Rozet

Rozet, giysilerin yaka kısmına takılmak üzere tasarlanmış olan ve hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanılan bir aksesuardır. Rozet modelleri arasında metal, plastik, gümüş ve altın gibi çeşitli maddelerden üretilmiş olanları bulunmaktadır. Askeri rozetler, kamu ve kuruluşları temsil eden rozetler, parti rozetleri, sosyal kurum rozetleri ve spor kulübü rozetleri arasından size uygun olanını satın alarak gerek gördüğünüz yerde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kurumsal ve sosyal ortamlarda, hem kadınlar hem de erkekler tarafından fazlasıyla tercih edilen bu aksesuar modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Özel bir davete ya da toplantıya katılacağınız zaman temsil ettiğiniz kurumun rozetini takabilir ve son derece şık görünebilirsiniz. Günlük hayatta da tuttuğunuz takımınızı belirtmek için takım rozeti modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Rozet modelleri arasında; çapa rozet, gitar rozet gibi birbirinden farklı şekillerde üretilmiş olanları bulunmaktadır. Bu rozet modellerini de günlük hayatta kıyafetlerinizi tamamlamak ve son derece şık görünmek için tercih edebilirsiniz. Denize ve denizciliğe olan tutkunuzu bu rozetler ile gözler önüne serebilirsiniz. Tıpkı rozetler gibi hem kadınlar tarafından hem de erkekler tarafından kullanılan diğer aksesuarlar arasında broşlar ve yaka iğneleri yer almaktadır. Broş kategorisini ve yaka iğnesi kategorisini inceleyerek hoşunuza gideni anında satın alabilir ve şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

En çok tercih edilen rozet modelleri arasında Türk bayrağı rozeti, ay yıldız rozeti, Atatürk rozeti ve Osmanlı arması rozeti yer almaktadır. Özellikle yurt dışına gittiğiniz zaman ülkenizi temsil etmek için Türk bayrağı rozetini yakanıza iliştirebilirsiniz. Rozet modelleri hem klasik kıyafetlerle hem de spor kıyafetlerle kullanılabilir. Rozet modelleri arasında; döküm rozetler, metal rozetler ve damla rozetler yer almaktadır. Sayfamızda yer alan ürünlerimizi inceleyerek hoşunuza gideni anında satın alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Rozet fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Günlük hayatta kullanılan rozet modelleri arasında film kahramanlarının figürleri bulunmaktadır. Hobbit filmini seviyorsanız, set halinde satılan Hobbit rozetlerini satın alabilirsiniz. Püsküllü ve renkli tasarımlı rozetler ise kadınların en sevdiği rozet modelleri arasında yer almaktadır.

Rozet

için 3,501 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
2B Trendy (30)
678AKSESUAR (1461)
ANI YÜZÜK (138)
(5)
(5)
(5)
(3)
(1)
Dejavu (8)
(1)
(2)
Diamanti (27)
(1272)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Gumush (51)
(3)
(1)
kokana (9)
(4)
(5)
(4)
(2)
(4)
(4)
(2)
(5)
(1)
(4)
Tevuli (38)
(1)
Weide (12)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Gümüş (87)
Bijuteri (37)
Çelik (8)
Altın (7)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(115)
ve üzeri (131)
ve üzeri (133)
ve üzeri (133)
ve üzeri (137)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL