Taşsız Bilezik

için 1,166 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Taşsız Bilezik

Kategorimizde yer alan altın bilezik modelleri arasında taşsız bilezikler yer almaktadır. Taşsız bileziklerin üzerinde, taşlı bileziklerde olduğu gibi taşlı detaylar yoktur. Bu nedenle taşsız bilezik kategorisinde yer almaktadır. Taşlı altın bilezik modellerini incelemek isterseniz, taşlı altın bilezik kategorisine bakabilirsiniz. Taşsız altın bilezikler, özellikle nişan törenlerinde ve düğün törenlerinde gelinlere takılan en değerli hediyeler arasında yer almaktadır. Siz de düğünde geline altın takmak isterseniz, altın bilezik kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Altın bilezik fiyatları, altının karat değerine ve işçiliğine göre değişiklik göstermektedir. Taşsız altın bilezik modelleri arasında yer alan altın kelepçeler, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Yatırım amaçlı altın bilezik satın almak istiyorsanız, tercihinizi taşsız altın bilezik modellerinden yana kullanabilirsiniz. Taşsız altın bilezik modelleri arasında beyaz altın ve sarı altın görünümünde olanları bulunmaktadır. Taşsız bilezikler arasında yer alan hasır altın bilezik modelleri, özellikle gelinlere takılan en güzel altın bilezik modelleri arasında yer almaktadır. Burma altın bilezik de düğün takıları arasında yer almaktadır. Sevdiğiniz insanların düğününe giderken, onlara özel ve güzel bir hediye almak isterseniz taşsız altın bilezik modellerini kullanabilirsiniz. Taşsız altın bilezik fiyatları için kategorimize göz atabilirsiniz.

Taşsız altın bilezik modelleri arasında klasik modeller, spor modeller ve fantezi modelle bulunmaktadır. Günlük kullanım için altın bilezik modeli bakıyorsanız, fantezi altın bilezik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Fantezi altın bilezik modelleri arasında birçok çeşit bulunmaktadır. Fantezi altın bilezik çeşitleri ile günlük hayatta son derece şık ve gösterişli görünebilirsiniz. Çok sade bir gömleğinizle birlikte ya da çok sade bir bluzunuzla, fantezi altın bileziklerinizden birini takarak oldukça şık görünebilirsiniz. Bijuteri takıları takmayı tercih etmiyorsanız, altın bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. Altın, değerli bir maden olduğu için özellikle düğün ve nişan gibi önemli günlerde, evlenecek olan çiftlere katkı sağlamak için hediye edilir. Siz de sevdiğiniz insanlar için ya da kendiniz için altın takılar satın almak isterseniz, altın takılar kategorisinde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir ve dilediğinizi anında satın alabilirsiniz. Altın takılar arsında kolyeden yüzüğe, bileklikten küpeye kadar birçok şeyi bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bilezikci (388)
Veronya (119)
Ejoya (55)
Glorria (50)
Melis Gold (14)
Fiemma (10)
Arpaş (6)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Altın Ayarı

14 Ayar (721)
8 Ayar (295)
22 Ayar (11)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (111)
Çift Renk (21)
Üç Renk (10)
Beyaz (6)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Çocuk (32)
Evlilik (25)
Aşk (14)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(65)
(43)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün – Model Tipi

Spor (55)
Fantezi (47)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (18)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL