Taşsız Yüzük

Altın taşsız yüzük kategorimiz birçok farklı markanın son trend tasarımlarını sizlere sunuyor. Kategorimizdeki taşsız yüzük modelleri, 8, 14, 22 ayar altından tasarlanmıştır. Sarı, pembe, beyaz, kırmızı, bronz renkli taşsız altın yüzük modellerinin yanı sıra çift renk (beyaz & sarı, pembe &beyaz vb.) ya da üç renk (sarı & pembe & beyaz, bronz & sarı & kırmızı vb.) altın yüzük modellerini de seçebilirsiniz.

Taşsız Yüzük Markaları Nelerdir?

Taşsız Yüzük Markaları Nelerdir?

Kategorimizde bulunan altın taşsız yüzük tasarımları bulunan birçok farklı markanın yeni yılın trendlerine uygun modelleri bulunmaktadır. Altın yüzük modelleri erkek tasarımlarında, daha sade ve daha büyük modeller ön plana çıkarken, taşsız altın yüzük modelleri bayan tasarımlarında figürler, detaylı desenler dikkat çekiyor. Pırlantakı, Ejoya, Yapar Jewellery, Zeyy Jewelry, Altın Sepeti, Altınbaş, Altınkaynak, Arpaş, Bee Jouel, Besay Gold, ENES, Fagold, Favori Gold, PNY Kuyumculuk, Reis Kuyumculuk, Roberto Bravo, Safir, Sembol Altın gibi birçok kaliteli ve ünlü markanın tasarımları arasından taşsız altın yüzük modelleri fiyatı karşılaştırabilir, bütçenize ve zevkinize en uygun yüzüğü seçebilirsiniz.

Taşsız Yüzük Çeşitleri Nelerdir?

Taşsız Yüzük Çeşitleri Nelerdir?

Altın taşsız yüzük modelleri, altının rengi, ayarı, tasarımı, yüzey tarzı, tasarımının teması bakımından farklılıklar göstermektedir. Kategorimizde 8, 14, 22 ayar altın yüzükler bulunmaktadır. Altının yüzeyi, farklı bir tasarımı meydana çıkaran niteliklerdendir. Parlak, kalemli, mat ve mineli olmak üzere farklı altın yüzey tipleri, yüzüğün dokusunu oluşturur ve tasarımında büyük bir etkiye sahip olur. Kategorimizde beyaz, altın, pembe, sarı, kırmızı gibi renklerde yüzük modelleri bulunmaktadır. Bunun haricinde 3 renk altın yüzük modelleri gibi farklı altın türlerinin kullanıldığı değişik tasarımlar da bulunmaktadır. Nadir tasarımlardan olan 3 renkli altın yüzük modellerinde, iç içe geçmiş geometrik desenleri, üç renk örme modeller göze çarpıyor. Yine çift renk yüzük modelleri, farklı tasarım seçenekleri sunuyor.

Kategorideki Taşsız Yüzük Modelleri Nelerdir?

Kategorideki Taşsız Yüzük Modelleri Nelerdir?

Kategorimizde bulunan yüzük modellerinden beyaz altın yüzük modelleri, sade tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Goldstore markasının 14 ve 22 ayar beyaz altın yüzük modellerinde, kelebek, kanat, kalp, kuş gibi figürler bulunuyor. Pırlantakı markasının beyaz altın yüzük erkek tasarımlarında, isimli yüzükler çok tercih ediliyor. Sarı altın yüzük modelleri arasında alyanslar, eklem yüzükleri, desenli ve kalemli yüzükler bulunuyor. En çok tercih edilen altın rengine sahip olan sarı altın yüzük modelleri, sarı altın yüzükler minimalist modern tasarımlardan geleneksel fantezi tasarımlarına kadar geniş bir tarz yelpazesi sunuyor. Hanoğlu markasının geleneksel işlemeli tuğralı yüzükleri, takılarında kültürel öğeleri bulundurmayı sevenleri kendine çekiyor. Altın Yüzük kategorimizde bütçenize ve zevkinize uygun yüzükler sizleri bekliyor.

Taşsız Yüzük

için 966 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Altın Ayarı

14 Ayar (925)
8 Ayar (10)
22 Ayar (6)
Başka bir kelime deneyin

Marka

(2)
Akmel (17)
Altınbaş (26)
Arpaş (11)
(1)
Besay Gold (114)
Bilezikci (35)
(3)
(3)
(1)
Cigold (10)
(2)
(5)
ENES (23)
Felusya (8)
(4)
Goldstore (62)
Kuyumcunuz (14)
(1)
(4)
(3)
(5)
Myra Gold (170)
(1)
Peraleda (10)
(2)
(3)
Safir (15)
(1)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (296)
Çift Renk (50)
Pembe (29)
Beyaz (17)
Kırmızı (17)
Üç Renk (16)
Bronz (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (31)
Burç (6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(63)
(35)
(11)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL