TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Altın Takılar

için 106 sonuç bulundu.

Roberto Bravo Altın Takılar

Periyodik tabloda “Au” simgesi ile gösterilen altın; yumuşak ve sarı renkli bir elementtir. Altın; doğada serbest bir şekilde bulunması, diğer elementler ile tepkimeye girmemesi, kolay işlenebilmesi gibi özellikleri sayesinde ilk çağlardan beri insanların en çok dikkatini çeken element olmuştur. Kolaylıkla tepkimeye girmeme özelliğinden dolayı altın doğada paslanmaz veya renk özelliklerini kaybetmez. Altın saf halinde iken çok yumuşaktır ve bu özelliği ile kolaylıkla işlenebilir. Sahip olduğu bu özellikler altını kıymetli bir element haline getirmiştir. Altın kolaylıkla işlenerek şık takılar elde edilebilir. İyi işlenmiş bir Roberto Bravo altın takısı ile tüm gözleri üzerinize çekebilirsiniz. En yüksek işçilik kalitesi ile sizlere sunulan Roberto Bravo çeşitleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Size en uygun Roberto Bravo kolye ile şık bir kombin elde edebilirsiniz.

Roberto Bravo Altın ile Tüm Gözler Üzerinizde

Roberto Bravo Altın ile Tüm Gözler Üzerinizde

Altın takılar insanoğlunun ilk uygarlıklardan beri kullandığı bir ziynet eşyasıdır. Günümüzde bilinen en eski altın takılara, M.Ö. 2000 yılında Peru uygarlığının yaşadığı bölgede rastlanmıştır. Altın saf hali ile yer kabuğu katmanlarının içerisinde bulunmaktadır. Derinlerde bulunduğu için altını çıkartmak farklı işlemler gerektirir. Çıkarması zahmetli olan altının işlemesi her ne kadar kolay olsa da, doğru ellerde işlendiğinde bir sanat eserine dönüşür. Doğru seçilmiş bir altın takı ile birleştirdiğinizde harika kombinler ortaya çıkartabilirsiniz. Sayfamızda bulunan Roberto Bravo kolye çeşitlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz. Takılar kombilerinizin vazgeçilmezleridir. Temel takılar arasında küpe de önemli bir yer tutmaktadır. Kıyafet ve şıklığınızın olmazsa olmaz tamamlayıcı parçası küpelerdir. Seçiminizi yaparken size ve kombininize en uygun büyüklükte ve şıklıkta modeli seçmenizde fayda var. Küpe seçiminizi yaparken mevsimsel durumları göz önünde bulundurabilirsiniz. Kış aylarında daha çok detaylı modeller tercih ederek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Seçeceğiniz küpe renk ve modelinin hem fiziksel yapınız hem de kıyafetinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Küpenin yanında önemli bir altın takı da yüzüktür. Doğru seçilmiş bir Roberto Bravo yüzük tarzınızı çok iyi bir şekilde yansıtmanızı sağlar. Yalnızca alyans olarak değil, evlilik tekliflerinizde veya alyans olarak kullanabileceğiniz altın yüzüklerin seçiminde bazı önemli kriterlere dikkat etmeniz de fayda var. Genelde çift olarak kullanılan alyanslarda, iki tarafında tarzına uygun modelleri seçebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Roberto Bravo altın set modelleri arasından size ve eşinize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Yüzük ve kolyenin yanında doğru seçilmiş bir kolye de tarzınız için çok önemlidir. Kolyelerinizi seçerken simetri ve renk gibi özelliklere dikkat etmelisiniz. Ten renginize göre bir kolye seçimi yapmanızda fayda var. Kolyenizin formunun da karakterinizle bir uyum içerisinde olması dikkat çekmenizi sağlar. Çeşitli davet veya organizasyonlarda kullanabileceğiniz farklı formlara sahip altın kolyelerin yanında, günlük olarak kullanabileceğiniz daha klasik modellere sahip Roberto Bravo altın kolye çeşitlerine de yönelebilirsiniz.<

Roberto Bravo Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Roberto Bravo Altın Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altın ziynet eşyaları, altının sunduğu kolay işleme özellikleri sayesinde geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Birçok farklı tasarıma sahip olan altın ziynet eşyaları arasında mutlaka kendinize uygun bir tane bulabilirsiniz. Altın ziynet eşyanızı seçerken asıl önemli olan nokta fiziğinize en uygun ve en rahat kombin yapabileceğiniz modeli bulmaktadır. Kolye tasarımlarını seçerken doğru yapılmış bir zincir tercihi ile, kolyenizin ucunu farklı kombinlerinize göre değiştirerek farklı kıyafetler ile kullanabilirsiniz. Ucu değiştirilebilen Roberto Bravo kolye modelleri ile farklı bir kullanım şekli sağlayabilirsiniz. Yalnızca bireysel kullanım için değil sevgilinize, annenize, kız arkadaşına hediye edebileceğiniz altın ziynet eşyaları kadınların şıklığını tamamlayan en önemli aksesuardır. Hediye olarak vereceğiniz bir altın ziynet eşyasının seçimini yaparken, hediye edeceğiniz kişinin yaşı, fiziksel özellikleri gibi kriterleri göz önüne alırsanız, isabetli bir tercih yapma ihtimaliniz yükselecektir. Figürlere sahip modeller daha çok genç yaştaki insanlar için tercih edilebilir. Roberto Bravo kelebek kolye fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Figürlere sahip modellerin yanında daha olgun bireyler için taşlı ve klasik modeller daha çok tercih edilmektedir. Hediye olarak alacağınız altın ziynet eşyalarında hediye sahibinin tarzını da dikkate almalısınız. Klasik tarza sahip kişiler için taşsız ve sade modelleri tercih edebilirsiniz. Gösteriş veya şıklığı seven kişiler içinse taşlı ve işlemeli modelleri inceleyebilirsiniz. Kendiniz için veya hediye olarak satın alabileceğiniz Roberto Bravo takı fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde sunulmaktadır. Altın ziynet eşyalarının fiyatları belirlenirken kullanılan altının ayarı, yapılan işçiliğin miktarı gibi farklı kalemler hesaplanır. Yüksek ayara sahip altın kullanılarak yapılmış bir takı ile düşük ayarlı altından yapılmış takılar arasında fiyat olarak fark vardır. Her bütçeye uygun şık ve zarif bir model mutlaka bulunmaktadır. Önemli lan takı seçiminizi yaparken kullanacak olan kişinin tercihleri ve fiziksel özelliklerini göz önünde bulundurmanızdır. Doğru seçilmiş bir altın ziynet eşyasını değerini kaybetmeden uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Farklı ayar altınlar kullanılarak üretilmiş olan her bütçeye uygun modele sahip Roberto Bravo ürün fiyatları için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Roberto Bravo Altın ile Şıklığınızı Tamamlayın

Roberto Bravo Altın ile Şıklığınızı Tamamlayın

Altın ürünlerinin saflığını ifade etmek için “ayar” kelimesi kullanılır. Altın ziynet eşyaları üretilirken altının içerisine işçiliği kolaylaştırmak ve ürünün fiyatını ayarlamak için bir miktar diğer metaller de katılır. Ayar kelimesi, altının içerisine karıştırılan bu metaller oranını anlatmak için kullanılır. 24 ayar saf haliyle hiçbir metal karıştırılmadan üretilmiş altını ifade ederken, 18 ayar bir altın üründe 6/24 oranında gümüş kullanılmıştır. Altın ürünler ayarının yanında farklı renk çeşitleri ile de kullanıma sunulmaktadır. Genellikle bilinen sarı rengin yanında altının beyaz ve kırmızı gibi farklı renk seçenekleri de kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı model ve renk seçeneklerine sahip Roberto Bravo bileklik modelleri ile görünüşünüze şık eklemeler yapabilirsiniz. Altının rengini belirleyen önemli bir etmen karıştırıldığı metaldir. Saf halde bulunan altın gümüş ile karıştırıldığında sarı, bakır ile karıştırıldığında kırmızı, platin ile karıştırıldığında ise beyaz rengini alır. Kadınların şıklığının tamamlayıcısı olan altınların, farklı renklerde sunulması farklı kombinler yapılmasına olanak sağlar. Siz de kendiniz için veya hediye olarak alabileceğiniz Roberto Bravo altın ürünleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Evlilik tekliflerinin vazgeçilmezi olan altın yüzükler ile evleneceğiniz kişiye kendini özel hissettirmeniz mümkün. Sürpriz bir evlenme teklifi yapmadan önce veya hediye alırken yüzük seçiminde dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunmaktadır. Yüzüğü takacak kişinin parmak ölçüsünü bilmek oldukça önemlidir. Parmağa göre alınmayan bir yüzük tatsız sürprizler doğurabilir. Parmak ölçüsünün yanında el yapısı da önemli bir etkendir. Yüzüğü takacak kişinin el yapısına göre kısa parmaklara sahip birine ince ve zarif modeller seçilebilirken, daha uzun parmaklarda büyük modeller de hoş durmaktadır. Alacağınız yüzüğün rengi de kişinin zevkleri ile uyumlu olmalıdır. Doğru renk seçimi ile şık ve modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Sayfamızda bulunan Roberto Bravo yüzük fiyatları arasında bütçenize ve zevkinize en uygun modelleri bulabilirsiniz. Hediye olarak alacağınız yüzüğün yanında onun ile uyumlu bir kolye tercihi de yapabilirsiniz. Birbiri ile uyumlu seçilmiş yüzük ve kolyenin birleşimi şıklık tamamlama konusunda yardımcı olacaktır. Doğru seçilmiş bir yüzüğün tamamlayıcısı olarak alabileceğiniz Roberto Bravo kolye fiyat seçenekleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. Altın Takılar kategorisini ziyaret edebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Roberto Bravo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1Viva (13)
22Ala (70)
22bilezik (148)
2B Trendy (5)
4xtyle (158)
AHISKA (5)
Akgold (34)
Akmel (35)
Albatrose (1)
Allegro (325)
Altın Plaza (1384)
Altın Sepeti (1519)
Altınaşkı (554)
Altınbaş (2020)
Altınkaynak (241)
Altınkufe (375)
Altınköşe (219)
Altınsay (1)
Altınzadem (581)
Anka Takı (115)
ANU (88)
Ardengold (117)
Ariş (221)
Arpaş (1414)
Asgold (9)
Aslı Gold (1746)
Asya (2)
Ata Kuyum (1)
Atasay (60)
AtlasGold (88)
Ay Store (19)
Aydın Gold (463)
Aygold (1)
Bayargold (1824)
Besay Gold (247)
Bigoldi (623)
Bilezikci (3069)
Bilezikhane (1787)
BOLISSO (301)
Borg (3)
bybalkan (11)
byromagold (24)
Bys Gold (8)
Can Mello (37)
CEMCEM (125)
Cetaş (57)
Chavin (63)
Cigold (266)
Cipgold (220)
Cnr (371)
D Diamond (5)
d'Arc (2)
Devin (9)
Diamanti (18)
Diamine (13)
Dimara (82)
DncSilver (2)
E-Kolye (12)
Ejoya (182)
Ekol (1)
Eldas (74)
Elegant (48)
Elika Gold (703)
Elit (1)
Ena (2)
Engingold (1053)
EsGold (1303)
eXtore (57)
Fagold (395)
Favori (124)
Favori Gold (1882)
FMD Gold (20)
Gaiagold (39)
Gizil (65)
Glorria (831)
Goldium (23)
Goldstore (679)
Gonca Gold (21)
Gülaylar (2227)
Güliş (25)
Hakgold (2)
In Love (110)
İncigems (30)
İpeksilver (106)
İryum (665)
Jival (12)
Joya'mor (4)
Kaçkar Gold (190)
Koçak Gold (382)
KRD (268)
KRT (13)
Kuyucu (431)
Kuyumcu (3285)
Kuyumcunuz (668)
Kybele (1)
Label (4)
Lila (1)
Lilarote (445)
Lizay (28)
Locca (10)
Macide (2)
Macit Gold (23)
Macitgold (11)
MaGümüş (54)
Mardeluz (78)
Melis Gold (226)
Milades (1258)
Minaliva (139)
Miss Tubi (2)
MLT GOLD (273)
ModaKulesi (145)
Modam Gold (79)
My Choice (43)
Myra Gold (1050)
Mücevheravm (266)
Nar Altın (323)
Nefertiti (20)
Nevinci (2)
onelove (1)
Online Takı (323)
Orjinal (12)
Oromini (11)
owlo (1)
OyistGold (175)
Penna Jewels (335)
Piano (101)
Pigado (8)
Raynagold (68)
Regardema (1)
Regold (5)
SAAC (1)
Safir (851)
Sarraf (263)
Sarraff (17)
Sembol Gold (1091)
Semiz Altın (518)
SHR (8)
Siempre (968)
Siena (522)
Swarovski (4)
Tekin Gold (91)
Tektaş (990)
Tiagold (285)
Ukba Gold (86)
Yamachi (40)
Yamanlar (6)
Zarif (11)
ZEREZ GOLD (228)
Zümrüt (54)
ÇGK (5)
Çilek (6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (6)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Zincir Uzunluğu

(27)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL