeki eşyalarınız zarar görmeden seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Valizin dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımı için önem teşkil eden bir diğer konu da fermuar ve dikiş kalitesidir. Tekerleklerin sağlamlığı ve her yöne hareket kabiliyeti de seyahat sırasında önem taşır. Satın aldığınız valiz son derece kaliteli olabilir ama onu taşıyacak olan tekerlekler uygun değilse bavulunuzdan verim almanız zorlaşır. Önemli noktalardan bir diğeri ise çekçek boyu ve malzemesidir. Bavulla bağlantı noktaları sağlam ve iyi monte edilmiş olmalıdır. Özellikle büyük boy valizler dolu olduğunda bir hayli ağır olduğu için çekçek kısmının dayanıklı malzemeden yapılmış olması önemlidir. Valiziniz boşken ne kadar ağır olduğu da önemlidir. Kendisi ağır olan valizler birde eşyalarınızla dolduğunda iyice ağırlaşacaktır. Bu durum sırt ağrısı ve bel ağrısı gibi sağlık sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Bu sebeple valiz satın alırken boş durumdaki ağırlığını da hesaba katabilirsiniz. Seyahatleriniz sırasında valizinizin daha kolay ve farkedilir olması ise size fayda sağlayacak püf noktalardan biridir.

Mçs Bavul Valiz Fiyatları

Mçs Bavul Valiz Fiyatları

Valiz satın almaya karar verdiğinizde öncelikli olarak hangi boy ve hangi modelde bir bavula ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Çünkü valiz fiyatları boylarına ve özelliklerine göre farklılık gösterir. Büyük boy ve orta boy valizler uzun seyahatler için daha uygundur. Eğer uçak ile seyahat edecekseniz bagaja teslim etmeniz gerekir. Bunun yanı sıra kısa süreli bir seyahate çıkıyorsanız yanınıza daha az eşya alacağınız için kabin boy valiz tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu valizler, uçak seyahatlerinizde de yanınıza alabileceğiniz için havalimanından çıkarken bagaj beklemeden kısa sürede ayrılmanızı sağlar. Nasıl bir valize ihtiyacınız olduğunu belirledikten sonra gerekli incelemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Bavul fiyatlarını etkileyen en önemli unsurlardan biri kaliteli malzemeden üretilmiş olmasıdır. Tasarımı ile ilginizi çeken ve uygun fiyatlı bir bavulu kolayca bulabilirsiniz. Ancak tasarımının yanı sıra yapıldığı malzemeyi titizlikle incelemek doğru kararı vermenizde faydalı olur. Çünkü kaliteli malzemelerle üretilmeyen valizler sizi seyahatiniz esnasında yarı yolda bırakabilir. Bu tür durumlardan kaçınmak için, incelemenizi daha detaylı ve dikkatli yapıp bütçenizi ihtiyaçlarınız oranında belirleyerek, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir valiz seçmek uzun vadede avantaj sağlar. Satın alınan bavulların birçoğu siyah ya da koyu renklere sahiptir. Bu sebeple bavulunuzu teslim alırken dikkat etmeniz gerekir. Ama tarzınızı yansıtan daha canlı ya da parlak renklerde bir valiz tercih ederseniz herhangi bir karışıklık yaşamadan bavulunuzu kolayca tanır ve teslim alabilirsiniz. Valizinizde bulunan isimlik kısmına isminizi ya da sizi temsil eden birkaç kelimeyi yazarak valizinizi kolayca bulmayı garantiye almış olursunuz. Bu sebeple bavul satın alırken isimlik kısmının olmasına dikkat edebilirsiniz. Mçs valiz yorumlarını ürün sayfası üzerinden okuyabilirsiniz. Mçs valiz kullananların yaptıkları bu yorumlar size yol gösterir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun en doğru valizi bulabilirsiniz. Mçs valiz fiyatlarına ürün Bavul & Valiz kategorimiz üzerinden kolayca ulaşabilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.