Yaka İğnesi

Yaka iğnesi, 1920’lerde popüler olmuş bir erkek aksesuarıdır. Yaka iğnesi modelleri zamanla kadınlar tarafından benimsendi. Yaka iğnesi gömlek modelleri, kravatın altında kalacak şekilde kullanılıyor. Bu şekilde kullanılabilmesi için gömleğin yaka uçlarında birer delik olmalıdır. Günümüzdeki hazır gömleklerde bu tasarım olmadığı için klasik yaka iğnesi kullanmak isteyenler gömleklerini terziye götürebilir. Eğer sizde yaka iğnesi nerede satılır diye soruyorsanız, kategorimizi inceleyerek birçok farklı markanın hem kadın hem erkek için binlerce çeşit yaka iğnesi modellerinin arasından seçim yapabilirsiniz.

Yaka İğnesi Modelleri Nelerdir?

Yaka İğnesi Modelleri Nelerdir?

En bilinen yaka iğnesi, düz ve yatay bir şekilde duran ve kravat ile birlikte kullanılabilen sade erkek gömlek yaka iğnesi modelidir. Daha sade ve klasik tasarımları sevenlerin tercih edeceği bu modellerin haricinde zincirli, taşlı ve daha dikkat çekici modellerde bulunmaktadır. Yaka iğnesi kadın modellerinde, gömlekle kullanılabilen modellerin haricinde kıyafet üzerinde tıpkı broş gibi tutturulabilen yaka iğnesi çeşitleri de bulunmaktadır. Kadın yaka iğnesi modellerinde, gösterişli taşlı yaka iğnesi tasarımları ön plana çıkmaktadır. Erkeklerde için ise, damatlık yaka iğnesi modellerinde safir, zümrüt, elmas gibi değerli taşlardan ya da oniks, firuze gibi doğal taşlardan tasarlanmış şık çeşitler bulunmaktadır.

Yaka İğnesi Çeşitleri Nelerdir?

Bu Kategoride Bulabileceğiniz Yaka İğnesi Çeşitleri Nelerdir?

Yaka iğnelerinin en bilinen modeli pin (iğne) çeşididir. Kravat bağlandıktan sonra arkada kalan erkek yaka iğnesi modellerinde bronz ve altın renk modeller daha çok tercih edilmektedir. Yaka iğnesi erkek modelleri, eğer iş hayatında kullanılacaksa taşsız, minimalist tasarıma sahip daha sade modeller tercih edilebilir. Özel günler ve iş hayatı dışında kullanmak için ise taşlı ya da işlemeli daha fantezi modeller tercih edilebilir. Yaka iğnelerinin bebekler için modelleri de vardır. Yeni doğan bebeklere ve annelerine hediye olarak götürülen bebek yaka iğnesi modellerinde genellikle nazar boncuğu, yonca gibi uğur sembolleri bulunuyor. Hediye olarak tercih edilen yaka iğneleri genelliklealtın yaka iğnesi ya da gümüş yaka iğnesi gibi değerli modellerden seçiliyor. Doğum mevlütlerine, erkek bebeklerin sünnet törenlerine hediye arıyorsanız bebek altın yaka iğnesi modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yaka İğnesi Markaları Nelerdir?

Yaka İğnesi Markaları & Fiyatları Nelerdir?

Erkek yaka iğnesi modelleri, ilk kullanıldığında amaçları, yakaların düzgün durmasını sağlamaktı. Zamanla şık bir aksesuara dönüşen yaka iğnelerini kadınlarda kullanmaya başladı. Yalnızca yakalarda değil, tıpkı broş gibi kıyafetin üzerinde de kullanılabilir yaka iğnesi kadın tasarımları ortaya çıktı. Aksesuar kategorimiz üzerinden birçok farklı markanın kadın ve erkek yaka iğnesi tasarımlarını inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun broş yaka iğnesi modelini seçebilirsiniz. Oromini, Pırıltı Diamond, Altınbaş, Angelo, Sembol Altın, Setmila, Tesbihane, Tredtakıgroup , Tubiss Takı, Waves and Pebbles, Bilezikci , Bilezikhane, BRIANZE, Damat, Daniel Angelson, Diamanti, Diamond By Naci Şenocaklı, Diva Pırlanta gibi birçok kaliteli ve şık tasarımlar üreten markanın yaka iğneleri arasından kendinize göre olanı bulabilirsiniz.

Yaka İğnesi

için 899 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Gümüş (91)
Bijuteri (26)
Altın (23)
Çelik (15)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (60)
ve üzeri (60)
ve üzeri (61)
ve üzeri (61)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL