Yaka İğnesi

Yaka iğnesi modelleri arasında; kadın yaka iğnesi modelleri, erkek yaka iğnesi modelleri ve bebek yaka iğnesi modelleri yer almaktadır. Bayan yaka iğnesi modelleri, bayanların kıyafetlerini tamamlayacak şekilde üretilirken, erkek yaka iğnesi modelleri de erkeklere yakışacak şekilde tasarlanmaktadır. Yaka iğnesi ilk zamanlarda erkekler tarafından kullanılsa da daha sonra kadınlar da gömleklerle birlikte kullanmaya başlamıştır. Yaka iğnesi nereye takılır gibi sorularınız varsa; erkekler tarafından kullanılan yaka iğnesi, kravatın altında kalacak şekilde takılır. Bunun için gömleğin de yaka iğnesi kullanmaya uygun olması gerekmektedir. Günümüzdeki gömleklerde yaka iğnesi bulunmadığı için terzilerden destek alabilirsiniz.

En çok tercih edilen yaka iğnesi çeşitleri arasında spor kulüplerinin ve çeşitli özel kurumlarının amblemlerinin bulunduğu yaka iğneleri yer almaktadır. Siz de tuttuğunuz takımın renklerini gururla üzerinizde taşımak istiyorsanız, takımlara özel üretilen yaka iğnesi çeşitlerinden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Yaka iğnesi yapımı ile uğraşmak zorunda kalmadan, hazır yaka iğnelerini inceleyerek hem kendiniz için hem de çocuğunuz için yaka iğnesi satın alabilirsiniz. Yaka iğnesi modellerini incelemek ve dilediğinizi tek tık ile satın almak için hemen kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Çocuklarda kullanılan yaka iğnesi modellerinde nazar boncuğu bulunduğu için bunlar nazarlık görevi görmektedir. Siz de minik yavrunuzu nazardan korumak için bebek nazarlık çeşitlerinden satın alabilirsiniz.

Bebek nazarlık modelleri, bebeklerin giysilerinin üzerine takılarak kullanılır. Bebek yaka iğnesi çeşitleri arasında erkek bebekler için olanlar ve kız bebekler için olanlar bulunmaktadır. Kız bebekler için üretilen yaka iğnelerinin tasarımı pembe tonlarında olurken, erkek bebekler için üretilenler ise mavi renklerdedir. Bebek iğne modelleri arasında altın olanları bulunmaktadır. Altın bebek iğnesi modelleri ve altın bebek nazarlık modelleri için hemen kategorimizi inceleyebilirsiniz. Kız çocuklarını nazardan korumak için en çok tercih edilen bir diğer yöntem ise nazar boncuklu çocuk küpe modelleridir. Çocuk küpe modelleri arasında tek taşlı olanlar ve sallantılı olanlar yer almaktadır. Dilediğinizi satın alarak minik kızınıza takabilir ve kızınızın en az sizin kadar güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin ihtiyacı olan diğer tüm malzemeleri de anne ve bebek kategorisinde kolayca bulabilirsiniz.

Yaka İğnesi

için 1,832 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altınbaş (25)
Angelo (14)
Arpaş (6)
AX (99)
(3)
Bilezikci (21)
BRIANZE (15)
Damat (41)
(1)
(1)
(1)
(1)
(476)
(2)
Ejoya (8)
(2)
(4)
(4)
Gumush (91)
Gülaylar (108)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(5)
(2)
Oromini (482)
(5)
Setmila (8)
(1)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Altın (559)
Gümüş (137)
Bijuteri (23)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(53)
ve üzeri (59)
ve üzeri (62)
ve üzeri (64)
ve üzeri (64)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL