Taşsız Yüzük

Kategorimizde yer alan yüzük modelleri taşsız yapıdadır. Siz de taşsız altın yüzük modellerinden takmayı seviyorsanız, hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz. Günlük hayatta bijuteri takılar takmaktan yana değilseniz, altın yüzükler takmayı tercih edebilirsiniz. Altın, değerli bir maden olduğu için uzun süre kullanılabilme imkanı sunmaktadır. Uzun süre kullanabileceğiniz yüzük modelleri arıyorsanız, altın yüzükleri tercih edebilirsiniz. Altın yüzük modelleri arasında bir de eklem yüzüğü bulunmaktadır. Parmaklarınızın zarif ve şık görünmesini sağlamak için siz de eklem yüzüğü takmayı tercih edebilirsiniz. Uzun süre kullanabileceğiniz eklem yüzüğü arıyorsanız altın eklem yüzüğü modellerini inceleyebilirsiniz.

Kategorimizde yer alan taşsız yüzük modelleri aynı zamanda en ideal hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. Özel günlerde sevgilinize ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, kategorimizde yer alan altın yüzük modellerinden biri ideal olabilir. Sevgililer Günü hediyesi, doğum günü hediyesi ve yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında yer alan altın yüzük modellerinden dilediğinizi tercih edebilir ve sevgilinize hediye edebilirsiniz. Altın, dayanıklı bir maden olduğu için uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Hediye ettiğiniz kişi yüzüğü uzun süre kullanabilir ve kullandıkça da sizi hatırlayabilir. Annenizi ya da eşinizi mutlu etmek için altın yüzük almayı tercih edebilirsiniz. Taşsız altın yüzük fiyatları, altının karat derecesine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Taşsız altın yüzük modelleri ve fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek hoşunuza gideni anında satın alabilirsiniz.

Taşsız altın yüzükler gibi bir de taşlı altın yüzük modelleri de bulunmaktadır. Gösterişli takılar takmayı ve tüm dikkatleri üzerinize toplamayı seviyorsanız, taşlı altın yüzük modellerini tercih edebilirsiniz. Çok sade bir elbisenizi tamamlamak ve oldukça şık görünmek için büyük taşlı yüzük modellerinden birini takmayı tercih edebilirsiniz. Çok sade ve düz bir elbisenizi göz alıcı kılmak ve tüm gözleri üzerinize toplamak için renkli taşlı yüzük modellerinden takabilirsiniz. Kırmızı taşlı yüzük modelleri, mavi taşlı yüzük modelleri ve yeşil taşlı yüzük modelleri en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Tüm bu yüzük modellerini incelemek için taşlı altın yüzük kategorisine göz atabilirsiniz.

Taşsız Yüzük

için 923 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (799)
22 Ayar (17)
8 Ayar (7)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(1)
(2)
Akmel (17)
Altınbaş (47)
(4)
(1)
Besay Gold (114)
Bilezikci (34)
(3)
(3)
(1)
Cigold (10)
(4)
ENES (9)
(1)
Felusya (8)
(5)
Goldstore (55)
Kuyumcunuz (14)
(1)
(3)
(5)
(1)
Peraleda (10)
(2)
(3)
Safir (15)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (139)
Çift Renk (38)
Pembe (28)
Üç Renk (17)
Beyaz (15)
Kırmızı (12)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (31)
Burç (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(58)
(36)
(12)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL