Filtreleri Temizle
Marka
Poçan Kuyumculuk

Kategoriler

Marka

Krd
KRD
Ena
Gen
Anu
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Altın Takılar

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  İki Renk Halka Küpe

  (0)
  2.299,00 TL 1.954,15 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Burç Kolye Ucu

  (0)
  4.252,50 TL 3.438,75 TL
  +

Poçan Kuyumculuk Altın Takılar

Sevgililer gününde, yıldönümlerinde ya da doğum günlerine sevdiklerine hediye arayışında olanların genellikle ilk tercihi altın takı ve mücevherat olmaktadır. Bunlar değerini zamanla yitirmeyen, sevginizi gösterebileceğiniz kıymetli hediyeler arasında yer alır. Ömürlük olan altın takı modelleri sadece hediye olarak değil günlük aksesuar olarak da sıklıkla tercih edilir. Bunlar farklı ayar ve gramajlarda olsalar da genellikle 14 ayar ve 22 ayar olan altın takılar popülerdir. Zamanla kararma, kırılma, yıpranma gibi deformasyona uğramaması uzun ömürlü olması için önemlidir. Kimileri sarı altın severken kimileri daha zarif olduğunu düşündükleri beyaz altına yönelebilir. Poçan kuyumculuk ise yüzlerce farklı çeşidini sarı ve beyaz altın ile imal eden markalardan birisidir. Yüzük, kolye, küpe, bileklik gibi çeşitli takılarında farklı modellere yer vererek her zevke hitap eder. İhtişam ve gösterişten yana seçimini kullanmak isteyenler de sadeliğin getirdiği zarafetin temsilcisi olmak isteyenler de Poçan kuyumculuk ürünleri arasında kendilerine göre alternatifler bulabilir. Poçan kuyumculuk beştaş modelleri evlenme tekliflerinde ya da sevgililer gününde partnerinizi mutlu edebilir. Arkadaşa ya da aileye hediye edilebilecek Poçan kuyumculuk harf yüzük modelleri de revaçtadır. Bunlar ya kişinin kendi adının ilk harfini ya da hediye eden kişinin ilk harfini değerlendirerek duruma göre seçilebilir. Çift yüzükleri olarak da kullanılabilecek bu modellerin yanı sıra baget yüzükler de markanın beğenilen ürünlerindendir. Yüzlerce çeşit arasında sevdiklerinizi mutlu edebilecek Poçan kuyumculuk altın takı modelleri yanı sıra farklı markaların ürünlerini de görmek için altın takılar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Poçan Kuyumculuk Altın Takı Çeşitleri Nelerdir?

Poçan Kuyumculuk Altın Takı Çeşitleri Nelerdir?

Poçan kuyumculuk; özel günlerde sevdiklerinize kendini daha özel hissettirecek değerli hediye alternatiflerine bünyesinde yer verir. Bunlar arasında evlilik tekliflerine şahitlik edebilecek yüzükler, her an sevdiklerinizin yanındaymış hissi verebilecek kolyeler ve daha pek çok alternatif bulunmaktadır. Değerli anların tanığı bu özel hediyeler arasında balık sırtı motifine sahip Poçan kuyumculuk baget yüzük modelleri öne çıkar. Bunlarda sıkıştırılmış pırlanta taşlar kullanılarak ışıltısı artırılmıştır. Sarı altından üretilen bu modeller, dayanıklı olması adına 14 ayar altın karışımına sahiptir. Aynı zamanda 2,79 gram ağırlığında hafif bir yüzük olması parmağı yormamasında etkili olmuştur. Ortada kullanılan büyük taşın etrafı 18 adet küçük boyutlarda çevresini saran taşlarla süslenmiştir. İki şeritli bir büyük iki orta boy taş ile tasarlanan baget modelleri de beğenilenler arasındadır. Zarif ve şık tasarımlı bu yüzüğün her yerinde minik taşlara yer verilmiştir. Bunlar baget taşlı Poçan kuyumculuk küpe modelleri ile set haline getirilebilir. Takıların birbiri ile uyumuna dikkat eden kişiler için bu detay hediyeyi daha anlamlı kılabilir. Işıltılı yapısıyla parlayan baget yüzük haricinde Poçan kuyumculuk yıldızlı yüzük modelleri de tercih edilebilir. Bunlar farklı çeşitlerde tasarlanmakla birlikte aralarında taş detaylı olanlar dikkat çekmektedir. Ortada taşlı yıldız motifi kullanılan modelin sağ ve sol kısmında sade tasarımlı 3'er adet yıldız bulunmaktadır. Dikkat çekici yapıya sahip bu tasarım 1,37 gram ağırlığındadır. Hem tek başına estetik duran hem de kolye ucu kullanımına olanak tanıyan Poçan kuyumculuk zincir modelleri de keyifle kullanılabilir. Bunlar farklı kalınlıklarda ve gramajlarda olan çeşitler arasındadır. Balık sırtı dizaynından yararlanılan zincirler genellikle 70 cm ince halata sahiptir. Bunlar kolye ucu geçirmeye gerek kalmadan kullanılabilecek, 2.56 gram ağırlığında dolgun modellerdendir.

Poçan Kuyumculuk Altın Takı 22 Ayar Çeşitleri Hangileridir?

Poçan Kuyumculuk Altın Takı 22 Ayar Çeşitleri Hangileridir?

Altının en saf haline yakın olan 22 ayar takı modelleri, değer kaybına uğramaması, kararma yapmaması ve daha yumuşak olması sebebiyle tercih edilir. Özellikle bileklik ve yüzüklerde esnek olması, ufak farklar sebebiyle beden sorunu yaşanmasını önleyebilir. Kadınların aksesuar olarak aldıkları, aynı zamanda yatırım türü olarak da baktıkları 22 ayar altın takılar farklı çeşitlerde sunulmaktadır. Poçan kuyumculuk seçenekleriyle ulaşılacak, usta işçiliğe sahip altın takı modelleri arasında 22 ayar seçeneği de yer almaktadır. Bunlar arasında ayarlanabilir zincir uzunluğuna sahip, zarif ve ince tasarımıyla dikkat çeken nazar boncuklu Poçan kuyumculuk bileklik öne çıkar. Göz şeklinde nazar boncuğu ile süslenen model 22 ayar altındır ve kararma yapmaz. Daha ihtişamlı modellerden hoşlananlar ise taşlı bilekliklere yönelebilir. Bunlar kelepçe bileziklerden olup üstünde 3 şerit taş dizaynına yer verilebilir. Gece kıyafetleri ile uyumlu olabilecek bu kalın bilezik 10,30 gram ağırlığındadır. Sarı, kırmızı ve beyaz altından üretilmiş olması bileziği alışılmış altın sarısı tonundan uzaklaştırmıştır. Bu da ürüne ayrı bir ahenk katmıştır ve en çok tercih edilen modellerden olmasını sağlamıştır. Klasikten şaşmak istemeyenlerin, özellikle düğünlerde hediye edebilecekleri Rize kelepçe bilezik modeli de Poçan kuyumculuk ürünleri arasında bulunabilir. Genellikle 18,61 gram ağırlığa sahip modeller, kalın bileziklerdendir. Toka detayı ile birlikte 6 şerit birleşik görüntüsü modelin tercih edilme sebeplerindendir. Sarı altından üretilen bu modeller haricinde kutup yıldızı bilezikler de tercih edilebilir. Oldukça zarif tasarımlardan olan kutup yıldızı bilezikler kelepçeli modellerden olup, ince tasarıma sahiptir. Sarı altından üretilen modeller 3,71 gram ağırlığında olabilmektedir. Poçan kuyumculuk altın takı fiyatları güncel kurlar ile birlikte, işçiliğe, modele ve gramajına göre değişik aralıklarda olmaktadır. Altın takıların fiyatları sahip olduğu ayara göre de değişiklik gösterir. Takının ayarı yükseldikçe içerisinde daha çok değerli maden var anlamına gelir. Bundan dolayı altının fiyatının yükseliş ve düşüşünden en çok yüksek ayara sahip takılar etkilenir.

Poçan Kuyumculuk Altın Takı 14 Ayar Alternatifleri Nelerdir?

Poçan Kuyumculuk Altın Takı 14 Ayar Alternatifleri Nelerdir?

Kolay kırılma yapmayan 14 ayar altın modelleri; bakır ya da gümüşle birlikte en az %58 oranında saf altın karışımından elde edilir. Özellikle kolay kırılabilen alyans modelleri çoğunlukla 14 ayar altından yapılmaktadır. Takılarda ise kullanıma bağlı olarak kararma sorunu yaşanmaması ve uzun ömürlü olması adına 14 ayar seçenekleri tercih edilebilir. Poçan kuyumculuk altın takı modelleri arasında günlük kullanılacak kolye, küpe, bileklik gibi aksesuarlarda 14 ayar kullanılmaktadır. Poçan kuyumculuk pullu zincir modelleri kategoride öne çıkan parçalar arasındadır. Nazar boncuklu ve pullu olan zincir kolyeler ise günlük olarak rahatça kullanılabilir. Bunlar 5,15 gram ağırlıkta ve 14 ayar sarı altından üretilmektedir. Ayarlanabilir zincir uzunluğuna sahip olması ise ürünün önemli özelliklerindendir. Bir sıra nazar boncuğu ve bir sıra pul kullanılan modelde sarı pullara ek bir tane de siyah parlak pul kullanılmıştır. Bu ürünün dinamiğini artırmayı sağlarken benzer modelin sadece yuvarlak siyah pullar ile bezenmiş olanı da bulunmaktadır. Bunlar boyunda ters dönebilen ve arkası sarı pul olan çeşitlerdir. Bu da tasarımda değişik bir imaj oluşturulmasına olanak tanır. Pullu ve dorikalı modeller de Poçan kuyumculuk kolye kategorisinde yer alır. Bu modellere kolye ucu da takılarak kullanılabilir. Böylece zincir daha kullanışlı hale getirilebilir. Genellikle 9,43 gram ağırlığa sahip bu modeller haricinde sıkı pullu zincirler de vardır. Diğerlerine kıyasla çok daha fazla pul ile tasarlanması ürünün daha ağır olmasına sebep olmuştur. Toplamda 14,80 gram gelen bu kolye 70 cm kalınlığına sahiptir. Buna karşın uzunluğunun ayarlanabilir olması kişiye göre ayar yapabilme olanağı sunmuştur. Poçan kuyumculuk altın takıları arasından beğendiğinizi sepetinize ekleyebilir ve kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz şık takılara sahip olabilirsiniz.