Rozet

Hem kadınların hem erkeklerin severek kullandığı bir aksesuar olan rozet, genellikle bir grubu ya da oluşumu temsil eder ve metal, plastik gibi materyallerden hazırlanıp ceketlerin, gömleklerin yakasına takılır. Rozetler pek çok kurum ya da kulübü temsil edebilir. Spor kulüplerinin, kamu ve kuruluşlarının, partilerin, bayrakların rozet tasarımları olabilir. Ülkemizde en çok Atatürk, Türk bayrağı, ay yıldız gümüş rozet modelleri tercih edilmektedir. Milli bayramlarda kullanılan bu rozet çeşitleri yediden yetmişe herkesin severek kullanabileceği modellerdir.

Rozet Modelleri

Rozet Modelleri

Altın, çelik, gümüş gibi materyallerden hazırlanan rozet pin modelleri, sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olabilir. Sevdiklerinizin tuttuğu takımın, sevdiği figürlerin rozetlerini alarak sevindirebilirsiniz. Kategorimizde bulunan rozet baskı modellerinde, siyasi partilerin, spor kulüplerinin, ülkelerin bayraklarının, sanatçıların fotoğraflarının rozetleri bulunmaktadır. Rozet aynı zamanda düğün ve nişanlarda da kullanılmaktadır. Nikah şekeri ya da nişan hediyelikleri yerine sizin ve sevdiğinizin isminin yazılı olduğu iğneli rozetleri davetlilere verebilirsiniz. Bekarlığa veda partileri için yine davetiyelerinizi rozet üzerine bastırıp farklı bir seçim yapabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden isme ve kişiye özel tasarımlar yapan markaları bulabilir, sizde düğün, nişan gibi törenlerinizde farklı stilinizi yansıtabilirsiniz. Kategorimizde bulunan gümüş kuyumcularının özel tasarımlarından sevdikleriniz için değerli bir hediye seçebilirsiniz. Gümüş Atatürk rozeti, gümüş Atatürk imzası rozeti, gümüş Türk bayrağı rozeti gibi rozetlerden seçerek, ömür boyu kullanabileceğiniz sizi yansıtan bir rozete sahip olursunuz.

Rozet Markaları

Rozet Markaları

Tevuli, ENES, Buton Rozet Marketi, Mavi Bijuteri, Mercan Silver, Cadının Dükkanı, CankaGümüş, Ervanur, 1 ATLAS, 2B Trendy, 678 AKSESUAR, Gumush, Gümüş galeri, Weide, Yapar Jewellery, ZZN gibi birçok firmanın rozet broş modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilir, kişisel zevkinize göre bir model seçebilirsiniz. Özel günler ve milli bayramlar için bir rozet arıyorsanız kategorimizde bulabilirsiniz. Yine Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş gibi spor kulüplerinin rozet tasarımı modellerinden seçim yapabilirsiniz. Bunun dışında esprili sözlerin olduğu buton rozet çeşitlerinden alıp çantalarınıza takabilir, kendi stilinizi ve düşüncelerinizi yansıtabilirsiniz.

Rozet Çeşitleri

Rozet Çeşitleri

Aksesuar rozet çeşitleri, kullanıldığı yere ve temsil ettiği kuruma göre değişmektedir. Milli bayramlarda tercih edilen rozet Atatürk ve rozet Türk bayrağı çeşitlerinin yanı sıra kurumlar, partiler, kulüpler kendi rozetlerini tasarlar. Rozet tasarım bazen pin şeklinde bazen de kokart şeklinde olabilir. Kokartlar, tıpkı rozetler gibi belli bir topluluğa ait olan semboller, işaretlerdir. Yuvarlak biçimlerinin ortasında temsil edildikleri sembol bulunur ve bu yuvarlağı kurdeleler çevreler. Kokartın alt bölümünden kurdelenin uçları sarkar ve tıpkı rozetler gibi yakalara takılır. Pin şeklinde tasarlanmış rozet aksesuar modelleri, broş gibi her tür kıyafetin üzerinde kullanılabilir. Aksesuar kategorimiz üzerinden pin, kokart, broş gibi farklı biçimlerde tasarlanmış rozet çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Rozet

için 2,807 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

1ATLAS (93)
22bilezik (21)
2B Trendy (16)
4n1k (13)
(2)
Akgold (26)
(1)
Bigblue (9)
(2)
(2)
(1)
(1)
(5)
Denz Takı (21)
Diamanti (26)
(1903)
(13)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Gumush (18)
(2)
(1)
(2)
(2)
(3)
(3)
(4)
(4)
Parmida (6)
(2)
(2)
(5)
(2)
Tevuli (46)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden

Gümüş (87)
Bijuteri (35)
Altın (11)
Çelik (6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(164)
ve üzeri (186)
ve üzeri (191)
ve üzeri (193)
ve üzeri (197)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL